Patryk Trzebiński wygrał samodzielnie turniej juniorów do lat 10 w ramach V MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZACHOWEGO "GWIAZDA PÓŁNOCY". Nasz kadrowicz zdobył 8 punktów w 9 partiach, i okazał się lepszy od pozostałych 70 zawodników. Patryk przygotowuje się do startu w finałach Mistrzostw Polski Młodzików 2017, które zostaną rozegrane za miesiąc w Karpaczu. Mamy nadzieję, że dzisiejszy wynik to dobry prognostyk.

W Festiwalu Szachowym w Jastrzębiej Górze grali i wypoczywali także inni nasi juniorzy - 3 członków naszego II ligowego zespołu w turnieju OPEN, a pozostali 4 juniorzy w turnieju do lat 14. Końcowka turnieju nie była najlepsza, dość powiedzieć, że w turnieju OPEN nasza trójka w 2 ostatnich rundach zdobyła wspólnie zaledwie 0,5 pkt w 6 partiach.