Patryk Trzebiński wygrał turniej dla zawodników z rankingiem 1600 i zdobył II kategorię szachową. 8-letni Patryk przygotowuje się do gry w finałach Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10, bardzo cieszy potwierdzenie jego dobrej formy. Świetnie zagrał też rówieśnik Patryka - Mateusz Sobczyński, który w turnieju 1400 zajął 2 miejsce i uzyskał III kategorię. Mateusz trenuje obecnie w grupie Pana Ryszarda Komorowicza.

Do udanych turniej w Chwarznie zaliczy też Maciek Dąbski, który jako jeden z 2 uczestników turnieju 1100-1250 zdobył IV kategorię szachową oraz trójka dzieci, które wywalczyły normy na V kategorię - Sergiusz Pelcner, Hubert Rybak oraz Adam Konarski. Serdecznie gratulujemy zawodnikom, ich rodzicom oraz naszym trenerom!

W turnieju OPEN trenowali nasi zawodnicy kadry A. Najlepiej radził sobie tym razem Szymon - zajął 10 miejsce w ogólnej klasyfikacji, 3 miejsce wśród juniorów, i uzyskał najwyższy przyrost rankingowy FIDE imponujące +60 punktów. Trzymać tak dalej. :)