Tym razem to my zaprosiliśmy do naszej siedziby - Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni - drużyny juniorów walczące o Mistrzostwo Województwa 2013/2014. W naszym spotkaniu z UKS Koroną Gdańsk zwyciężyli faworyci.

W sobotę 15 marca w sali widowiskowej MDK w Gdyni zostały rozegrane kolejne mecze w ramach rundy 7 i 8 Drużynowych Mistrzostw Juniorów Województwa Pomorskiego. Spotkania toczyły się w sportowej atmosferze, a wyniki były mniej więcej zgodne z oczekiwaniami.

W meczy naszej drużyny z zespołem Korony Gdańsk zdobyliśmy jeden punkt. Szymon zaskakująco szybko uzyskał decydującą przewagę z Iwo Godzwonem. Po prostu brawo! Niestety to były "miłe złego początki" - wszystkie pozostałe partie zakończyły się porażkami naszych zawodników. Stosunkowo najbardziej zażarte pojedynki stoczyli Olek z Krzysiem Kujawą oraz Filip z Wojtkiem Putlakiem.

Do rozegrania pozostają nam dwa mecze z RZEMYKIEM Gdynia oraz spotkanie rewanżowe z WKS FLOTA Gdynia.

Joomla templates by a4joomla