Po bogatych w wydarzenia - także szachowe - wakacjach, wracamy do szkolenia!

Zajęcia prowadzą nasi ulubieni trenerzy :)

1) Tomasz Kempiński  - Kadra A i Kadra B

2) Bartek Hładun  oraz Hubert Twardowski - Kadra C

Miejsce: Sala przy Stadionie Narodowym Rugby

Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

 

Harmonogram jesień 2022

Nasza drużyna zajęła 7 miejsce - najwyższe w historii startów na II lidze juniorów. Pod opieką trenera Tomka Kempińskiego pojechali nasi reprezentanci: Maja Filipska, Patryk Trzebiński, Szymon Malinowski, Eryk Chmura, Emilka Skólska, Beata Pniewska (pomagała nam zawodniczka UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański) oraz Paulina Kaczmarek i Karol Dembicki.Świetny wynik na 3 szachownicy uzyskał Szymon Malinowski. 8,5 punktu z 11 partii, bez porażki, pewny punkt drużyny! O mało co nie wygrał szachownicy!

Czytaj więcej...

Emilka dołączyła do Patryka i Szymona na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży! Zawody, będące finałami Mistrzostw Polski Juniorów do lat 14, rozgrywane są w Puławach w dniach od 4 do 11 października 2020. Trójkę naszych zawodników wspiera na miejscu trener Tomasz Kempiński. Trzymamy kciuki za dobrą grę i jeszcze lepsze wyniki.

Czytaj więcej...

W Dworku Gozdawa koło Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie) zawodnicy UK MDK Gdynia rywalizowali z kolegami z dwóch województw - pomorskiego i kujawsko-pomorskiego w eliminacjach strefowych do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów. Jak zwykle jednym grało się lepiej, a innym gorzej, ale taki tygodniowy turniej to dla wszystkich była doskonała okazja na sprawdzenie się w sportowej rywalizacji o prestiżowy awans.

Czytaj więcej...

13-letni Patryk Trzebiński wygrywa ostatnią rundę Mistrzostw Województwa Pomorskiego i zajmuje 2 miejsce w "dorosłych" zawodach. Zdobywa swoją pierwszą normę na tytuł szachowego kandydata na mistrza. Wyprzedza go wyłącznie nasz trener Tomek Kempiński. To wspaniały sukces Patryka. Jesteśmy pełni podziwu i gratulujemy!

Czytaj więcej...

Joomla templates by a4joomla