Emilka dołączyła do Patryka i Szymona na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży! Zawody, będące finałami Mistrzostw Polski Juniorów do lat 14, rozgrywane są w Puławach w dniach od 4 do 11 października 2020. Trójkę naszych zawodników wspiera na miejscu trener Tomasz Kempiński. Trzymamy kciuki za dobrą grę i jeszcze lepsze wyniki.

Czytaj więcej...

W Dworku Gozdawa koło Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie) zawodnicy UK MDK Gdynia rywalizowali z kolegami z dwóch województw - pomorskiego i kujawsko-pomorskiego w eliminacjach strefowych do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów. Jak zwykle jednym grało się lepiej, a innym gorzej, ale taki tygodniowy turniej to dla wszystkich była doskonała okazja na sprawdzenie się w sportowej rywalizacji o prestiżowy awans.

Czytaj więcej...

13-letni Patryk Trzebiński wygrywa ostatnią rundę Mistrzostw Województwa Pomorskiego i zajmuje 2 miejsce w "dorosłych" zawodach. Zdobywa swoją pierwszą normę na tytuł szachowego kandydata na mistrza. Wyprzedza go wyłącznie nasz trener Tomek Kempiński. To wspaniały sukces Patryka. Jesteśmy pełni podziwu i gratulujemy!

Czytaj więcej...

Tegoroczny turniej Drużynowych Mistrzostw Polski - II liga juniorów za nami. W Szczyrku Klub i województwo pomorskie reprezentowała nasza 7-osobowa kadra pod opieką trenera Tomka Kempińskiego. Przez 11 długich rund kibicowaliśmy Hubertowi, Frankowi, Patrykowi, Szymonowi, Karolowi, Mai i Emilii. Przez moment, po 8 rundzie, wydawało się, że to będzie mocny występ, ale później jakby trochę uszło z ekipy powietrze. W sumie pewne utrzymanie w II lidze, ale przecież liczyliśmy na więcej! :))

Bardzo dobrym wynikiem zakończył się start Sandry w Mistrzostwach Świata Juniorek w Szachach Szybkich do lat 10. Sandra zdobyła 6 punktów w 9 partiach, i zajęła wysokie 19 miejsce. 👏Wyprzedziła wszystkie inne reprezentantki Polski. Super! Turniej rozgrywano w Pałacu Sportu w Mińsku na Białorusi.

Joomla templates by a4joomla