To był udany turniej. W czterech grupach, wydzielonych według wieku i poziomu zaawansowania sportowego uczestników, wystartowało ponad 30 młodych szachistów.

Czytaj więcej...

Dla wszystkich dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia do dowolnej pracowni MDK organizujemy w sobotę 14 grudnia Mikołajkowy Turniej Szachowy w randze Mistrzostw Młodzieżowego Domu Kultury! Będzie niecodzienna szansa zmierzyć swoje siły z podopiecznymi Pana Ryszarda Komorowicza. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Jubileuszowy turniej drużynowy o Mistrzostwo Polski Domów Kultury, rozgrywany tradycyjnie w listopadzie w Bydgoszczy, zakończony. Nasze dwa młode zespoły toczyły dzielny bój ze starszymi kolegami, kończąc rozgrywki w środku tabeli. Zespół umownie określony jako "A" - bliżej czołówki na 6 miejscu, a zespół "B" - nieco dalej na 9 miejscu. Wyniki 

Za prostą tabelką z wynikami końcowymi kryje się jednak prawie 60 rozegranych partii, dwa dni wspólnej wyprawy, i wiele momentów, do których będziemy wracać ....

Czytaj więcej...

W dniach 09 - 11.11.2013r. odbyły się turnieje organizowane przez UKS Korona Gdańsk, w których grali uczestnicy podzieleni na grupy według posiadanych kategorii szachowych: 1000, 1200-1250, 1400, 1600 i OPEN.

Występ podopiecznych Ryszarda Komorowicza z MDK Gdynia w grupie 1000, potwierdził znaną skuteczność naszego trenera w szkoleniu młodych szachistów: większość, występujących przecież po raz pierwszy w podobnym turnieju zawodników, zdobyła pierwsze "ostrogi" szachowe - czyli V kategorię. Serdecznie gratulujemy trenerowi i oczywiście zawodnikom:

Czytaj więcej...

Zainteresowanie wyjazdem do Bydgoszczy na XX Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Domów Kultury przerosło nasze oczekiwania. Jechać chcą ... wszyscy kadrowicze Klubu!

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Joomla templates by a4joomla