Drukuj

Doskonale spisali się reprezentanci UKS MDK Gdynia w eliminacjach indywidualnych do Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów 2017. Prawie wszyscy awansowali. Maja Filipska i Patryk Trzebiński wygrali swoje turnieje, pokonując wszystkich rywali z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Emilia Skólska i Karol Dembicki zajęli w swoich grupach 4-te miejsca. Dzielnie walczył także Julek Małecki, na miarę aktualnych możliwości. W nieoficjalnej klasyfikacji klubów zajęliśmy 1-2 miejsce z drużyną Chemika Bydgoszcz (po 4 awanse), chociaż klasyfikację medalową nasi zawodnicy wygraliby - jako jedyni zdobyliśmy 2 pierwsze miejsca! Gratulujemy i życzymy wiele pozytywnej energii przy przygotowaniach do finałów, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku. Dziękujemy też trenerowi, Panu Tomaszowi Kempińskiemu!