Drukuj

Dwóch liderów naszego zespołu udało się w miniony weekend na silnie obsadzony turniej do Malborka. W turnieju głównym Szymon Pawletko potwierdził znaczny skok w poziomie swojej gry, walcząc w czołówce zdobył w sumie 5 punktów i zajął 23 miejsce. O sukcesie świadczy po pierwsze największy wśród uczestników turnieju przyrost w rankingu FIDE o całe 56 punktów! A po drugie zwycięstwo w partii ze swoim trenerem zawsze smakuje szczególnie. :)) 10-letni Patryk Trzebiński zagrał w turnieju dla juniorów, i mimo sabszej końcówki zajął 7 miejsce w gronie startujących - często starszych - 29 zawodników. Patryk przygotowuje się do eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów, które zaczynają się za tydzień w Jastrzębiej Górze.