BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:DPCALENDAR
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:UTC
X-MICROSOFT-CDO-TZID:0
END:VTIMEZONE
X-WR-TIMEZONE:UTC
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140830T100000
DTEND;TZID=UTC:20140830T150000
UID:FD7C31D6-4664-4DCC-B079-1BD09AED3B46
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Blitza
DTSTAMP:20140903T161558Z
DESCRIPTION:\N Szemud k/Wejherowa - Hala Widowiskowo-Sportowa\N\N Tempo gry: P'5\N\N Sędzia: Anna Mrozińska\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Szemud k/Wejherowa - Hala Widowiskowo-Sportowa
Tempo gry: P'5
Sędzia: Anna Mrozińska
LOCATION:33 Myśliwska\, Szemud\, 84-217\, Polska
GEO:54.49250031;18.24810028
LAST-MODIFIED:20140904T162141Z
X-ACCESS:1
X-HITS:7
X-URL:http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_3923/
X-COLOR:FF1C3A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140902T143000
DTEND;TZID=UTC:20140902T160000
UID:19A5C267-2575-440B-8A9B-4266A257692E
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140902T163000
DTEND;TZID=UTC:20140902T180000
UID:2879C4BC-53B1-4855-943D-951FF83EC319
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:1
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140903T143000
DTEND;TZID=UTC:20140903T160000
UID:45BC773B-7EDE-4FEF-B99E-65B2285B3113
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:3
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140903T163000
DTEND;TZID=UTC:20140903T180000
UID:D8C0BD25-E4AA-4E28-A8EF-5DC26A8B009B
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:1
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140904T151500
DTEND;TZID=UTC:20140904T164500
UID:1083C1AE-AF5A-4A91-91BF-6B9717C6C54E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140904T170000
DTEND;TZID=UTC:20140904T190000
UID:2EA1514A-D07D-495D-AD2F-36B78A361E63
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140902T154738Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140904T101552Z
X-ACCESS:1
X-HITS:81
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140905T140000
DTEND;TZID=UTC:20140905T153000
UID:F6376D30-6BFE-4ADD-BE24-77F76ABD2D8B
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:40
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140905T153000
DTEND;TZID=UTC:20140905T170000
UID:BB528B7B-DE48-48CB-B463-44542B0D63E1
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140908T151500
DTEND;TZID=UTC:20140908T164500
UID:611719EA-C211-4EEC-86E5-4ED7B37301BA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140903T080930Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140904T152431Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140908T170000
DTEND;TZID=UTC:20140908T190000
UID:47660910-E45C-4EC8-B452-972808D548E2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140909T143000
DTEND;TZID=UTC:20140909T160000
UID:3026D474-643C-4258-80A9-0256CD6B375D
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:37
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140909T163000
DTEND;TZID=UTC:20140909T180000
UID:CB75AD5C-F65C-4395-A9FF-04E7968084A0
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140910T143000
DTEND;TZID=UTC:20140910T160000
UID:D93338A6-0EA3-48A0-8FA5-CA06092B8FB2
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140910T163000
DTEND;TZID=UTC:20140910T180000
UID:EEF34411-7A56-4871-BE2F-B24A7660FD1F
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:44
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140911T151500
DTEND;TZID=UTC:20140911T164500
UID:4A941E16-EC48-4DD9-BF7C-9D5C6C518086
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140903T080008Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kępiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kępiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140904T152501Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140911T170000
DTEND;TZID=UTC:20140911T190000
UID:775DFA06-7125-4A16-9649-640E8BCC53F6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T081417Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140904T152616Z
X-ACCESS:1
X-HITS:41
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140912T140000
DTEND;TZID=UTC:20140912T153000
UID:06C601D8-0A43-4394-96F2-08EFA1F77C54
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140912T153000
DTEND;TZID=UTC:20140912T170000
UID:5A7DD2BC-E07E-4392-92ED-0124B02422A3
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140915T151500
DTEND;TZID=UTC:20140915T164500
UID:CFB80A0E-764B-4E04-A16C-A19E10A66551
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140915T170000
DTEND;TZID=UTC:20140915T190000
UID:AA15A134-F290-4903-8C80-6AF1657B20EB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:37
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140916T143000
DTEND;TZID=UTC:20140916T160000
UID:94C3B398-190F-451F-A840-5BA439FCCCB6
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:32
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140916T163000
DTEND;TZID=UTC:20140916T180000
UID:B1EC2269-E3FF-46B5-8332-968A84B04498
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140917T143000
DTEND;TZID=UTC:20140917T170000
UID:9E19E9A2-2E92-4031-9BEF-2808AB9EC302
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140917T163000
DTEND;TZID=UTC:20140917T180000
UID:20548B61-4CB3-48FB-AD42-D62A368DBA36
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140918T151500
DTEND;TZID=UTC:20140918T164500
UID:549E54B4-BBB7-4C81-942A-DB74A311433C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:78
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140918T170000
DTEND;TZID=UTC:20140918T190000
UID:C7C2DD67-A88E-4BE1-B0DA-83B0BFB7B0FC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140919T140000
DTEND;TZID=UTC:20140919T153000
UID:F4DBBF11-3D47-44F6-8380-31AFBA523076
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:12
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140919T153000
DTEND;TZID=UTC:20140919T170000
UID:E6D96342-32B3-44D7-910C-73067245DD91
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:12
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140922T151500
DTEND;TZID=UTC:20140922T164500
UID:AF0AC0B5-34FC-45C6-A894-518DEDD1A536
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141005T151535Z
X-ACCESS:1
X-HITS:14
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140922T170000
DTEND;TZID=UTC:20140922T190000
UID:32B7BA8F-F03F-4023-99B8-C1EF52E37341
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140923T143000
DTEND;TZID=UTC:20140923T160000
UID:85EE23DC-2590-4E98-8410-E2D7B73562AB
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140923T163000
DTEND;TZID=UTC:20140923T180000
UID:4AFF56E1-071E-4681-A675-D1EB79B10412
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140924T143000
DTEND;TZID=UTC:20140924T170000
UID:1F0E6898-64F8-406F-857D-B7B792BE8B89
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:12
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140924T163000
DTEND;TZID=UTC:20140924T180000
UID:0D93464B-8B6C-48F4-A4A7-2D999C18B1A3
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140925T151500
DTEND;TZID=UTC:20140925T164500
UID:6DA70E28-0F68-4D07-9B3E-28DE8ECD2D72
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140925T170000
DTEND;TZID=UTC:20140925T190000
UID:8EC5D7E0-0E15-42CE-98F4-93E9BF79C563
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140926T140000
DTEND;TZID=UTC:20140926T153000
UID:5D56AE91-CF36-480F-835E-56402FCAAB57
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:15
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140926T153000
DTEND;TZID=UTC:20140926T170000
UID:78B94DD7-6DB6-4C2B-9B6F-AD071AE5C142
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20140927
DTEND;VALUE=DATE:20141005
UID:8933F27F-9D53-4B10-B855-897D7EBF5837
SUMMARY:Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów
DTSTAMP:20140915T091945Z
DESCRIPTION:\N Turniej eliminacyjny do przyszłorocznych mistrzostw Polski juniorów.\N\N Zawody odbywają się w grupach dla chłopców i dla dziewcząt - do lat 9, do lat 11 i do lat 13. Startują juniorzy z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Awansuje w grupach do lat 9 - po 6 osób, w pozostałych po 4 osoby.\N\N Uprawnieni do startu są wszyscy juniorzy, którzy wzięli udział w czerwcowych Mistrzostwach Województwa w Szachach Szybkich.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej eliminacyjny do przyszłorocznych mistrzostw Polski juniorów.
Zawody odbywają się w grupach dla chłopców i dla dziewcząt - do lat 9, do lat 11 i do lat 13. Startują juniorzy z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Awansuje w grupach do lat 9 - po 6 osób, w pozostałych po 4 osoby.
Uprawnieni do startu są wszyscy juniorzy, którzy wzięli udział w czerwcowych Mistrzostwach Województwa w Szachach Szybkich.
LOCATION:9 Gozdawa\, Polska
GEO:52.64379883;17.91519928
LAST-MODIFIED:20140915T092530Z
X-ACCESS:1
X-HITS:32
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_1935/
X-COLOR:D61C60
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140929T151500
DTEND;TZID=UTC:20140929T164500
UID:10B1921C-840F-47DD-90BF-43EAB6941CC6
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:58
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140929T170000
DTEND;TZID=UTC:20140929T190000
UID:0FC5BCA3-0C9D-4741-9D3B-7E47DC52CE17
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N zajęcia prowadzone na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
zajęcia prowadzone na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów
LOCATION:9 Gozdawa\, Polska
GEO:52.64379883;17.91519928
LAST-MODIFIED:20140929T105521Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:857B82
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140930T143000
DTEND;TZID=UTC:20140930T160000
UID:6B629040-7C08-4A4B-AF78-B4C4FFD7F7F9
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20140930T163000
DTEND;TZID=UTC:20140930T180000
UID:FC9114AA-9A99-4D5C-971E-95F1050E4A0B
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141001T143000
DTEND;TZID=UTC:20141001T170000
UID:3260A931-047E-4109-8942-B367B78978D2
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141001T163000
DTEND;TZID=UTC:20141001T180000
UID:68B76FE0-09A4-4F83-B62F-2408A1748A81
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:40
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141002T151500
DTEND;TZID=UTC:20141002T164500
UID:38D59E06-E0DC-4A13-91EA-F754B58CF2AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141002T170000
DTEND;TZID=UTC:20141002T190000
UID:0543A329-B3D7-4C57-958F-BC50838778D7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N zajęcia prowadzone na: Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
zajęcia prowadzone na: Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów
LOCATION:9 Gozdawa\, Polska
GEO:52.64379883;17.91519928
LAST-MODIFIED:20140929T105654Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:857B82
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141003T140000
DTEND;TZID=UTC:20141003T153000
UID:8E13FC19-62D6-4FE3-B972-5E07F4744E82
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141003T153000
DTEND;TZID=UTC:20141003T170000
UID:37E827BA-0BAA-49BD-A4ED-329F2B889265
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141006T151500
DTEND;TZID=UTC:20141006T164500
UID:E3D6BD82-14E8-4329-9CF4-9A9CEC5103CA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141006T170000
DTEND;TZID=UTC:20141006T190000
UID:896813A0-4494-450B-9E55-CC1C77C1E1AF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:31
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141007T143000
DTEND;TZID=UTC:20141007T160000
UID:6A0EEF72-8DF7-4B4F-A73B-FE26E02ED4FE
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141007T163000
DTEND;TZID=UTC:20141007T180000
UID:01A569B5-C39B-4656-A603-611C0C9018C4
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:42
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141008T143000
DTEND;TZID=UTC:20141008T170000
UID:ACAB5DB2-3339-45F7-AA5E-A0B71AE546DC
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141008T163000
DTEND;TZID=UTC:20141008T180000
UID:12E8D20E-A2BD-42AE-9439-5EE031F1AB6C
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141009T151500
DTEND;TZID=UTC:20141009T164500
UID:B62B5DAB-751C-4217-AE81-644C4C438368
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141009T170000
DTEND;TZID=UTC:20141009T190000
UID:783B3590-A177-4191-9B9C-2C853FCA7E3E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141010T140000
DTEND;TZID=UTC:20141010T153000
UID:E9B2413E-6800-42F1-A5E4-0BB55CD23361
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141010T153000
DTEND;TZID=UTC:20141010T170000
UID:DBF5410C-8DA7-4A65-A10E-E619A0416E65
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141012T120000
DTEND;TZID=UTC:20141012T160000
UID:929A4893-7D19-4A0B-9EBE-3C8BB10633C4
SUMMARY:Otwarte Mistrzostwa Zaspy do lat 10
DTSTAMP:20141005T182019Z
DESCRIPTION:\N System rozgrywek i tempo gry:\N Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.\N Tempo wynosi 15 minut na zawodnika.\N \N Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującym linkiem:\N http://www.chessa...4/ti_4755/\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 530-530-300.\N Potwierdzenie zapisów do turnieju na miejscu od godziny 11.30 do 11.50.\N Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.\N \N Nagrody:\N I miejsce w grupach wiekowych do lat 6, 8, 10 – puchar\N I-III miejsce w grupach wiekowych do lat 6, 8, 10 - medale\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: System rozgrywek i tempo gry:
Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.
Tempo wynosi 15 minut na zawodnika.
Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującym linkiem:
http://www.chessa...4/ti_4755/
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 530-530-300.
Potwierdzenie zapisów do turnieju na miejscu od godziny 11.30 do 11.50.
Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Nagrody:
I miejsce w grupach wiekowych do lat 6, 8, 10 – puchar
I-III miejsce w grupach wiekowych do lat 6, 8, 10 - medale
LOCATION:33 Al. Rzeczpospolitej\, Gdańsk\, 80-463\, Polska
GEO:54.38970184;18.60980034
LAST-MODIFIED:20141005T204217Z
X-ACCESS:1
X-HITS:96
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4755/
X-COLOR:00B500
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141013T151500
DTEND;TZID=UTC:20141013T164500
UID:A28795D5-003B-4D69-85BF-53950CFFF0C8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141013T170000
DTEND;TZID=UTC:20141013T190000
UID:B47D9DDA-67F8-416C-A3B4-618A3AE2E4E8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141014T143000
DTEND;TZID=UTC:20141014T160000
UID:B40BED6F-A725-4932-8F79-3FBCF8686846
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:38
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141014T163000
DTEND;TZID=UTC:20141014T180000
UID:C98221BD-DDB8-48B1-BB16-24F9ABAB8F2A
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:34
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141015T143000
DTEND;TZID=UTC:20141015T170000
UID:831D8C85-94B5-465F-9096-E3EB91A3682D
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141015T163000
DTEND;TZID=UTC:20141015T180000
UID:12CF5A2E-D3FE-4C2B-BEA6-199E10D498AA
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141016T151500
DTEND;TZID=UTC:20141016T164500
UID:08BA2012-AD50-40E7-9D22-8773E61A1DA5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:57
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141016T170000
DTEND;TZID=UTC:20141016T190000
UID:7927B478-9342-4402-9C98-F172C64D7538
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141017T140000
DTEND;TZID=UTC:20141017T153000
UID:2B08EDAC-9477-44B4-BC3A-1FDCD56CC2D5
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141017T153000
DTEND;TZID=UTC:20141017T170000
UID:EE355A2B-BB2D-4339-AD83-B77D5A2C93BF
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:64
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141018T100000
DTEND;TZID=UTC:20141018T150000
UID:00499075-9B68-4AA2-BA34-AE09349A4B35
SUMMARY:Turniej Pamięci Marii Trafalskiej Grupa do lat 9
DTSTAMP:20141005T155548Z
DESCRIPTION:\N GRUPA do lat 9 - system szwajcarski 7 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N Zgłoszenia należy dokonać jak najszybciej. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.\N\N Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: GRUPA do lat 9 - system szwajcarski 7 rund, 30 minut na zawodnika.
Zgłoszenia należy dokonać jak najszybciej. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
LOCATION:20 Jelitkowska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42789841;18.59090042
LAST-MODIFIED:20150913T141336Z
X-ACCESS:1
X-HITS:246
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4749/
X-COLOR:02A612
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141018T100000
DTEND;TZID=UTC:20141018T150000
UID:9B7978A7-EE2C-4D93-9616-238297F6D905
SUMMARY:Turniej Pamięci Marii Trafalskiej Grupa do lat 10
DTSTAMP:20141005T155548Z
DESCRIPTION:\N GRUPA do lat 10 - system szwajcarski 6 rund, 30 minut na zawodnika. (Uwaga -dla dzieci do lat 8 jest osobna grupa)\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 16.10.2014r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.\N\N Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N TERMINARZ\N\N \N 18.10. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej,\N \N 18.10. 10.00 – 14.45 rundy, 15.00 – zakończenie turnieju.\N\N\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: GRUPA do lat 10 - system szwajcarski 6 rund, 30 minut na zawodnika. (Uwaga -dla dzieci do lat 8 jest osobna grupa)
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 16.10.2014r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
TERMINARZ
- 18.10. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej,
- 18.10. 10.00 – 14.45 rundy, 15.00 – zakończenie turnieju.
LOCATION:20 Jelitkowska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42789841;18.59090042
LAST-MODIFIED:20141005T204317Z
X-ACCESS:1
X-HITS:221
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4227/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141020T151500
DTEND;TZID=UTC:20141020T164500
UID:B72260D9-A8A0-4776-8EB1-77FE558993AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:36
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141020T170000
DTEND;TZID=UTC:20141020T190000
UID:F5C1EB75-DAA0-4C24-A831-3F40874B4E8C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:65
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141021T143000
DTEND;TZID=UTC:20141021T160000
UID:48071C62-5354-4FDC-94F2-B8DAC70EB8E3
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:91
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141021T163000
DTEND;TZID=UTC:20141021T180000
UID:CEAE9876-20ED-4835-9596-82D317C816C9
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:85
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141022T143000
DTEND;TZID=UTC:20141022T170000
UID:4F92A56F-EC78-4D60-BF80-7598528FC4DD
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:80
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141022T163000
DTEND;TZID=UTC:20141022T180000
UID:A3C8EEEE-9C42-4179-82B6-ECA132227499
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141023T151500
DTEND;TZID=UTC:20141023T164500
UID:98882F74-7743-427D-AA54-10F53D65F6FD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:53
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141023T170000
DTEND;TZID=UTC:20141023T190000
UID:A4605D0A-CF8E-4315-8F2D-12D0D9026FB9
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:97
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141024T140000
DTEND;TZID=UTC:20141024T153000
UID:AF26CDA2-DAC8-4473-B3C6-B1653B7E13EE
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:102
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141024T153000
DTEND;TZID=UTC:20141024T170000
UID:A3E49D54-D302-47FB-A181-67BA37BABCAA
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:106
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141025T093000
DTEND;TZID=UTC:20141025T150000
UID:49EF9B0D-E2F4-4383-9AF7-8E868FCE2F34
SUMMARY:Drużynowych Mistrzostw Województwa Pomorskiego Juniorów W Szachach Szybkich
DTSTAMP:20141006T213957Z
DESCRIPTION:\N Uczestnictwo:\N Prawo gry w zawodach, mają 4-osobowe drużyny juniorów (rocznik 1996 i młodsi)\N\N System rozgrywek:\N System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń.\N Zgłoszenia:\N Zgłoszenia należy dokonać na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_4871/\N nie później jak do 22.10.2014 r (zgłasza kierownik - czyli prezes klubu)\N\N Tempo gry:\N Tempo gry wynosi 15 minut dla zawodnika na partię.\N\N \N Terminarz:\N Sobota 25.10.2014 r.\N 09.00 - 09.30 - weryfikacja zawodników i drużyn\N 09.30 - 09.45 - odprawa techniczna\N 10.00 - 15.00 - rundy turniejowe\N 15.30 - zakończenie zawodów\N\N \N\N Turniej zgłoszony do FIDE.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Uczestnictwo:
Prawo gry w zawodach, mają 4-osobowe drużyny juniorów (rocznik 1996 i młodsi)
System rozgrywek:
System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń.
Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy dokonać na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_4871/
nie później jak do 22.10.2014 r (zgłasza kierownik - czyli prezes klubu)
Tempo gry:
Tempo gry wynosi 15 minut dla zawodnika na partię.
Terminarz:
Sobota 25.10.2014 r.
09.00 - 09.30 - weryfikacja zawodników i drużyn
09.30 - 09.45 - odprawa techniczna
10.00 - 15.00 - rundy turniejowe
15.30 - zakończenie zawodów
Turniej zgłoszony do FIDE.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141006T214210Z
X-ACCESS:1
X-HITS:128
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_4871/
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141025T100000
DTEND;TZID=UTC:20141025T140000
UID:49C13E65-4BE4-4FD0-98C5-392C961385B6
SUMMARY:Symultana szachowa z Arcymistrzem!
DTSTAMP:20141007T141627Z
DESCRIPTION:\N \N Gdynia - Klub Riwiera\N \N W dniu 25 października 2014 w godz. 1000 – 1500 w Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1 odbędzie się Symultana Arcymistrza z juniorami na 24 szachownicach. Zgłoszenie chętnych tylko przez trenerów klubowych lub prezesa klubu.\N\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Gdynia - Klub Riwiera
W dniu 25 października 2014 w godz. 1000 – 1500 w Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1 odbędzie się Symultana Arcymistrza z juniorami na 24 szachownicach. Zgłoszenie chętnych tylko przez trenerów klubowych lub prezesa klubu.
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20141007T184107Z
X-ACCESS:1
X-HITS:221
X-URL:http://www.klubriwiera.mw.mil.pl/index.php?vhost=klubriwiera2&akcja=news&filter=&id=1538&limes=
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141026T100000
DTEND;TZID=UTC:20141026T153000
UID:3665025E-F5EB-40CB-ADCB-2194B501C6A5
SUMMARY:III Otwarte Mistrzostwa UKS Korona
DTSTAMP:20141005T185122Z
DESCRIPTION:\N System rozgrywek i tempo gry:\N Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Tempo 15 minut na zawodnika.\N\N Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującym linkiem:\N http://www.chessa...4/ti_4723/\N lub na email: uks@koronagdansk.pl\N \N\N Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 24.10.2014 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 26 października do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N Nagrody:\N Puchar dla zwycięzcy.\N Statuetka dla najlepszej kobiety.\N W grupach wiekowych do lat 8,10,12,14,18:\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: System rozgrywek i tempo gry:
Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Tempo 15 minut na zawodnika.
Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującym linkiem:
http://www.chessa...4/ti_4723/
lub na email: uks@koronagdansk.pl
Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 24.10.2014 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 26 października do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
Nagrody:
Puchar dla zwycięzcy.
Statuetka dla najlepszej kobiety.
W grupach wiekowych do lat 8,10,12,14,18:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141005T204527Z
X-ACCESS:1
X-HITS:150
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4723/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141026T100000
DTEND;TZID=UTC:20141026T150000
UID:931658F0-8B82-4B07-9682-5B5FD37E8A57
SUMMARY:Klub Riwiera. Turniej juniorów do lat 18
DTSTAMP:20141007T142318Z
DESCRIPTION:\N Gdynia Klub Riwiera\N\N W dniu 26 października 2014 w godz. 1000 – 1500 w Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1 odbędzie się Turniej Szachowy Juniorów w tempie gry P’15.\N \N Zapraszamy do udziału młodych miłośników królewskiej gry w wieku do lat 18. Zapisy są przyjmowane do 22 października telefonicznie 58/626-35-18 wew. 34 lub pocztą elektroniczną (m.galezowski@mw.mil.pl).\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Gdynia Klub Riwiera
W dniu 26 października 2014 w godz. 1000 – 1500 w Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1 odbędzie się Turniej Szachowy Juniorów w tempie gry P’15.
Zapraszamy do udziału młodych miłośników królewskiej gry w wieku do lat 18. Zapisy są przyjmowane do 22 października telefonicznie 58/626-35-18 wew. 34 lub pocztą elektroniczną (m.galezowski@mw.mil.pl).
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20141007T184319Z
X-ACCESS:1
X-HITS:204
X-URL:http://www.klubriwiera.mw.mil.pl/index.php?vhost=klubriwiera2&akcja=news&filter=&id=1538&limes=
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141027T151500
DTEND;TZID=UTC:20141027T164500
UID:7C8A37AC-6AAA-4BB5-A955-D223E73F5B08
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141027T170000
DTEND;TZID=UTC:20141027T190000
UID:51823A1B-DB2F-46DC-A2E2-6FCBB75A1A00
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141028T143000
DTEND;TZID=UTC:20141028T160000
UID:E29B747C-52FC-4367-8472-AB8DE136FE28
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140903T161426Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T063050Z
X-ACCESS:1
X-HITS:13
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141028T163000
DTEND;TZID=UTC:20141028T180000
UID:EA99213E-29A2-449C-AE2B-1E8D46F4F9AE
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T062319Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:7
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141029T143000
DTEND;TZID=UTC:20141029T170000
UID:C8BF590E-31AD-41E8-8516-879FBF8C2260
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T062639Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140905T062812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141029T163000
DTEND;TZID=UTC:20141029T180000
UID:56DEDC75-815C-407C-BAE0-635870B00D84
SUMMARY:Zajęcia Grupa I
DTSTAMP:20140905T063149Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:74
X-URL:
X-COLOR:F5C60C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141030T151500
DTEND;TZID=UTC:20141030T164500
UID:DB91F7AF-9140-40F9-B2DD-6D4FF78248AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141030T170000
DTEND;TZID=UTC:20141030T190000
UID:4CA38FAC-9F43-46E5-BDCC-D07AE1E65E5A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141031T140000
DTEND;TZID=UTC:20141031T153000
UID:B1B739D0-EA5E-4930-A2A3-FA50720A8879
SUMMARY:Zajęcia Grupa II
DTSTAMP:20140905T063356Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:119
X-URL:
X-COLOR:E07228
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141031T153000
DTEND;TZID=UTC:20141031T170000
UID:7B19E9AD-93A8-4148-A450-C76D16B58A80
SUMMARY:Zajęcia Grupa III
DTSTAMP:20140905T063537Z
DESCRIPTION:\N trener: Ryszard Komorowicz\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Ryszard Komorowicz
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:CF5132
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141103T151500
DTEND;TZID=UTC:20141103T164500
UID:7A56ABBB-C8C8-412E-A838-91E60A3CC62B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141103T170000
DTEND;TZID=UTC:20141103T190000
UID:6A313536-A385-4D29-8B7F-89691A9F7A46
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:135
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141106T151500
DTEND;TZID=UTC:20141106T164500
UID:A835667A-9B08-470A-B72F-192EC88BF926
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:75
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141106T170000
DTEND;TZID=UTC:20141106T190000
UID:8DBC913A-6444-4575-BBF2-6C2FB768E82E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:67
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141107T180000
DTEND;TZID=UTC:20141109T140000
UID:34AD13E8-E91B-44BA-82A5-F9AC5F2458A8
SUMMARY:XXI Mistrzostwa Polski MDK Bydgoszcz
DTSTAMP:20141005T183153Z
DESCRIPTION:\N XXI MISTRZOSTWA POLSKI DOMÓW KULTURY ORAZ PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO\N Turniej wyjazdowy, drużynowy - klub prawdopodobnie wystawi 2 drużyny 3-osobowe korzystając z rekomendacji trenera\N\N 4. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW\N\N 7 XI - 9 XI 2014 r. w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2. Zakwaterowanie i wyżywienie w: Bursa Nr 1 85-717 Bydgoszcz, ul. Głowackiego 37(osiedle Bartodzieje)\N\N 5. UCZESTNICTWO\N\N W Mistrzostwach Polski mogą uczestniczyć 3-osobowe reprezentacje placówki (MDK-u, Pałacu Młodzieży, klubu gminnego lub osiedlowego, spółdzielni mieszkaniowej, O.P.P. lub innych tego typu placówek). Kady zawodnik musi posiadać legitymację szkolną.Zespół składa sie z nastepujacych zawodników:I szachownica - chłopiec ur. w 1998 r. lub młodszy II szachownica - chłopiec ur. w 2000 r. lub młodszy III szachownica - chłopiec ur. w 2002 r. lub młodszy. W drużynie nie musi startować dziewczyna Na szachownicach chłopców mogą wystepować dziewczęta. Placówkę może reprezentować tylko jeden zespół. Udział drugiego zespołu uzależniony jest od liczby zgłoszonych ekip i od zgody organizatora. Organizator ma prawo wystawić 2 drużyny.\N\N 6. PROGRAM TURNIEJU\N\N 7 XI (piątek)\N\N - przyjazd drużyn do internatu do godz. 1900\N - kolacja godz. 1830 - 1930\N\N 8 XI (sobota)\N\N - śniadanie godz. 730 - 830\N - odprawa techniczna godz. 830\N - otwarcie zawodów w MDK Nr 2 godz. 900\N - I, II i III runda zawodów godz. 910 - 1215\N - obiad godz. 1245 - 1345\N - IV, V runda zawodów godz. 1500 - 1700\N - Turniej dla opiekunów drużyn godz. 1715 - 1915\N - kolacja godz. 1930 - 2030\N\N 9 XI (niedziela)\N\N - śniadanie godz. 730 - 830\N - VI, VII, VIII i IX runda zawodów godz. 915 - 1345\N - zakończenie turnieju godz. 1400\N\N 7. SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Tempo gry 25 minut na zawodnika. Obowiazują przepisy FIDE dla szachów szybkich.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: XXI MISTRZOSTWA POLSKI DOMÓW KULTURY ORAZ PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO
Turniej wyjazdowy, drużynowy - klub prawdopodobnie wystawi 2 drużyny 3-osobowe korzystając z rekomendacji trenera
4. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW
7 XI - 9 XI 2014 r. w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2. Zakwaterowanie i wyżywienie w: Bursa Nr 1 85-717 Bydgoszcz, ul. Głowackiego 37(osiedle Bartodzieje)
5. UCZESTNICTWO
W Mistrzostwach Polski mogą uczestniczyć 3-osobowe reprezentacje placówki (MDK-u, Pałacu Młodzieży, klubu gminnego lub osiedlowego, spółdzielni mieszkaniowej, O.P.P. lub innych tego typu placówek). Kady zawodnik musi posiadać legitymację szkolną.Zespół składa sie z nastepujacych zawodników:I szachownica - chłopiec ur. w 1998 r. lub młodszy II szachownica - chłopiec ur. w 2000 r. lub młodszy III szachownica - chłopiec ur. w 2002 r. lub młodszy. W drużynie nie musi startować dziewczyna Na szachownicach chłopców mogą wystepować dziewczęta. Placówkę może reprezentować tylko jeden zespół. Udział drugiego zespołu uzależniony jest od liczby zgłoszonych ekip i od zgody organizatora. Organizator ma prawo wystawić 2 drużyny.
6. PROGRAM TURNIEJU
7 XI (piątek)
- przyjazd drużyn do internatu do godz. 1900
- kolacja godz. 1830 - 1930
8 XI (sobota)
- śniadanie godz. 730 - 830
- odprawa techniczna godz. 830
- otwarcie zawodów w MDK Nr 2 godz. 900
- I, II i III runda zawodów godz. 910 - 1215
- obiad godz. 1245 - 1345
- IV, V runda zawodów godz. 1500 - 1700
- Turniej dla opiekunów drużyn godz. 1715 - 1915
- kolacja godz. 1930 - 2030
9 XI (niedziela)
- śniadanie godz. 730 - 830
- VI, VII, VIII i IX runda zawodów godz. 915 - 1345
- zakończenie turnieju godz. 1400
7. SYSTEM ROZGRYWEK
Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Tempo gry 25 minut na zawodnika. Obowiazują przepisy FIDE dla szachów szybkich.
LOCATION:42 Leszczyńskiego\, Bydgoszcz\, Polska
GEO:53.11489868;17.98979950
X-ACCESS:1
X-HITS:183
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_4891/
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141110T151500
DTEND;TZID=UTC:20141110T164500
UID:0BDECDEB-D9F1-449C-8C52-FA906937ADDA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141110T170000
DTEND;TZID=UTC:20141110T190000
UID:550806C2-A70D-4EA7-8CC7-FA9CEF5E668D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:79
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141113T151500
DTEND;TZID=UTC:20141113T164500
UID:B6B5D685-8E40-4EF4-9F8B-4AA04C606D75
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:140
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141113T170000
DTEND;TZID=UTC:20141113T190000
UID:CF908C54-34E0-4EC4-B8F0-07D79F66887C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:74
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141115T100000
DTEND;TZID=UTC:20141115T153000
UID:7B34BD21-4E4C-443B-B797-4FB97667CB5D
SUMMARY:Pruszcz Gdański - Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta
DTSTAMP:20141026T230438Z
DESCRIPTION:\N Absolutnie turniej polecany dzieciom i rodzicom. W razie zimnej pogody na sali bywa chłodno,\N\N ale za to tradycyjnie podawany jest doskonały bigos! \N\N \N\N • TERMIN I MIEJSCE:\N\N 15.11.2014. (sobota) godz. 10.00. (odprawa techniczna, ustalenie numerów startowych: godz. 9.15-9.40). Dom \N\N Katechetyczny przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. , ul Wojska Polskiego 37, 83–000 Pruszcz Gdański.\N\N \N\N • SYSTEM ROZGRYWEK:\N\N System szwajcarski – 7 rund, 15 minut na partię dla zawodnika, kojarzenie komputerowe.\N\N W turnieju obowiązują przepisy kodeksu szachowego PZSzach i FIDE dotyczące szachów szybkich. \N\N \N\N • WARUNKI UCZESTNICTWA:równolegle odbywać się będą trzy turnieje:\N\N TURNIEJ C : juniorzy (skrzaty) – dzieci do lat 8. \N\N TURNIEJ B : juniorzy młodsi – dzieci do lat 12.\N\N TURNIEJ A : juniorzy starsi – młodzież od lat 13 do 16\N\N \N\N • KLASYFIKACJA:\N\N Miejsca w turnieju ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów licząc 1 punkt za wygraną partię, 0,5 punktu za remis i 0 \N\N za przegraną. W przypadku równej ilości punktów decydują: wartościowanie Buchholza, pełen Buchholz, progresja.\N Zawodnicy rozegrają pojedynki w w/w grupach turniejowych, natomiast klasyfikacja zostanie przeprowadzona \N w następujących kategoriach wieku i płci :\N\N I - rocznik 2006 i młodsi (do 8 lat)\N\N II - rocznik 2004 i młodsi (do 10 lat)\N\N III - rocznik 2002 i młodsi (do 12 lat)\N\N IV - rocznik 1998 i młodsi (do 16 lat)\N\N V – juniorki rocznik 1998 i młodsze\N VI - juniorki rocznik 2002 i młodsze\N\N VII -juniorki rocznik 2006 i młodsze\N\N \N • WARUNKI UCZESTNICTWA:\N Wysokość wpisowego: – 15zł. W celu sprawnego zaplanowania i przeprowadzenia zawodów, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w imprezie drogą telefoniczną lub klikając w link\N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5145/\N\N \N\N do dnia 14.11.2014(piątek – godz 20.00). Zgłoszenia telefoniczne: Tomasz Hajduk– 883644050\N\N \N\N W dniu zawodów nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia!!!\N\N \N • NAGRODY:\N Organizatorzy przewidują puchary dla zwycięzców w wyżej wymienionych kategoriach juniorów: do lat 8, 10, 12, 16 oraz \N\N juniorek do lat 8,12,16 , medale za miejsca II i III, a także nagrody rzeczowe za miejsca I – III w tychże siedmiu kategoriach. \N\N Ponadto dyplomy okolicznościowe oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników turnieju oraz wyróżnienie dla \N\N najmłodszego zawodnika.\N\N \N\N • INFORMACJE:\N\N Tomasz Hajduk – trener UKKS ,,Biała Królowa” przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim tel. \N\N 883644050\N\N Organizatorzy zapewniają poczęstunek: kawa, herbata, ciasteczka, owoce, kanapki , ciepły posiłek.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Absolutnie turniej polecany dzieciom i rodzicom. W razie zimnej pogody na sali bywa chłodno,
ale za to tradycyjnie podawany jest doskonały bigos!
• TERMIN I MIEJSCE:
15.11.2014. (sobota) godz. 10.00. (odprawa techniczna, ustalenie numerów startowych: godz. 9.15-9.40). Dom
Katechetyczny przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. , ul Wojska Polskiego 37, 83–000 Pruszcz Gdański.
• SYSTEM ROZGRYWEK:
System szwajcarski – 7 rund, 15 minut na partię dla zawodnika, kojarzenie komputerowe.
W turnieju obowiązują przepisy kodeksu szachowego PZSzach i FIDE dotyczące szachów szybkich.
• WARUNKI UCZESTNICTWA:równolegle odbywać się będą trzy turnieje:
TURNIEJ C : juniorzy (skrzaty) – dzieci do lat 8.
TURNIEJ B : juniorzy młodsi – dzieci do lat 12.
TURNIEJ A : juniorzy starsi – młodzież od lat 13 do 16
• KLASYFIKACJA:
Miejsca w turnieju ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów licząc 1 punkt za wygraną partię, 0,5 punktu za remis i 0
za przegraną. W przypadku równej ilości punktów decydują: wartościowanie Buchholza, pełen Buchholz, progresja.
Zawodnicy rozegrają pojedynki w w/w grupach turniejowych, natomiast klasyfikacja zostanie przeprowadzona
w następujących kategoriach wieku i płci :
I - rocznik 2006 i młodsi (do 8 lat)
II - rocznik 2004 i młodsi (do 10 lat)
III - rocznik 2002 i młodsi (do 12 lat)
IV - rocznik 1998 i młodsi (do 16 lat)
V – juniorki rocznik 1998 i młodsze
VI - juniorki rocznik 2002 i młodsze
VII -juniorki rocznik 2006 i młodsze
• WARUNKI UCZESTNICTWA:
Wysokość wpisowego: – 15zł. W celu sprawnego zaplanowania i przeprowadzenia zawodów, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w imprezie drogą telefoniczną lub klikając w link
do dnia 14.11.2014(piątek – godz 20.00). Zgłoszenia telefoniczne: Tomasz Hajduk– 883644050
W dniu zawodów nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia!!!
• NAGRODY:
Organizatorzy przewidują puchary dla zwycięzców w wyżej wymienionych kategoriach juniorów: do lat 8, 10, 12, 16 oraz
juniorek do lat 8,12,16 , medale za miejsca II i III, a także nagrody rzeczowe za miejsca I – III w tychże siedmiu kategoriach.
Ponadto dyplomy okolicznościowe oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników turnieju oraz wyróżnienie dla
najmłodszego zawodnika.
• INFORMACJE:
Tomasz Hajduk – trener UKKS ,,Biała Królowa” przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim tel.
883644050
Organizatorzy zapewniają poczęstunek: kawa, herbata, ciasteczka, owoce, kanapki , ciepły posiłek.
LOCATION:37 Wojska Polskiego\, Pruszcz Gdański\, 83-000\, Poland
GEO:54.25730133;18.63369942
X-ACCESS:1
X-HITS:656
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5145/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141117T151500
DTEND;TZID=UTC:20141117T164500
UID:F50B6ECD-1970-4591-9DF1-2169917F320B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:90
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141117T170000
DTEND;TZID=UTC:20141117T190000
UID:654DF2DD-07F0-4AA6-B5C5-B8AA3E6B8BC4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:92
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141120T151500
DTEND;TZID=UTC:20141120T164500
UID:382F60AE-DB51-4681-8490-D5AED16D8493
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141120T170000
DTEND;TZID=UTC:20141120T190000
UID:ED90AE6A-6DB8-4601-930A-EA5B07C7FCD0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:104
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141122T100000
DTEND;TZID=UTC:20141122T150000
UID:802F76B5-9679-4EBD-8E1E-9A572F869A5E
SUMMARY:XVII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" Kartuzy
DTSTAMP:20141028T153142Z
DESCRIPTION:\N Miejsce rozgrywania turnieju: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy\N\N Uroczyste otwarcie zawodów: 22.11.2014 r. (sobota), godz. 10:00\N\N Tempo gry: 15 minut na zawodnika\N\N Turniej A - zawodnicy rocznik 1998 i młodsi\N\N Turniej B - zawodnicy rocznik 2000 i młodsi\N\N Turniej C - zawodnicy rocznik 2002 i młodsi\N\N Turniej D - zawodnicy rocznik 2004 i młodsi\N\N Turniej E - zawodnicy rocznik 2006 i młodsi\N\N System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund\N\N Punktacja pomocnicza (w przypadku równej liczby punktów o kolejności zajętych miejsc decyduje punktacja pomocnicza): 1. Metoda Buchholza z potrąceniem skrajnych rezultatów (tzw. średni Buchholz) 2. Metoda Buchholza 3. Progresja 4. Wartościowanie rankingów przeciwników 5. Większa liczba zwycięstw 6. Większa liczba zwycięstw czarnymi\N\N Zgłoszenia: 22.11.2014 r. od godziny 8:30 do 9:40. Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tym terminie rozpoczynają grę od drugiej rundy. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową. Udział zawodników w turnieju można również zgłaszać do 21.11.2014 r. do godziny 12:00 pocztą elektroniczną sp2mk@poczta.onet.pl (uczestnictwo należy potwierdzić w dniu turnieju do godziny 9:30).\N\N Wpisowe: 10 złotych od uczestnika. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach są zwolnieni z wpisowego. Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na nagrody.\N\N Nagrody: Puchary za 1 miejsce w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Dyplomy dla pierwszych 15 uczestników, w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Nagrody rzeczowe za pierwsze 5 miejsc.\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce rozgrywania turnieju: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy
Uroczyste otwarcie zawodów: 22.11.2014 r. (sobota), godz. 10:00
Tempo gry: 15 minut na zawodnika
Turniej A - zawodnicy rocznik 1998 i młodsi
Turniej B - zawodnicy rocznik 2000 i młodsi
Turniej C - zawodnicy rocznik 2002 i młodsi
Turniej D - zawodnicy rocznik 2004 i młodsi
Turniej E - zawodnicy rocznik 2006 i młodsi
System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund
Punktacja pomocnicza (w przypadku równej liczby punktów o kolejności zajętych miejsc decyduje punktacja pomocnicza): 1. Metoda Buchholza z potrąceniem skrajnych rezultatów (tzw. średni Buchholz) 2. Metoda Buchholza 3. Progresja 4. Wartościowanie rankingów przeciwników 5. Większa liczba zwycięstw 6. Większa liczba zwycięstw czarnymi
Zgłoszenia: 22.11.2014 r. od godziny 8:30 do 9:40. Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tym terminie rozpoczynają grę od drugiej rundy. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową. Udział zawodników w turnieju można również zgłaszać do 21.11.2014 r. do godziny 12:00 pocztą elektroniczną sp2mk@poczta.onet.pl (uczestnictwo należy potwierdzić w dniu turnieju do godziny 9:30).
Wpisowe: 10 złotych od uczestnika. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach są zwolnieni z wpisowego. Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na nagrody.
Nagrody: Puchary za 1 miejsce w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Dyplomy dla pierwszych 15 uczestników, w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Nagrody rzeczowe za pierwsze 5 miejsc.
LOCATION:1 Wzgórze Wolności\, Kartuzy\, 83-300\, Polska
GEO:54.33380127;18.19109917
X-ACCESS:1
X-HITS:191
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141123T100000
DTEND;TZID=UTC:20141123T153000
UID:E8850DE3-A1D7-4D90-8D8C-4B3E861677D0
SUMMARY:Eliminacje do II ligi juniorów 2015 - mecz z Koroną
DTSTAMP:20141005T184210Z
DESCRIPTION:\N Turniej Drużynowy - drużyny 6-osobowe\N\N Skład "2-ligowy":\N\N Bartek, Szymon, Filip, Franek, Ola, Maja\N\N Na razie nie ma strony na chessarbiter.com\N\N \N Mecz w Gdańsku z Koroną - następny mecz w Flota w Gdyni 7 grudnia, godzina do ustalenia (może być po południu)\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej Drużynowy - drużyny 6-osobowe
Skład "2-ligowy":
Bartek, Szymon, Filip, Franek, Ola, Maja
Na razie nie ma strony na chessarbiter.com
Mecz w Gdańsku z Koroną - następny mecz w Flota w Gdyni 7 grudnia, godzina do ustalenia (może być po południu)
LAST-MODIFIED:20141105T001722Z
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:FFA50A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141124T151500
DTEND;TZID=UTC:20141124T164500
UID:30C116CF-F0B4-422E-A9F8-2734AF4F7C4A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:68
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141124T170000
DTEND;TZID=UTC:20141124T190000
UID:FB4C592F-2009-4B41-A40D-99F6F52DE9E4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:62
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141127T151500
DTEND;TZID=UTC:20141127T164500
UID:F205C59A-B442-4CC6-9B17-77E620636CC0
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:118
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141127T170000
DTEND;TZID=UTC:20141127T190000
UID:EC576846-BC0D-479A-A79E-D460C86D3C0A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:73
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141201T151500
DTEND;TZID=UTC:20141201T164500
UID:24BE099F-8B3B-45F3-B2F1-051F7081BF4C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:61
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141201T170000
DTEND;TZID=UTC:20141201T190000
UID:FECFAF2D-195D-4375-856C-70D860408EF4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141204T151500
DTEND;TZID=UTC:20141204T164500
UID:1D9F3D0F-82CF-4C70-94E0-E0356900ACC7
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:86
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141204T170000
DTEND;TZID=UTC:20141204T190000
UID:218459A1-F74C-4465-BFD3-B1DFE6D7552C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:92
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141206T100000
DTEND;TZID=UTC:20141206T143000
UID:7BD2B90A-2CE1-44A5-A976-812A60612044
SUMMARY:Mikołajkowy Turniej Szachowy MDK Gdynia
DTSTAMP:20141008T142945Z
DESCRIPTION:\N TURNIEJ TYLKO DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ W MDK GDYNIA\N\N . Termin zawodów: 06.12.2014 godz. 10.00 ( sobota ) - sala widowiskowa – I piętro\N\N Potwierdzenie uczestnictwa oraz uiszczenie wpisowego w godz. 9.30-9.50 przed turniejem.\N\N 5. Zasady uczestnictwa: \N\N Turniej otwarty dla wszystkich uczestników naszych pracowni oraz zawodników Klubu Szachowego przy MDK w Gdyni.\N\N Podział na grupy:\N\N A – rocznik 2008 i młodsi\N\N B – rocznik 2007 i 2006\N\N C – rocznik 2005 i starsi\N\N D – grupa open (zawodnicy UKS MDK Gdynia o puchar Mistrza MDK dziewcząt i chłopców)\N\N 6. System rozgrywek: \N\N System szwajcarski na dystansie 6 rund, 15 min na zawodnika. Obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego. W przypadku małej ilości zgłoszeń turniej może zostać rozegrany systemem kołowym. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek.\N\N 7. Nagrody : Puchary ( grupa D ), statuetki ( grupy A, B, C ), medale, dyplomy, nagrody\N\N 8. Zgłoszenia i wpisowe: \N\N Karty zgłoszeniowe przyjmowane są do dnia 03.12.2014r. do godziny 18.00 w recepcji MDK na I piętrze oraz w czasie zajęć kółka szachowego.\N\N Wpisowe w wysokości 5 zł od osoby (zawodnika) przyjmowane będzie w dniu zawodów 06.12.2014 na I piętrze przy recepcji w godz. 9.30 – 9.50.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: TURNIEJ TYLKO DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ W MDK GDYNIA
. Termin zawodów: 06.12.2014 godz. 10.00 ( sobota ) - sala widowiskowa – I piętro
Potwierdzenie uczestnictwa oraz uiszczenie wpisowego w godz. 9.30-9.50 przed turniejem.
5. Zasady uczestnictwa:
Turniej otwarty dla wszystkich uczestników naszych pracowni oraz zawodników Klubu Szachowego przy MDK w Gdyni.
Podział na grupy:
A – rocznik 2008 i młodsi
B – rocznik 2007 i 2006
C – rocznik 2005 i starsi
D – grupa open (zawodnicy UKS MDK Gdynia o puchar Mistrza MDK dziewcząt i chłopców)
6. System rozgrywek:
System szwajcarski na dystansie 6 rund, 15 min na zawodnika. Obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego. W przypadku małej ilości zgłoszeń turniej może zostać rozegrany systemem kołowym. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek.
7. Nagrody : Puchary ( grupa D ), statuetki ( grupy A, B, C ), medale, dyplomy, nagrody
8. Zgłoszenia i wpisowe:
Karty zgłoszeniowe przyjmowane są do dnia 03.12.2014r. do godziny 18.00 w recepcji MDK na I piętrze oraz w czasie zajęć kółka szachowego.
Wpisowe w wysokości 5 zł od osoby (zawodnika) przyjmowane będzie w dniu zawodów 06.12.2014 na I piętrze przy recepcji w godz. 9.30 – 9.50.
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141130T213433Z
X-ACCESS:1
X-HITS:388
X-URL:
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141207T100000
DTEND;TZID=UTC:20141207T130000
UID:DAAE845F-1D8D-482F-BB87-FD9C2A68971A
SUMMARY:Eliminacje do II ligi juniorów 2015 - mecz z Flotą
DTSTAMP:20141005T184210Z
DESCRIPTION:\N Turniej Drużynowy - drużyny 6-osobowe\N\N Skład "2-ligowy":\N\N Bartek, Szymon, Filip, Franek, Ola, Maja\N\N N ma strony na chessarbiter.com\N\N \N Mecz w Gdyni z Flotą - poprzedni mecz z Koroną w Gdańsku 23 października,\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej Drużynowy - drużyny 6-osobowe
Skład "2-ligowy":
Bartek, Szymon, Filip, Franek, Ola, Maja
N ma strony na chessarbiter.com
Mecz w Gdyni z Flotą - poprzedni mecz z Koroną w Gdańsku 23 października,
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20141130T213315Z
X-ACCESS:1
X-HITS:184
X-URL:
X-COLOR:FFA50A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141207T100000
DTEND;TZID=UTC:20141207T150000
UID:E7A26671-A0BF-4951-BF7F-712C365392B9
SUMMARY:Pruszcz - XI TURNIEJ PAMIĘCI Jerzego Ossorya-Cierpickiego - do lat 10
DTSTAMP:20141105T002954Z
DESCRIPTION:\N Turniej do lat 10, 14 oraz OPEN\N\N Szachy szybkie 7 rund po 15 minut\N\N Więcej danych pewnie wkrótce\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej do lat 10, 14 oraz OPEN
Szachy szybkie 7 rund po 15 minut
Więcej danych pewnie wkrótce
X-ACCESS:1
X-HITS:139
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141208T151500
DTEND;TZID=UTC:20141208T164500
UID:48CA693B-9AA0-4CB3-AEDB-B847538BBD59
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:119
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141208T170000
DTEND;TZID=UTC:20141208T190000
UID:4E4957AC-68FA-40D4-8873-69E930061E75
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:168
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141211T151500
DTEND;TZID=UTC:20141211T164500
UID:16EA40F0-DDC6-4788-8290-94CD126B6B66
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:111
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141211T170000
DTEND;TZID=UTC:20141211T190000
UID:7B7F2145-83B2-4DB6-8E8E-0FD22A559D22
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:119
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141213T100000
DTEND;TZID=UTC:20141214T163000
UID:B7306769-2C76-4E1E-A2D0-50D194D2910F
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów 1800+ (1)
DTSTAMP:20141005T185654Z
DESCRIPTION:\N Turniej dla zawodników z rankingiem PZSzach minimum 1800 - jest możliwość zdobycia I kat szachowej.\N\N Pierwsza część 13-14 grudnia - dalsza 16-18 stycznia 2015\N\N Tempo gry wynosi 90 minut na zawodnika.\N \N (ZMIENIONY) Terminarz:\N 13.12.2014 r. I runda – 10.00, II runda – 13.15,\N 14.12.2014 r. III runda – 10.00, IV runda – 13.15,\N 16.01.2015 r. V runda – 17.30,\N 17.01.2015 r. VI runda – 10.00, VII runda – 13.15,\N 18.01.2015 r. VIII runda – 10.00, IX runda – 13.15, zakończenie - 16.30.\N \N System rozgrywek:\N Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.\N \N Zgłoszenia:\N Wpisowe wraz z opłatą klasyfikacyjno-rankingową wynosi 50 zł.\N Opłaty należy dokonać do 9.12.2014 r. na konto klubu UKS Korona Gdańsk:\N MultiBank 73114020170000450212662054\N http://www.chessa...4/ti_4700/\N W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy z rankingiem minimum 1800 PZSzach.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 530-530-300.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej dla zawodników z rankingiem PZSzach minimum 1800 - jest możliwość zdobycia I kat szachowej.
Pierwsza część 13-14 grudnia - dalsza 16-18 stycznia 2015
Tempo gry wynosi 90 minut na zawodnika.
(ZMIENIONY) Terminarz:
13.12.2014 r. I runda – 10.00, II runda – 13.15,
14.12.2014 r. III runda – 10.00, IV runda – 13.15,
16.01.2015 r. V runda – 17.30,
17.01.2015 r. VI runda – 10.00, VII runda – 13.15,
18.01.2015 r. VIII runda – 10.00, IX runda – 13.15, zakończenie - 16.30.
System rozgrywek:
Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.
Zgłoszenia:
Wpisowe wraz z opłatą klasyfikacyjno-rankingową wynosi 50 zł.
Opłaty należy dokonać do 9.12.2014 r. na konto klubu UKS Korona Gdańsk:
MultiBank 73114020170000450212662054
http://www.chessa...4/ti_4700/
W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy z rankingiem minimum 1800 PZSzach.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 530-530-300.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141121T104019Z
X-ACCESS:1
X-HITS:252
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4700/
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141213T100000
DTEND;TZID=UTC:20141214T150000
UID:F54C8AF6-D7EF-4734-87E1-DC83E07E3F0C
SUMMARY:Korona - turnieje klasyfikacyjne 1400 1600
DTSTAMP:20141110T003136Z
DESCRIPTION:\N Tradycyjne turnieje "na kategorię".\N\N 3. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 4. Termin i tempo gry: (ZMIANA)\N Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 13 – 14 grudnia 2014 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 13 – 14 grudnia 2014 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 14 grudnia 2014 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 13 grudnia 2014 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 5. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N 6. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600: http://www.chessa...4/ti_5067/\N Grupa 1400: http://www.chessa...4/ti_5068/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_5069/\N Grupa 1000: http://www.chessa...4/ti_5070/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.\N \N 7. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 12.12.2014 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 13 grudnia (Grupa 1100 – 1250 w dniu 14.12.2014 r.) do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Tradycyjne turnieje "na kategorię".
3. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
4. Termin i tempo gry: (ZMIANA)
Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 13 – 14 grudnia 2014 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 13 – 14 grudnia 2014 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 14 grudnia 2014 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 13 grudnia 2014 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
5. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
6. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600: http://www.chessa...4/ti_5067/
Grupa 1400: http://www.chessa...4/ti_5068/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_5069/
Grupa 1000: http://www.chessa...4/ti_5070/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.
7. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 12.12.2014 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 13 grudnia (Grupa 1100 – 1250 w dniu 14.12.2014 r.) do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141121T104251Z
X-ACCESS:1
X-HITS:190
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5068/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141214T100000
DTEND;TZID=UTC:20141214T160000
UID:F473293F-B5CB-4F0B-AF0A-82D29BA2A97A
SUMMARY:Korona - turniej klasyfikacyjny 1100-1250
DTSTAMP:20141110T003454Z
DESCRIPTION:\N Turniej dla Uli i Mai!\N\N 3. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 4. Termin i tempo gry:\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 14 grudnia 2014 r.,\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 5. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N 6. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_5069/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.\N \N 7. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 12.12.2014 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 14.12.2014 r. do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej dla Uli i Mai!
3. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
4. Termin i tempo gry:
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 14 grudnia 2014 r.,
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
5. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
6. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_5069/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.
7. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 12.12.2014 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 14.12.2014 r. do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141121T105247Z
X-ACCESS:1
X-HITS:131
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5069/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141215T151500
DTEND;TZID=UTC:20141215T164500
UID:294527E2-3F5C-40DB-9CA1-33E746C99593
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:114
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141215T170000
DTEND;TZID=UTC:20141215T190000
UID:217608F7-5357-4C40-91F8-E0A6861D2D04
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141218T151500
DTEND;TZID=UTC:20141218T164500
UID:89ADDD6E-9F03-466D-AB50-F657A9F64FDF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:79
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141218T170000
DTEND;TZID=UTC:20141218T190000
UID:0367DCA8-4652-424A-9190-F8B9BD150F29
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:88
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141220T100000
DTEND;TZID=UTC:20141221T150000
UID:53DA88CB-AEBE-43AD-8FB9-28CBB9FD42F7
SUMMARY:Gwiazdkowy Turniej Szachowy
DTSTAMP:20141026T231732Z
DESCRIPTION:\N Turniej w Rzemyku - klasyfikacyjny.\N\N Zawsze zdobywaliśmy tutaj jakieś kategorie szachowe! :))))))\N\N 2. Termin i miejsce:\N 20-21.12.2014 r.\N\N Zespół Szkół nr 15 Gdynia- Chwarzno ul. Jowisza 60\N\N \N\N 3. System rozgrywek i tempo gry:\N\N Grupa A: 1600 (60 minut na zawodnika) 20-21 GRUDZIEŃ 2014 r.,\N\N Grupa B: 1400 (60 minut na zawodnika) 20-21 GRUDZIEŃ 2014 r.,\N\N Grupa C: 1100-1250 (30 minut na zawodnika) 21 GRUDZIEŃ 2014 r.,\N\N Grupa D: bez kategorii szachowej (30 minut na zawodnika). 20 GRUDZIEŃ 2014 r.\N\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy C i D 6 rund).\N\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N\N \N\N 4. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com.\N\N Grupa A: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5926/\N\N Grupa B: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5927/\N\N Grupa C: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5928/\N\N Grupa D: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5929/\N\N \N\N Bezpośrednie zgłoszenie u trenera: Tomasz Ciesielski nr tel. 510-739-808\N\N \N\N 5. Wpisowe:\N\N Wpisowe wynosi 20 złotych. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu zawodów. \N\N do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy. \N\N \N 6. Nagrody:\N I miejsce puchar\N\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N\N I – III medale\N\N I- V miejsce nagrody rzeczowe\N\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek.\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej w Rzemyku - klasyfikacyjny.
Zawsze zdobywaliśmy tutaj jakieś kategorie szachowe! :))))))
2. Termin i miejsce:
20-21.12.2014 r.
Zespół Szkół nr 15 Gdynia- Chwarzno ul. Jowisza 60
3. System rozgrywek i tempo gry:
Grupa A: 1600 (60 minut na zawodnika) 20-21 GRUDZIEŃ 2014 r.,
Grupa B: 1400 (60 minut na zawodnika) 20-21 GRUDZIEŃ 2014 r.,
Grupa C: 1100-1250 (30 minut na zawodnika) 21 GRUDZIEŃ 2014 r.,
Grupa D: bez kategorii szachowej (30 minut na zawodnika). 20 GRUDZIEŃ 2014 r.
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy C i D 6 rund).
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com.
Grupa A: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5926/
Grupa B: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5927/
Grupa C: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5928/
Grupa D: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5929/
Bezpośrednie zgłoszenie u trenera: Tomasz Ciesielski nr tel. 510-739-808
5. Wpisowe:
Wpisowe wynosi 20 złotych. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu zawodów.
do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
6. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III medale
I- V miejsce nagrody rzeczowe
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek.
LOCATION:60 Jowisza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50159836;18.45299911
LAST-MODIFIED:20141203T215513Z
X-ACCESS:1
X-HITS:401
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5926/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141222T151500
DTEND;TZID=UTC:20141222T164500
UID:91E7E901-FF96-4401-991D-8B57BFB59CD1
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:112
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20141222T170000
DTEND;TZID=UTC:20141222T190000
UID:D390B35F-59C9-471A-ABE6-1E343F5E6474
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20140903T162207Z
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150108T151500
DTEND;TZID=UTC:20150108T164500
UID:88A65F0A-6C43-478B-9F11-EE4251EA0F2C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011020Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150108T170000
DTEND;TZID=UTC:20150108T190000
UID:CA03F846-0A44-479C-8FB2-D9260223819E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010031Z
X-ACCESS:1
X-HITS:127
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150110T100000
DTEND;TZID=UTC:20150110T160000
UID:C7E2217F-3BD5-4D86-9B58-13D2B81185D1
SUMMARY:Liga Juniorów - Tczew 10.01
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola) od 13:00 (w 1szej rundzie pauzują)\N\N Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja) od 10:00 - z Flotą, o 13:00 UKS MDK Gdynia 1\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola) od 13:00 (w 1szej rundzie pauzują)
Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja) od 10:00 - z Flotą, o 13:00 UKS MDK Gdynia 1
LOCATION:12 Saperska\, Tczew\, Poland
GEO:54.09510040;18.78380013
LAST-MODIFIED:20141224T003501Z
X-ACCESS:1
X-HITS:189
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_6116/index.html?l=pl
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150112T151500
DTEND;TZID=UTC:20150112T164500
UID:25410427-FBB6-4DF9-B799-C530E660229D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011057Z
X-ACCESS:1
X-HITS:121
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150112T170000
DTEND;TZID=UTC:20150112T190000
UID:1E5E84A5-7550-412C-8E8E-4C570B3C0DD7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010058Z
X-ACCESS:1
X-HITS:137
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150115T151500
DTEND;TZID=UTC:20150115T164500
UID:FD52F196-A7B0-4627-A8A5-B43650ADD32A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011145Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150115T170000
DTEND;TZID=UTC:20150115T190000
UID:ACEB8248-4209-494F-BFDA-6B2EEF1724BB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010123Z
X-ACCESS:1
X-HITS:200
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150116T170000
DTEND;TZID=UTC:20150118T163000
UID:BDAC1B96-9295-4BD6-A58C-554541A59DFC
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów 1800+ (2)
DTSTAMP:20141005T185654Z
DESCRIPTION:\N Turniej dla zawodników z rankingiem PZSzach minimum 1800 - jest możliwość zdobycia I kat szachowej.\N\N Druga część - pierwsza 13-14 grudnia\N\N Tempo gry wynosi 90 minut na zawodnika.\N \N Terminarz:\N 13.12.2014 r. I runda – 10.00, II runda – 13.15,\N 14.12.2014 r. III runda – 10.00, IV runda – 13.15,\N 16.01.2015 r. V runda – 17.30,\N 17.01.2015 r. VI runda – 10.00, VII runda – 13.15,\N 18.01.2015 r. VIII runda – 10.00, IX runda – 13.15, zakończenie - 16.30.\N \N 5. System rozgrywek:\N \N System rozgrywek:\N Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.\N \N Zgłoszenia:\N Wpisowe wraz z opłatą klasyfikacyjno-rankingową wynosi 50 zł.\N Opłaty należy dokonać do 9.12.2014 r. na konto klubu UKS Korona Gdańsk:\N MultiBank 73114020170000450212662054\N W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy z rankingiem minimum 1800 PZSzach.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 530-530-300.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej dla zawodników z rankingiem PZSzach minimum 1800 - jest możliwość zdobycia I kat szachowej.
Druga część - pierwsza 13-14 grudnia
Tempo gry wynosi 90 minut na zawodnika.
Terminarz:
13.12.2014 r. I runda – 10.00, II runda – 13.15,
14.12.2014 r. III runda – 10.00, IV runda – 13.15,
16.01.2015 r. V runda – 17.30,
17.01.2015 r. VI runda – 10.00, VII runda – 13.15,
18.01.2015 r. VIII runda – 10.00, IX runda – 13.15, zakończenie - 16.30.
5. System rozgrywek:
System rozgrywek:
Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.
Zgłoszenia:
Wpisowe wraz z opłatą klasyfikacyjno-rankingową wynosi 50 zł.
Opłaty należy dokonać do 9.12.2014 r. na konto klubu UKS Korona Gdańsk:
MultiBank 73114020170000450212662054
W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy z rankingiem minimum 1800 PZSzach.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 530-530-300.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141121T105531Z
X-ACCESS:1
X-HITS:206
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4700/
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150117T100000
DTEND;TZID=UTC:20150117T160000
UID:4CD85CDE-16CA-4BA0-B950-332DF4C72F87
SUMMARY:Noworoczny Turniej Szachowy Korona 1000 1400 1600
DTSTAMP:20141224T005334Z
DESCRIPTION:\N 3. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N 4. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 18 stycznia 2015 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 17 stycznia 2015 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N 5. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N 6. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie http://www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:\N Grupa 1600: http://www.chessa...4/ti_6174/\N Grupa 1400: http://www.chessa...4/ti_6176/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_6178/\N Grupa 1000: http://www.chessa...4/ti_6177/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.\N 7. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 16.01.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 17 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 18.01.2014 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N 8. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii kobiet statuetka\N I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N 9. Zakwaterowanie:\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 3. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
4. Termin i tempo gry:
Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 18 stycznia 2015 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 17 stycznia 2015 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
5. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
6. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie http://www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:
Grupa 1600: http://www.chessa...4/ti_6174/
Grupa 1400: http://www.chessa...4/ti_6176/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_6178/
Grupa 1000: http://www.chessa...4/ti_6177/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.
7. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 16.01.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 17 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 18.01.2014 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
8. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii kobiet statuetka
I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
9. Zakwaterowanie:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:203
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=187
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150118T100000
DTEND;TZID=UTC:20150118T160000
UID:BD360F1C-9279-4C07-A1CE-DFC56FB69D7C
SUMMARY:Noworoczny Turniej Szachowy Korona 1100-1250
DTSTAMP:20141224T005334Z
DESCRIPTION:\N 3. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N 4. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 18 stycznia 2015 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 17 stycznia 2015 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N 5. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N 6. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie http://www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:\N Grupa 1600: http://www.chessa...4/ti_6174/\N Grupa 1400: http://www.chessa...4/ti_6176/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_6178/\N Grupa 1000: http://www.chessa...4/ti_6177/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.\N 7. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 16.01.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 17 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 18.01.2014 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N 8. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii kobiet statuetka\N I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N 9. Zakwaterowanie:\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 3. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
4. Termin i tempo gry:
Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 17 - 18 styczeń 2015 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 18 stycznia 2015 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 17 stycznia 2015 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
5. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
6. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie http://www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:
Grupa 1600: http://www.chessa...4/ti_6174/
Grupa 1400: http://www.chessa...4/ti_6176/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...4/ti_6178/
Grupa 1000: http://www.chessa...4/ti_6177/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: uks@koronagdansk.pl lub sms: 531-909-899.
7. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 16.01.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 17 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 18.01.2014 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
8. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii kobiet statuetka
I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
9. Zakwaterowanie:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20141224T005426Z
X-ACCESS:1
X-HITS:242
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=187
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150119T151500
DTEND;TZID=UTC:20150119T164500
UID:4132457C-AA02-4E3F-85D8-B7B2B7B8DC31
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011231Z
X-ACCESS:1
X-HITS:115
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150119T170000
DTEND;TZID=UTC:20150119T190000
UID:3E175054-ED50-48E1-9353-C7BEA18CA257
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010153Z
X-ACCESS:1
X-HITS:200
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150122T151500
DTEND;TZID=UTC:20150122T164500
UID:8527E68B-E886-4DDD-923A-1C73CC61BF9B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011303Z
X-ACCESS:1
X-HITS:99
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150122T170000
DTEND;TZID=UTC:20150122T190000
UID:EA19DD8A-A6D9-44FD-9595-A14CF2F9E2FD
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010236Z
X-ACCESS:1
X-HITS:94
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150124T100000
DTEND;TZID=UTC:20150124T160000
UID:2B6E6471-05EE-4FA9-8223-6A4177EDA62B
SUMMARY:Turniej Przyszłych Mistrzów Kowale
DTSTAMP:20141224T004736Z
DESCRIPTION:\N ORGANIZATORZY\N\N Fundacja „EDUKACJA W DRODZE”.\N\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 24-25.01.2015r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kowalach, ul. Sadowa 21.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa A (Open) – 25.01.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.\N\N Grupa B (1400-1600) – 24-25.01.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N\N Grupa C (bez kategorii – 1250) – 24.01.2015r., 7 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N TERMINARZ\N\N 24.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grup B i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N 25.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grupy A. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N WPISOWE\N\N 20 zł.\N\N NAGRODY\N\N OPEN: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.\N\N Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–30zł.\N\N Grupy B i C otrzymują bony podarunkowe Empik o podanej wartości.\N\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonaćdo dnia 23.01.2015r.- elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N Osoby, które zgłoszą się po 23.01.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: ORGANIZATORZY
Fundacja „EDUKACJA W DRODZE”.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
TERMIN I MIEJSCE
24-25.01.2015r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kowalach, ul. Sadowa 21.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (Open) – 25.01.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.
Grupa B (1400-1600) – 24-25.01.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa C (bez kategorii – 1250) – 24.01.2015r., 7 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
24.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup B i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
25.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy A. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
OPEN: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.
Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–30zł.
Grupy B i C otrzymują bony podarunkowe Empik o podanej wartości.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonaćdo dnia 23.01.2015r.- elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 23.01.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
X-ACCESS:1
X-HITS:194
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150125T100000
DTEND;TZID=UTC:20150125T160000
UID:44E7475B-1C9C-4722-A947-2A28E48B34DA
SUMMARY:Turniej Przyszłych Mistrzów Kowale OPEN
DTSTAMP:20141224T004736Z
DESCRIPTION:\N ORGANIZATORZY\N\N Fundacja „EDUKACJA W DRODZE”.\N\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 24-25.01.2015r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kowalach, ul. Sadowa 21.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa A (Open) – 25.01.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.\N\N Grupa B (1400-1600) – 24-25.01.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N\N Grupa C (bez kategorii – 1250) – 24.01.2015r., 7 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N TERMINARZ\N\N 24.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grup B i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N 25.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grupy A. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N WPISOWE\N\N 20 zł.\N\N NAGRODY\N\N OPEN: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.\N\N Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–30zł.\N\N Grupy B i C otrzymują bony podarunkowe Empik o podanej wartości.\N\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonaćdo dnia 23.01.2015r.- elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N Osoby, które zgłoszą się po 23.01.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: ORGANIZATORZY
Fundacja „EDUKACJA W DRODZE”.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
TERMIN I MIEJSCE
24-25.01.2015r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kowalach, ul. Sadowa 21.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (Open) – 25.01.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.
Grupa B (1400-1600) – 24-25.01.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa C (bez kategorii – 1250) – 24.01.2015r., 7 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
24.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup B i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
25.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy A. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
OPEN: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.
Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–30zł.
Grupy B i C otrzymują bony podarunkowe Empik o podanej wartości.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonaćdo dnia 23.01.2015r.- elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 23.01.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
LAST-MODIFIED:20141224T004940Z
X-ACCESS:1
X-HITS:82
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150126T151500
DTEND;TZID=UTC:20150126T164500
UID:4440A92C-4DFC-4A5A-A555-2FBD49E7A844
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011331Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150126T170000
DTEND;TZID=UTC:20150126T190000
UID:BC4465A7-8971-497F-9173-40960C1DE0AE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010320Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150129T151500
DTEND;TZID=UTC:20150129T164500
UID:39980177-E225-4E2E-B8A6-FE07EE9DBEBF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011359Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150129T170000
DTEND;TZID=UTC:20150129T190000
UID:93DBFC61-9E4F-4546-97A2-C4361150F706
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010359Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150201T170000
DTEND;TZID=UTC:20150207T140000
UID:CF107160-B114-41AA-A9C3-2349CA20CF28
SUMMARY:Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - 1-7.02.2015
DTSTAMP:20150126T225955Z
DESCRIPTION:\N Termin: wyjazd nastąpi w niedzielę 1.02.2015 r. powrót w sobotę 7.02.2015 r. \N Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru są następujące grupy):\N Grupa OPEN - zgłoszona do FIDE\N Grupa B – turniej dla juniorów do lat 14 (dodatkowa klasyfikacja do lat 12)\N Grupa C – turniej dla juniorów do lat 10 (dodatkowa klasyfikacja do lat 8)\N \N Organizatorzy wyjazdu przewidują liczne dodatkowe atrakcje i imprezy: ognisko, wyjście do Parku Wodnego (min. Zjeżdżalnia Anakonda, Rwąca Rzeka), karaoke i dyskoteka, turniej w piłkarzyki, turniej\N w bilarda, turniej tenisa stołowego i turniej w warcaby. Zorganizowane zostaną także dodatkowe imprezy szachowe: turniej błyskawiczny, turniej kloca, symultana z mistrzem i konkurs szachowy.\N Ekipa zakwaterowana będzie w Domu Wczasowym VIS w Jastrzębiej Górze (http://www.visjas...),\N ul. Królewska 5 w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych z łazienkami. Wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad – serwowany).\N \N Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz otrzymają pamiątkową koszulkę.\N Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 720 zł. Zgłoszenia wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł do 31.12.2014 r. Pozostałą kwotę (420 zł) należy wpłacić do dnia 16-go stycznia 2015 r.\N W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie koszt wyjazdu wzrasta o 100 zł i wynosi 820 zł – płatność także do dnia 16-go stycznia 2015 r.Uwaga! - Zniżka dla rodzeństwa. Informujemy, że w przypadku, gdy w Feriach z Szachami udział weźmie rodzeństwo, to obowiązuje zniżka w wysokości 100 zł na drugie dziecko (pierwsze dziecko - 720 zł, drugie i kolejne dziecko po 620 zł).\N \N Zgłoszenia – zgłoszeń należy dokonywać u kadry trenerskiej lub mailowo: ukskoronagdansk@gmail.com\N \N Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: Anna Mrozińska 531-909-899\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Termin: wyjazd nastąpi w niedzielę 1.02.2015 r. powrót w sobotę 7.02.2015 r.
Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru są następujące grupy):
Grupa OPEN - zgłoszona do FIDE
Grupa B – turniej dla juniorów do lat 14 (dodatkowa klasyfikacja do lat 12)
Grupa C – turniej dla juniorów do lat 10 (dodatkowa klasyfikacja do lat 8)
Organizatorzy wyjazdu przewidują liczne dodatkowe atrakcje i imprezy: ognisko, wyjście do Parku Wodnego (min. Zjeżdżalnia Anakonda, Rwąca Rzeka), karaoke i dyskoteka, turniej w piłkarzyki, turniej
w bilarda, turniej tenisa stołowego i turniej w warcaby. Zorganizowane zostaną także dodatkowe imprezy szachowe: turniej błyskawiczny, turniej kloca, symultana z mistrzem i konkurs szachowy.
Ekipa zakwaterowana będzie w Domu Wczasowym VIS w Jastrzębiej Górze (http://www.visjas...),
ul. Królewska 5 w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych z łazienkami. Wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad – serwowany).
Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz otrzymają pamiątkową koszulkę.
Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 720 zł. Zgłoszenia wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł do 31.12.2014 r. Pozostałą kwotę (420 zł) należy wpłacić do dnia 16-go stycznia 2015 r.
W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie koszt wyjazdu wzrasta o 100 zł i wynosi 820 zł – płatność także do dnia 16-go stycznia 2015 r.Uwaga! - Zniżka dla rodzeństwa. Informujemy, że w przypadku, gdy w Feriach z Szachami udział weźmie rodzeństwo, to obowiązuje zniżka w wysokości 100 zł na drugie dziecko (pierwsze dziecko - 720 zł, drugie i kolejne dziecko po 620 zł).
Zgłoszenia – zgłoszeń należy dokonywać u kadry trenerskiej lub mailowo: ukskoronagdansk@gmail.com
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: Anna Mrozińska 531-909-899
LOCATION:5 Królewska\, Jastrzębia Góra\, Poland
GEO:54.83269882;18.29840088
LAST-MODIFIED:20150126T231151Z
X-ACCESS:1
X-HITS:183
X-URL:http://www.koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=164
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150202T100000
DTEND;TZID=UTC:20150202T130000
UID:995DCEE6-F7CD-4076-9B3A-5B16A2DEEE90
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem!
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:556
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/168
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150203T100000
DTEND;TZID=UTC:20150203T130000
UID:96B8EF28-58A4-43D6-9DD3-16CAA8F4170B
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (2)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/168
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150204T100000
DTEND;TZID=UTC:20150204T130000
UID:FB9EFD49-5F6B-4FDC-9BE5-2336BB28A770
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (3)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/168
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150205T100000
DTEND;TZID=UTC:20150205T130000
UID:EB824757-F2DB-4942-BB5B-B96260E1D0AF
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (4)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:69
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/168
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150206T100000
DTEND;TZID=UTC:20150206T130000
UID:5AC28F8C-C09C-47E1-BFA4-2D57696A1A9E
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (5)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:62
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/168
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150209T100000
DTEND;TZID=UTC:20150209T130000
UID:6D01C23B-4EB1-4366-9035-E8301DBEAF92
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (6)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T232133Z
X-ACCESS:1
X-HITS:63
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/169
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150210T100000
DTEND;TZID=UTC:20150210T130000
UID:9B44017C-270A-4940-B23C-E951481DC718
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (7)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T232201Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/169
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150211T100000
DTEND;TZID=UTC:20150211T130000
UID:77C6D843-219F-4B2F-9F17-1783D0B9127D
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (8)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T232231Z
X-ACCESS:1
X-HITS:85
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/169
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150212T100000
DTEND;TZID=UTC:20150212T130000
UID:E0C76121-D50F-46D8-8C34-0C9DF2A5DAA1
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (9)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T232303Z
X-ACCESS:1
X-HITS:107
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/169
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150213T100000
DTEND;TZID=UTC:20150213T130000
UID:3C65EE3A-A33D-4853-91C9-5F3474E93072
SUMMARY:Ferie z Panem Ryszardem! (10)
DTSTAMP:20150126T231653Z
DESCRIPTION:\N Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.\N\N W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.\N\N A także po południu we wtorki, środy i piątki.\N\N Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zajęcia prowadzone przez Pana Ryszarda Komorowicza.
W ferie codziennie od 10:00 do 13:00.
A także po południu we wtorki, środy i piątki.
Świetna okazja potrenować, pograć w szachy dla tych, co nie wyjeżdżają!!
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T232330Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:http://www.mdk.gdynia.pl/index.php/pl/169
X-COLOR:35FF03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150216T151500
DTEND;TZID=UTC:20150216T164500
UID:524BFF2B-4837-497E-B96D-D29E0A3075DA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011427Z
X-ACCESS:1
X-HITS:68
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150216T170000
DTEND;TZID=UTC:20150216T190000
UID:8040755D-EC96-4110-9A6F-3F4F22FF2B78
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010558Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150219T151500
DTEND;TZID=UTC:20150219T164500
UID:F4CEFF87-4A6C-4709-B695-F845567602F7
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011448Z
X-ACCESS:1
X-HITS:91
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150219T170000
DTEND;TZID=UTC:20150219T190000
UID:66E9275E-0864-4B29-BB32-2AC37B5784B8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010704Z
X-ACCESS:1
X-HITS:78
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150221T100000
DTEND;TZID=UTC:20150221T160000
UID:65CAD1AF-074C-4B5F-9970-9821395B257F
SUMMARY:Liga Juniorów - Gdynia 21.02.2015
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola) \N\N Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja) \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola)
Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja)
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20150207T232441Z
X-ACCESS:1
X-HITS:113
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_6116/index.html?l=pl
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150221T100000
DTEND;TZID=UTC:20150221T160000
UID:09EF9F69-0315-4782-BBBA-28FE719AC6E7
SUMMARY:XVII Turniej Kopernikowski - Kartuzy 21.02
DTSTAMP:20150215T220330Z
DESCRIPTION:\N Miejsce rozgrywania turnieju: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy\N\N Uroczyste otwarcie zawodów: 21.02.2015 r. (sobota), godz. 10:00\N\N Tempo gry: 15 minut na zawodnika \N\N Turniej A – zawodnicy rocznik 1998 i młodsi Turniej B – zawodnicy rocznik 2000 i młodsi Turniej C – zawodnicy rocznik 2002 i młodsi Turniej D – zawodnicy rocznik 2004 i młodsi Turniej E – zawodnicy rocznik 2006 i młodsi\N\N System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund Punktacja pomocnicza (w przypadku równej liczby punktów o kolejności zajętych miejsc decyduje punktacja pomocnicza): 1. Metoda Buchholza z potrąceniem skrajnych rezultatów (tzw. średni Buchholz) 2. Metoda Buchholza 3. Progresja 4. Wartościowanie rankingów przeciwników 5. Większa liczba zwycięstw 6. Większa liczba zwycięstw czarnymi\N\N Zgłoszenia: 21.02.2015 r. od godziny 8:30 do 9:40. Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tym terminie rozpoczynają grę od drugiej rundy. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową. Udział zawodników w turnieju można również zgłaszać do 20.02.2015 r. do godziny 12:00 pocztą elektroniczną sp2mk@poczta.onet.pl (uczestnictwo należy potwierdzić w dniu turnieju do godziny 9:30). Wpisowe: 10 złotych od uczestnika. \N\N Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na nagrody. Nagrody: Puchary za 1 miejsce w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Dyplomy dla pierwszych 15 uczestników, w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Nagrody rzeczowe za pierwsze 5 miejsc.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce rozgrywania turnieju: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy
Uroczyste otwarcie zawodów: 21.02.2015 r. (sobota), godz. 10:00
Tempo gry: 15 minut na zawodnika
Turniej A – zawodnicy rocznik 1998 i młodsi Turniej B – zawodnicy rocznik 2000 i młodsi Turniej C – zawodnicy rocznik 2002 i młodsi Turniej D – zawodnicy rocznik 2004 i młodsi Turniej E – zawodnicy rocznik 2006 i młodsi
System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund Punktacja pomocnicza (w przypadku równej liczby punktów o kolejności zajętych miejsc decyduje punktacja pomocnicza): 1. Metoda Buchholza z potrąceniem skrajnych rezultatów (tzw. średni Buchholz) 2. Metoda Buchholza 3. Progresja 4. Wartościowanie rankingów przeciwników 5. Większa liczba zwycięstw 6. Większa liczba zwycięstw czarnymi
Zgłoszenia: 21.02.2015 r. od godziny 8:30 do 9:40. Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tym terminie rozpoczynają grę od drugiej rundy. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową. Udział zawodników w turnieju można również zgłaszać do 20.02.2015 r. do godziny 12:00 pocztą elektroniczną sp2mk@poczta.onet.pl (uczestnictwo należy potwierdzić w dniu turnieju do godziny 9:30). Wpisowe: 10 złotych od uczestnika.
Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na nagrody. Nagrody: Puchary za 1 miejsce w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Dyplomy dla pierwszych 15 uczestników, w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta). Nagrody rzeczowe za pierwsze 5 miejsc.
LOCATION:1 Wzgórze Wolności\, Kartuzy\, 83-300\, Polska
GEO:54.33380127;18.19109917
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1071
X-COLOR:0324FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150223T151500
DTEND;TZID=UTC:20150223T164500
UID:964CCE2B-5784-411E-9C76-0887C3A8BBE9
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011516Z
X-ACCESS:1
X-HITS:139
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150223T170000
DTEND;TZID=UTC:20150223T190000
UID:BDA383C0-179A-4755-8455-0C2986BFFD68
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010737Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150226T151500
DTEND;TZID=UTC:20150226T164500
UID:A0EA21BB-A2BC-4DF7-B3E1-7A4F1D76052B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011546Z
X-ACCESS:1
X-HITS:254
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150226T170000
DTEND;TZID=UTC:20150226T190000
UID:78502391-F6D3-4925-8B82-DF08D31BD7EB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T010843Z
X-ACCESS:1
X-HITS:168
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150228T100000
DTEND;TZID=UTC:20150228T143000
UID:EB26F36D-6BBA-48B5-916C-F30E50DD67A5
SUMMARY:Gdynia - XI Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20150126T232927Z
DESCRIPTION:\N Nasz tradycyjny turniej "w domu".\N\N Wkróce zostanie opublikowany Regulamin turnieju przez Organizatora. Turniej z podziałem na grupy wiekowe. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Nasz tradycyjny turniej "w domu".
Wkróce zostanie opublikowany Regulamin turnieju przez Organizatora. Turniej z podziałem na grupy wiekowe. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:145
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_660/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150302T151500
DTEND;TZID=UTC:20150302T164500
UID:0E7A3424-1FED-4FDD-B7BD-E03F7AD67EC3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (4)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20141224T011448Z
X-ACCESS:1
X-HITS:144
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150302T170000
DTEND;TZID=UTC:20150302T190000
UID:D668625B-C6CD-417A-8F60-559BEE3FCE12
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233558Z
X-ACCESS:1
X-HITS:117
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150305T151500
DTEND;TZID=UTC:20150305T164500
UID:446513D2-C793-4DE4-A907-17C61E9203EB
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (5)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:139
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150305T170000
DTEND;TZID=UTC:20150305T190000
UID:7386BCB9-1270-4D8D-ADC0-44A114AF1008
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233620Z
X-ACCESS:1
X-HITS:214
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150307T100000
DTEND;TZID=UTC:20150307T160000
UID:9B879081-0365-48F3-AB39-552DC48950AB
SUMMARY:Memoriał Danuty Widuch - Tczew
DTSTAMP:20150107T010005Z
DESCRIPTION:\N Turnieje w grupach wiekowych\N\N Brak jeszcze komunikatu\N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5632/ Grupa A\N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5633/ Grupa B\N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5718/ Grupa do lat 10\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turnieje w grupach wiekowych
Brak jeszcze komunikatu
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5632/ Grupa A
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5633/ Grupa B
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5718/ Grupa do lat 10
LOCATION:12 Saperska\, Tczew\, Poland
GEO:54.09510040;18.78380013
LAST-MODIFIED:20150107T010431Z
X-ACCESS:1
X-HITS:315
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5633/
X-COLOR:31C912
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150309T151500
DTEND;TZID=UTC:20150309T164500
UID:45EA6028-5F51-40D8-8DC5-A615994FF279
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (6)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:146
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150309T170000
DTEND;TZID=UTC:20150309T190000
UID:2581563E-34B9-4225-AD82-C9FE76A89F40
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233642Z
X-ACCESS:1
X-HITS:159
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150312T151500
DTEND;TZID=UTC:20150312T164500
UID:C2E4B556-1F78-4717-B188-48AA485AC33F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (7)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:104
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150312T170000
DTEND;TZID=UTC:20150312T190000
UID:718E4F5D-F6E2-40E9-BB96-1E9B69A33AEB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233705Z
X-ACCESS:1
X-HITS:106
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150314T100000
DTEND;TZID=UTC:20150315T160000
UID:E43A3BB3-CFA4-4CCA-B9A0-BED5F6DE2BED
SUMMARY:Turniej klasyfikacyjny - Gdańsk Korona
DTSTAMP:20150413T005836Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20150413T005849Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1505/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150316T151500
DTEND;TZID=UTC:20150316T164500
UID:3A22AB1F-5CD0-4BC6-8CC1-1150BE4AE720
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (8)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150316T170000
DTEND;TZID=UTC:20150316T190000
UID:12D6DC73-EF36-4105-A612-0C72165995E0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233732Z
X-ACCESS:1
X-HITS:61
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150319T151500
DTEND;TZID=UTC:20150319T164500
UID:707E0C6D-1259-4D12-AB26-82EECA5ED97E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (9)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:62
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150319T170000
DTEND;TZID=UTC:20150319T190000
UID:9E18C540-0CBD-4E7B-81E0-9D7E4482E5C5
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233802Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150323T151500
DTEND;TZID=UTC:20150323T164500
UID:D29C3894-F125-4909-9B5E-279E11FB61E1
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (10)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:62
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150323T170000
DTEND;TZID=UTC:20150323T190000
UID:3048BD18-12E9-4C7A-97A5-31BBA57A54A8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233831Z
X-ACCESS:1
X-HITS:87
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150326T151500
DTEND;TZID=UTC:20150326T164500
UID:06596899-52DF-465A-BE40-843B54F60B1F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (11)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:75
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150326T170000
DTEND;TZID=UTC:20150326T190000
UID:492F72C7-69A6-46EF-9BA6-A1101CF043DA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233856Z
X-ACCESS:1
X-HITS:88
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150328T100000
DTEND;TZID=UTC:20150328T160000
UID:FE20BE5F-3E6B-4823-8DCC-47BC9108525B
SUMMARY:Liga Juniorów - MDK Gdynia 28.03
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola) \N\N Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja) \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola)
Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja)
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T011748Z
X-ACCESS:1
X-HITS:1
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_6116/index.html?l=pl
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150330T151500
DTEND;TZID=UTC:20150330T164500
UID:1620A611-04B6-4EE8-ADFA-2AF132B48AA5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (12)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T233412Z
X-ACCESS:1
X-HITS:155
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150330T170000
DTEND;TZID=UTC:20150330T190000
UID:5F1759B9-A0A3-4DB8-B54C-A64664D1C0FF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150126T234010Z
X-ACCESS:1
X-HITS:114
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150402T151500
DTEND;TZID=UTC:20150402T164500
UID:EEFFEBC9-E9AD-4448-B406-58A74C37DB97
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004131Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150402T170000
DTEND;TZID=UTC:20150402T190000
UID:00BFEC75-DB8E-4E0A-84F0-9FEB64154D93
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004630Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150409T151500
DTEND;TZID=UTC:20150409T164500
UID:167F94DA-A2AE-4DD3-A458-3E3DC539D519
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004200Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150409T170000
DTEND;TZID=UTC:20150409T190000
UID:ECF80990-40D7-4DF1-A1C7-396854AE884C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004647Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150411T100000
DTEND;TZID=UTC:20150412T160000
UID:1C1F800A-B155-4967-8C0C-47BA3EDA304A
SUMMARY:Turnieje klasyfikacyjne - Gdańsk Korona
DTSTAMP:20150413T010048Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1853/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150413T151500
DTEND;TZID=UTC:20150413T164500
UID:5FA475A5-2B2B-4CCE-B8D9-F36A6F763EFA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004226Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150413T170000
DTEND;TZID=UTC:20150413T190000
UID:3524E35E-77DE-4A90-97B1-28381152DE47
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004708Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150416T151500
DTEND;TZID=UTC:20150416T164500
UID:0A3215EE-D2A9-411B-818A-FA738ED7EE7B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004248Z
X-ACCESS:1
X-HITS:74
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150416T170000
DTEND;TZID=UTC:20150416T190000
UID:865A34DF-A435-4465-83E5-E2E45B8EB4CB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004751Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150418T093000
DTEND;TZID=UTC:20150418T160000
UID:18D98D46-D9EB-4EF0-9BA1-443FB1B29AC7
SUMMARY:Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich - Malbork 18.04
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Regulamin\N\N \N\N Otwartych Drużynowych Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich\N\N \N\N Malbork 18.04.2015\N\N \N\N Organizatorzy:\N\N Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy, UKS Sztum, MCKiE Malbork, MTS Kwidzyn.\N\N \N\N Termin i miejsce:\N\N Zawody zostaną rozegrane w dniu 18.04.2015 (sobota) w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji\N\N Szkoła Łacińska Stare Miasto 42 .\N\N Cel :\N\N Popularyzacja królewskiej gry wśród mieszkańców województwa pomorskiego, wyłonienie drużynowego mistrza szachów szybkich w naszym województwie, wymiana doświadczeń sportowych, organizacyjnych i szkoleniowych. Stworzenie alternatywy wykorzystania wolnego czasu.\N\N \N\N Uczestnictwo:\N\N Prawo gry w zawodach,mają 4-osobowe drużyny z jednego Klubu, Zakładu Pracy, Szkoły, Uczelni\N\N Organizatorzy dopuszczą do gry drużyny złożone z dowolnie zebranych zawodników z maksymalnym\N\N średnim rankingiem PZSzach 1900. Zawody mają charakter otwarty i pozwalają na uczestnictwo drużyn z innych województw.\N\N Wpisowe od drużyny 50 zł. Każda kolejna drużyna z jednego Klubu 30 zł.\N\N Drużyny złożone wyłącznie z juniorów oplacają wpisowe w wysokości 30 zł.\N\N \N\N Wpisowe należy wpłacać do dnia 15.04.2015 na konto:\N\N Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Szachowego Nr konta:\N 13 1440 1345 0000 0000 1284 0853 z dopiskiem: turniej drużynowy oraz kogo dotyczy.\N\N \N\N System rozgrywek:\N\N System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń\N\N \N\N Zgłoszenia\N\N Zgłoszenia należy wysłać na adres twojszkun@poczta.onet.pl do dnia 15.04.2015.\N\N W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny oraz jej skład w kolejności szachownic.\N\N Zgłoszenie powinno zawierać - Imię i nazwisko , posiadaną kategorię , datę urodzenia.\N\N Serwis turniejowy na stronie ChessArbiter : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1972/\N\N Turniej zgłoszony zostanie do oceny rankingowej FIDE.\N\N \N\N Tempo gry:\N\N 10 minut +5 sekund na posunięcie dla zawodnika na partię.\N\N Ocena wyników:\N\N \N\N Na wynik składa się suma punktów meczowych : 2 punkty za zwycięstwo, 1 za remis\N\N W przypadku równej ilości punktów meczowych o kolejności miejsc zadecydują:\N\N \N punkty zdobyte w meczach na szachownicach\N \N wynik bezpośredniego spotkania\N \N rezultaty na poszczególnych szachownicach\N\N\N \N\N \N\N Terminarz:\N\N Sobota 18.04.2015r\N\N 09.00 - 09.30 - weryfikacja zawodników i drużyn\N\N 09.30 - 09.45 - odprawa techniczna\N\N 10.00 - 15.00 - rundy turniejowe\N\N 15.00 - zakończenie zawodów\N\N Nagrody :\N\N Puchary i medale za miejsca I-III dla drużyn w klasyfikacji ogólnej. Puchar dla najlepszej drużyny amatorskiej jeżeli w tej kategorii wystartują co najmniej trzy drużyny.\N\N Za zwycięstwo na poszczególnych szachownicach nagorda finansowa 50 zł.\N\N Finansowanie:\N\N Zawodnicy startują w turnieju na koszt własny lub delegujących ich klubów. Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Organizator nie pokrywa kosztów ubezpieczenia zawodników w czasie trwania imprezy oraz dojazdu i powrotu.\N\N \N\N Sprawy organizacyjne:\N\N Sprzęt do gry zapewnia organizator. Organizator nie przewiduje zapisów w dniu zawodów. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. Opiekę nad niepełnoletnimi zawodnikami sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu oraz możliwość wprowadzania zmian. Decyzje sędziego podczas trwania zawodów są ostateczne.\N\N \N\N Organizatorzy:\N\N PWZSzach, MTS Kwidzyn, UKS Sztum, MCKiE Malbork .\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Regulamin
Otwartych Drużynowych Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich
Malbork 18.04.2015
Organizatorzy:
Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy, UKS Sztum, MCKiE Malbork, MTS Kwidzyn.
Termin i miejsce:
Zawody zostaną rozegrane w dniu 18.04.2015 (sobota) w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji
Szkoła Łacińska Stare Miasto 42 .
Cel :
Popularyzacja królewskiej gry wśród mieszkańców województwa pomorskiego, wyłonienie drużynowego mistrza szachów szybkich w naszym województwie, wymiana doświadczeń sportowych, organizacyjnych i szkoleniowych. Stworzenie alternatywy wykorzystania wolnego czasu.
Uczestnictwo:
Prawo gry w zawodach,mają 4-osobowe drużyny z jednego Klubu, Zakładu Pracy, Szkoły, Uczelni
Organizatorzy dopuszczą do gry drużyny złożone z dowolnie zebranych zawodników z maksymalnym
średnim rankingiem PZSzach 1900. Zawody mają charakter otwarty i pozwalają na uczestnictwo drużyn z innych województw.
Wpisowe od drużyny 50 zł. Każda kolejna drużyna z jednego Klubu 30 zł.
Drużyny złożone wyłącznie z juniorów oplacają wpisowe w wysokości 30 zł.
Wpisowe należy wpłacać do dnia 15.04.2015 na konto:
Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Szachowego Nr konta:
13 1440 1345 0000 0000 1284 0853 z dopiskiem: turniej drużynowy oraz kogo dotyczy.
System rozgrywek:
System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń
Zgłoszenia
Zgłoszenia należy wysłać na adres twojszkun@poczta.onet.pl do dnia 15.04.2015.
W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny oraz jej skład w kolejności szachownic.
Zgłoszenie powinno zawierać - Imię i nazwisko , posiadaną kategorię , datę urodzenia.
Serwis turniejowy na stronie ChessArbiter : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1972/
Turniej zgłoszony zostanie do oceny rankingowej FIDE.
Tempo gry:
10 minut +5 sekund na posunięcie dla zawodnika na partię.
Ocena wyników:
Na wynik składa się suma punktów meczowych : 2 punkty za zwycięstwo, 1 za remis
W przypadku równej ilości punktów meczowych o kolejności miejsc zadecydują:
- punkty zdobyte w meczach na szachownicach
- wynik bezpośredniego spotkania
- rezultaty na poszczególnych szachownicach
Terminarz:
Sobota 18.04.2015r
09.00 - 09.30 - weryfikacja zawodników i drużyn
09.30 - 09.45 - odprawa techniczna
10.00 - 15.00 - rundy turniejowe
15.00 - zakończenie zawodów
Nagrody :
Puchary i medale za miejsca I-III dla drużyn w klasyfikacji ogólnej. Puchar dla najlepszej drużyny amatorskiej jeżeli w tej kategorii wystartują co najmniej trzy drużyny.
Za zwycięstwo na poszczególnych szachownicach nagorda finansowa 50 zł.
Finansowanie:
Zawodnicy startują w turnieju na koszt własny lub delegujących ich klubów. Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Organizator nie pokrywa kosztów ubezpieczenia zawodników w czasie trwania imprezy oraz dojazdu i powrotu.
Sprawy organizacyjne:
Sprzęt do gry zapewnia organizator. Organizator nie przewiduje zapisów w dniu zawodów. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. Opiekę nad niepełnoletnimi zawodnikami sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu oraz możliwość wprowadzania zmian. Decyzje sędziego podczas trwania zawodów są ostateczne.
Organizatorzy:
PWZSzach, MTS Kwidzyn, UKS Sztum, MCKiE Malbork .
LOCATION:42 Stare Miasto\, Malbork\, Polska
GEO:54.03745270;19.02594185
LAST-MODIFIED:20150413T011330Z
X-ACCESS:1
X-HITS:274
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1972/
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150418T100000
DTEND;TZID=UTC:20150419T160000
UID:4DAC04F3-D7F3-411D-89D1-EF79849DD24E
SUMMARY:Turniej WIOSNA OPEN 1400 1600 - Kowale 18-19.04
DTSTAMP:20150413T012312Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
X-ACCESS:1
X-HITS:128
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1703/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150419T100000
DTEND;TZID=UTC:20150419T160000
UID:2F9F64EA-5E76-4181-9AEA-C8D8D9D2E85F
SUMMARY:Turniej WIOSNA 1000-1250 - Kowale 19.04
DTSTAMP:20150413T012312Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
LAST-MODIFIED:20150413T012447Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1704/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150420T151500
DTEND;TZID=UTC:20150420T164500
UID:A42D6172-6887-448D-977A-353D15E3433A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004310Z
X-ACCESS:1
X-HITS:69
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150420T170000
DTEND;TZID=UTC:20150420T190000
UID:88447A83-9E61-4CD6-BF21-DFEE5A21ECBD
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T203823Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150423T151500
DTEND;TZID=UTC:20150423T164500
UID:B3FED636-37AA-4A42-9C43-BB2BAF761C22
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004339Z
X-ACCESS:1
X-HITS:61
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150423T170000
DTEND;TZID=UTC:20150423T190000
UID:085BC339-0112-4D9D-B67F-A8BD018B9488
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004838Z
X-ACCESS:1
X-HITS:70
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150425T100000
DTEND;TZID=UTC:20150425T160000
UID:D48BA59D-A6C1-4002-8BF3-0F27C1C3277C
SUMMARY:Liga Juniorów - Tczew 25.04
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola) \N\N Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja) \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola)
Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja)
LOCATION:12 Saperska\, Tczew\, Poland
GEO:54.09510040;18.78380013
LAST-MODIFIED:20150413T010404Z
X-ACCESS:1
X-HITS:145
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_6116/index.html?l=pl
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150425T100000
DTEND;TZID=UTC:20150425T170000
UID:032577A7-95BA-48DB-8592-232332A46F50
SUMMARY:Wiosenny Turniej Szachowy - Body&Mind
DTSTAMP:20150420T190650Z
DESCRIPTION:\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Zielona\, Gdynia\, 81-117\, Polska
GEO:54.58065033;18.53692245
X-ACCESS:1
X-HITS:237
X-URL:http://www.bodyandmind.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=50
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150427T151500
DTEND;TZID=UTC:20150427T164500
UID:CDE7145E-9232-4273-B800-851D78CBC79C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004404Z
X-ACCESS:1
X-HITS:91
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150427T170000
DTEND;TZID=UTC:20150427T190000
UID:2ED36028-5C9F-4923-9654-E18428A23A55
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004904Z
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150430T151500
DTEND;TZID=UTC:20150430T164500
UID:6ABDBBFF-41A0-49E9-A4E9-1EE43501E275
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004429Z
X-ACCESS:1
X-HITS:84
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150430T170000
DTEND;TZID=UTC:20150430T190000
UID:6543487F-2F98-434C-A74C-AB2B351713F5
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004923Z
X-ACCESS:1
X-HITS:94
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150501T143000
DTEND;TZID=UTC:20150503T143000
UID:FA387C5C-FB33-427D-B7C8-69EC229B83FC
SUMMARY:Kadra szkolenie - Władysławowo 1-3.05.2015
DTSTAMP:20150413T013919Z
DESCRIPTION:\N Termin i miejsce: 1-3 maja 2015 r. Willa Pomorzanka Władysławowo, ul. Szkutników 5.\N \N Pobyt w Willi Pomorzanka w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami ( http://www.pomorz... ), szkolenie szachowe prowadzone przez trenerów kadry wojewódzkiej, udział w turnieju błyskawicznym zgłoszonym do FIDE – możliwość sprawdzenia się z zawodnikami Kadry PWZSzach lub turnieju klasyfikacyjnym dla zawodników z rankingiem 1000 – 1250 z możliwością zdobycia kategorii szachowych, zajęcia sportowe na basenie i boisku „Orlik” oraz ognisko.\N \N Przyjazd w piątek 1.05.2015 r. od godziny14.30 do 15.30. Wyjazd w niedzielę 3.05.2015 r. o godzinie 14.30.\N \N Koszt udziału dzieci w szkoleniu (wyżywienie od kolacji 1 maja do obiadu 3 maja, wpisowe do turnieju\N i szkolenie) wynosi 200 zł, \N\N \N Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.\N \N W/w kwoty nie obejmują transportu do Władysławowa i z powrotem.\N \N Zgłoszenia mailowe (ukskoronagdansk@g...) do 19.04.2015 r.\N \N\N Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Termin i miejsce: 1-3 maja 2015 r. Willa Pomorzanka Władysławowo, ul. Szkutników 5.
Pobyt w Willi Pomorzanka w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami ( http://www.pomorz... ), szkolenie szachowe prowadzone przez trenerów kadry wojewódzkiej, udział w turnieju błyskawicznym zgłoszonym do FIDE – możliwość sprawdzenia się z zawodnikami Kadry PWZSzach lub turnieju klasyfikacyjnym dla zawodników z rankingiem 1000 – 1250 z możliwością zdobycia kategorii szachowych, zajęcia sportowe na basenie i boisku „Orlik” oraz ognisko.
Przyjazd w piątek 1.05.2015 r. od godziny14.30 do 15.30. Wyjazd w niedzielę 3.05.2015 r. o godzinie 14.30.
Koszt udziału dzieci w szkoleniu (wyżywienie od kolacji 1 maja do obiadu 3 maja, wpisowe do turnieju
i szkolenie) wynosi 200 zł,
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.
W/w kwoty nie obejmują transportu do Władysławowa i z powrotem.
Zgłoszenia mailowe (ukskoronagdansk@g...) do 19.04.2015 r.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń
LOCATION:5 Szkutników\, Władysławowo\, Polska
GEO:54.79178238;18.40722656
LAST-MODIFIED:20150413T014305Z
X-ACCESS:1
X-HITS:299
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=198
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150501T160000
DTEND;TZID=UTC:20150502T160000
UID:55BB711B-7FE6-447E-ABF3-1A9EA1C4EC16
SUMMARY:XV Turniej Międzynarodowy Juniorów EURO-SZACHY Bydgoszcz
DTSTAMP:20150420T194116Z
DESCRIPTION:\N \N TERMIN I MIEJSCE:\N\N\N - Turniej odbędzie się w dniach 30.04 – 04.05.2015 r. w Bydgoszczy.\N\N - ul. K.K. Baczyńskiego 3, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1.\N\N - Program:\N\N · Czwartek 30.04.2015 r.\N\N - przyjazd ekip zagranicznych i polskich\N\N - odprawa techniczna (zawodnicy i drużyny bez wcześniejszej weryfikacji):20:00\N\N · Piątek 01.05.2015 r.\N\N -Uroczyste otwarcie zawodów połączone z koncertem muzycznym: 9.30\N -Solving Show: 10.30-11.30 \N\N - I runda: 15:00 – 15:40 \N\N - II runda: 15:50 – 16:30\N - III runda 16:40 – 17:20 \N\N - IV runda 17:30 – 18:10\N -Spotkanie z p. Joanną Zbroniec ”Szachoterapia”- dla opiekunów \N i kierowników ekip zagranicznych i przyjezdnych: 16.00-17.00 \N\N · Sobota 02.05.2015 r. \N\N - V runda 9:00 – 9:40 \N - VI runda 9:50 – 10.30\N - VII runda 10.40-11.20 \N\N - VIII runda 11.30-12.10 \N\N - IX runda 12.20-13.00\N - Uroczyste zakończenie zawodów: 15:00-16.00 \N\N · Niedziela 03.05.2015 r.\N\N - Wycieczka po Bydgoszczy dla ekip zagranicznych z przewodnikiem, \N rejs statkiem po Brdzie 09.00-16.00\N - Uroczysta kolacja podsumowująca turniej dla ekip zagranicznych: 20.00 \N\N · Poniedziałek 04.05.2015 r.\N -Wyjazd ekip zagranicznych 9.00\N\N \N\N \N UCZESTNICTWO:\N\N\N - W turnieju A i B mogą uczestniczyć 3-osobowe drużyny reprezentujące ośrodki szachowe. Drużyna składa się z jednego juniora rocznik 1997 lub młodszy, jednej juniorki rocznik 1997 lub młodsza oraz jednego dziecka rocznik2002 lub młodszy (dziecko musi grać w turnieju B). Możliwy jest start dwu lub więcej drużyn \N z jednego ośrodka szachowego.\N\N - Oprócz zgłoszeń drużynowych będą również przyjmowane zgłoszenia indywidualne\N do poszczególnych grup wiekowych:\N\N · Turniej A – juniorzy i juniorki do lat 18\N\N · Turniej B – dzieci do lat 12\N\N - Wpisowe do zawodów wynosi 20 zł\N\N \N\N \N SYSTEM ROZGRYWEK I TEMPO GRY:\N\N\N Zawody zostaną przeprowadzone systemem szwajcarskim w dwóch grupach (A i B) \N na dystansie 9 rund, a czas na rozegranie całej partii wynosi po 20 minut na zawodnika (zawodnicy niepełnosprawni i dysfunkcyjni: 20 minut+5 sec/ruch)\N\N - W Turnieju A nie będą kojarzeni zawodnicy należący do tej samej drużyny.\N\N \N\N \N OCENA WYNIKÓW:\N\N\N - W zawodach prowadzi się punktację indywidualną i drużynową.\N\N - Miejsca w turniejach indywidualnych ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów,\N a w razie ich równości o kolejności zajętych miejsc decydują kolejno:\N\N a) średni Buchholz\N\N b) pełny Buchholz\N\N c) ilość zwycięstw\N\N d) progres\N\N - Punktację drużynową prowadzi się na podstawie sumy zdobytych punktów trzech zawodników drużyny, a w razie ich równości decyduje większa liczba punktów z sumy rezultatów (progres).\N\N \N\N \N SĘDZIOWANIE I ZGŁOSZENIA:\N\N\N - Sędzią głównym zawodów będzie Ulrich Jahr (ulrich@logonet.com.pl) – sędzia klasy międzynarodowej (IA).\N\N - Zgłoszenia do mistrzostw należy dokonać na serwisach turniejowych \N na www.chessarbiter.com lub wysłać na adres: uks@mdk1.bydgoszcz.pl \N w nieprzekraczalnym terminie do 28 kwietnia 2015 roku. \N\N - W sprawach nieujętych regulaminem obowiązują aktualne przepisy FIDE.\N\N - Decyzje sędziego głównego są ostateczne.\N\N \N\N \N NAGRODY:\N\N\N - Najlepsze zespoły w punktacji drużynowej otrzymają puchary ufundowane przez organizatorów.\N\N - Najlepsi zawodnicy z Turnieju A (10) i z Turnieju B (15) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.\N\N - Prowadzona będzie oddzielna punktacja dla zawodników niepełnosprawnych \N i dysfunkcyjnych.\N\N \N\N \N\N \N\N \N\N \N ZAKWATEROWANIE I OPŁATY:\N\N\N - Koszty pobytu i wpisowego drużyn zagranicznych pokrywają organizatorzy.\N - Polecane zakwaterowanie i wyżywienie: Hotel „AMELIA” ul. Energetyczna 2 \N 85-885 Bydgoszcz www.hotel-amelia.pl\N\N - Wpisowe można przekazać na konto:\N\N · Rada Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury Nr 1 w Bydgoszczy\N\N BANK POCZTOWY S.A. I/O BYDGOSZCZ\N\N 81 1320 1117 2043 5343 2000 0001\N\N lub opłacić na miejscu w dniu rozpoczęcia zawodów.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: - TERMIN I MIEJSCE:
- Turniej odbędzie się w dniach 30.04 – 04.05.2015 r. w Bydgoszczy.
- ul. K.K. Baczyńskiego 3, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1.
- Program:
· Czwartek 30.04.2015 r.
- przyjazd ekip zagranicznych i polskich
- odprawa techniczna (zawodnicy i drużyny bez wcześniejszej weryfikacji):20:00
· Piątek 01.05.2015 r.
-Uroczyste otwarcie zawodów połączone z koncertem muzycznym: 9.30
-Solving Show: 10.30-11.30
- I runda: 15:00 – 15:40
- II runda: 15:50 – 16:30
- III runda 16:40 – 17:20
- IV runda 17:30 – 18:10
-Spotkanie z p. Joanną Zbroniec ”Szachoterapia”- dla opiekunów
i kierowników ekip zagranicznych i przyjezdnych: 16.00-17.00
· Sobota 02.05.2015 r.
- V runda 9:00 – 9:40
- VI runda 9:50 – 10.30
- VII runda 10.40-11.20
- VIII runda 11.30-12.10
- IX runda 12.20-13.00
- Uroczyste zakończenie zawodów: 15:00-16.00
· Niedziela 03.05.2015 r.
- Wycieczka po Bydgoszczy dla ekip zagranicznych z przewodnikiem,
rejs statkiem po Brdzie 09.00-16.00
- Uroczysta kolacja podsumowująca turniej dla ekip zagranicznych: 20.00
· Poniedziałek 04.05.2015 r.
-Wyjazd ekip zagranicznych 9.00
- UCZESTNICTWO:
- W turnieju A i B mogą uczestniczyć 3-osobowe drużyny reprezentujące ośrodki szachowe. Drużyna składa się z jednego juniora rocznik 1997 lub młodszy, jednej juniorki rocznik 1997 lub młodsza oraz jednego dziecka rocznik2002 lub młodszy (dziecko musi grać w turnieju B). Możliwy jest start dwu lub więcej drużyn
z jednego ośrodka szachowego.
- Oprócz zgłoszeń drużynowych będą również przyjmowane zgłoszenia indywidualne
do poszczególnych grup wiekowych:
· Turniej A – juniorzy i juniorki do lat 18
· Turniej B – dzieci do lat 12
- Wpisowe do zawodów wynosi 20 zł
- SYSTEM ROZGRYWEK I TEMPO GRY:
Zawody zostaną przeprowadzone systemem szwajcarskim w dwóch grupach (A i B)
na dystansie 9 rund, a czas na rozegranie całej partii wynosi po 20 minut na zawodnika (zawodnicy niepełnosprawni i dysfunkcyjni: 20 minut+5 sec/ruch)
- W Turnieju A nie będą kojarzeni zawodnicy należący do tej samej drużyny.
- OCENA WYNIKÓW:
- W zawodach prowadzi się punktację indywidualną i drużynową.
- Miejsca w turniejach indywidualnych ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów,
a w razie ich równości o kolejności zajętych miejsc decydują kolejno:
a) średni Buchholz
b) pełny Buchholz
c) ilość zwycięstw
d) progres
- Punktację drużynową prowadzi się na podstawie sumy zdobytych punktów trzech zawodników drużyny, a w razie ich równości decyduje większa liczba punktów z sumy rezultatów (progres).
- SĘDZIOWANIE I ZGŁOSZENIA:
- Sędzią głównym zawodów będzie Ulrich Jahr (ulrich@logonet.com.pl) – sędzia klasy międzynarodowej (IA).
- Zgłoszenia do mistrzostw należy dokonać na serwisach turniejowych
na www.chessarbiter.com lub wysłać na adres: uks@mdk1.bydgoszcz.pl
w nieprzekraczalnym terminie do 28 kwietnia 2015 roku.
- W sprawach nieujętych regulaminem obowiązują aktualne przepisy FIDE.
- Decyzje sędziego głównego są ostateczne.
- NAGRODY:
- Najlepsze zespoły w punktacji drużynowej otrzymają puchary ufundowane przez organizatorów.
- Najlepsi zawodnicy z Turnieju A (10) i z Turnieju B (15) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
- Prowadzona będzie oddzielna punktacja dla zawodników niepełnosprawnych
i dysfunkcyjnych.
- ZAKWATEROWANIE I OPŁATY:
- Koszty pobytu i wpisowego drużyn zagranicznych pokrywają organizatorzy.
- Polecane zakwaterowanie i wyżywienie: Hotel „AMELIA” ul. Energetyczna 2
85-885 Bydgoszcz www.hotel-amelia.pl
- Wpisowe można przekazać na konto:
· Rada Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury Nr 1 w Bydgoszczy
BANK POCZTOWY S.A. I/O BYDGOSZCZ
81 1320 1117 2043 5343 2000 0001
lub opłacić na miejscu w dniu rozpoczęcia zawodów.
LOCATION:3 Baczyńskiego \, Bydgoszcz\, 85-805\, Polska
GEO:53.10890198;18.05747986
LAST-MODIFIED:20150420T201005Z
X-ACCESS:1
X-HITS:300
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1886/regulations.html?l=pl
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150504T151500
DTEND;TZID=UTC:20150504T164500
UID:B2731750-AB63-46CB-B093-5F8E2649201D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004518Z
X-ACCESS:1
X-HITS:89
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150504T170000
DTEND;TZID=UTC:20150504T190000
UID:53EDFCBA-0B69-4481-9C78-50513B38B98D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004955Z
X-ACCESS:1
X-HITS:89
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150507T151500
DTEND;TZID=UTC:20150507T164500
UID:42A47325-1D5D-4953-BB0F-1B63B874303A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T004546Z
X-ACCESS:1
X-HITS:114
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150507T170000
DTEND;TZID=UTC:20150507T190000
UID:3E1D5551-5AC5-470E-8A7A-CA0335E21B9B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150413T005105Z
X-ACCESS:1
X-HITS:109
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150511T151500
DTEND;TZID=UTC:20150511T164500
UID:37156422-85BC-48B8-B02B-4A7AC4CE1B34
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202119Z
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150511T170000
DTEND;TZID=UTC:20150511T190000
UID:1F2EF327-543B-45ED-B44E-40AF97401351
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201124Z
X-ACCESS:1
X-HITS:117
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150514T151500
DTEND;TZID=UTC:20150514T164500
UID:DA3D8BA8-520D-437C-B7A3-B1AB723FFCB3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202053Z
X-ACCESS:1
X-HITS:104
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150514T170000
DTEND;TZID=UTC:20150514T190000
UID:543D199C-4389-4526-AE31-2D4AB837EA1E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201142Z
X-ACCESS:1
X-HITS:124
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150516T100000
DTEND;TZID=UTC:20150516T160000
UID:DB120209-DE41-45C8-B5EA-D058BBAE33DE
SUMMARY:Szachowy Weekend w Galerii Alfa Centrum - OPEN
DTSTAMP:20150420T195002Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:41c Kołobrzeska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40640640;18.60495949
LAST-MODIFIED:20150420T195056Z
X-ACCESS:1
X-HITS:258
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2449/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150517T100000
DTEND;TZID=UTC:20150517T160000
UID:90A65CA1-1154-4A47-B307-E372E22F6F12
SUMMARY:Szachowy Weekend w Galerii Alfa Centrum - Juniorzy
DTSTAMP:20150420T195002Z
DESCRIPTION:\N Turnieje dla juniorów w grupach do lat 8, 10, 12, 14, 16\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turnieje dla juniorów w grupach do lat 8, 10, 12, 14, 16
LOCATION:41c Kołobrzeska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40640640;18.60495949
LAST-MODIFIED:20150420T195259Z
X-ACCESS:1
X-HITS:243
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje.php?nazwa=&miejsce=&status=wszystkie&wojewodztwo=PO&typ=wszystkie&rodzaj=wszystkie&szukaj=Wyswietl+turnieje
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150518T151500
DTEND;TZID=UTC:20150518T164500
UID:191B30F4-234E-4A0E-80B3-931D8E31DC19
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202150Z
X-ACCESS:1
X-HITS:117
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150518T170000
DTEND;TZID=UTC:20150518T190000
UID:3E347F93-B29B-42A9-ACB4-034A0C983B89
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201200Z
X-ACCESS:1
X-HITS:106
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150521T151500
DTEND;TZID=UTC:20150521T164500
UID:9FF4BD80-4D55-46B4-85C8-C27EB59DC390
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202344Z
X-ACCESS:1
X-HITS:96
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150521T170000
DTEND;TZID=UTC:20150521T190000
UID:82B10DEA-4A5E-4266-BEC7-B3BA44C4266A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A (2)
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201215Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150523T100000
DTEND;TZID=UTC:20150523T150000
UID:00041B8D-649A-4FEE-9DA2-769FD2B89E45
SUMMARY:Wiosenny Turniej Szachowy - Chwarzno 23.05
DTSTAMP:20150508T213253Z
DESCRIPTION:\N Turnieje dla wszystkich kategorii w tym samym dniu. \N\N Szachy szybkie po 15min.\N\N Uwaga - kadra gra ostatnie mecze ligowe w tym samym miejscu i czasie.\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turnieje dla wszystkich kategorii w tym samym dniu.
Szachy szybkie po 15min.
Uwaga - kadra gra ostatnie mecze ligowe w tym samym miejscu i czasie.
LOCATION:60 Jowisza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50159836;18.45299911
X-ACCESS:1
X-HITS:254
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2015/ti_2825&n=
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150525T151500
DTEND;TZID=UTC:20150525T164500
UID:D52D1639-94E1-48BB-8D4A-1D7439291B7A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (2)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202400Z
X-ACCESS:1
X-HITS:102
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150525T170000
DTEND;TZID=UTC:20150525T190000
UID:13779FA5-ACBD-443F-9E63-BCF8A5E3D289
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201238Z
X-ACCESS:1
X-HITS:108
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150528T151500
DTEND;TZID=UTC:20150528T164500
UID:E28E7802-EA59-45C0-B12F-2E974302A60E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202418Z
X-ACCESS:1
X-HITS:148
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150528T170000
DTEND;TZID=UTC:20150528T190000
UID:CFCA2864-B117-45CC-9799-155D075DF8F2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201301Z
X-ACCESS:1
X-HITS:80
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150529T160000
DTEND;TZID=UTC:20150531T160000
UID:99EE75B3-F363-48D4-BE90-2CEC119C7010
SUMMARY:XXII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Domów Kultury - Bydgoszcz 29-31.05
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Drużyny 3-osobowe (1 lub ew. 2). Planowany wyjazd z trenerem Tomkiem.\N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1910/file1.jpg\N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1910/file2.jpg\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyny 3-osobowe (1 lub ew. 2). Planowany wyjazd z trenerem Tomkiem.
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1910/file1.jpg
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1910/file2.jpg
LOCATION:42 Leszczyńskiego\, Bydgoszcz\, Polska
GEO:53.11489868;17.98979950
LAST-MODIFIED:20150413T013222Z
X-ACCESS:1
X-HITS:170
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_1910/
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150530T094500
DTEND;TZID=UTC:20150530T160000
UID:EF5F40D3-5BD4-4AD8-9AAA-BA5A8DD22A58
SUMMARY:Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - OPEN
DTSTAMP:20150420T200410Z
DESCRIPTION:\N OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA\N\N ORGANIZATORZY\N Podstawowa Szkoła Gedanensis.\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N CEL TURNIEJU\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N TERMIN I MIEJSCE\N 30-31.05.2015r.\N Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk-Brzeźno ul. Dworska 34.\N SYSTEM ROZGRYWEK\N Grupa A (Open) – 30.05.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.\N Grupa B (1400-1600) – 30-31.05.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N Grupa C (bez kategorii – 1250) – 31.05.2015r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N TERMINARZ\N 30.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N grup A i B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N 31.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N grupy C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N WPISOWE\N 20 zł.\N NAGRODY\N Grupa A: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.\N Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–50zł., VI–50zł.\N Grupy B i C otrzymują karty podarunkowe Empik o podanej wartości.\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N ZGŁOSZENIA\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.05.2015r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N Osoby, które zgłoszą się po 29.05.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N UWAGI KOŃCOWE\N - zawodnicy ubezpieczają się sami,\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N możliwość wprowadzenia zmian, \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
ORGANIZATORZY
Podstawowa Szkoła Gedanensis.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
30-31.05.2015r.
Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk-Brzeźno ul. Dworska 34.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (Open) – 30.05.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.
Grupa B (1400-1600) – 30-31.05.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa C (bez kategorii – 1250) – 31.05.2015r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
30.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
31.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
Grupa A: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.
Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–50zł., VI–50zł.
Grupy B i C otrzymują karty podarunkowe Empik o podanej wartości.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.05.2015r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 29.05.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:34 Dworska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40291214;18.62743759
LAST-MODIFIED:20150420T200714Z
X-ACCESS:1
X-HITS:148
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2455/
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150530T094500
DTEND;TZID=UTC:20150531T160000
UID:48184E14-A55D-43E5-AE08-245AD1BF7735
SUMMARY:Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - 1400-1600
DTSTAMP:20150420T200410Z
DESCRIPTION:\N OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA\N\N ORGANIZATORZY\N Podstawowa Szkoła Gedanensis.\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N CEL TURNIEJU\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N TERMIN I MIEJSCE\N 30-31.05.2015r.\N Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk-Brzeźno ul. Dworska 34.\N SYSTEM ROZGRYWEK\N Grupa A (Open) – 30.05.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.\N Grupa B (1400-1600) – 30-31.05.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N Grupa C (bez kategorii – 1250) – 31.05.2015r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N TERMINARZ\N 30.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N grup A i B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N 31.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N grupy C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N WPISOWE\N 20 zł.\N NAGRODY\N Grupa A: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.\N Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–50zł., VI–50zł.\N Grupy B i C otrzymują karty podarunkowe Empik o podanej wartości.\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N ZGŁOSZENIA\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.05.2015r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N Osoby, które zgłoszą się po 29.05.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N UWAGI KOŃCOWE\N - zawodnicy ubezpieczają się sami,\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N możliwość wprowadzenia zmian, \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
ORGANIZATORZY
Podstawowa Szkoła Gedanensis.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
30-31.05.2015r.
Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk-Brzeźno ul. Dworska 34.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (Open) – 30.05.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.
Grupa B (1400-1600) – 30-31.05.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa C (bez kategorii – 1250) – 31.05.2015r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
30.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
31.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
Grupa A: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.
Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–50zł., VI–50zł.
Grupy B i C otrzymują karty podarunkowe Empik o podanej wartości.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.05.2015r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 29.05.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:34 Dworska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40291214;18.62743759
LAST-MODIFIED:20150420T200540Z
X-ACCESS:1
X-HITS:173
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2456/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150531T094500
DTEND;TZID=UTC:20150531T160000
UID:BA4CE4E3-8A40-432A-986A-390B80B1E83E
SUMMARY:Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka - 1000-1250
DTSTAMP:20150420T200410Z
DESCRIPTION:\N OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA\N\N ORGANIZATORZY\N Podstawowa Szkoła Gedanensis.\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N CEL TURNIEJU\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N TERMIN I MIEJSCE\N 30-31.05.2015r.\N Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk-Brzeźno ul. Dworska 34.\N SYSTEM ROZGRYWEK\N Grupa A (Open) – 30.05.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.\N Grupa B (1400-1600) – 30-31.05.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N Grupa C (bez kategorii – 1250) – 31.05.2015r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N TERMINARZ\N 30.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N grup A i B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N 31.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N grupy C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N WPISOWE\N 20 zł.\N NAGRODY\N Grupa A: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.\N Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–50zł., VI–50zł.\N Grupy B i C otrzymują karty podarunkowe Empik o podanej wartości.\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N ZGŁOSZENIA\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.05.2015r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N Osoby, które zgłoszą się po 29.05.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N UWAGI KOŃCOWE\N - zawodnicy ubezpieczają się sami,\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N możliwość wprowadzenia zmian, \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
ORGANIZATORZY
Podstawowa Szkoła Gedanensis.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
30-31.05.2015r.
Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk-Brzeźno ul. Dworska 34.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (Open) – 30.05.2015r., 9 rund, 10 minut na zawodnika.
Grupa B (1400-1600) – 30-31.05.2015r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa C (bez kategorii – 1250) – 31.05.2015r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
30.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
31.05. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
Grupa A: I–100 zł, II–80 zł, III–70 zł, IV–60 zł, V–50 zł, VI–40 zł.
Grupa B i C: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–50zł., VI–50zł.
Grupy B i C otrzymują karty podarunkowe Empik o podanej wartości.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.05.2015r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 29.05.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:34 Dworska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40291214;18.62743759
LAST-MODIFIED:20150420T200639Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2458/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150601T151500
DTEND;TZID=UTC:20150601T164500
UID:07494611-D6E5-42FF-9C3E-A65DE2C68780
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202446Z
X-ACCESS:1
X-HITS:126
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150601T170000
DTEND;TZID=UTC:20150601T190000
UID:015C7F84-7712-406B-B0F9-D1AAD2D3A71F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201409Z
X-ACCESS:1
X-HITS:111
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150607T100000
DTEND;TZID=UTC:20150607T160000
UID:CEF83CD4-E5CF-4DE8-AFEC-E393526A08DA
SUMMARY:XVII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud
DTSTAMP:20150508T214808Z
DESCRIPTION:\N Szachy szybkie po 15 minut\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Szachy szybkie po 15 minut
LOCATION:33 Myśliwska\, Szemud\, 84-217\, Polska
GEO:54.49250031;18.24810028
X-ACCESS:1
X-HITS:166
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2599/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150608T151500
DTEND;TZID=UTC:20150608T164500
UID:71BB2439-4F83-4890-A646-BD2620E5C63F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202511Z
X-ACCESS:1
X-HITS:110
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150608T170000
DTEND;TZID=UTC:20150608T190000
UID:F5AD9478-FDCC-49D2-8145-689F155741A2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201503Z
X-ACCESS:1
X-HITS:89
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150611T151500
DTEND;TZID=UTC:20150611T164500
UID:7894567D-E0AB-4889-A957-555841230B70
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202631Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150611T170000
DTEND;TZID=UTC:20150611T190000
UID:3D766C90-11B9-47FE-8047-07E24B8BF7FE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201524Z
X-ACCESS:1
X-HITS:81
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150612T000000
DTEND;TZID=UTC:20150614T210000
UID:BC378085-E428-415A-B5FE-20F351218604
SUMMARY:Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy (2005, 2006, 2007) - Bydgoszcz
DTSTAMP:20150420T205107Z
DESCRIPTION:\N Osobne turnieje dla:\N\N chłopców http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1387/\N\N dziewcząt http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1386/\N\N \N\N TYLKO ROCZNIKI 2005, 2006, 2007 (nie mogą grać młodsi)\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Osobne turnieje dla:
chłopców http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1387/
dziewcząt http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1386/
TYLKO ROCZNIKI 2005, 2006, 2007 (nie mogą grać młodsi)
X-ACCESS:1
X-HITS:141
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1387/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150613T100000
DTEND;TZID=UTC:20150613T160000
UID:94EC3D73-0401-4D6C-9433-2EDD8670432D
SUMMARY:Liga Juniorów - Korona 13.06 (przeniesiono)
DTSTAMP:20141224T002829Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola) \N\N Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja) \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK Gdynia 1 (Bartek, Szymon, Marcin, Ola)
Drużyna UKS MDK Gdynia 2 (Filip, Franek, Olek, Maja)
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20150511T203019Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/tdr_6116/index.html?l=pl
X-COLOR:FF9408
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150613T100000
DTEND;TZID=UTC:20150614T160000
UID:13259E65-DF9B-4C6B-8015-8661D65F3BC5
SUMMARY:IV Turniej Szachowy "O Gdańską Koronę" 1600-1700
DTSTAMP:20150508T214040Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:115
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=210
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150613T100000
DTEND;TZID=UTC:20150614T160000
UID:18FB8406-B7E0-4C9E-9590-58E4DCD322C1
SUMMARY:IV Turniej Szachowy "O Gdańską Koronę" 1400
DTSTAMP:20150508T214040Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20150508T214322Z
X-ACCESS:1
X-HITS:102
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=210
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150613T100000
DTEND;TZID=UTC:20150613T160000
UID:E6F07F3A-4240-45FF-B61F-9E2218A7F49A
SUMMARY:IV Turniej Szachowy "O Gdańską Koronę" 1000
DTSTAMP:20150508T214040Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20150508T214621Z
X-ACCESS:1
X-HITS:73
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=210
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150614T100000
DTEND;TZID=UTC:20150614T160000
UID:F9AE81A4-06A1-4FDE-BD69-F9DAEE760A73
SUMMARY:IV Turniej Szachowy "O Gdańską Koronę" 1100-1250
DTSTAMP:20150508T214040Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20150508T214400Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=210
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150615T151500
DTEND;TZID=UTC:20150615T164500
UID:7ACB93A7-E0C5-4E3E-A680-920BB80A8178
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202531Z
X-ACCESS:1
X-HITS:107
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150615T170000
DTEND;TZID=UTC:20150615T190000
UID:494C7A80-3CDD-41B1-891F-7AB5AD961135
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201547Z
X-ACCESS:1
X-HITS:75
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150618T151500
DTEND;TZID=UTC:20150618T164500
UID:DAF8CBC9-54AD-431D-9ED0-EFCB0063027C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202656Z
X-ACCESS:1
X-HITS:108
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150618T170000
DTEND;TZID=UTC:20150618T190000
UID:CC8FFE72-1AD6-41ED-A227-DA4F02DC959F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201607Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150620T200000
DTEND;TZID=UTC:20150621T210000
UID:E7C846EE-A5AB-453A-AF58-29ED6B18D4AA
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20150420T205241Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
X-ACCESS:1
X-HITS:142
X-URL:
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150622T151500
DTEND;TZID=UTC:20150622T164500
UID:9E114FEC-5936-4364-B6D4-8A1AC2C72639
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202551Z
X-ACCESS:1
X-HITS:98
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150622T170000
DTEND;TZID=UTC:20150622T190000
UID:0838D4F9-93FF-4FDA-84BE-CAEE078979A4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T201637Z
X-ACCESS:1
X-HITS:124
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150625T151500
DTEND;TZID=UTC:20150625T164500
UID:2E20B7D8-38FF-464B-97F6-8AD396E210A9
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150420T202718Z
X-ACCESS:1
X-HITS:127
X-URL:
X-COLOR:139E41
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150625T170000
DTEND;TZID=UTC:20150625T190000
UID:C6075B27-5BE6-4E5C-8FE4-D176BFB38FA3
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - ostatnie rok 2014/2015
DTSTAMP:20140903T075003Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150508T213645Z
X-ACCESS:1
X-HITS:138
X-URL:
X-COLOR:2052C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20150710T170000
DTEND;TZID=UTC:20150718T163000
UID:E87D455F-1C98-4ACD-AABA-73C4EC9D3306
SUMMARY:MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival Warszawa 10-18.07
DTSTAMP:20150508T223506Z
DESCRIPTION:\N PLANUJEMY UDZIAŁ W TURNIEJU - WYJAZD POD OPIEKĄ TRENERA TOMKA KEMPIŃSKIEGO.\N\N W ZASADZIE WSZYSCY W GRUPIE C - ELO DO 1600\N\N \N\N \N\N MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival\N (XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy\N im. Mieczysława Najdorfa)\N pod honorowym patronatem\N Hanny Gronkiewicz – Waltz – Prezydenta Warszawy\N \N Warszawa, 10-18 lipca 2015\N \N Turnieje:\N A – Open dla zawodników z rankingiem ELO co najmniej 2200\N B – Open dla zawodników z rankingiem ELO od 1600 do 2199\N C – Open dla zawodników z rankingiem ELO poniżej 1600 (w tym bez rankingu ELO)\N D – Turniej Nadziei Szachowych (ur. w roku 2005 i później)\N \N Komunikat Organizacyjny\N 1. Sponsor Tytularny: MetLife\N 2. Organizator: Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego we współpracy z Polskim Związkiem Szachowym\N 3. Festiwal jest częścią ACP Tour.\N 4. Mecenasi, Sponsorzy, Współorganizatorzy: Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, EuRoPol GAZ s.a.\N 5. Partnerzy technologiczni: ATM SA oraz IBM Polska Sp. z o.o.\N 6. Dyrektor Festiwalu: Maria Macieja mariamacieja@o2.pl tel.: +48-603–391–318\N Wicedyrektor Festiwalu: dr Agnieszka Fornal – Urban metlifenajdorf@gmail.com\N 7. Sędzia główny: FA Paweł Suwarski\N 8. Witryna internetowa: http://www.poloniachess.pl/najdorf2015/\N 9. Miejsce i termin rozgrywek: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Warszawie przy ul. Polnej 7a.\N \N Szczegółowy terminarz (turnieje: A, B, C)\N Piątek 10.07.2015 godz. 17:00 Rozpoczęcie Festiwalu i I runda\N Sobota 11.07.2015 godz. 17:00 II runda\N Niedziela 12.07.2015 godz. 17:00 III runda\N Poniedziałek 13.07.2015 godz. 17:00 IV runda\N Wtorek 14.07.2015 godz. 17:00 V runda\N Środa 15.07.2015 godz. 17:00 VI runda\N Czwartek 16.07.2015 godz. 17:00 VII runda\N Piątek 17.07.2015 godz. 17:00 VIII runda\N Sobota 18.07.2015 godz. 10:00 IX runda\N Sobota 18.07.2015 godz. 15:30 Zakończenie Festiwalu\N \N Szczegółowy terminarz (Turniej D - Nadziei Szachowych)\N Sobota 11.07.2015 godz. 10:00 – 16:00 Rundy: I – IV\N Niedziela 12.07.2015 godz. 11:00 – 16:00 Rundy: V – VII\N Niedziela 12.07.2015 godz. 16:30 Zakończenie\N \N 10. Grupy turniejowe i wpisowe (z opłatą klasyfikacyjno – rankingową):\N Turniej A\N Dla zawodników z rankingiem ELO co najmniej 2200\N Wpisowe: 200 PLN (lub 50 euro), w tym opłata klasyfikacyjno – rankingowa\N Zwolnieni z wpisowego są:\N - arcymistrzowie\N - arcymistrzynie\N Turniej zgłoszony będzie do klasyfikacji rankingowej FIDE.\N W Turnieju istnieje możliwość wypełnienia norm na tytuły GM, IM, WGM, WIM.\N Organizator ma prawo dopuścić do udziału w Turnieju A kilku zawodników z rankingiem ELO od 2100 do 2199.\N \N Turniej B\N Dla zawodników z rankingiem ELO od 1600 do 2199\N Wpisowe: 140 PLN (lub 35 euro), w tym opłata klasyfikacyjno – rankingowa\N Turniej B zgłoszony będzie do klasyfikacji rankingowej FIDE.\N W Turnieju istnieje możliwość wypełnienia norm na kategorie i tytuły krajowe.\N Organizator ma prawo dopuścić do udziału w Turnieju B kilku zawodników z rankingiem ELO od 1500 do 1599.\N \N Turniej C\N Dla zawodników z rankingiem ELO poniżej 1600 (w tym bez rankingu ELO)\N Wpisowe: 120 PLN (lub 30 euro), w tym opłata klasyfikacyjno – rankingowa\N Turniej C zgłoszony będzie do klasyfikacji rankingowej FIDE.\N W Turnieju istnieje możliwość wypełnienia norm na kategorie krajowe.\N \N Turniej D\N Turniej Nadziei Szachowych (dla dzieci urodzonych w roku 2005 i później)\N Wpisowe: 50 PLN\N W turnieju istnieje możliwość wypełnienia kategorii szachowych: V, IV, III i II.\N Prowadzenie zapisu partii jest obowiązkowe.\N Kontakt grających dzieci z rodzicami, trenerami lub opiekunami dozwolony jest tylko w obecności sędziego.\N \N 11. Warunki uczestnictwa:\N a) Zarejestrowanie się na stronie internetowej www.poloniachess.pl/najdorf2015 w terminie do 20.06.2015 lub wysłanie zgłoszenia z podaniem następujących informacji: imię, nazwisko, kraj, data urodzenia, ranking FIDE, ranking PZSzach na adres: metlifenajdorf@gmail.com w terminie do 20.06.2015.\N \N b) Dokonanie opłaty wpisowego w terminie do 20.06.2015 i opłaty za hotel (dotyczy osób korzystających z hotelu organizatorów) w terminie do 10.06.2015:\N \N I) przelewem na konto:\N Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego,\N ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa,\N bank: PEKAO S.A. XV O/Warszawa\N nr 95 1240 2887 1111 0010 0485 3355 (wpłaty w PLN)\N lub 32 1240 2887 1978 0010 0563 6803 (wpłaty w Euro)\N SWIFT code: PKO PPL PW\N IBAN code: PL 95124028871111001004853355 (w złotych)\N PL 32124028871978001005636803 (w Euro)\N Proszę wymienić, jakich zawodników dotyczy opłata.\N \N II) w kasie Fundacji, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa, w poniedziałki – czwartki w godz. 17:00-19:00\N \N c) Rejestracja zawodników po terminie tj. w dniach 21.06. – 10.07.2015 będzie możliwa wyłącznie po przesłaniu e-maila na adres metlifenajdorf@gmail.com.\N \N d) Zawodnicy zgłoszeni w dniu 10.07.2015 zostaną dopuszczeni do Festiwalu od drugiej rundy, chyba że Organizator w porozumieniu z Sędzią Głównym postanowią inaczej.\N \N e) Zapłacone wpisowe nie podlega zwrotowi. Koszt wpisowego dla zawodników zgłoszonych po terminie 20.06.2015 wzrasta o 50 zł.\N \N 12. System rozgrywek, tempo i przepisy gry:\N Turnieje A, B i C rozgrywane będą systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Obowiązywać będzie tempo gry: 90 min na 40 posunięć + 30 minut do końca partii z dodawaniem 30 sekund na ruch od początku partii.\N \N Turniej D rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Obowiązywać będzie tempo gry 1,5 h na partię dla zawodnika.\N \N We wszystkich turniejach obowiązywać będą aktualne przepisy FIDE.\N Zawodnik, który spóźni się na rundę więcej niż 30 minut przegrywa partię.\N \N Festiwal jest turniejem dbającym o podtrzymanie wizerunku szachów jako wzorca uczciwej dyscypliny sportowej. Istotne naruszenia etyki lub zasad rywalizacji sportowej nie będą tolerowane. W celu ochrony zawodników przed nieuczciwą postawą innych uczestników turnieju, zgodnie z zaleceniami FIDE, Sędzia Główny powinien:\N \N a) Uznać partię za obustronnie przegraną, jeśli jest przekonany, że wynik partii był uprzednio uzgodniony. Ocena tego, co jest przekonującym dowodem pozostaje w gestii Sędziego Głównego.\N \N b) W porozumieniu z Dyrektorem Festiwalu zarządzić dokonanie przeszukania zawodnika oraz rzeczy do niego należących, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że dany zawodnik może korzystać z niedozwolonej pomocy elektronicznej lub osób trzecich.\N \N 13. Weryfikacja uczestnictwa:\N Lista osób zgłoszonych do Festiwalu będzie systematycznie uaktualniana i publikowana\N na stronie internetowej www.poloniachess.pl/najdorf2015 .\N \N 14. Nagrody:\N Fundusz nagród pieniężnych ogółem: 30 000 Euro oraz upominki.\N W Turnieju A – fundusz 20 950 Euro\N W Turnieju B – fundusz 5 900 Euro\N W Turnieju C – fundusz 2 750 Euro\N W Turnieju D – fundusz 400 Euro\N \N Nagrody główne\N \N \N Turniej A\N \N \N Turniej B\N \N \N Turniej C\N \N za miejsce pierwsze\N \N \N 5000 €\N \N \N 600 €\N \N \N 400 €\N \N za miejsce drugie\N \N \N 3000 €\N \N \N 550 €\N \N \N 260 €\N \N za miejsce trzecie\N \N \N 2000 €\N \N \N 500 €\N \N \N 180 €\N \N za miejsce czwarte\N \N \N 1500 €\N \N \N 450 €\N \N \N 160 €\N \N za miejsce piąte\N \N \N 1000 €\N \N \N 400 €\N \N \N 150 €\N \N za miejsce szóste\N \N \N 900 €\N \N \N 350 €\N \N \N 140 €\N \N za miejsce siódme\N \N \N 850 €\N \N \N 300 €\N \N \N 130 €\N \N za miejsce ósme\N \N \N 800 €\N \N \N 250 €\N \N \N 120 €\N \N za miejsce dziewiąte\N \N \N 750 €\N \N \N 200 €\N \N \N 110 €\N \N za miejsce dziesiąte\N \N \N 700 €\N \N \N 180 €\N \N \N 100 €\N \N za miejsce jedenaste\N \N \N 600 €\N \N \N 160 €\N \N \N 90 €\N \N za miejsce dwunaste\N \N \N 500 €\N \N \N 150 €\N \N \N 80 €\N \N za miejsce trzynaste\N \N \N 400 €\N \N \N 140 €\N \N \N 70 €\N \N za miejsce czternaste\N \N \N 300 €\N \N \N 130 €\N \N \N 60 €\N \N za miejsce piętnaste\N br style="color: rgb(0, 0"
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: PLANUJEMY UDZIAŁ W TURNIEJU - WYJAZD POD OPIEKĄ TRENERA TOMKA KEMPIŃSKIEGO.
W ZASADZIE WSZYSCY W GRUPIE C - ELO DO 1600
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival
(XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy
im. Mieczysława Najdorfa)
pod honorowym patronatem
Hanny Gronkiewicz – Waltz – Prezydenta Warszawy
Warszawa, 10-18 lipca 2015
Turnieje:
A – Open dla zawodników z rankingiem ELO co najmniej 2200
B – Open dla zawodników z rankingiem ELO od 1600 do 2199
C – Open dla zawodników z rankingiem ELO poniżej 1600 (w tym bez rankingu ELO)
D – Turniej Nadziei Szachowych (ur. w roku 2005 i później)
Komunikat Organizacyjny
1. Sponsor Tytularny: MetLife
2. Organizator: Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego we współpracy z Polskim Związkiem Szachowym
3. Festiwal jest częścią ACP Tour.
4. Mecenasi, Sponsorzy, Współorganizatorzy: Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, EuRoPol GAZ s.a.
5. Partnerzy technologiczni: ATM SA oraz IBM Polska Sp. z o.o.
6. Dyrektor Festiwalu: Maria Macieja mariamacieja@o2.pl tel.: +48-603–391–318
Wicedyrektor Festiwalu: dr Agnieszka Fornal – Urban metlifenajdorf@gmail.com
7. Sędzia główny: FA Paweł Suwarski
8. Witryna internetowa: http://www.poloniachess.pl/najdorf2015/
9. Miejsce i termin rozgrywek: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Warszawie przy ul. Polnej 7a.
Szczegółowy terminarz (turnieje: A, B, C)
Piątek 10.07.2015 godz. 17:00 Rozpoczęcie Festiwalu i I runda
Sobota 11.07.2015 godz. 17:00 II runda
Niedziela 12.07.2015 godz. 17:00 III runda
Poniedziałek 13.07.2015 godz. 17:00 IV runda
Wtorek 14.07.2015 godz. 17:00 V runda
Środa 15.07.2015 godz. 17:00 VI runda
Czwartek 16.07.2015 godz. 17:00 VII runda
Piątek 17.07.2015 godz. 17:00 VIII runda
Sobota 18.07.2015 godz. 10:00 IX runda
Sobota 18.07.2015 godz. 15:30 Zakończenie Festiwalu
Szczegółowy terminarz (Turniej D - Nadziei Szachowych)
Sobota 11.07.2015 godz. 10:00 – 16:00 Rundy: I – IV
Niedziela 12.07.2015 godz. 11:00 – 16:00 Rundy: V – VII
Niedziela 12.07.2015 godz. 16:30 Zakończenie
10. Grupy turniejowe i wpisowe (z opłatą klasyfikacyjno – rankingową):
Turniej A
Dla zawodników z rankingiem ELO co najmniej 2200
Wpisowe: 200 PLN (lub 50 euro), w tym opłata klasyfikacyjno – rankingowa
Zwolnieni z wpisowego są:
- arcymistrzowie
- arcymistrzynie
Turniej zgłoszony będzie do klasyfikacji rankingowej FIDE.
W Turnieju istnieje możliwość wypełnienia norm na tytuły GM, IM, WGM, WIM.
Organizator ma prawo dopuścić do udziału w Turnieju A kilku zawodników z rankingiem ELO od 2100 do 2199.
Turniej B
Dla zawodników z rankingiem ELO od 1600 do 2199
Wpisowe: 140 PLN (lub 35 euro), w tym opłata klasyfikacyjno – rankingowa
Turniej B zgłoszony będzie do klasyfikacji rankingowej FIDE.
W Turnieju istnieje możliwość wypełnienia norm na kategorie i tytuły krajowe.
Organizator ma prawo dopuścić do udziału w Turnieju B kilku zawodników z rankingiem ELO od 1500 do 1599.
Turniej C
Dla zawodników z rankingiem ELO poniżej 1600 (w tym bez rankingu ELO)
Wpisowe: 120 PLN (lub 30 euro), w tym opłata klasyfikacyjno – rankingowa
Turniej C zgłoszony będzie do klasyfikacji rankingowej FIDE.
W Turnieju istnieje możliwość wypełnienia norm na kategorie krajowe.
Turniej D
Turniej Nadziei Szachowych (dla dzieci urodzonych w roku 2005 i później)
Wpisowe: 50 PLN
W turnieju istnieje możliwość wypełnienia kategorii szachowych: V, IV, III i II.
Prowadzenie zapisu partii jest obowiązkowe.
Kontakt grających dzieci z rodzicami, trenerami lub opiekunami dozwolony jest tylko w obecności sędziego.
11. Warunki uczestnictwa:
a) Zarejestrowanie się na stronie internetowej www.poloniachess.pl/najdorf2015 w terminie do 20.06.2015 lub wysłanie zgłoszenia z podaniem następujących informacji: imię, nazwisko, kraj, data urodzenia, ranking FIDE, ranking PZSzach na adres: metlifenajdorf@gmail.com w terminie do 20.06.2015.
b) Dokonanie opłaty wpisowego w terminie do 20.06.2015 i opłaty za hotel (dotyczy osób korzystających z hotelu organizatorów) w terminie do 10.06.2015:
I) przelewem na konto:
Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego,
ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa,
bank: PEKAO S.A. XV O/Warszawa
nr 95 1240 2887 1111 0010 0485 3355 (wpłaty w PLN)
lub 32 1240 2887 1978 0010 0563 6803 (wpłaty w Euro)
SWIFT code: PKO PPL PW
IBAN code: PL 95124028871111001004853355 (w złotych)
PL 32124028871978001005636803 (w Euro)
Proszę wymienić, jakich zawodników dotyczy opłata.
II) w kasie Fundacji, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa, w poniedziałki – czwartki w godz. 17:00-19:00
c) Rejestracja zawodników po terminie tj. w dniach 21.06. – 10.07.2015 będzie możliwa wyłącznie po przesłaniu e-maila na adres metlifenajdorf@gmail.com.
d) Zawodnicy zgłoszeni w dniu 10.07.2015 zostaną dopuszczeni do Festiwalu od drugiej rundy, chyba że Organizator w porozumieniu z Sędzią Głównym postanowią inaczej.
e) Zapłacone wpisowe nie podlega zwrotowi. Koszt wpisowego dla zawodników zgłoszonych po terminie 20.06.2015 wzrasta o 50 zł.
12. System rozgrywek, tempo i przepisy gry:
Turnieje A, B i C rozgrywane będą systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Obowiązywać będzie tempo gry: 90 min na 40 posunięć + 30 minut do końca partii z dodawaniem 30 sekund na ruch od początku partii.
Turniej D rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Obowiązywać będzie tempo gry 1,5 h na partię dla zawodnika.
We wszystkich turniejach obowiązywać będą aktualne przepisy FIDE.
Zawodnik, który spóźni się na rundę więcej niż 30 minut przegrywa partię.
Festiwal jest turniejem dbającym o podtrzymanie wizerunku szachów jako wzorca uczciwej dyscypliny sportowej. Istotne naruszenia etyki lub zasad rywalizacji sportowej nie będą tolerowane. W celu ochrony zawodników przed nieuczciwą postawą innych uczestników turnieju, zgodnie z zaleceniami FIDE, Sędzia Główny powinien:
a) Uznać partię za obustronnie przegraną, jeśli jest przekonany, że wynik partii był uprzednio uzgodniony. Ocena tego, co jest przekonującym dowodem pozostaje w gestii Sędziego Głównego.
b) W porozumieniu z Dyrektorem Festiwalu zarządzić dokonanie przeszukania zawodnika oraz rzeczy do niego należących, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że dany zawodnik może korzystać z niedozwolonej pomocy elektronicznej lub osób trzecich.
13. Weryfikacja uczestnictwa:
Lista osób zgłoszonych do Festiwalu będzie systematycznie uaktualniana i publikowana
na stronie internetowej www.poloniachess.pl/najdorf2015 .
14. Nagrody:
Fundusz nagród pieniężnych ogółem: 30 000 Euro oraz upominki.
W Turnieju A – fundusz 20 950 Euro
W Turnieju B – fundusz 5 900 Euro
W Turnieju C – fundusz 2 750 Euro
W Turnieju D – fundusz 400 Euro
Nagrody główne
Turniej A
Turniej B
Turniej C
za miejsce pierwsze
5000 €
600 €
400 €
za miejsce drugie
3000 €
550 €
260 €
za miejsce trzecie
2000 €
500 €
180 €
za miejsce czwarte
1500 €
450 €
160 €
za miejsce piąte
1000 €
400 €
150 €
za miejsce szóste
900 €
350 €
140 €
za miejsce siódme
850 €
300 €
130 €
za miejsce ósme
800 €
250 €
120 €
za miejsce dziewiąte
750 €
200 €
110 €
za miejsce dziesiąte
700 €
180 €
100 €
za miejsce jedenaste
600 €
160 €
90 €
za miejsce dwunaste
500 €
150 €
80 €
za miejsce trzynaste
400 €
140 €
70 €
za miejsce czternaste
300 €
130 €
60 €
za miejsce piętnaste
asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
WPISOWE
20 zł. – płatne przelewem na konto Klubu, z wyjątkiem zawodników zagranicznych, którzy mogą wpisowe wpłacić na miejscu.
Zgłoszenie będzie przyjęte dopiero wówczas, gdy zawodnik wpłaci wpisowe na konto Klubu UKS Gedanensis Gdańsk, ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk,
Nr konta 62 1440 1345 0000 0000 0389 6862.
Zawodnicy zagraniczni mogą wpłacić wpisowe na sali gry.
Ilość miejsc ograniczona do 120. Osoby, które zgłoszą się po 15.10.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
TERMINARZ
17.10. 09.30-09.55 weryfikacja listy startowej,
17.10. 10.00 – 15.30 rundy, 15.45 – zakończenie turnieju.
LOCATION:20 Jelitkowska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42789841;18.59090042
LAST-MODIFIED:20150913T142035Z
X-ACCESS:1
X-HITS:270
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4749/
X-COLOR:02A612
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151017T100000
DTEND;TZID=UTC:20151017T160000
UID:A9D21C78-BEB0-45BB-8FA7-4620CA2CD530
SUMMARY:Turniej Pamięci Marii Trafalskiej Grupa do lat 11
DTSTAMP:20141005T155548Z
DESCRIPTION:\N GRUPA do lat 11 - system szwajcarski 7 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N Zgłoszenia należy dokonać jak najszybciej. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.\N\N Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N WPISOWE\N 20 zł. – płatne przelewem na konto Klubu, z wyjątkiem zawodników zagranicznych, którzy mogą wpisowe wpłacić na miejscu.\N\N Zgłoszenie będzie przyjęte dopiero wówczas, gdy zawodnik wpłaci wpisowe na konto Klubu UKS Gedanensis Gdańsk, ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk,\N Nr konta 62 1440 1345 0000 0000 0389 6862.\N Zawodnicy zagraniczni mogą wpłacić wpisowe na sali gry.\N Ilość miejsc ograniczona do 120. Osoby, które zgłoszą się po 15.10.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N\N TERMINARZ\N 17.10. 09.30-09.55 weryfikacja listy startowej,\N 17.10. 10.00 – 15.30 rundy, 15.45 – zakończenie turnieju. \N\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: GRUPA do lat 11 - system szwajcarski 7 rund, 30 minut na zawodnika.
Zgłoszenia należy dokonać jak najszybciej. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
WPISOWE
20 zł. – płatne przelewem na konto Klubu, z wyjątkiem zawodników zagranicznych, którzy mogą wpisowe wpłacić na miejscu.
Zgłoszenie będzie przyjęte dopiero wówczas, gdy zawodnik wpłaci wpisowe na konto Klubu UKS Gedanensis Gdańsk, ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk,
Nr konta 62 1440 1345 0000 0000 0389 6862.
Zawodnicy zagraniczni mogą wpłacić wpisowe na sali gry.
Ilość miejsc ograniczona do 120. Osoby, które zgłoszą się po 15.10.2015r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
TERMINARZ
17.10. 09.30-09.55 weryfikacja listy startowej,
17.10. 10.00 – 15.30 rundy, 15.45 – zakończenie turnieju.
LOCATION:20 Jelitkowska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42789841;18.59090042
LAST-MODIFIED:20150913T141937Z
X-ACCESS:1
X-HITS:308
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_4747/
X-COLOR:02A612
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151019T154500
DTEND;TZID=UTC:20151019T170000
UID:86AFFB8A-0F45-41AA-A098-7428992F088E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135309Z
X-ACCESS:1
X-HITS:171
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151019T173000
DTEND;TZID=UTC:20151019T191500
UID:694E0256-F526-4D9A-A20F-A6442534691C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140210Z
X-ACCESS:1
X-HITS:221
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151022T154500
DTEND;TZID=UTC:20151022T170000
UID:1E836493-43C4-4604-B3C8-7316365D384E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135330Z
X-ACCESS:1
X-HITS:176
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151022T173000
DTEND;TZID=UTC:20151022T191500
UID:57D6AB1A-27CC-41A4-ACE6-924EF90DCCFC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140226Z
X-ACCESS:1
X-HITS:130
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151026T154500
DTEND;TZID=UTC:20151026T170000
UID:416DFB00-97A4-4463-88CA-8BC419699F00
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135345Z
X-ACCESS:1
X-HITS:142
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151026T173000
DTEND;TZID=UTC:20151026T191500
UID:0AA738A8-B29D-47BE-AF62-8B75C36679F4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140239Z
X-ACCESS:1
X-HITS:149
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151029T154500
DTEND;TZID=UTC:20151029T170000
UID:C20C4E02-D7A4-445E-9AD5-51E9C8CC8211
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135359Z
X-ACCESS:1
X-HITS:165
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151029T173000
DTEND;TZID=UTC:20151029T191500
UID:9EA21B17-6C15-477B-AD8F-1A173DF8152C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140252Z
X-ACCESS:1
X-HITS:155
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151102T154500
DTEND;TZID=UTC:20151102T170000
UID:54F5EEA5-4091-42EB-A36F-7AE66FB91A7F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135430Z
X-ACCESS:1
X-HITS:121
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151102T173000
DTEND;TZID=UTC:20151102T191500
UID:D093DA60-AD7E-4AD9-9C85-7434B59F1D93
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140309Z
X-ACCESS:1
X-HITS:185
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151105T154500
DTEND;TZID=UTC:20151105T170000
UID:05BC1279-B043-48E4-A25C-42318E64368D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135442Z
X-ACCESS:1
X-HITS:183
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151105T173000
DTEND;TZID=UTC:20151105T191500
UID:28CF8AAA-7867-4436-A409-0718BDFFAFB9
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140320Z
X-ACCESS:1
X-HITS:150
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151107T100000
DTEND;TZID=UTC:20151108T150000
UID:F67B2CBF-BA8C-41B5-BEF8-A8F40DB35145
SUMMARY:Jesienny Turniej Szachowy Grupa A - Body&Mind
DTSTAMP:20151101T150616Z
DESCRIPTION:\N Grupa A - dla zawodników z IV kategorią lub wyżej \N\N Turniej trwa 2 dni - sobota i niedziela. Możliwość wypełnienia normy na II i II kategorii szachowej.\N\N Tempo gry po 60 minut na partię.\N\N Wpisowe 10 zł\N\N Zgłoszenia do 05.11.2015 : Pani Marzena Gajlewicz Email szachy@mgajlewicz.pl tel 606940872 \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Grupa A - dla zawodników z IV kategorią lub wyżej
Turniej trwa 2 dni - sobota i niedziela. Możliwość wypełnienia normy na II i II kategorii szachowej.
Tempo gry po 60 minut na partię.
Wpisowe 10 zł
Zgłoszenia do 05.11.2015 : Pani Marzena Gajlewicz Email szachy@mgajlewicz.pl tel 606940872
LOCATION:14 Podgórska\, Gdynia\, pomorskie Poland
GEO:54.55528500;18.50648190
X-ACCESS:1
X-HITS:371
X-URL:http://www.bodyandmind.com.pl/
X-COLOR:2AAB03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151107T100000
DTEND;TZID=UTC:20151107T170000
UID:E566D333-355D-4869-AA6E-FE4EA66D530B
SUMMARY:Jesienny Turniej Szachowy Grupa B - Body&Mind)
DTSTAMP:20151101T150616Z
DESCRIPTION:\N Grupa B - OPEN dla każdego, \N\N Turniej zaczyna się i kończy w sobotę. \N\N Tempo gry po 30 minut na partię.\N\N Wpisowe 10 zł\N\N Zgłoszenia do 05.11.2015 : Pani Marzena Gajlewicz Email szachy@mgajlewicz.pl tel 606940872 \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Grupa B - OPEN dla każdego,
Turniej zaczyna się i kończy w sobotę.
Tempo gry po 30 minut na partię.
Wpisowe 10 zł
Zgłoszenia do 05.11.2015 : Pani Marzena Gajlewicz Email szachy@mgajlewicz.pl tel 606940872
LOCATION:14 Podgórska\, Gdynia\, pomorskie Poland
GEO:54.55528500;18.50648190
LAST-MODIFIED:20151101T150804Z
X-ACCESS:1
X-HITS:260
X-URL:http://www.bodyandmind.com.pl/
X-COLOR:3DFA04
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151107T100000
DTEND;TZID=UTC:20151107T170000
UID:E9C1B148-1A26-4318-940F-B4C9FB044B26
SUMMARY:Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w szachach szybkich -Malbork 07.11.2015
DTSTAMP:20151102T094814Z
DESCRIPTION:\N Regulamin\N\N \N\N Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich, Malbork 7.11.2015\N\N \N\N Organizatorzy:\N\N Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy, MCKiE Malbork, MTS Kwidzyn, UKS Sztum.\N\N \N\N Termin i miejsce:\N\N Zawody zostaną rozegrane w dniu 7.11.2015 (sobota) w Sali Szkoły Łacińskiej w Malborku przy\N\N ul. Stare Miasto 42\N\N \N\N Cel\N\N Popularyzacja królewskiej gry wśród mieszkańców województwa pomorskiego, wyłonienie indywidualnego mistrza szachów szybkich w naszym województwie, wymiana doświadczeń sportowych, organizacyjnych i szkoleniowych. Stworzenie alternatywy wykorzystania wolnego czasu.\N\N \N\N Uczestnictwo:\N\N W turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni po uprzednim zgłoszeniu i opłaceniu wpisowego w wysokości :\N\N - uczniowie, studenci i seniorzy powyżej 60 lat - 15 zł\N\N - pozostali zawodnicy 25 zł.\N\N \N\N Wpisowe należy wpłacać w miejscu rozgrywania zawodów !!!!\N\N \N\N System rozgrywek:\N\N System szwajcarski na dystansie 9 rund.\N\N Turniej zgłoszony do oceny FIDE.\N\N \N\N Zgłoszenia\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 6.11.2015 na http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5130/ Zgłoszenia można również wysłać pocztą elektroniczną na adres: twojszkun@poczta.onet.pl. Zgłoszenia wysłane pocztą elektroniczną powinno zawierać : Imię i nazwisko , posiadaną kategorię datę urodzenia .\N\N \N\N Tempo gry:\N\N 10 minut dla zawodnika na partię plus 5 sekund na posunięcie.\N\N \N\N Ocena wyników:\N\N \N\N W przypadku równej ilości punktów z gry o kolejności miejsc zadecydują:\N\N \N Punktacja Buchholz średni\N \N Punktacja Buchholz\N \N Liczba zwycięstw\N \N Ranking uzyskany\N\N\N \N\N \N\N Terminarz:\N\N Sobota 07.11.2015 r\N\N 09.30 - 09.45 - weryfikacja zawodników\N\N 09.45 - 09.55 - odprawa techniczna\N\N 10.00 - 15.00 - rundy turniejowe\N\N 15.00 - zakończenie zawodów\N\N Nagrody :\N\N I miejsce – 300 zł + Puchar \N\N II miejsce – 200 zł +Puchar\N\N III miejsce – 100 zł +Puchar\N\N 50 zł – najlepsza kobieta ( minimum 5 zawodniczek startujących w turnieju)\N\N 50 zł – najlepszy zawodnik z II kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)\N\N 50 zł – najlepszy zawodnik z III kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)\N\N 50 zł – najlepszy zawodnik z IV kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)\N\N 50 zł – najlepszy zawodnik z V kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)\N\N Jeżeli w jakiejś grupie będzie minimum 10 zawodników to nagroda zostanie zwiększona.\N\N \N\N Finansowanie:\N\N Zawodnicy startują w turnieju na koszt własny lub delegujących ich klubów. Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Organizator nie pokrywa kosztów ubezpieczenia zawodników w czasie trwania imprezy oraz dojazdu i powrotu.\N\N Sprawy organizacyjne:\N\N \N\N Sprzęt do gry zapewnia organizator. Zapisy na sali turniejowej w dniu zawodów będą przyjmowane tylko w miarę posiadanych wolnych miejsc .Zawodnicy wpłacający wpisowe na sali gry, wpłacają wpisowe o 5 zł wyższe. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. Opiekę nad niepełnoletnimi zawodnikami sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu oraz możliwość wprowadzania zmian. Turniej zgłoszony do FIDE.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Regulamin
Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich, Malbork 7.11.2015
Organizatorzy:
Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy, MCKiE Malbork, MTS Kwidzyn, UKS Sztum.
Termin i miejsce:
Zawody zostaną rozegrane w dniu 7.11.2015 (sobota) w Sali Szkoły Łacińskiej w Malborku przy
ul. Stare Miasto 42
Cel
Popularyzacja królewskiej gry wśród mieszkańców województwa pomorskiego, wyłonienie indywidualnego mistrza szachów szybkich w naszym województwie, wymiana doświadczeń sportowych, organizacyjnych i szkoleniowych. Stworzenie alternatywy wykorzystania wolnego czasu.
Uczestnictwo:
W turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni po uprzednim zgłoszeniu i opłaceniu wpisowego w wysokości :
- uczniowie, studenci i seniorzy powyżej 60 lat - 15 zł
- pozostali zawodnicy 25 zł.
Wpisowe należy wpłacać w miejscu rozgrywania zawodów !!!!
System rozgrywek:
System szwajcarski na dystansie 9 rund.
Turniej zgłoszony do oceny FIDE.
Zgłoszenia
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 6.11.2015 na http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5130/ Zgłoszenia można również wysłać pocztą elektroniczną na adres: twojszkun@poczta.onet.pl. Zgłoszenia wysłane pocztą elektroniczną powinno zawierać : Imię i nazwisko , posiadaną kategorię datę urodzenia .
Tempo gry:
10 minut dla zawodnika na partię plus 5 sekund na posunięcie.
Ocena wyników:
W przypadku równej ilości punktów z gry o kolejności miejsc zadecydują:
- Punktacja Buchholz średni
- Punktacja Buchholz
- Liczba zwycięstw
- Ranking uzyskany
Terminarz:
Sobota 07.11.2015 r
09.30 - 09.45 - weryfikacja zawodników
09.45 - 09.55 - odprawa techniczna
10.00 - 15.00 - rundy turniejowe
15.00 - zakończenie zawodów
Nagrody :
I miejsce – 300 zł + Puchar
II miejsce – 200 zł +Puchar
III miejsce – 100 zł +Puchar
50 zł – najlepsza kobieta ( minimum 5 zawodniczek startujących w turnieju)
50 zł – najlepszy zawodnik z II kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)
50 zł – najlepszy zawodnik z III kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)
50 zł – najlepszy zawodnik z IV kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)
50 zł – najlepszy zawodnik z V kategorią szachową ( minimum 5 startujących zawodników)
Jeżeli w jakiejś grupie będzie minimum 10 zawodników to nagroda zostanie zwiększona.
Finansowanie:
Zawodnicy startują w turnieju na koszt własny lub delegujących ich klubów. Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Organizator nie pokrywa kosztów ubezpieczenia zawodników w czasie trwania imprezy oraz dojazdu i powrotu.
Sprawy organizacyjne:
Sprzęt do gry zapewnia organizator. Zapisy na sali turniejowej w dniu zawodów będą przyjmowane tylko w miarę posiadanych wolnych miejsc .Zawodnicy wpłacający wpisowe na sali gry, wpłacają wpisowe o 5 zł wyższe. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. Opiekę nad niepełnoletnimi zawodnikami sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu oraz możliwość wprowadzania zmian. Turniej zgłoszony do FIDE.
LOCATION:42 Stare Miasto\, Malbork\, Polska
GEO:54.03745270;19.02594185
LAST-MODIFIED:20151102T094903Z
X-ACCESS:1
X-HITS:231
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5130/index.html?l=pl
X-COLOR:1E05FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151109T154500
DTEND;TZID=UTC:20151109T170000
UID:1CB6937F-1778-4808-A633-B6CA7EDAF9F6
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135501Z
X-ACCESS:1
X-HITS:163
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151109T173000
DTEND;TZID=UTC:20151109T191500
UID:ED8EDD3B-1711-4DCB-881B-BC7AB3D8FB66
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140331Z
X-ACCESS:1
X-HITS:154
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151112T154500
DTEND;TZID=UTC:20151112T170000
UID:15C093B0-7641-42FE-9FCB-3A91E2B12FD6
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135515Z
X-ACCESS:1
X-HITS:131
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151112T173000
DTEND;TZID=UTC:20151112T191500
UID:AC4074FF-DCD7-4E1A-A9E7-D8FB54834B19
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140351Z
X-ACCESS:1
X-HITS:177
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151114T100000
DTEND;TZID=UTC:20151114T150000
UID:1FE5CB4C-1591-489F-9000-A5592423F20A
SUMMARY:Mistrzostwa Marynarki Wojennej Juniorów - Gdynia 14.11.2015
DTSTAMP:20151101T145008Z
DESCRIPTION:\N Klub Marynarki Wojennej zaprasza na turnieje szachowe małych i dużych miłośników Królewskiej Gry.\N\N Mistrzostwa Marynarki Wojennej juniorów odbędą się 14 XI br. w godz. 10:00-15:00.\N\N Będą miały formułę open – 9 rund szwajcarskich P – 15’.\N\N \N Zgłoszenia do poniedziałku 2 listopada u Prezesa naszego Klubu mailowo lubomirw@wp.pl lub telefonicznie\N \N (Kto nie zdąży - zgłoszenia przyjmowane są w każdy wtorek od 16:00 do 20:00 i sobotę od 10:00 do 14:00 w Klubie MW).\N \N Polecamy ten turniej, który tradycyjnie odbywa się w bardzo miłej atmosferze. :)))\N\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Klub Marynarki Wojennej zaprasza na turnieje szachowe małych i dużych miłośników Królewskiej Gry.
Mistrzostwa Marynarki Wojennej juniorów odbędą się 14 XI br. w godz. 10:00-15:00.
Będą miały formułę open – 9 rund szwajcarskich P – 15’.
Zgłoszenia do poniedziałku 2 listopada u Prezesa naszego Klubu mailowo lubomirw@wp.pl lub telefonicznie
(Kto nie zdąży - zgłoszenia przyjmowane są w każdy wtorek od 16:00 do 20:00 i sobotę od 10:00 do 14:00 w Klubie MW).
Polecamy ten turniej, który tradycyjnie odbywa się w bardzo miłej atmosferze. :)))
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20151102T094931Z
X-ACCESS:1
X-HITS:435
X-URL:https://www.facebook.com/Klub-Marynarki-Wojennej-Riwiera-403707279727839/
X-COLOR:808080
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151116T154500
DTEND;TZID=UTC:20151116T170000
UID:19D0C1B1-6DB4-40C2-BFE6-E3AFF8C0A652
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135557Z
X-ACCESS:1
X-HITS:158
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151116T173000
DTEND;TZID=UTC:20151116T191500
UID:9A77ECBB-C689-44C8-9B66-327F58264033
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140409Z
X-ACCESS:1
X-HITS:188
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151119T154500
DTEND;TZID=UTC:20151119T170000
UID:5D0DF4F9-0CB4-4CD4-8DBC-8FF8B131A77E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135610Z
X-ACCESS:1
X-HITS:148
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151119T173000
DTEND;TZID=UTC:20151119T191500
UID:3E915A25-84C3-4E94-89C1-808C0DDCE735
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140424Z
X-ACCESS:1
X-HITS:143
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151121T100000
DTEND;TZID=UTC:20151121T150000
UID:27A89301-6A68-4ECD-8EA5-465E3495C3C1
SUMMARY:Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego
DTSTAMP:20151101T151416Z
DESCRIPTION:\N Turniej, na którym serwowany jest pyszny bigos!!! :)))\N\N \N\N • TERMIN I MIEJSCE:\N 21.11.2015. (sobota) godz. 10.00. (odprawa techniczna, ustalenie numerów startowych: godz. 9.15-9.40). \N Dom Katechetyczny przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. , ul Wojska Polskiego, 83 – 000 Pruszcz Gdański, .\N • SYSTEM ROZGRYWEK:\N System szwajcarski – 7 rund, 15 minut na partię dla zawodnika, kojarzenie komputerowe.\N W turnieju obowiązują przepisy kodeksu szachowego PZSzach i FIDE dotyczące szachów szybkich. \N • WARUNKI UCZESTNICTWA: równolegle odbywać się będą trzy turnieje:\N TURNIEJ C : juniorzy (skrzaty) – dzieci do lat 8. \N TURNIEJ B : juniorzy młodsi – dzieci do lat 12.\N TURNIEJ A : juniorzy starsi – młodzież od lat 13 do 16 .\N • KLASYFIKACJA:\N Miejsca w turnieju ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów licząc 1 punkt za wygraną partię, 0,5 punktu za remis i 0 za przegraną. W przypadku równej ilości punktów decydują: wartościowanie Buchholza, pełen Buchholz, progresja.\N Zawodnicy rozegrają pojedynki w w/w grupach turniejowych, natomiast klasyfikacja zostanie przeprowadzona \N w następujących kategoriach wieku i płci :\N I - rocznik 2007 i młodsi (do 8 lat)\N II - rocznik 2005 i młodsi (do 10 lat)\N III - rocznik 2003 i młodsi (do 12 lat)\N IV - rocznik 1999 i młodsi (do 16 lat)\N\N V – juniorki rocznik 1999 i młodsze\N VI - juniorki rocznik 2003 i młodsze\N\N VII -juniorki rocznik 2007 i młodsze\N • WARUNKI UCZESTNICTWA:\N Wysokość wpisowego: – 15zł W celu sprawnego zaplanowania i przeprowadzenia zawodów, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w imprezie drogą telefoniczną lub klikając w linkhttp://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5556/\N\N do dnia 20.11.2015(piątek – godz 20.00). Zgłoszenia telefoniczne: Tomasz Hajduk– 883644050\N\N W dniu zawodów nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia!!!\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej, na którym serwowany jest pyszny bigos!!! :)))
• TERMIN I MIEJSCE:
21.11.2015. (sobota) godz. 10.00. (odprawa techniczna, ustalenie numerów startowych: godz. 9.15-9.40).
Dom Katechetyczny przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. , ul Wojska Polskiego, 83 – 000 Pruszcz Gdański, .
• SYSTEM ROZGRYWEK:
System szwajcarski – 7 rund, 15 minut na partię dla zawodnika, kojarzenie komputerowe.
W turnieju obowiązują przepisy kodeksu szachowego PZSzach i FIDE dotyczące szachów szybkich.
• WARUNKI UCZESTNICTWA: równolegle odbywać się będą trzy turnieje:
TURNIEJ C : juniorzy (skrzaty) – dzieci do lat 8.
TURNIEJ B : juniorzy młodsi – dzieci do lat 12.
TURNIEJ A : juniorzy starsi – młodzież od lat 13 do 16 .
• KLASYFIKACJA:
Miejsca w turnieju ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów licząc 1 punkt za wygraną partię, 0,5 punktu za remis i 0 za przegraną. W przypadku równej ilości punktów decydują: wartościowanie Buchholza, pełen Buchholz, progresja.
Zawodnicy rozegrają pojedynki w w/w grupach turniejowych, natomiast klasyfikacja zostanie przeprowadzona
w następujących kategoriach wieku i płci :
I - rocznik 2007 i młodsi (do 8 lat)
II - rocznik 2005 i młodsi (do 10 lat)
III - rocznik 2003 i młodsi (do 12 lat)
IV - rocznik 1999 i młodsi (do 16 lat)
V – juniorki rocznik 1999 i młodsze
VI - juniorki rocznik 2003 i młodsze
VII -juniorki rocznik 2007 i młodsze
• WARUNKI UCZESTNICTWA:
Wysokość wpisowego: – 15zł W celu sprawnego zaplanowania i przeprowadzenia zawodów, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w imprezie drogą telefoniczną lub klikając w linkhttp://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5556/
do dnia 20.11.2015(piątek – godz 20.00). Zgłoszenia telefoniczne: Tomasz Hajduk– 883644050
W dniu zawodów nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia!!!
LOCATION:37 Wojska Polskiego\, Pruszcz Gdański\, 83-000\, Poland
GEO:54.25730133;18.63369942
X-ACCESS:1
X-HITS:320
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5556/
X-COLOR:808080
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151123T154500
DTEND;TZID=UTC:20151123T170000
UID:FD4A4BCB-B27D-485E-906A-4C9F94DB4DF7
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135624Z
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151123T173000
DTEND;TZID=UTC:20151123T191500
UID:D41573E8-ADE6-4C6B-9C8F-E7F8EDBC1A9E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140440Z
X-ACCESS:1
X-HITS:184
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151126T154500
DTEND;TZID=UTC:20151126T170000
UID:8448FE59-1C4E-4DB9-88F4-2B319A7198F5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135635Z
X-ACCESS:1
X-HITS:159
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151126T173000
DTEND;TZID=UTC:20151126T191500
UID:E120562F-6469-4B08-A9CE-030C6632FACB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140454Z
X-ACCESS:1
X-HITS:160
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151128T100000
DTEND;TZID=UTC:20151129T160000
UID:C3C23670-A6EE-4279-B382-73B2B826734D
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów (1)
DTSTAMP:20151013T223541Z
DESCRIPTION:\N Tradycyjny Turniej dla tych, którzy chcą zdobyć normę na jedynkę/kandydacką.\N\N Ranking własny minimum 1800.\N\N Czyli turniej dla wszystkich członków kadry A. :) (Po cichu liczymy, że Ola też wcześniej zdobędzie ranking 1800)\N\N Ostatni weekend w listopadzie oraz drugi weekend w grudniu. \N\N A pomiędzy nasz MDK-owski Turniej Mikołajkowy!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Tradycyjny Turniej dla tych, którzy chcą zdobyć normę na jedynkę/kandydacką.
Ranking własny minimum 1800.
Czyli turniej dla wszystkich członków kadry A. :) (Po cichu liczymy, że Ola też wcześniej zdobędzie ranking 1800)
Ostatni weekend w listopadzie oraz drugi weekend w grudniu.
A pomiędzy nasz MDK-owski Turniej Mikołajkowy!
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:237
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5445/
X-COLOR:0808FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151128T100000
DTEND;TZID=UTC:20151129T160000
UID:D7589EFB-940C-4CB7-AB3E-23AA76FB382E
SUMMARY:Gdański Festiwal Szachowy 1600-1700 - Gdańsk 28-29.11.2015
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N Zgłoszenia:\N Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/\N Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/\N Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)\N do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody\N od 2 rundy.\N \N Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
Zgłoszenia:
Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/
Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/
Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)
do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody
od 2 rundy.
Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:153
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=236
X-COLOR:0FB304
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151128T100000
DTEND;TZID=UTC:20151129T160000
UID:044E6923-7C25-4B8D-AA9C-16B2C5737C63
SUMMARY:Gdański Festiwal Szachowy 1400 - Gdańsk 28-29.11.2015
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N Zgłoszenia:\N Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/\N Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/\N Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)\N do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody\N od 2 rundy.\N \N Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
Zgłoszenia:
Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/
Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/
Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)
do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody
od 2 rundy.
Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20151101T152042Z
X-ACCESS:1
X-HITS:156
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=236
X-COLOR:0FB304
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151128T100000
DTEND;TZID=UTC:20151128T160000
UID:CDDEA02A-EE77-479E-93A2-3A4D06335C3D
SUMMARY:Gdański Festiwal Szachowy 1000 - Gdańsk 28.11.2015
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N Zgłoszenia:\N Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/\N Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/\N Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)\N do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody\N od 2 rundy.\N \N Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
Zgłoszenia:
Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/
Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/
Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)
do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody
od 2 rundy.
Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20151101T152157Z
X-ACCESS:1
X-HITS:138
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=236
X-COLOR:05FF05
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151129T100000
DTEND;TZID=UTC:20151129T160000
UID:FEBE6384-5604-4761-B74E-AAB93F0E753E
SUMMARY:Gdański Festiwal Szachowy 1100-1250 - Gdańsk 28.11.2015
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N Zgłoszenia:\N Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/\N Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/\N Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)\N do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody\N od 2 rundy.\N \N Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 28 – 29 listopad 2015 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 29 listopada 2015 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 28 listopada 2015 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
Zgłoszenia:
Zapisy na stroniehttp://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...5/ti_5525/
Grupa 1400: http://www.chessa...5/ti_5526/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...5/ti_5530/
Grupa 1000: http://www.chessa...5/ti_5528/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 27.11.2015 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 28 listopada 2015 r. ( Grupa 1100 – 1250 w dniu 29.12.2015 r.)
do godziny 9.45 - I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody
od 2 rundy.
Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20151101T210812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:155
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=236
X-COLOR:05FF05
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151130T154500
DTEND;TZID=UTC:20151130T170000
UID:FAAA4C31-BBCB-46CA-B950-C2C64ABDC5F5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135651Z
X-ACCESS:1
X-HITS:132
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151130T173000
DTEND;TZID=UTC:20151130T191500
UID:B7457E8D-8BE1-405E-A9DF-9AF4660E4B9D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140508Z
X-ACCESS:1
X-HITS:117
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151203T154500
DTEND;TZID=UTC:20151203T170000
UID:21AF45BC-C561-47D3-B831-4B7EBCE96D80
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135710Z
X-ACCESS:1
X-HITS:184
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151203T173000
DTEND;TZID=UTC:20151203T191500
UID:054786A8-5A63-4FBF-A597-E52C50083DB3
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140539Z
X-ACCESS:1
X-HITS:144
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151205T093000
DTEND;TZID=UTC:20151205T143000
UID:B625331C-6E24-48A1-A174-D96F6EE87716
SUMMARY:Turniej Mikołajkowy MDK Gdynia
DTSTAMP:20151013T223541Z
DESCRIPTION:\N Tradycyjny Turniej Mikołajkowy.\N\N Doskonała okazja na rozpoczęcie swojej przygody z szachami turniejowymi,\N\N ale także liczymy na grupę zaawansowaną, która będzie rywalizować o Puchar Dyrektora MDK.\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Tradycyjny Turniej Mikołajkowy.
Doskonała okazja na rozpoczęcie swojej przygody z szachami turniejowymi,
ale także liczymy na grupę zaawansowaną, która będzie rywalizować o Puchar Dyrektora MDK.
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151129T235249Z
X-ACCESS:1
X-HITS:435
X-URL:
X-COLOR:C24C19
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151207T154500
DTEND;TZID=UTC:20151207T170000
UID:01902A6F-0F65-4EE7-8BF7-0A49A60AE3E8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135724Z
X-ACCESS:1
X-HITS:159
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151207T173000
DTEND;TZID=UTC:20151207T191500
UID:EAB88F1B-909A-4669-AF47-FC3C0B6CB9FE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140551Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151210T154500
DTEND;TZID=UTC:20151210T170000
UID:0BD1D52E-ED56-4383-AC7F-C388E2D1409F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135736Z
X-ACCESS:1
X-HITS:160
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151210T173000
DTEND;TZID=UTC:20151210T191500
UID:F8ED24DB-1EED-4CE9-B344-7B5551C9E305
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140603Z
X-ACCESS:1
X-HITS:135
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151212T100000
DTEND;TZID=UTC:20151213T160000
UID:4AF5343F-1FAD-42C6-A4A6-5A15B04614FF
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów (2)
DTSTAMP:20151013T223541Z
DESCRIPTION:\N Tradycyjny Turniej dla tych, którzy chcą zdobyć normę na jedynkę/kandydacką.\N\N Ranking własny minimum 1800.\N\N Czyli turniej dla wszystkich członków kadry A. :) (Po cichu liczymy, że Ola też wcześniej zdobędzie ranking 1800)\N\N Ostatni weekend w listopadzie oraz drugi weekend w grudniu. \N\N A pomiędzy nasz MDK-owski Turniej Mikołajkowy!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Tradycyjny Turniej dla tych, którzy chcą zdobyć normę na jedynkę/kandydacką.
Ranking własny minimum 1800.
Czyli turniej dla wszystkich członków kadry A. :) (Po cichu liczymy, że Ola też wcześniej zdobędzie ranking 1800)
Ostatni weekend w listopadzie oraz drugi weekend w grudniu.
A pomiędzy nasz MDK-owski Turniej Mikołajkowy!
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20151013T223625Z
X-ACCESS:1
X-HITS:131
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_5445/
X-COLOR:0808FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151214T154500
DTEND;TZID=UTC:20151214T170000
UID:3C9DDF6B-1374-4428-A8BC-1D0497FF08A1
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135752Z
X-ACCESS:1
X-HITS:135
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151214T173000
DTEND;TZID=UTC:20151214T191500
UID:E90B19FD-BC9F-40B0-8230-13E21C2960AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140616Z
X-ACCESS:1
X-HITS:155
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151217T154500
DTEND;TZID=UTC:20151217T170000
UID:2A25F5AD-68B3-4EBD-B0E3-61F4C09DC4AE
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135825Z
X-ACCESS:1
X-HITS:144
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151217T173000
DTEND;TZID=UTC:20151217T191500
UID:C646FC30-4239-4538-9F16-AB8B3B9B75A3
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140629Z
X-ACCESS:1
X-HITS:135
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151219T100000
DTEND;TZID=UTC:20151220T160000
UID:163E29AF-AFFE-4E89-B433-7815FBCB58A7
SUMMARY:Gwiazdkowe turnieje w Chwarznie - 19-20.12.2015
DTSTAMP:20151223T233609Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:60 Jowisza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50159836;18.45299911
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:C4C4C4
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151221T154500
DTEND;TZID=UTC:20151221T170000
UID:75A5D07B-CAA9-4FDE-92D0-501EC3F5A3B7
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T135844Z
X-ACCESS:1
X-HITS:132
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20151221T173000
DTEND;TZID=UTC:20151221T191500
UID:6F637DFE-61C6-4851-AEF1-7B0DA5868E8D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20150913T140645Z
X-ACCESS:1
X-HITS:162
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160111T154500
DTEND;TZID=UTC:20160111T171500
UID:C8E27DF5-CD50-4302-83C7-2E3B9732B99E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232917Z
X-ACCESS:1
X-HITS:118
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160111T173000
DTEND;TZID=UTC:20160111T191500
UID:605DA245-1645-4A12-BFE1-D5B5B9175845
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232807Z
X-ACCESS:1
X-HITS:112
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160114T154500
DTEND;TZID=UTC:20160114T171500
UID:2A7EFCA7-30E7-48F7-A299-AA07862CBA4D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232938Z
X-ACCESS:1
X-HITS:142
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160114T173000
DTEND;TZID=UTC:20160114T191500
UID:444EB974-8F90-4B40-AA5A-2582340606DA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232212Z
X-ACCESS:1
X-HITS:151
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160118T154500
DTEND;TZID=UTC:20160118T171500
UID:297B1BBE-8A3E-4CBF-90AA-1419AFD385A8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T233002Z
X-ACCESS:1
X-HITS:189
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160118T173000
DTEND;TZID=UTC:20160118T191500
UID:473A960D-CE3C-4FCD-9403-BC628B1DEDBC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232232Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160121T154500
DTEND;TZID=UTC:20160121T171500
UID:24855CE6-C099-42DB-BB28-B886B302F263
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T233020Z
X-ACCESS:1
X-HITS:149
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160121T173000
DTEND;TZID=UTC:20160121T191500
UID:6062DB6C-2406-49C6-B60C-CFC7245F8ECE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232247Z
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160123T100000
DTEND;TZID=UTC:20160123T160000
UID:88CB6F92-CF2B-4A78-9BFA-6A2E2F50C12E
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów 2016
DTSTAMP:20151223T235119Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja\N\N Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)\N\N PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą\N\N Pierwszy mecz przełożony na 23 stycznia!!!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja
Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)
PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą
Pierwszy mecz przełożony na 23 stycznia!!!
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160207T125027Z
X-ACCESS:1
X-HITS:199
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6541/
X-COLOR:FF7E0D
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160123T100000
DTEND;TZID=UTC:20160124T160000
UID:DDAC6BC6-7367-4C3C-ACEF-E65760DF4330
SUMMARY:Noworoczny Turniej Szachowy 1600-1700 - Gdańsk 23-24.01.2016
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY\N\N \N \N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk.\N Pomorska Akademia Szachowa\N \N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 3. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 4. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).\N \N 5. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/\N Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/\N Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/\N po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N 6. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 7. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii kobiet statuetka\N I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N \N 8. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.\N Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk.
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
3. Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).
5. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/
Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/
Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/
po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
6. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
7. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii kobiet statuetka
I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
8. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.
Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160116T181853Z
X-ACCESS:1
X-HITS:192
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=243
X-COLOR:0FB304
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160123T100000
DTEND;TZID=UTC:20160124T160000
UID:BA70D041-8588-45D3-AF32-6C854C904049
SUMMARY:Noworoczny Turniej Szachowy 1400 - Gdańsk 23-24.01.2016
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY\N\N \N \N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk.\N Pomorska Akademia Szachowa\N \N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 3. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 4. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).\N \N 5. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/\N Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/\N Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/\N po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N 6. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 7. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii kobiet statuetka\N I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N \N 8. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.\N Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk.
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
3. Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).
5. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/
Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/
Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/
po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
6. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
7. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii kobiet statuetka
I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
8. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.
Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160116T181923Z
X-ACCESS:1
X-HITS:109
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=243
X-COLOR:0FB304
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160123T100000
DTEND;TZID=UTC:20160123T160000
UID:8D1DDE64-4A12-4210-B6E9-3D6140C6CD4A
SUMMARY:Noworoczny Turniej Szachowy 1000 - Gdańsk 23-24.01.2016 (2)
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY\N\N \N \N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk.\N Pomorska Akademia Szachowa\N \N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 3. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 4. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).\N \N 5. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/\N Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/\N Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/\N po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N 6. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 7. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii kobiet statuetka\N I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N \N 8. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.\N Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk.
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
3. Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).
5. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/
Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/
Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/
po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
6. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
7. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii kobiet statuetka
I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
8. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.
Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160116T182046Z
X-ACCESS:1
X-HITS:105
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=243
X-COLOR:0FB304
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160124T100000
DTEND;TZID=UTC:20160124T160000
UID:0A0EA243-9D61-4943-BCDA-D5962BFDAF0E
SUMMARY:Noworoczny Turniej Szachowy 1100-1250 - Gdańsk 24.01.2016
DTSTAMP:20151101T152011Z
DESCRIPTION:\N NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY\N\N \N \N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk.\N Pomorska Akademia Szachowa\N \N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 3. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 4. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).\N \N 5. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/\N Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/\N Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/\N po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N 6. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 7. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii kobiet statuetka\N I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N \N 8. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.\N Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk.
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
3. Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 23 - 24 styczeń 2016 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 24 stycznia 2016 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 23 stycznia 2016 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250, 1000 i dla dorosłych).
5. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...16/ti_107/
Grupa 1400: http://www.chessa...16/ti_109/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...16/ti_110/
Grupa 1000: http://www.chessa...16/ti_111/
po wejściu na stronę należy kliknąć u góry Formularz zgłoszenia, następnie dodaj zgłoszenie i wpisać swoje dane zgłoszeniowe, a potem zatwierdzić.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
6. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 22.01.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 23 stycznia (Grupa 1100-1250 w dniu 24.01.2016 r.) do godziny 9.45 (I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
7. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii kobiet statuetka
I – III miejsce medale w kategorii juniorek i juniorów
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
8. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry PZSzach i FIDE.
Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160207T125013Z
X-ACCESS:1
X-HITS:177
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=243
X-COLOR:0FB304
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160125T154500
DTEND;TZID=UTC:20160125T171500
UID:FDCB8483-B08B-4399-9472-4466DFB31DC2
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T233039Z
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160125T173000
DTEND;TZID=UTC:20160125T191500
UID:F498742C-6F0A-4F75-8334-C9F05A2B0695
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232310Z
X-ACCESS:1
X-HITS:138
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160128T154500
DTEND;TZID=UTC:20160128T171500
UID:AF78EF5B-3109-4037-B14B-C54E2D27E46E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T233056Z
X-ACCESS:1
X-HITS:125
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160128T173000
DTEND;TZID=UTC:20160128T191500
UID:808D90EA-79C0-44C0-8671-1FA39ADBA729
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232329Z
X-ACCESS:1
X-HITS:181
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160130T100000
DTEND;TZID=UTC:20160131T160000
UID:0308C804-D485-4297-9913-D751D56942A5
SUMMARY:Turniej Przyszłych Mistrzów 1400 1700 - Kowale 30-31.01
DTSTAMP:20150413T012312Z
DESCRIPTION:\N TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH MISTRZÓW \N\N \N\N ORGANIZATORZY\N\N Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach.\N\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N\N CEL TURNIEJU\N\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 30-31.01.2016r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Kowale ul. Sadowa 21.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa A (1400-1700) – 30-31.01.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N\N Grupa B (1100–1250) – 31.01.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 30.01.2016r.,\N\N 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N TERMINARZ\N\N 30.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej \N\N grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N 31.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00. \N\N WPISOWE\N\N 20 zł.\N\N NAGRODY\N\N W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik \N\N o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–40zł., \N\N VII – 30zł., VIII- 30zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.\N\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.01.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N Osoby, które zgłoszą się po 29.01.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N\N UWAGI KOŃCOWE\N\N - zawodnicy ubezpieczają się sami, \N\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N\N możliwość wprowadzenia zmian,\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH MISTRZÓW
ORGANIZATORZY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
30-31.01.2016r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Kowale ul. Sadowa 21.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (1400-1700) – 30-31.01.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa B (1100–1250) – 31.01.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 30.01.2016r.,
6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
30.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
31.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik
o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–40zł.,
VII – 30zł., VIII- 30zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.01.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 29.01.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
LAST-MODIFIED:20151224T000426Z
X-ACCESS:1
X-HITS:224
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6741/
X-COLOR:A7C2BE
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160130T100000
DTEND;TZID=UTC:20160130T160000
UID:24F9A9D2-E61E-4A00-9600-D43BC09ACEF7
SUMMARY:Turniej Przyszłych Mistrzów 1000 - Kowale 30.01
DTSTAMP:20150413T012312Z
DESCRIPTION:\N TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH MISTRZÓW \N\N \N\N ORGANIZATORZY\N\N Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach.\N\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N\N CEL TURNIEJU\N\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 30-31.01.2016r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Kowale ul. Sadowa 21.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa A (1400-1700) – 30-31.01.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N\N Grupa B (1100–1250) – 31.01.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 30.01.2016r.,\N\N 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N TERMINARZ\N\N 30.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej \N\N grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N 31.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00. \N\N WPISOWE\N\N 20 zł.\N\N NAGRODY\N\N W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik \N\N o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–40zł., \N\N VII – 30zł., VIII- 30zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.\N\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.01.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N Osoby, które zgłoszą się po 29.01.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N\N UWAGI KOŃCOWE\N\N - zawodnicy ubezpieczają się sami, \N\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N\N możliwość wprowadzenia zmian,\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH MISTRZÓW
ORGANIZATORZY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
30-31.01.2016r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Kowale ul. Sadowa 21.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (1400-1700) – 30-31.01.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa B (1100–1250) – 31.01.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 30.01.2016r.,
6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
30.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
31.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik
o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–40zł.,
VII – 30zł., VIII- 30zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.01.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 29.01.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
LAST-MODIFIED:20151224T000723Z
X-ACCESS:1
X-HITS:202
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1704/http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6744/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160131T100000
DTEND;TZID=UTC:20160131T160000
UID:609DAABF-5847-4D87-AC1E-36A8C0D9346F
SUMMARY:Turniej WIOSNA 1100-1250 - Kowale 31.01
DTSTAMP:20150413T012312Z
DESCRIPTION:\N TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH MISTRZÓW \N\N \N\N ORGANIZATORZY\N\N Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach.\N\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N\N CEL TURNIEJU\N\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 30-31.01.2016r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Kowale ul. Sadowa 21.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa A (1400-1700) – 30-31.01.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N\N Grupa B (1100–1250) – 31.01.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 30.01.2016r.,\N\N 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N TERMINARZ\N\N 30.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej \N\N grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N 31.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00. \N\N WPISOWE\N\N 20 zł.\N\N NAGRODY\N\N W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik \N\N o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–40zł., \N\N VII – 30zł., VIII- 30zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.\N\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.01.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N Osoby, które zgłoszą się po 29.01.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N\N UWAGI KOŃCOWE\N\N - zawodnicy ubezpieczają się sami, \N\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N\N możliwość wprowadzenia zmian,\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH MISTRZÓW
ORGANIZATORZY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
30-31.01.2016r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Kowale ul. Sadowa 21.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (1400-1700) – 30-31.01.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa B (1100–1250) – 31.01.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 30.01.2016r.,
6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
30.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
31.01. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik
o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–40zł.,
VII – 30zł., VIII- 30zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29.01.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 29.01.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:21 Sadowa\, Kowale\, Poland
GEO:54.31359863;18.56360054
LAST-MODIFIED:20151224T000852Z
X-ACCESS:1
X-HITS:203
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6743/
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160201T154500
DTEND;TZID=UTC:20160201T171500
UID:73A28E5E-B0A2-4AA5-8F33-D96232887609
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T233117Z
X-ACCESS:1
X-HITS:174
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160201T173000
DTEND;TZID=UTC:20160201T191500
UID:A0C37181-F4E2-4E5F-8587-55A52D231B16
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232440Z
X-ACCESS:1
X-HITS:132
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160204T154500
DTEND;TZID=UTC:20160204T171500
UID:0F12338D-687E-41A2-A57A-5C36932CBF80
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T233139Z
X-ACCESS:1
X-HITS:114
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160204T173000
DTEND;TZID=UTC:20160204T191500
UID:FA0E7B55-D693-4286-97CA-7F561E3F444D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232506Z
X-ACCESS:1
X-HITS:163
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160206T100000
DTEND;TZID=UTC:20160206T160000
UID:13D2CE74-B2F5-410C-A6B6-9527F4D52ED7
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów 2016 (2 zjazd)
DTSTAMP:20151223T235119Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja\N\N Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)\N\N PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja
Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)
PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą
LAST-MODIFIED:20160207T124933Z
X-ACCESS:1
X-HITS:124
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6541/
X-COLOR:FF7B08
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160208T154500
DTEND;TZID=UTC:20160208T170000
UID:E75D6DA5-676A-4A44-8C0E-D5082B1723BD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175338Z
X-ACCESS:1
X-HITS:188
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160208T173000
DTEND;TZID=UTC:20160208T191500
UID:D46021F1-9784-4202-8FB4-8B985A16B6E6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232524Z
X-ACCESS:1
X-HITS:128
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160211T154500
DTEND;TZID=UTC:20160211T170000
UID:DB2F8AB6-B376-40F3-87E4-AC018057B12B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175323Z
X-ACCESS:1
X-HITS:143
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160211T173000
DTEND;TZID=UTC:20160211T191500
UID:1A461F9B-B476-4E79-BCA6-8890B645A226
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232543Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160229T154500
DTEND;TZID=UTC:20160229T170000
UID:D433B84E-15D0-482D-B884-AB3CA9D8FA58
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175309Z
X-ACCESS:1
X-HITS:182
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160229T173000
DTEND;TZID=UTC:20160229T191500
UID:5863AB2A-DB1C-4A44-A9A9-D5E115662F56
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232819Z
X-ACCESS:1
X-HITS:132
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160303T154500
DTEND;TZID=UTC:20160303T170000
UID:622A1314-AEC0-40E8-AF34-FEEFBB91AFB5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175252Z
X-ACCESS:1
X-HITS:185
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160303T173000
DTEND;TZID=UTC:20160303T191500
UID:E29909E2-309A-4047-B509-08347530BF1C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20151223T232827Z
X-ACCESS:1
X-HITS:152
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160305T100000
DTEND;TZID=UTC:20160305T160000
UID:C2E7202C-B7D8-4861-9A60-582932ACA627
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów 2016 (3 zjazd)
DTSTAMP:20151223T235119Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja\N\N Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)\N\N PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja
Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)
PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20160207T124933Z
X-ACCESS:1
X-HITS:189
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6541/
X-COLOR:FF7B08
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160305T100000
DTEND;TZID=UTC:20160305T153000
UID:867052DC-5CDC-4532-90DF-9714072D6333
SUMMARY:Memoriał Danuty Widuch - Tczew 05.03.2016
DTSTAMP:20160207T191741Z
DESCRIPTION:\N KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY\N\N XVI Memoriał Szachowy Danuty Widuch\N\N \N\N 1. Organizator: Sekcja szachowa UKS SP11 Skoczek Tczew, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Tczewie, ul. Saperska 12, tel. (058) 531-59-52\N\N 2. Termin: 5 marca 2016 godz:10:00.\N\N 3. Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa Nr 11 w Tczewie, ul. Saperska 12\N\N 4. Zapisy na stronie chessarbiter do dnia 04.03.2016 do godz. 20:00 .W wyjątkowych przypadkach organizatorzy mogą dopuścić zgłoszenie w dniu rozpoczęcia turnieju. Wpisowe wzrasta o 5 zł.\N\N \N\N A- LINK http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_719/\N\N B- LINK http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_721/\N\N C- LINK http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_183/\N\N \N\N 5. System rozgrywek:\N\N Turniej A zgłoszony do FIDE 15 minut dla zawodnika – 9 rund\N\N Turniej B 15 minut na zawodnika – juniorzy rocznik 1998 – 2005\N\N Turniej C 30 minut dla zawodnika – 6 rund - juniorzy (rocznik 2006 i młodsi)\N\N 8. Nagrody:\N\N - puchary i dyplomy za I, II i III miejsce w turnieju A, B, C\N\N - turniej A nagrody finansowe za miejsca 1-5\N\N - Miejsce I - 300 zł\N\N - Miejsce II - 250 zł\N\N - Miejsce III - 200 zł\N\N - Miejsce IV - 150 zł\N\N - Miejsce V 100 zł\N\N - nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników w turniejach B i C do V miejsca\N\N 9. Zakończenie turnieju A, B i C – godz. 15.30\N\N 10. Informacji dotyczących turnieju udziela p. Marek Ulanowski, mail: mareku@infoprojekt.pl\N\N 11. Wpisowe:\N\N Turniej A – 25,00 zł,\N\N Turniej B i C – 15,00 zł\N\N 12. W trakcie zawodów obowiązują przepisy FIDE i Kodeksu Szachowego.\N\N 13. Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian regulaminu.\N\N Serdecznie zapraszamy.\N\N Organizator\N\N UKS SP11 SKOCZEK TCZEW\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XVI Memoriał Szachowy Danuty Widuch
1. Organizator: Sekcja szachowa UKS SP11 Skoczek Tczew, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Tczewie, ul. Saperska 12, tel. (058) 531-59-52
2. Termin: 5 marca 2016 godz:10:00.
3. Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa Nr 11 w Tczewie, ul. Saperska 12
4. Zapisy na stronie chessarbiter do dnia 04.03.2016 do godz. 20:00 .W wyjątkowych przypadkach organizatorzy mogą dopuścić zgłoszenie w dniu rozpoczęcia turnieju. Wpisowe wzrasta o 5 zł.
A- LINK http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_719/
B- LINK http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_721/
C- LINK http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_183/
5. System rozgrywek:
Turniej A zgłoszony do FIDE 15 minut dla zawodnika – 9 rund
Turniej B 15 minut na zawodnika – juniorzy rocznik 1998 – 2005
Turniej C 30 minut dla zawodnika – 6 rund - juniorzy (rocznik 2006 i młodsi)
8. Nagrody:
- puchary i dyplomy za I, II i III miejsce w turnieju A, B, C
- turniej A nagrody finansowe za miejsca 1-5
- Miejsce I - 300 zł
- Miejsce II - 250 zł
- Miejsce III - 200 zł
- Miejsce IV - 150 zł
- Miejsce V 100 zł
- nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników w turniejach B i C do V miejsca
9. Zakończenie turnieju A, B i C – godz. 15.30
10. Informacji dotyczących turnieju udziela p. Marek Ulanowski, mail: mareku@infoprojekt.pl
11. Wpisowe:
Turniej A – 25,00 zł,
Turniej B i C – 15,00 zł
12. W trakcie zawodów obowiązują przepisy FIDE i Kodeksu Szachowego.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian regulaminu.
Serdecznie zapraszamy.
Organizator
UKS SP11 SKOCZEK TCZEW
LOCATION:12 Saperska\, Tczew\, Poland
GEO:54.09510040;18.78380013
LAST-MODIFIED:20160207T192413Z
X-ACCESS:1
X-HITS:304
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_735/regulations.html?l=pl
X-COLOR:C5D9CD
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160307T154500
DTEND;TZID=UTC:20160307T170000
UID:593E4A10-00F0-409E-A95C-A2A5FEF643E3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175239Z
X-ACCESS:1
X-HITS:188
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160307T173000
DTEND;TZID=UTC:20160307T191500
UID:7C6843A3-CD5E-46CB-ABAB-2CF3C1899B95
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125144Z
X-ACCESS:1
X-HITS:137
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160310T154500
DTEND;TZID=UTC:20160310T170000
UID:FB7EAD2F-048E-4D2C-95F0-DB21611FEC02
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175228Z
X-ACCESS:1
X-HITS:143
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160310T173000
DTEND;TZID=UTC:20160310T191500
UID:0A270C62-DAC9-41D0-AF49-7852AB95EDDA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125208Z
X-ACCESS:1
X-HITS:184
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160312T100000
DTEND;TZID=UTC:20160312T160000
UID:31F01640-5AD1-4FAF-AC16-69390B9EFA05
SUMMARY:Turniej Kopernikowski - Kartuzy 12.03.2016
DTSTAMP:20160207T191741Z
DESCRIPTION:\N XVIII OTWARTY SZACHOWY \N TURNIEJ KOPERNIKOWSKI\N\N Kartuzy, 12.03.2016 r.\N\N \N\N Regulamin turnieju\N\N Miejsce rozgrywania turnieju:\N\N Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy\N\N \N\N Organizatorzy:\N\N · Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach „Copernicus”\N\N · Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach\N\N \N\N Uroczyste otwarcie zawodów: 12.03.2016 r. (sobota), godz. 10:00\N\N \N\N Tempo gry: 15 minut na zawodnika\N\N Turniej A – zawodnicy rocznik 2000 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_735/\N\N Turniej B – zawodnicy rocznik 2002 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_736/\N\N Turniej C – zawodnicy rocznik 2004 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_737/\N\N Turniej D – zawodnicy rocznik 2006 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_738/\N\N Turniej E – zawodnicy rocznik 2008 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_739/\N\N \N\N System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund\N\N \N\N Punktacja pomocnicza (w przypadku równej liczby punktów o kolejności zajętych miejsc decyduje punktacja pomocnicza):\N\N \N Metoda Buchholza z potrąceniem skrajnych rezultatów (tzw. średni Buchholz)\N \N Metoda Buchholza\N \N Progresja\N \N Wartościowanie rankingów przeciwników\N \N Większa liczba zwycięstw\N \N Większa liczba zwycięstw czarnymi\N\N\N \N\N Zgłoszenia: 12.03.2016 r. od godziny 9:00 do 9:45.\N\N Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tym terminie rozpoczynają grę od drugiej rundy.\N\N Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową. \N Udział zawodników w turnieju można również zgłaszać do 11.03.2016 r. do godziny 12:00 pocztą elektronicznąsp2mk@poczta.onet.pl (uczestnictwo należy potwierdzić w dniu turnieju do godziny 9:30).\N\N \N\N Wpisowe: 10 złotych od uczestnika.\N\N Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach są zwolnieni z wpisowego. Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na nagrody.\N\N \N\N Nagrody:\N\N Puchary za 1 miejsce w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta).\N\N Dyplomy dla pierwszych 15 uczestników, w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta).\N\N Nagrody rzeczowe za pierwsze 5 miejsc.\N\N \N\N Spawy organizacyjne:\N\N Sprzęt do gry zapewnia organizator. Zawodnicy ubezpieczają się sami. Zwracamy się z prośbą do uczestników turnieju o przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących na terenie sali gry i szkoły.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: XVIII OTWARTY SZACHOWY
TURNIEJ KOPERNIKOWSKI
Kartuzy, 12.03.2016 r.
Regulamin turnieju
Miejsce rozgrywania turnieju:
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy
Organizatorzy:
· Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach „Copernicus”
· Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
Uroczyste otwarcie zawodów: 12.03.2016 r. (sobota), godz. 10:00
Tempo gry: 15 minut na zawodnika
Turniej A – zawodnicy rocznik 2000 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_735/
Turniej B – zawodnicy rocznik 2002 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_736/
Turniej C – zawodnicy rocznik 2004 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_737/
Turniej D – zawodnicy rocznik 2006 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_738/
Turniej E – zawodnicy rocznik 2008 i młodsi http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_739/
System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund
Punktacja pomocnicza (w przypadku równej liczby punktów o kolejności zajętych miejsc decyduje punktacja pomocnicza):
- Metoda Buchholza z potrąceniem skrajnych rezultatów (tzw. średni Buchholz)
- Metoda Buchholza
- Progresja
- Wartościowanie rankingów przeciwników
- Większa liczba zwycięstw
- Większa liczba zwycięstw czarnymi
Zgłoszenia: 12.03.2016 r. od godziny 9:00 do 9:45.
Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tym terminie rozpoczynają grę od drugiej rundy.
Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową.
Udział zawodników w turnieju można również zgłaszać do 11.03.2016 r. do godziny 12:00 pocztą elektronicznąsp2mk@poczta.onet.pl (uczestnictwo należy potwierdzić w dniu turnieju do godziny 9:30).
Wpisowe: 10 złotych od uczestnika.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach są zwolnieni z wpisowego. Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na nagrody.
Nagrody:
Puchary za 1 miejsce w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta).
Dyplomy dla pierwszych 15 uczestników, w każdej grupie wiekowej (podział na chłopców i dziewczęta).
Nagrody rzeczowe za pierwsze 5 miejsc.
Spawy organizacyjne:
Sprzęt do gry zapewnia organizator. Zawodnicy ubezpieczają się sami. Zwracamy się z prośbą do uczestników turnieju o przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących na terenie sali gry i szkoły.
LOCATION:1 Wzgórze Wolności\, Kartuzy\, 83-300\, Polska
GEO:54.33380127;18.19109917
X-ACCESS:1
X-HITS:194
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_735/regulations.html?l=pl
X-COLOR:C5D9CD
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160314T154500
DTEND;TZID=UTC:20160314T170000
UID:42F94C68-D3FD-4A8D-BDE7-2062821AD42C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175212Z
X-ACCESS:1
X-HITS:154
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160314T173000
DTEND;TZID=UTC:20160314T191500
UID:3074A34A-9ED2-401C-BAB6-F13791C700BD
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125228Z
X-ACCESS:1
X-HITS:155
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160317T154500
DTEND;TZID=UTC:20160317T170000
UID:FFF839E3-1D28-4E52-B2C5-5CF836953435
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175155Z
X-ACCESS:1
X-HITS:175
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160317T173000
DTEND;TZID=UTC:20160317T191500
UID:CAAA6FF0-F915-473B-BFB9-89087DF100BF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125249Z
X-ACCESS:1
X-HITS:108
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160319T100000
DTEND;TZID=UTC:20160319T153000
UID:78B0224A-E6ED-4067-870C-CFFFD2665761
SUMMARY:XII Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich - MDK 19.03.2016
DTSTAMP:20160207T124818Z
DESCRIPTION:\N Turniej będzie się toczył w 2 grupach - OPEN oraz grupie najmłodszych dzieci rocznik 2008 i młodsze. \N\N Regulamin dostępny pod linkiem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6597/file1.pdf\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej będzie się toczył w 2 grupach - OPEN oraz grupie najmłodszych dzieci rocznik 2008 i młodsze.
Regulamin dostępny pod linkiem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6597/file1.pdf
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
X-ACCESS:1
X-HITS:198
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6597/
X-COLOR:DB3A21
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160320T100000
DTEND;TZID=UTC:20160320T153000
UID:AC27EBF8-0C0A-4355-B33D-97B787F486D6
SUMMARY:Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20160320T212734Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1040/
X-COLOR:ADADAD
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160321T154500
DTEND;TZID=UTC:20160321T173000
UID:6E084441-D40A-4594-814B-5B3C85468562
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175116Z
X-ACCESS:1
X-HITS:176
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160321T173000
DTEND;TZID=UTC:20160321T191500
UID:69291E33-1DBD-447F-BCFB-195971E53627
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125304Z
X-ACCESS:1
X-HITS:128
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160324T154500
DTEND;TZID=UTC:20160324T170000
UID:BEAFBDFB-DEE4-4E06-AB5A-24FEBE4DF7A9
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175052Z
X-ACCESS:1
X-HITS:118
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160324T173000
DTEND;TZID=UTC:20160324T191500
UID:4177C90C-3C9C-4A59-A8D4-FE03D172F63B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125322Z
X-ACCESS:1
X-HITS:145
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160331T154500
DTEND;TZID=UTC:20160331T170000
UID:D1EB7648-47B4-4B83-AF8B-17CFDD828888
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175022Z
X-ACCESS:1
X-HITS:165
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160331T173000
DTEND;TZID=UTC:20160331T191500
UID:173790DD-9AE4-47E9-A679-A19EC0B8C87D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125349Z
X-ACCESS:1
X-HITS:114
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160402T100000
DTEND;TZID=UTC:20160402T160000
UID:B287E031-0A75-4572-BB67-5A7B68652EDE
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów 2016 (4 zjazd)
DTSTAMP:20151223T235119Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja\N\N Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)\N\N PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja
Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)
PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą
LAST-MODIFIED:20160207T124933Z
X-ACCESS:1
X-HITS:145
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6541/
X-COLOR:FF7B08
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160404T154500
DTEND;TZID=UTC:20160404T170000
UID:2F8156B1-8DA8-463D-8C70-CA93DA946B09
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T175003Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160404T173000
DTEND;TZID=UTC:20160404T191500
UID:8C72C36C-3DB7-4E36-B886-5357E7D49DBC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125428Z
X-ACCESS:1
X-HITS:180
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160407T154500
DTEND;TZID=UTC:20160407T170000
UID:63FA0747-771F-47D9-92F9-E34566A12814
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174935Z
X-ACCESS:1
X-HITS:139
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160407T173000
DTEND;TZID=UTC:20160407T191500
UID:CB4F4B3B-75E9-462F-BC5E-ED2A5B3EF0B6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125441Z
X-ACCESS:1
X-HITS:187
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160409T100000
DTEND;TZID=UTC:20160409T103000
UID:353694D8-EAD0-4779-B06C-DADB4E515F57
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 - Gdynia 09.04.2015
DTSTAMP:20160320T212946Z
DESCRIPTION:\N Chłopcy http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1875/\N\N Dziewczynki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1878/\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Chłopcy http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1875/
Dziewczynki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1878/
LOCATION:40 Tatrzańska\, Gdynia\, Polska
GEO:54.51443390;18.52291600
LAST-MODIFIED:20160320T223428Z
X-ACCESS:1
X-HITS:192
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1875/
X-COLOR:10B30B
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160409T100000
DTEND;TZID=UTC:20160409T150000
UID:69152887-0C7F-424B-A607-CCAA52AC6DFD
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 - Gdynia 09.04.2015
DTSTAMP:20160320T212946Z
DESCRIPTION:\N Chłopcy http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1876/\N\N Dziewczynki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1877/\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Chłopcy http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1876/
Dziewczynki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1877/
LOCATION:40 Tatrzańska\, Gdynia\, Polska
GEO:54.51443390;18.52291600
LAST-MODIFIED:20160320T223428Z
X-ACCESS:1
X-HITS:158
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1875/
X-COLOR:10B30B
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160409T100000
DTEND;TZID=UTC:20160410T150000
UID:180A06D4-EB4F-41B4-A152-CFEC2943A737
SUMMARY:Turnieje klasyfikacyjne Wiosna 2016 - Gedanensis
DTSTAMP:20160320T222917Z
DESCRIPTION:\N (3 turnieje w róznych kategoriach - szczegóły w tekście poniżej)\N\N TURNIEJ SZACHOWY WIOSNA 2016\N\N ORGANIZATORZY\N\N Podstawowa Szkoła Gedanensis.\N\N Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.\N\N CEL TURNIEJU\N\N Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.\N\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 09-10.04.2016r. Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk ul. Dworska 34.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa A (1400-1700) – 09-10.04.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.\N\N Grupa B (1100–1250) – 10.04.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 09.04.2016r.,\N\N 6 rund, 30 minut na zawodnika.\N\N TERMINARZ\N\N 09.04. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N 10.04. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej\N\N grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.\N\N WPISOWE\N\N 20 zł.\N\N NAGRODY\N\N W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik\N\N o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–30zł.\N\N Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.\N\N Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 08.04.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.\N\N Osoby, które zgłoszą się po 08.04.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.\N\N UWAGI KOŃCOWE\N\N - zawodnicy ubezpieczają się sami,\N\N - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,\N\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz\N\N możliwość wprowadzenia zmian,\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: (3 turnieje w róznych kategoriach - szczegóły w tekście poniżej)
TURNIEJ SZACHOWY WIOSNA 2016
ORGANIZATORZY
Podstawowa Szkoła Gedanensis.
Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk.
CEL TURNIEJU
Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
TERMIN I MIEJSCE
09-10.04.2016r. Podstawowa Szkoła Gedanensis, Gdańsk ul. Dworska 34.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa A (1400-1700) – 09-10.04.2016r., 7 rund, 60 min. na zawodnika.
Grupa B (1100–1250) – 10.04.2016r., 6 rund, 30 minut na zawodnika.
Grupa C (zawodnicy nie posiadający kategorii szachowej) – 09.04.2016r.,
6 rund, 30 minut na zawodnika.
TERMINARZ
09.04. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grup A i C. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
10.04. 09.30-09.55 przyjmowanie wpisowego i weryfikacja listy startowej
grupy B. Pierwsza runda rozpoczyna się o godzinie 10.00.
WPISOWE
20 zł.
NAGRODY
W poszczególnych grupach najlepsi otrzymają karty podarunkowe Empik
o podanej wartości: I–80zł., II–70zł., III–60zł., IV–50zł., V–40zł., VI–30zł.
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i coś słodkiego.
Nagrody należy odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 08.04.2016r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, telefonicznie 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia.
Osoby, które zgłoszą się po 08.04.2016r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczeniu wyższego o 10 zł wpisowego.
UWAGI KOŃCOWE
- zawodnicy ubezpieczają się sami,
- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz
możliwość wprowadzenia zmian,
LOCATION:34 Dworska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40291214;18.62743759
X-ACCESS:1
X-HITS:109
X-URL:
X-COLOR:0BBA0B
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160411T154500
DTEND;TZID=UTC:20160411T170000
UID:E5BAF60C-1141-4D06-B83E-EF5B36AD2179
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174922Z
X-ACCESS:1
X-HITS:165
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160411T173000
DTEND;TZID=UTC:20160411T191500
UID:F6393391-243C-4798-A47D-A817918285DC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125513Z
X-ACCESS:1
X-HITS:118
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160414T154500
DTEND;TZID=UTC:20160414T170000
UID:E53A9952-9F0E-4E44-8B79-A4D2D011CD19
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174908Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160414T173000
DTEND;TZID=UTC:20160414T191500
UID:61C85678-3AC8-4BF3-9723-6A07283992D6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125526Z
X-ACCESS:1
X-HITS:115
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160416T100000
DTEND;TZID=UTC:20160416T150000
UID:9B884F5C-A505-4391-8F63-245CF4241D47
SUMMARY: Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich - Malbork 16.04
DTSTAMP:20160320T222439Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:42 Stare Miasto\, Malbork\, Polska
GEO:54.03745270;19.02594185
LAST-MODIFIED:20160320T223133Z
X-ACCESS:1
X-HITS:186
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/tdr_1829/
X-COLOR:FFB812
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160418T154500
DTEND;TZID=UTC:20160418T170000
UID:EBCD8217-8D5D-45A0-AEBE-5353D7ABFC9C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174855Z
X-ACCESS:1
X-HITS:136
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160418T173000
DTEND;TZID=UTC:20160418T191500
UID:67C25FA9-C4D5-444D-B892-4FB08FAF355B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125550Z
X-ACCESS:1
X-HITS:90
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160421T154500
DTEND;TZID=UTC:20160421T170000
UID:26B8D58D-1731-47C4-AC0A-EAE7E0E97976
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174837Z
X-ACCESS:1
X-HITS:125
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160421T173000
DTEND;TZID=UTC:20160421T191500
UID:37A47767-F557-4EBB-B3B5-EBCF0D497BF2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125602Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160423T100000
DTEND;TZID=UTC:20160423T153000
UID:F1427AFA-F98A-4C3D-A5D4-A1DCC605D459
SUMMARY:I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP6 w Gdyni
DTSTAMP:20160320T224208Z
DESCRIPTION:\N KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY\N\N \N\N \N\N I WIOSENNEGO TURNIEJU SZACHOWEGO\N O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W GDYNI\N\N \N\N \N\N \N \N Organizator: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni.\N \N \N \N Termin: 23 kwietnia 2016r. godz. 10:00.\N \N\N\N 3. Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni,\N ul. Cechowa 22 Gdynia.\N\N \N\N \N \N Zapisy do 22 kwietnia 2016r.: e – mail: szkolkaszachowa@op.pl, tel. 604216235 po 18.00 lub na stronie:\N \N\N\N \N\N http://www.chessarbiter.com/turnieje\N\N \N\N \N \N System rozgrywek: 15 minut dla zawodnika – 7 rund systemem szwajcarskim. \N \N\N\N \N\N \N \N Nagrody: \N \N\N\N \N \N\N \N \N puchar za I miejsce, medale za I, II, III miejsce oraz dyplomy dla juniorów\N (rocznik 2003 – 2004),\N \N \N \N puchar za I miejsce, medale za I, II, III miejsce oraz dyplomy dla juniorów\N (rocznik 2005 – 2006),\N \N \N \N puchar za I miejsce, medale za I, II, III miejsce oraz dyplomy dla juniorów\N (rocznik 2007 – 2008),\N \N \N \N nagrody rzeczowe dla juniorów.\N \N\N\N \N\N \N \N Zakończenie turnieju 23 kwietnia 2016r. ok. godz. 14.30.\N \N\N\N \N\N 8. Informacji dotyczących turnieju udziela p. Hanna Garbowska\N mail: szkolkaszachowa@op.pl, Tel. 604216235 po 18.00.\N\N \N\N 9. Wpisowe: nie będzie pobierane!\N\N \N\N \N\N 10. W trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego.\N\N \N\N 11. Koszty dojazdu i ubezpieczenia NNW uczestnik turnieju ponosi we własnym \N\N zakresie. Organizator zapewnia: \N\N \N \N Miejsce gry oraz szatnie.\N \N \N \N Sędziów.\N \N \N \N Sprzęt szachowy.\N \N \N \N Zabezpieczenie medyczne.\N \N\N\N Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania powyższego Regulaminu oraz Regulaminu Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni.\N\N \N \N\N Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian regulaminu. \N\N Serdecznie zapraszamy\N\N Organizatorzy\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
I WIOSENNEGO TURNIEJU SZACHOWEGO
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W GDYNI
-
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni.
-
Termin: 23 kwietnia 2016r. godz. 10:00.
3. Miejsce rozgrywek: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama w Gdyni,
ul. Cechowa 22 Gdynia.
-
Zapisy do 22 kwietnia 2016r.: e – mail: szkolkaszachowa@op.pl, tel. 604216235 po 18.00 lub na stronie:
http://www.chessarbiter.com/turnieje
-
System rozgrywek: 15 minut dla zawodnika – 7 rund systemem szwajcarskim.
-
Nagrody:
-
puchar za I miejsce, medale za I, II, III miejsce oraz dyplomy dla juniorów
(rocznik 2003 – 2004),
-
puchar za I miejsce, medale za I, II, III miejsce oraz dyplomy dla juniorów
(rocznik 2005 – 2006),
-
puchar za I miejsce, medale za I, II, III miejsce oraz dyplomy dla juniorów
(rocznik 2007 – 2008),
-
nagrody rzeczowe dla juniorów.
-
Zakończenie turnieju 23 kwietnia 2016r. ok. godz. 14.30.
8. Informacji dotyczących turnieju udziela p. Hanna Garbowska
mail: szkolkaszachowa@op.pl, Tel. 604216235 po 18.00.
9. Wpisowe: nie będzie pobierane!
10. W trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego.
11. Koszty dojazdu i ubezpieczenia NNW uczestnik turnieju ponosi we własnym
zakresie. Organizator zapewnia:
-
Miejsce gry oraz szatnie.
-
Sędziów.
-
Sprzęt szachowy.
-
Zabezpieczenie medyczne.
Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania powyższego Regulaminu oraz Regulaminu Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni.
Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian regulaminu.
Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy
LOCATION:22 Cechowa\, Gdynia\, Polska
GEO:54.55286500;18.51532100
X-ACCESS:1
X-HITS:188
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1738/
X-COLOR:0DBA0D
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160425T154500
DTEND;TZID=UTC:20160425T170000
UID:AE41465B-22BD-4CE4-8D18-76F08CF062AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174826Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160425T173000
DTEND;TZID=UTC:20160425T191500
UID:3CA3FA77-6D52-4322-8AEE-976B45448713
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T125617Z
X-ACCESS:1
X-HITS:112
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160428T154500
DTEND;TZID=UTC:20160428T170000
UID:ED2EEDD1-1EF6-4223-A729-F0D7D88AAADF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:131
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160428T173000
DTEND;TZID=UTC:20160428T191500
UID:D760521A-82C8-4AFA-9C04-082E35659BA6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141515Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160505T154500
DTEND;TZID=UTC:20160505T170000
UID:CD133DB1-0421-42D4-B79A-B1F6107AAD09
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174740Z
X-ACCESS:1
X-HITS:180
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160505T173000
DTEND;TZID=UTC:20160505T191500
UID:43E403CC-E3CD-44F4-8FAD-AAA3B48ADF4E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141601Z
X-ACCESS:1
X-HITS:120
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160507T100000
DTEND;TZID=UTC:20160507T133000
UID:79FDCBA5-58F6-468C-9395-52B8144D0DAC
SUMMARY:Turniej szkoleniowy o Nagrodę Prezesa Klubu - MDK
DTSTAMP:20160429T113321Z
DESCRIPTION:\N Turniej szkoleniowy o nagrodę Prezesa.\N\N Dla członków kadry A i B Klubu.\N\N Regulamin będzie udostępniony przed zawodami.\N\N Mogą obowiązywac nietypowe zasady. :)\N\N Zapraszam.\N\N Prezes\N\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej szkoleniowy o nagrodę Prezesa.
Dla członków kadry A i B Klubu.
Regulamin będzie udostępniony przed zawodami.
Mogą obowiązywac nietypowe zasady. :)
Zapraszam.
Prezes
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160429T113338Z
X-ACCESS:1
X-HITS:136
X-URL:
X-COLOR:15C902
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160509T154500
DTEND;TZID=UTC:20160509T170000
UID:A13548FC-79F4-4B43-816C-C0E7A2DA509A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174725Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160509T173000
DTEND;TZID=UTC:20160509T191500
UID:225305AB-7CF3-472F-935F-7457DC7BF002
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141614Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160512T154500
DTEND;TZID=UTC:20160512T170000
UID:C4DB3F42-34C0-4C81-98CD-EF9608D56AFD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174711Z
X-ACCESS:1
X-HITS:145
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160512T173000
DTEND;TZID=UTC:20160512T191500
UID:4F4F411D-04D2-43AA-BADC-57C05D30DFB5
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141626Z
X-ACCESS:1
X-HITS:113
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160514T100000
DTEND;TZID=UTC:20160514T160000
UID:27A06484-4186-4EE5-8D89-70B7F9263440
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów 2016 (5 zjazd)
DTSTAMP:20151223T235119Z
DESCRIPTION:\N Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja\N\N Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)\N\N PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużyna UKS MDK I - Bartek, Szymon, Filip, Maja
Drużyna UKS MDK II - Franek, Adrian, Olek, Ola (rezerwowy Patryk)
PIERWSZE MECZE 16 stycznia - jeszcze nie wiemy gdzie się odbędą
LOCATION:34 Dworska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40291214;18.62743759
LAST-MODIFIED:20160508T115549Z
X-ACCESS:1
X-HITS:184
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6541/
X-COLOR:FF7B08
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160516T154500
DTEND;TZID=UTC:20160516T170000
UID:3484C02C-423D-47AA-9A72-253B873BF566
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174651Z
X-ACCESS:1
X-HITS:113
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160516T173000
DTEND;TZID=UTC:20160516T191500
UID:86B2A16B-C3B9-4CC1-BA18-F3923E6356D3
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141637Z
X-ACCESS:1
X-HITS:130
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160519T154500
DTEND;TZID=UTC:20160519T170000
UID:945BF263-8664-4FD3-9A32-DF929A398BFF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T142741Z
X-ACCESS:1
X-HITS:140
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160519T173000
DTEND;TZID=UTC:20160519T191500
UID:2538C808-A051-4C96-A3F3-F0F770395D65
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141648Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160521T100000
DTEND;TZID=UTC:20160521T160000
UID:E8E2C40B-95E9-445A-86E2-FE0B758BF9DB
SUMMARY:Alfa Centrum - Szachowy Weekend OPEN 21.05.2016
DTSTAMP:20160403T201724Z
DESCRIPTION:\N 7 rund, tempo 15 minut\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 7 rund, tempo 15 minut
LOCATION:41c Kołobrzeska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40640640;18.60495949
X-ACCESS:1
X-HITS:113
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_2220/
X-COLOR:0E1DF0
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160522T100000
DTEND;TZID=UTC:20160522T160000
UID:BF669996-D7A3-4F80-83D4-7678F4FECC17
SUMMARY:Alfa Centrum - Szachowy Weekend Juniorzy 22.05.2016 (2)
DTSTAMP:20160403T201724Z
DESCRIPTION:\N 7 rund, tempo 15 minut\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 7 rund, tempo 15 minut
LOCATION:41c Kołobrzeska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40640640;18.60495949
LAST-MODIFIED:20160403T202011Z
X-ACCESS:1
X-HITS:190
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje.php?rok=2016&nazwa=alfa&miejsce=&status=wszystkie&wojewodztwo=PO&typ=wszystkie&rodzaj=wszystkie&szukaj=Wyswietl+turnieje
X-COLOR:919899
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160522T100000
DTEND;TZID=UTC:20160522T150000
UID:34253CE5-054B-4A02-B78A-3B3176E26127
SUMMARY:VI Memoriał Marka Mokwy
DTSTAMP:20160423T200016Z
DESCRIPTION:\N Komunikat\N\N \N\N VI Memoriał Szachowy Marka Mokwy.\N\N Tczew 22 maja 2016r\N\N Organizatorzy: - Uczniowski Klub Sportowy „Centrum” Tczew.\N\N Pod Honorowym Patronatem Ryszarda Sokołowskiego Prezesa Z.U.H. TOREX z Gdyni\N\N Sponsorzy: Pan Sokołowski Ryszard Prezes Firmy, TOREX.\N\N \N Pani Wiesława Quella, Prezes Fundacji dla Tczewa.\N \N Urząd Miasta Tczewa\N\N\N \N\N Cel turnieju:\N\N - popularyzacja „królewskiej gry”. Oraz ożywienie życia kulturalno-oświatowego w Tczewie.\N\N Tak chciałby Marek.\N\N \N\N Termin i miejsce:\N\N - 22 maja 2016r.\N\N - Turniej zostanie rozegrany w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie\N \N ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10.\N\N\N Zgłoszenia:- Internetowe: http://www.chessarbiter.com/turnieje.php\N\N \N\N System rozgrywek i tempo gry:\N\N - Turniej szachów szybkich – P’15, systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.\N\N \N\N - Nagrody gwarantowane:\N\N \N\N Open: I miejsce:Puchar+ 220 PLN, II miejsce: 150 PLN, III miejsce: 80 PLN,\N\N IV miejsce: 70 PLN, V- 50-PLN, VI-50 PLN\N\N \N\N Senior >65: I miejsce 50 PLN\N\N Junior (juniorka) do lat 18: I miejsce 50 PLN\N\N Zawodnicy UKS „Centrum” Tczew: I-100 PLN, II-70 PLN, III-60 PLN, IV-50 PLN,\N\N \N Przewidziane są również nagrody rzeczowe.\N\N\N Program:\N\N - do 9:10 potwierdzenie uczestnictwa w sali gry.\N\N - 9:50 odprawa techniczna – obecność obowiązkowa\N\N - 10:00 rozpoczęcie turnieju.\N\N - około 15:25 zakończenie i rozdanie nagród.\N\N \N\N Przepisy gry, ocena wyników i informacje dodatkowe:\N\N - W turnieju obowiązują aktualne przepisy FIDE; Kodeks Szachowy PZSzach i niniejszego regulaminu.\N\N - Kojarzenie komputerowe programem "ChessArbiter Pro 2016"\N\N Punktacja zasadnicza: suma punktów\N\N Kolejność miejsc w przypadku równej ilości punktów:\N\N - średni Buchholz\N\N - pełny Buchholz\N\N - większa ilość zwycięstw.\N\N - progress\N\N - średni ranking przeciwników\N \N\N \N\N WARUNKI UCZESTNICTWA\N\N \N\N - 25 zł seniorzy\N\N - 15 zł seniorzy (1951r i starsi); juniorzy do lat 18; członkowie Klubu UKS „Centrum” Tczew (z opłaconymi składkami).\N\N \N\N Uwagi końcowe:\N\N - Zgłoszenie do turnieju jest traktowane jako zaakceptowanie warunków regulaminu i wyrażenie zgody, przez zgłaszającego na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatorów w celach informacyjno - marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U.Nr. 133, poz.883, z późniejszymi zmianami)\N\N \N - Decyzje sędziego w czasie rozgrywania turnieju są ostateczne.\N\N\N - Za zdolność zawodnika do startu, stan zdrowia i ubezpieczenie odpowiada zawodnik.\N\N \N - Zawodnikom nie wolno podejmować działań przyczyniających się do złej reputacji gry w szachy\N\N\N \N\N - Telefony komórkowe i inne urządzenia wydobywające dźwięk wyłączone.\N\N - Nie odebrane nagrody po zakończeniu turnieju przechodzą na organizatora.\N\N - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu.\N\N \N\N - Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania powyższego Regulaminu oraz\N\N Regulaminu "CKiS w Tczewie".\N\N - Zastrzegamy sobie prawo niedopuszczenia do udziału zawodników bez podania przyczyn.\N\N - Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów audiowizualnych zrealizowanych podczas Turnieju, a w szczególności zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających uczestników w celach informacyjnych i promocyjnych.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Komunikat
VI Memoriał Szachowy Marka Mokwy. Tczew 22 maja 2016r
Organizatorzy: - Uczniowski Klub Sportowy „Centrum” Tczew.
Pod Honorowym Patronatem Ryszarda Sokołowskiego Prezesa Z.U.H. TOREX z Gdyni
Sponsorzy: Pan Sokołowski Ryszard Prezes Firmy, TOREX.
Pani Wiesława Quella, Prezes Fundacji dla Tczewa.
Urząd Miasta Tczewa
Cel turnieju:
- popularyzacja „królewskiej gry”. Oraz ożywienie życia kulturalno-oświatowego w Tczewie.
Tak chciałby Marek.
Termin i miejsce:
- 22 maja 2016r.
- Turniej zostanie rozegrany w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10.
Zgłoszenia:- Internetowe: http://www.chessarbiter.com/turnieje.php
System rozgrywek i tempo gry:
- Turniej szachów szybkich – P’15, systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.
- Nagrody gwarantowane:
Open: I miejsce:Puchar+ 220 PLN, II miejsce: 150 PLN, III miejsce: 80 PLN,
IV miejsce: 70 PLN, V- 50-PLN, VI-50 PLN
Senior >65: I miejsce 50 PLN
Junior (juniorka) do lat 18: I miejsce 50 PLN
Zawodnicy UKS „Centrum” Tczew: I-100 PLN, II-70 PLN, III-60 PLN, IV-50 PLN,
Przewidziane są również nagrody rzeczowe.
Program:
- do 9:10 potwierdzenie uczestnictwa w sali gry.
- 9:50 odprawa techniczna – obecność obowiązkowa
- 10:00 rozpoczęcie turnieju.
- około 15:25 zakończenie i rozdanie nagród.
Przepisy gry, ocena wyników i informacje dodatkowe:
- W turnieju obowiązują aktualne przepisy FIDE; Kodeks Szachowy PZSzach i niniejszego regulaminu.
- Kojarzenie komputerowe programem "ChessArbiter Pro 2016"
Punktacja zasadnicza: suma punktów
Kolejność miejsc w przypadku równej ilości punktów:
- średni Buchholz
- pełny Buchholz
- większa ilość zwycięstw.
- progress
- średni ranking przeciwników
WARUNKI UCZESTNICTWA
- 25 zł seniorzy
- 15 zł seniorzy (1951r i starsi); juniorzy do lat 18; członkowie Klubu UKS „Centrum” Tczew (z opłaconymi składkami).
Uwagi końcowe:
- Zgłoszenie do turnieju jest traktowane jako zaakceptowanie warunków regulaminu i wyrażenie zgody, przez zgłaszającego na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatorów w celach informacyjno - marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U.Nr. 133, poz.883, z późniejszymi zmianami)
- Decyzje sędziego w czasie rozgrywania turnieju są ostateczne.
- Za zdolność zawodnika do startu, stan zdrowia i ubezpieczenie odpowiada zawodnik.
- Zawodnikom nie wolno podejmować działań przyczyniających się do złej reputacji gry w szachy
- Telefony komórkowe i inne urządzenia wydobywające dźwięk wyłączone.
- Nie odebrane nagrody po zakończeniu turnieju przechodzą na organizatora.
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu.
- Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania powyższego Regulaminu oraz
Regulaminu "CKiS w Tczewie".
- Zastrzegamy sobie prawo niedopuszczenia do udziału zawodników bez podania przyczyn.
- Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów audiowizualnych zrealizowanych podczas Turnieju, a w szczególności zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających uczestników w celach informacyjnych i promocyjnych.
LAST-MODIFIED:20160512T220955Z
X-ACCESS:1
X-HITS:153
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6671/regulations.html?l=pl
X-COLOR:031CFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160523T154500
DTEND;TZID=UTC:20160523T170000
UID:A3BBA4B8-4478-4383-98D7-A11A3766A000
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T142759Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160523T173000
DTEND;TZID=UTC:20160523T191500
UID:EEF9FDE4-22D2-4530-B011-246393544BE6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141659Z
X-ACCESS:1
X-HITS:99
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160530T154500
DTEND;TZID=UTC:20160530T170000
UID:353225C9-4D48-4DA7-BBB8-754E03216760
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T142825Z
X-ACCESS:1
X-HITS:107
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160530T173000
DTEND;TZID=UTC:20160530T191500
UID:99E731BC-BD63-454F-9473-9015437514F0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141731Z
X-ACCESS:1
X-HITS:96
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160602T154500
DTEND;TZID=UTC:20160602T170000
UID:5075C400-CBE3-43E3-ADA8-D345735FAC09
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T142841Z
X-ACCESS:1
X-HITS:121
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160602T173000
DTEND;TZID=UTC:20160602T191500
UID:0E3644DD-65E6-4409-8C33-801F701845AC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141748Z
X-ACCESS:1
X-HITS:129
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160604T100000
DTEND;TZID=UTC:20160605T150000
UID:01558777-5EB1-44EB-880F-C14E810D38A7
SUMMARY:Turnieje klasyfikacyjne -Korona
DTSTAMP:20160320T222917Z
DESCRIPTION:\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160423T140709Z
X-ACCESS:1
X-HITS:137
X-URL:
X-COLOR:0BBA0B
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160606T154500
DTEND;TZID=UTC:20160606T170000
UID:C9E303F8-F697-4587-BBFD-626821B47755
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T142851Z
X-ACCESS:1
X-HITS:148
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160606T173000
DTEND;TZID=UTC:20160606T191500
UID:EA3A92CC-9C34-4EEF-A73F-3E81CB7E1A2D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141800Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160609T154500
DTEND;TZID=UTC:20160609T170000
UID:B9CF3FF5-D9CC-4D17-9384-4292E62532C2
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174141Z
X-ACCESS:1
X-HITS:152
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160609T173000
DTEND;TZID=UTC:20160609T191500
UID:178D3AC7-3768-40FF-990E-4BC9AF07053E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141810Z
X-ACCESS:1
X-HITS:94
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160611T100000
DTEND;TZID=UTC:20160611T153000
UID:E1BFD543-4F1A-4DFF-9C79-776BD818AADC
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20160320T224716Z
DESCRIPTION:\N INFORMACJA WSTĘPNA\N\N NAJWAŻNIEJSZY TURNIEJ W I POŁOWIE 2016\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: INFORMACJA WSTĘPNA
NAJWAŻNIEJSZY TURNIEJ W I POŁOWIE 2016
LOCATION:Gothab\, Greenland
GEO:64.17500305;-51.73889923
X-ACCESS:1
X-HITS:219
X-URL:
X-COLOR:FF370F
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160613T154500
DTEND;TZID=UTC:20160613T170000
UID:9B5F9306-E0FF-422F-BB6A-E2FD3FEBB006
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174156Z
X-ACCESS:1
X-HITS:154
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160613T173000
DTEND;TZID=UTC:20160613T191500
UID:8CA90B88-57C9-48A6-9904-DB90D5C6C43D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141820Z
X-ACCESS:1
X-HITS:153
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160616T154500
DTEND;TZID=UTC:20160616T170000
UID:58BD5A8E-0A0C-42F6-A62A-117D1246B976
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174210Z
X-ACCESS:1
X-HITS:119
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160616T173000
DTEND;TZID=UTC:20160616T191500
UID:10977765-95A3-4041-AFD8-14D8C6ACF1BB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141831Z
X-ACCESS:1
X-HITS:132
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160623T154500
DTEND;TZID=UTC:20160623T170000
UID:56FE7919-60B2-4EDB-81F4-79D8940F4150
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - ostatnie rok 2015/2016
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T174302Z
X-ACCESS:1
X-HITS:146
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160623T173000
DTEND;TZID=UTC:20160623T191500
UID:E6ABA0B3-8D82-4CEF-BA1D-24AC3A27B849
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - ostatnie rok 2015/2016
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160207T141933Z
X-ACCESS:1
X-HITS:117
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20160709
DTEND;VALUE=DATE:20160717
UID:5DF7BC5C-869E-42F7-B15A-7F4FF60F92F5
SUMMARY: XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim
DTSTAMP:20160423T142120Z
DESCRIPTION:\N Wyjazd organizuje UKS KORONA Gdańsk\N\N Termin: wyjazd nastąpi 09.07.2016 r. w godzinach południowych, powrót 16.07.2016 r. w godzinach wieczornych.\N Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru są następujące grupy): \N OPEN A – dla zawodników z rankingiem powyżej 1800, OPEN B – dla zawodników od 1601 do 2000, \N OPEN C – dla zawodników do 1600, \N Turniej D – dla juniorów do lat 13, Turniej E – dla juniorów do lat 10, Turniej F – dla juniorów do lat 8, \N \N Dodatkowe atrakcje: turniej błyskawiczny, turniej kloca, turniej w Parku Szachowym, turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, symultana z mistrzem, wycieczka do Torunia (Planetarium i Kręgielnia), wyjazd nad okoliczne jeziora. Ponadto dla uczestników turnieju udostępniona będzie sala gimnastyczna, basen, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, korty tenisowe oraz stoły do tenisa stołowego.\N \N Zakwaterowanie i wyżywienie w Szkole Podstawowej, ul. M. Konopnickiej 13.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Wyjazd organizuje UKS KORONA Gdańsk
Termin: wyjazd nastąpi 09.07.2016 r. w godzinach południowych, powrót 16.07.2016 r. w godzinach wieczornych.
Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru są następujące grupy):
OPEN A – dla zawodników z rankingiem powyżej 1800, OPEN B – dla zawodników od 1601 do 2000,
OPEN C – dla zawodników do 1600,
Turniej D – dla juniorów do lat 13, Turniej E – dla juniorów do lat 10, Turniej F – dla juniorów do lat 8,
Dodatkowe atrakcje: turniej błyskawiczny, turniej kloca, turniej w Parku Szachowym, turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, symultana z mistrzem, wycieczka do Torunia (Planetarium i Kręgielnia), wyjazd nad okoliczne jeziora. Ponadto dla uczestników turnieju udostępniona będzie sala gimnastyczna, basen, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, korty tenisowe oraz stoły do tenisa stołowego.
Zakwaterowanie i wyżywienie w Szkole Podstawowej, ul. M. Konopnickiej 13.
X-ACCESS:1
X-HITS:277
X-URL:http://www.koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=246
X-COLOR:A1A1A1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20160723
DTEND;VALUE=DATE:20160801
UID:5CE324DE-AEEE-49A4-BF3E-2BD2FCA92AD5
SUMMARY:II liga juniorów - 23-31.07.2016 Iwonicz
DTSTAMP:20160207T194217Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Iwonicz\, Poland
GEO:49.60344950;21.79959830
X-ACCESS:1
X-HITS:246
X-URL:
X-COLOR:FFAD0A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20160804
DTEND;VALUE=DATE:20160808
UID:9E027F28-8243-4276-9CB4-A50E08B79016
SUMMARY:Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych - Koszalin
DTSTAMP:20160423T143604Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
X-ACCESS:1
X-HITS:248
X-URL:
X-COLOR:0810FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20160820
DTEND;VALUE=DATE:20160828
UID:5EFA36F7-FCB7-4A1A-AA95-6771F82AE541
SUMMARY:Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2016
DTSTAMP:20160423T142120Z
DESCRIPTION:\N Wyjazd organizuje UKS KORONA Gdańsk\N\N Termin: wyjazd nastąpi 20.08.2016 r., powrót 27.08.2016 r.\N Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru będą grupy rankingowe).\N Dodatkowe atrakcje: turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, turniej w piłkarzyki, szkolenie szachowe, symultana z mistrzem, turniej błyskawiczny, turniej kloca oraz ognisko z pieczeniem kiełbaseki dyskoteki z karaoke, przejście po parku linowym. Ponadto dla uczestników „Wakacji z Koroną” udostępnione będą boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona oraz basen odkryty, stoły do tenisa stołowego i piłkarzyków.\N Zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Wczasowo - Kolonijnym „KORONA”, Mikoszewo\N ul. Gdańska 16.\N Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków\N i otrzymają pamiątkową koszulkę.\N Całkowity koszt wyjazdu - pod warunkiem wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 5 czerwca 2016 r. wynosi 870 zł. Pozostałą kwotę 570 zł należy wpłacić do dnia 24.06.2016 r. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie koszt wyjazdu wzrasta o 100 zł i wynosi 970 zł – płatność także do 24.06.2016 r.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Wyjazd organizuje UKS KORONA Gdańsk
Termin: wyjazd nastąpi 20.08.2016 r., powrót 27.08.2016 r.
Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru będą grupy rankingowe).
Dodatkowe atrakcje: turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, turniej w piłkarzyki, szkolenie szachowe, symultana z mistrzem, turniej błyskawiczny, turniej kloca oraz ognisko z pieczeniem kiełbaseki dyskoteki z karaoke, przejście po parku linowym. Ponadto dla uczestników „Wakacji z Koroną” udostępnione będą boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona oraz basen odkryty, stoły do tenisa stołowego i piłkarzyków.
Zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Wczasowo - Kolonijnym „KORONA”, Mikoszewo
ul. Gdańska 16.
Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków
i otrzymają pamiątkową koszulkę.
Całkowity koszt wyjazdu - pod warunkiem wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 5 czerwca 2016 r. wynosi 870 zł. Pozostałą kwotę 570 zł należy wpłacić do dnia 24.06.2016 r. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie koszt wyjazdu wzrasta o 100 zł i wynosi 970 zł – płatność także do 24.06.2016 r.
LOCATION:16 Gdańska\, Mikoszewo\, 82-103\, Polska
GEO:54.33254400;19.03456390
LAST-MODIFIED:20160423T143256Z
X-ACCESS:1
X-HITS:367
X-URL:http://www.koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=256
X-COLOR:A1A1A1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160901T154500
DTEND;TZID=UTC:20160901T171500
UID:58292074-C982-48BD-9637-13CF31091179
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T083814Z
X-ACCESS:1
X-HITS:119
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160901T173000
DTEND;TZID=UTC:20160901T193000
UID:767CD3E2-F2EB-427F-8277-A3CFFC64DA37
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084918Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160905T154500
DTEND;TZID=UTC:20160905T171500
UID:6F5D2A6B-4679-42A5-BC16-EAA509627429
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T083849Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160905T173000
DTEND;TZID=UTC:20160905T193000
UID:FB138DA2-B8B4-4CCB-96AA-47AF1ABBB696
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084935Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160908T154500
DTEND;TZID=UTC:20160908T171500
UID:020374B5-6CA5-4270-9840-39E63FDCF50E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T083923Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160908T173000
DTEND;TZID=UTC:20160908T193000
UID:B38F7242-CBDB-47EE-8AD3-2F5702C79FA7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084946Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160912T154500
DTEND;TZID=UTC:20160912T171500
UID:5CCB6336-D885-444F-A125-5A9B706B2DAF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T083940Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160912T173000
DTEND;TZID=UTC:20160912T193000
UID:AB27ADB1-2565-4593-8122-F183574F1642
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084959Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160915T154500
DTEND;TZID=UTC:20160915T171500
UID:18ABD91B-AEAA-4F91-9FB0-DD4FFB59D50E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T083956Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160915T173000
DTEND;TZID=UTC:20160915T193000
UID:FBE6AFAA-D8B9-45D3-A16E-A204FD1693BF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085303Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160917T100000
DTEND;TZID=UTC:20160918T153000
UID:FF759232-5167-4648-A6A1-3B4D7B7408F8
SUMMARY:XIX Turniej o Puchar Zamku Malborskiego
DTSTAMP:20160918T100312Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Malbork\, Polska
GEO:54.03613190;19.03797630
X-ACCESS:1
X-HITS:94
X-URL:http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_911/
X-COLOR:BABABA
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160917T180000
DTEND;TZID=UTC:20160924T140000
UID:40E39295-E001-44A5-B475-770E7D25F442
SUMMARY:Eliminacje MPJ i MPM Fojutowo
DTSTAMP:20160918T093541Z
DESCRIPTION:\N W tygodniowym boju o awans do finałów Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów 2017 pod wodzą trenera Tomasza Kempińskiego zagrają\N\N członkowie kadry klubowej\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: W tygodniowym boju o awans do finałów Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów 2017 pod wodzą trenera Tomasza Kempińskiego zagrają
członkowie kadry klubowej
LOCATION:7a Fojutowo\, Fojutowo\, 89-504\, Polska
GEO:53.72152000;17.90085910
LAST-MODIFIED:20160918T102928Z
X-ACCESS:1
X-HITS:143
X-URL:
X-COLOR:FF2008
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160919T154500
DTEND;TZID=UTC:20160919T171500
UID:E6A36E5D-C1A7-47AE-9AB5-F92B99A7EA08
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084023Z
X-ACCESS:1
X-HITS:86
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160919T173000
DTEND;TZID=UTC:20160919T193000
UID:0E3939DE-D93F-4A62-A3E5-A9DEEC7F1CB7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085038Z
X-ACCESS:1
X-HITS:69
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160922T154500
DTEND;TZID=UTC:20160922T171500
UID:F6A52A6C-9651-471B-82D8-7E97C45560D7
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084040Z
X-ACCESS:1
X-HITS:83
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160922T173000
DTEND;TZID=UTC:20160922T193000
UID:9F5279D0-C62B-4EA0-8A71-F86DFEE272C6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085053Z
X-ACCESS:1
X-HITS:113
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160926T154500
DTEND;TZID=UTC:20160926T171500
UID:59884D7C-5769-46CD-BAA9-7DD56A1D3656
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084106Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160926T173000
DTEND;TZID=UTC:20160926T193000
UID:EDB7E5DA-DAD6-4189-A980-503A6E415816
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085124Z
X-ACCESS:1
X-HITS:127
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160929T154500
DTEND;TZID=UTC:20160929T171500
UID:B4BFB0CA-D719-471D-BB6C-5BBACDC5FBCF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084127Z
X-ACCESS:1
X-HITS:115
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20160929T173000
DTEND;TZID=UTC:20160929T193000
UID:61011148-66A9-4E33-98F3-A74754BE1C2B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085248Z
X-ACCESS:1
X-HITS:67
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161001T090000
DTEND;TZID=UTC:20161002T150000
UID:763AFAD0-7C04-4992-8732-DBE2A2314924
SUMMARY:Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
DTSTAMP:20160918T095305Z
DESCRIPTION:\N Turniej obowiązkowy dla kadry juniorów roczniki 2006, 2007,2008 \N\N 2 ORGANIZATOR\N\N Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy\N\N Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Gdańsk\N\N -\N\N Instytucjami współfinansującymi są:\N\N Samorząd Województwa Pomorskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku.\N\N \N\N 3 TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW\N\N Mistrzostwa odbędą się w dniach 1.10 do 2.10.2016\N\N w Szkole Podstawowej nr 69 w Gdańsku,\N\N ul. Zielony Trójkąt 1\N\N \N\N Rozpoczęcie zawodów w sobotę o godzinie 9:30\N\N \N\N 4 SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Tempo gry 60 minut na zawodnika.\N\N System rozgrywek szwajcarski na dystansie 7 rund, przy minimum 13 startujących.\N\N W przypadku, gdy zgłosi się 10 lub mniej zawodników obowiązuje system kołowy lub\N\N dwukołowy. Dla 11 -12 zawodników system rozgrywek określa sędzia główny.\N\N W przypadku udziału w grupie przynajmniej 3 zawodników z rankingiem ELO turniej musi\N\N spełniać warunki określone dla tego rankingu oraz być zgłoszony do oceny ELO.\N\N \N\N Mistrzostwa będą rozgrywane osobno w grupie dziewcząt i chłopców\N\N \N\N 5 UPRAWNIENIA DO STARTU\N\N W mistrzostwach mogą uczestniczyć dziewczynki i chłopcy z rocznika 2006, 2007i 2008\N\N z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, którzy terminowo zgłoszą się do\N\N zawodów.\N\N -\N\N Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest posiadanie ważnej licencji zawodniczej PZSzach\N\N oraz legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości.\N\N \N\N 6 ZGŁOSZENIA\N\N Wymogiem udziału jest zgłoszenie się do turnieju w terminie do dnia 26.09.2016r. poprzez podane niżej serwisy turniejowe:\N\N chłopcy: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4917/\N\N dziewczynki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4918/\N\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms 530 -530-300\N\N Zgłoszenie do rozgrywek oznacza akceptację niniejszego regulaminu.\N\N \N\N 7 PUNKTACJA I OCENA WYNIKÓW\N\N W przypadku systemu szwajcarskiego o kolejności miejsc decyduje:\N\N suma zdobytych punktów, wartościowanie średnie Buchholza, wartościowanie pełne Buchholza, ilo\N\N ść zwycięstw, wynik bezpośredniej partii między zainteresowanymi zawodnikami, ranking średni przeciwników.\N\N \N\N W przypadku systemu kołowego lub dwukołowego o kolejności miejsc decyduje:\N\N ilość zdobytych punktów, punktacja Sonnenborna-Bergera, rozszerzony system Koyi, liczba zwycięstw, wynik bezpośredniej partii.\N\N \N\N 8 NAGRODY\N\N Dla najlepszych przewidziane są puchary, medale i nagrody rzeczowe.\N\N Wszyscy startujący otrzymają dyplomy i upominki.\N\N \N\N 10 POSTANOWIENIA KOŃCOWE\N\N W turnieju nie będzie pobierane wpisowe.\N\N Organizator zapewnia salę i sprzęt do gry.\N\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie\N\N Za stan zdrowia zawodnika (zdolność do udziału w zawodach) odpowiada jednostka\N\N delegująca\N\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej obowiązkowy dla kadry juniorów roczniki 2006, 2007,2008
2 ORGANIZATOR
Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy
Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Gdańsk
-
Instytucjami współfinansującymi są:
Samorząd Województwa Pomorskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku.
3 TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW
Mistrzostwa odbędą się w dniach 1.10 do 2.10.2016
w Szkole Podstawowej nr 69 w Gdańsku,
ul. Zielony Trójkąt 1
Rozpoczęcie zawodów w sobotę o godzinie 9:30
4 SYSTEM ROZGRYWEK
Tempo gry 60 minut na zawodnika.
System rozgrywek szwajcarski na dystansie 7 rund, przy minimum 13 startujących.
W przypadku, gdy zgłosi się 10 lub mniej zawodników obowiązuje system kołowy lub
dwukołowy. Dla 11 -12 zawodników system rozgrywek określa sędzia główny.
W przypadku udziału w grupie przynajmniej 3 zawodników z rankingiem ELO turniej musi
spełniać warunki określone dla tego rankingu oraz być zgłoszony do oceny ELO.
Mistrzostwa będą rozgrywane osobno w grupie dziewcząt i chłopców
5 UPRAWNIENIA DO STARTU
W mistrzostwach mogą uczestniczyć dziewczynki i chłopcy z rocznika 2006, 2007i 2008
z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, którzy terminowo zgłoszą się do
zawodów.
-
Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest posiadanie ważnej licencji zawodniczej PZSzach
oraz legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości.
6 ZGŁOSZENIA
Wymogiem udziału jest zgłoszenie się do turnieju w terminie do dnia 26.09.2016r. poprzez podane niżej serwisy turniejowe:
chłopcy: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4917/
dziewczynki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4918/
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms 530 -530-300
Zgłoszenie do rozgrywek oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
7 PUNKTACJA I OCENA WYNIKÓW
W przypadku systemu szwajcarskiego o kolejności miejsc decyduje:
suma zdobytych punktów, wartościowanie średnie Buchholza, wartościowanie pełne Buchholza, ilo
ść zwycięstw, wynik bezpośredniej partii między zainteresowanymi zawodnikami, ranking średni przeciwników.
W przypadku systemu kołowego lub dwukołowego o kolejności miejsc decyduje:
ilość zdobytych punktów, punktacja Sonnenborna-Bergera, rozszerzony system Koyi, liczba zwycięstw, wynik bezpośredniej partii.
8 NAGRODY
Dla najlepszych przewidziane są puchary, medale i nagrody rzeczowe.
Wszyscy startujący otrzymają dyplomy i upominki.
10 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
W turnieju nie będzie pobierane wpisowe.
Organizator zapewnia salę i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie
Za stan zdrowia zawodnika (zdolność do udziału w zawodach) odpowiada jednostka
delegująca
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:88
X-URL:http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4918/
X-COLOR:E80800
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161001T100000
DTEND;TZID=UTC:20161002T150000
UID:8C32C487-8C0F-46B3-B5B8-EBF6BCF3E09F
SUMMARY:Turnieje klasyfikacyjne - V turniej o "Gdańską Koronę"
DTSTAMP:20160320T222917Z
DESCRIPTION:\N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk\N Pomorska Akademia Szachowa\N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N 3. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 1 - 2 październik 2016 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 1 - 2 październik 2016 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 2 października 2016 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 1 października 2016 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N 4. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N 5. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600: http://www.chessa...6/ti_4922/\N Grupa 1400: http://www.chessa...6/ti_4921/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...6/ti_4920/\N Grupa 1000: http://www.chessa...6/ti_4919/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com\N 6. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 30.09.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 1 październik (Grupa 1100 - 1250 w dniu 2.10.2016 r.) do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N 7. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N 8. Zakwaterowanie:\N Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. Hallera 14 pokoje 2, 3, 4-osobowe\N ( http://www.cen.gd...;Itemid=28 )\N 9. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry FIDE i Kodeksu Szachowego.\N Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
3. Termin i tempo gry:
Grupa 1600 (60 minut na zawodnika) 1 - 2 październik 2016 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 1 - 2 październik 2016 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 2 października 2016 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w sobotę 1 października 2016 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
5. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600: http://www.chessa...6/ti_4922/
Grupa 1400: http://www.chessa...6/ti_4921/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...6/ti_4920/
Grupa 1000: http://www.chessa...6/ti_4919/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com
6. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł przy zgłoszeniu się do 30.09.2016 r., po tym terminie wynosi ono 25 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 1 październik (Grupa 1100 - 1250 w dniu 2.10.2016 r.) do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
7. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
8. Zakwaterowanie:
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. Hallera 14 pokoje 2, 3, 4-osobowe
( http://www.cen.gd...;Itemid=28 )
9. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry FIDE i Kodeksu Szachowego.
Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160918T091716Z
X-ACCESS:1
X-HITS:165
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=271
X-COLOR:0BBA0B
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161002T100000
DTEND;TZID=UTC:20161002T160000
UID:D244A70B-A835-4775-AA1A-E307BAAEF19B
SUMMARY:V turniej o "Gdańską Koronę" OPEN
DTSTAMP:20160320T222917Z
DESCRIPTION:\N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk\N Pomorska Akademia Szachowa\N \N 2. Termin i miejsce:\N 2 październik 2016 r. Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00.\N \N 3. System rozgrywek i tempo gry:\N Turniej jest zgłoszony do oceny rankingowej FIDE ( możliwość uzyskania rankingu ELO w szachach szybkich) i będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.\N Tempo wynosi 15 minut na zawodnika.\N \N 4. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującym linkiem:\N http://www.chessa...6/ti_4923/\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N 5. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne (zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową) przy zgłoszeniu się do 30.09.2016 r. wynosi:\N 25 zł – seniorzy\N 20 zł – juniorzy (1998 i młodsi), emeryci (1951 r. i starsi) i członkowie UKS Korona Gdańsk\N Po tym terminie wynosi ono 30 zł. Wpisowe należy wpłacić na miejscu dnia 2.10.2016 r. do godziny 9.45.\N W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 6. Nagrody:\N I miejsce – 200 zł i puchar\N Przewidziano minimum trzy nagrody finansowe, które zostaną podane po 3 rundzie oraz nagrody dodatkowe\N dla najlepszego juniora, kobiety i seniora.\N \N 7. Zakwaterowanie:\N Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. Hallera 14 pokoje 2, 3, 4-osobowe ( http://www.cen.gd...;Itemid=28 ).\N \N 8. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry FIDE i Kodeksu Szachowego.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk
Pomorska Akademia Szachowa
2. Termin i miejsce:
2 październik 2016 r. Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00.
3. System rozgrywek i tempo gry:
Turniej jest zgłoszony do oceny rankingowej FIDE ( możliwość uzyskania rankingu ELO w szachach szybkich) i będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.
Tempo wynosi 15 minut na zawodnika.
4. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com pod następującym linkiem:
http://www.chessa...6/ti_4923/
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com lub sms: 530-530-300.
5. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne (zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową) przy zgłoszeniu się do 30.09.2016 r. wynosi:
25 zł – seniorzy
20 zł – juniorzy (1998 i młodsi), emeryci (1951 r. i starsi) i członkowie UKS Korona Gdańsk
Po tym terminie wynosi ono 30 zł. Wpisowe należy wpłacić na miejscu dnia 2.10.2016 r. do godziny 9.45.
W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
6. Nagrody:
I miejsce – 200 zł i puchar
Przewidziano minimum trzy nagrody finansowe, które zostaną podane po 3 rundzie oraz nagrody dodatkowe
dla najlepszego juniora, kobiety i seniora.
7. Zakwaterowanie:
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. Hallera 14 pokoje 2, 3, 4-osobowe ( http://www.cen.gd...;Itemid=28 ).
8. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry FIDE i Kodeksu Szachowego.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160918T095844Z
X-ACCESS:1
X-HITS:99
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=272
X-COLOR:1318BA
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161003T154500
DTEND;TZID=UTC:20161003T171500
UID:FBFE86DD-9B10-4034-BB71-A04CD8E6331A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084146Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161003T173000
DTEND;TZID=UTC:20161003T193000
UID:908935EB-14B6-408E-9F86-B663E0DD1504
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085158Z
X-ACCESS:1
X-HITS:63
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161006T154500
DTEND;TZID=UTC:20161006T171500
UID:F38F9FF9-E13B-4168-A379-A293BFD5D370
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084205Z
X-ACCESS:1
X-HITS:92
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161006T173000
DTEND;TZID=UTC:20161006T193000
UID:B0E0B8EA-7802-4198-8D66-D77A9D251CD7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085209Z
X-ACCESS:1
X-HITS:118
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161010T154500
DTEND;TZID=UTC:20161010T171500
UID:68693C72-6635-4FA2-9A21-212C350C666C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084219Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161010T173000
DTEND;TZID=UTC:20161010T193000
UID:F2DCA3B6-757C-474B-B056-D53BE803539B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085223Z
X-ACCESS:1
X-HITS:145
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161013T154500
DTEND;TZID=UTC:20161013T171500
UID:7E2103E9-3F2B-42DE-918F-044821FE4C8C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084242Z
X-ACCESS:1
X-HITS:119
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161013T173000
DTEND;TZID=UTC:20161013T193000
UID:85C8C81E-7DFA-42F7-B9E8-A4D2059BA36B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T085950Z
X-ACCESS:1
X-HITS:102
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161015T100000
DTEND;TZID=UTC:20161015T150000
UID:2522497E-10AA-4664-BA36-C882D28BEC44
SUMMARY:V Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej OPEN
DTSTAMP:20160423T200229Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:30 Kapliczna\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42282900;18.59713490
X-ACCESS:1
X-HITS:271
X-URL:
X-COLOR:014A01
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161017T154500
DTEND;TZID=UTC:20161017T171500
UID:F0967C56-48C9-4AEE-841C-93D99F5F3922
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084306Z
X-ACCESS:1
X-HITS:110
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161017T173000
DTEND;TZID=UTC:20161017T193000
UID:29DAC4A2-2206-42A4-A183-7AF52290D6E2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090003Z
X-ACCESS:1
X-HITS:91
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161020T154500
DTEND;TZID=UTC:20161020T171500
UID:FA0466F9-EFA2-4E5D-9B03-95C382BEB5E0
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084323Z
X-ACCESS:1
X-HITS:124
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161020T173000
DTEND;TZID=UTC:20161020T193000
UID:626CFDA8-7980-4B0A-940F-A817DFD8A54B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090014Z
X-ACCESS:1
X-HITS:124
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161022T100000
DTEND;TZID=UTC:20161022T150000
UID:E221F399-7C8D-44B7-9D8E-1E50FC8F129C
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych - 22.10.2016
DTSTAMP:20161022T223120Z
DESCRIPTION:\N Drużynowe i indywidualne. Kadra A.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Drużynowe i indywidualne. Kadra A.
LOCATION:42 Stare Miasto\, Malbork\, Polska
GEO:54.03745270;19.02594185
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5224/results.html?l=pl&tb=10_
X-COLOR:0831FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161024T154500
DTEND;TZID=UTC:20161024T171500
UID:CE7D93D0-DC48-4D09-860D-636424E5A05F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084400Z
X-ACCESS:1
X-HITS:142
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161024T173000
DTEND;TZID=UTC:20161024T193000
UID:C23FD949-B6AA-40CA-86B0-C46D0B120F82
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090028Z
X-ACCESS:1
X-HITS:146
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161027T154500
DTEND;TZID=UTC:20161027T171500
UID:D8C73D73-7057-4CF0-BA09-6E46C558E043
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084423Z
X-ACCESS:1
X-HITS:102
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161027T173000
DTEND;TZID=UTC:20161027T193000
UID:A22EC560-E5C2-4773-BC9A-BA08646D2D14
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090042Z
X-ACCESS:1
X-HITS:117
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161028T160000
DTEND;TZID=UTC:20161030T170000
UID:9818383E-7FAC-4474-944A-294881C0282E
SUMMARY:Mistrzostwa Polski Domów Kultury - Otwarty Turniej Szachowy
DTSTAMP:20160918T102752Z
DESCRIPTION:\N Regulamin http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4071/file1.pdf\N\N Planujemy wyjazd minimum 3 juniorów - wynik liczy się do klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski MDK.\N\N Turniej tempem wolnym - 60 minut +30sek na pos\N\N Koszty wpisowego i część/całość kosztów pobytu pokryje Klub.\N\N Zgłoszenia chętnych do Prezesa klubu lub trenera do dnia 3 października.\N\N UWAGA: Wyjazd w piątek rano - konieczna zgoda Rodziców na opuszczenie 1 dnia nauki.\N\N \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Regulamin http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4071/file1.pdf
Planujemy wyjazd minimum 3 juniorów - wynik liczy się do klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski MDK.
Turniej tempem wolnym - 60 minut +30sek na pos
Koszty wpisowego i część/całość kosztów pobytu pokryje Klub.
Zgłoszenia chętnych do Prezesa klubu lub trenera do dnia 3 października.
UWAGA: Wyjazd w piątek rano - konieczna zgoda Rodziców na opuszczenie 1 dnia nauki.
LOCATION:42 Leszczyńskiego\, Bydgoszcz\, Polska
GEO:53.11489868;17.98979950
X-ACCESS:1
X-HITS:180
X-URL:http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4071/
X-COLOR:FFA012
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161103T154500
DTEND;TZID=UTC:20161103T171500
UID:825AB620-DAA3-4C61-B27C-DF07746F61E8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084444Z
X-ACCESS:1
X-HITS:138
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161103T173000
DTEND;TZID=UTC:20161103T193000
UID:AC905D7E-9CD6-4FD4-97E6-813E961A0418
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090104Z
X-ACCESS:1
X-HITS:99
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161105T100000
DTEND;TZID=UTC:20161105T150000
UID:BDF849E5-01B8-41CE-8D6E-614659250D00
SUMMARY:Turniej Juniorów Klub Riwiera - 05.11.2016
DTSTAMP:20161022T220421Z
DESCRIPTION:\N Coroczny turniej dla Juniorów organizuje Klub Riwiera. Szachy szybkie. Będą atrakcyjne nagrody w grupach wiekowych. Świetna impreza - polecamy naszym juniorom od lat 6 do 18.\N\N Informacja i zgłoszenia u instruktorów do 27 listopada. Ilość miejsc ograniczona.\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Coroczny turniej dla Juniorów organizuje Klub Riwiera. Szachy szybkie. Będą atrakcyjne nagrody w grupach wiekowych. Świetna impreza - polecamy naszym juniorom od lat 6 do 18.
Informacja i zgłoszenia u instruktorów do 27 listopada. Ilość miejsc ograniczona.
LOCATION:1 Zawiszy Czarnego\, Gdynia\, 81-301\, Polska
GEO:54.51599884;18.54789925
LAST-MODIFIED:20161022T221942Z
X-ACCESS:1
X-HITS:158
X-URL:
X-COLOR:E62709
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161107T154500
DTEND;TZID=UTC:20161107T171500
UID:E378BFD1-3412-4F67-8D4B-FF14376BA630
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084506Z
X-ACCESS:1
X-HITS:161
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161107T173000
DTEND;TZID=UTC:20161107T193000
UID:91029374-804F-4C17-B81B-FCE202285AE7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090400Z
X-ACCESS:1
X-HITS:133
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161110T154500
DTEND;TZID=UTC:20161110T171500
UID:C17FB70A-23E7-4F91-9908-459687C9F9F3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084534Z
X-ACCESS:1
X-HITS:152
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161110T173000
DTEND;TZID=UTC:20161110T193000
UID:59D5BA0B-468A-4E85-9AF2-EF4D5F987520
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090416Z
X-ACCESS:1
X-HITS:150
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161113T100000
DTEND;TZID=UTC:20161113T160000
UID:7D2E6F82-D4A8-4641-8462-8E540FEECAC7
SUMMARY:Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia
DTSTAMP:20160918T100747Z
DESCRIPTION:\N Rozgrywki dla juniorów w grupach 8, 10, 12, 14 i 18 lat.\N\N \N\N TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA\N WKS FLOTA GDYNIA\N \N Turniej dla juniorów\N\N \N\N \N\N 1. Organizator:\N WKS Flota Gdynia\N Gdyńskie Centrum Sportu jednostka budżetowa\N \N 2. Termin i miejsce:\N Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 13 listopada 2016 r. Auli im. Zygmunta Augusta w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69.\N Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00.\N \N 3. System rozgrywek i tempo gry:\N Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry wynosi 15 minut\N na zawodnika.\N\N Zawody zostaną rozegrane w pięciu grupach wiekowych: do lat 8 (2008 i młodsi), do lat 10 (2006-2007),\N do lat 12 (2004-2005), do lat 14 (2002-2003) i do lat 18 (1998-2001).\N \N\N 4. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje.php\N\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: akademiaszachowa@gmail.com lub sms: 530-530-300.\N \N 5. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne (zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową) przy zgłoszeniu się do 9.11.2016 r. wynosi 20 zł. Po tym terminie wynosi ono 30 zł. Wpisowe należy wpłacić na miejscu dnia 13.11.2016 r.\N do godziny 9.45. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 6. Nagrody:\N I miejsce puchar w kategorii juniorek i juniorów\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.\N \N 7. Uwagi:\N Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.\N Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.\N Obowiązują przepisy gry FIDE i Kodeksu Szachowego.\N Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.\N Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.\N\N \N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Rozgrywki dla juniorów w grupach 8, 10, 12, 14 i 18 lat.
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA
WKS FLOTA GDYNIA
Turniej dla juniorów
1. Organizator:
WKS Flota Gdynia
Gdyńskie Centrum Sportu jednostka budżetowa
2. Termin i miejsce:
Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 13 listopada 2016 r. Auli im. Zygmunta Augusta w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69.
Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00.
3. System rozgrywek i tempo gry:
Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry wynosi 15 minut
na zawodnika.
Zawody zostaną rozegrane w pięciu grupach wiekowych: do lat 8 (2008 i młodsi), do lat 10 (2006-2007),
do lat 12 (2004-2005), do lat 14 (2002-2003) i do lat 18 (1998-2001).
4. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje.php
Zgłoszenia można wysyłać także na email: akademiaszachowa@gmail.com lub sms: 530-530-300.
5. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne (zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową) przy zgłoszeniu się do 9.11.2016 r. wynosi 20 zł. Po tym terminie wynosi ono 30 zł. Wpisowe należy wpłacić na miejscu dnia 13.11.2016 r.
do godziny 9.45. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
6. Nagrody:
I miejsce puchar w kategorii juniorek i juniorów
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody: dla najmłodszego zawodnika oraz nagrody losowane.
7. Uwagi:
Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Obowiązują przepisy gry FIDE i Kodeksu Szachowego.
Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.
Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.
LOCATION:69 Śmidowicza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.54346210;18.54414140
LAST-MODIFIED:20161022T222316Z
X-ACCESS:1
X-HITS:166
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2016/ti_5498&n=
X-COLOR:15CF08
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161114T154500
DTEND;TZID=UTC:20161114T171500
UID:BE90D6DC-EEA8-4A46-B222-E33675DF518E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084602Z
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161114T173000
DTEND;TZID=UTC:20161114T193000
UID:8F4EF824-3371-445B-A650-DF3DA95F875B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090432Z
X-ACCESS:1
X-HITS:141
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161117T154500
DTEND;TZID=UTC:20161117T171500
UID:2AA7FD0F-C57B-4DF9-A191-DDB91F992B2D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084616Z
X-ACCESS:1
X-HITS:100
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161117T173000
DTEND;TZID=UTC:20161117T193000
UID:DB9803FB-52D8-439F-AC2D-8862FBA6672C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090448Z
X-ACCESS:1
X-HITS:107
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161119T100000
DTEND;TZID=UTC:20161120T150000
UID:51BAEA77-F0DD-4214-84CF-82DDC7F97389
SUMMARY:Turnieje klasyfikacyjne - Gdański Festiwal Szachowy
DTSTAMP:20160320T222917Z
DESCRIPTION:\N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk\N Pomorska Akademia Szachowa\N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: 1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160918T095614Z
X-ACCESS:1
X-HITS:124
X-URL:http://koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=271
X-COLOR:0BBA0B
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161119T100000
DTEND;TZID=UTC:20161120T170000
UID:74BF2BA0-3E38-4D9C-A998-726F3E94D790
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów - weekend1
DTSTAMP:20160918T101024Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:105
X-URL:http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5236/index.html?l=pl
X-COLOR:38FFF8
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161121T154500
DTEND;TZID=UTC:20161121T171500
UID:3986D2A7-67A5-41CD-B0C7-4B5ECCF135D2
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084633Z
X-ACCESS:1
X-HITS:95
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161121T173000
DTEND;TZID=UTC:20161121T193000
UID:6EA3693E-8ECD-4E7A-9E85-7F7BB67A7363
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090500Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161124T154500
DTEND;TZID=UTC:20161124T171500
UID:ED137E0F-4D68-4B96-A82F-8F8DFB7618C5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084702Z
X-ACCESS:1
X-HITS:101
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161124T173000
DTEND;TZID=UTC:20161124T193000
UID:F3DE7521-6EF7-4DF5-9652-0B458D8869C0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090515Z
X-ACCESS:1
X-HITS:59
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161126T100000
DTEND;TZID=UTC:20161126T153000
UID:E59AB105-8D58-465C-9117-64DE6C0F5CA5
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Juniorów w Blitza -
DTSTAMP:20161022T221904Z
DESCRIPTION:\N Indywidualne i drużynowe\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Indywidualne i drużynowe
LOCATION:1 Wzgórze Wolności\, Kartuzy\, 83-300\, Polska
GEO:54.33380127;18.19109917
X-ACCESS:1
X-HITS:97
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/tdr_5777/
X-COLOR:FF9D0A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161128T154500
DTEND;TZID=UTC:20161128T171500
UID:7A6BF45C-FA29-4266-B436-F52A0507F372
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084714Z
X-ACCESS:1
X-HITS:90
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161128T173000
DTEND;TZID=UTC:20161128T193000
UID:FB337128-A5E3-45FB-9703-258712F2A9F9
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090530Z
X-ACCESS:1
X-HITS:83
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161201T154500
DTEND;TZID=UTC:20161201T171500
UID:60E2068C-A738-4EE5-8AB8-B933A2C5B1CF
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084729Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161201T173000
DTEND;TZID=UTC:20161201T193000
UID:D5E098E9-0676-469B-9857-090E022BDDD4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090547Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161202T170000
DTEND;TZID=UTC:20161204T170000
UID:5628CEBD-E386-4235-8098-FEA3F85E9BCA
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów - weekend2
DTSTAMP:20160918T101024Z
DESCRIPTION:\N RANKING ZAWODNIKÓW MINIMUM 1800.\N\N TURNIEJ DLA CHĘTNYCH DO ZDOBYCIA NORMY NA JEDYNKĘ \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: RANKING ZAWODNIKÓW MINIMUM 1800.
TURNIEJ DLA CHĘTNYCH DO ZDOBYCIA NORMY NA JEDYNKĘ
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20160918T101159Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5236/index.html?l=pl
X-COLOR:38FFF8
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161205T154500
DTEND;TZID=UTC:20161205T171500
UID:964F03B8-9F6F-4338-8916-09879DE676BA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084743Z
X-ACCESS:1
X-HITS:52
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161205T173000
DTEND;TZID=UTC:20161205T193000
UID:E71B19AC-48A1-4B4D-B40A-A1F3209DE903
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090559Z
X-ACCESS:1
X-HITS:34
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161208T154500
DTEND;TZID=UTC:20161208T171500
UID:F9C5F5CA-2D69-465D-8936-CF038D149D5E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084754Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161208T173000
DTEND;TZID=UTC:20161208T193000
UID:F9534D93-EB36-47DA-9A91-3CA562032100
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090621Z
X-ACCESS:1
X-HITS:59
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161210T093000
DTEND;TZID=UTC:20161210T143000
UID:1ECB815B-9454-4B5F-9162-955F3E9F7292
SUMMARY:Turniej Mikołajkowy MDK - 10.12.2016
DTSTAMP:20161022T223436Z
DESCRIPTION:\N To nasz tradycyjny turniej dla wszystkich dzieci i juniorów\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: To nasz tradycyjny turniej dla wszystkich dzieci i juniorów
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:FF2B0A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161212T154500
DTEND;TZID=UTC:20161212T171500
UID:D48A050B-68DD-4049-BC46-E74A4966C682
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084808Z
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161212T173000
DTEND;TZID=UTC:20161212T193000
UID:9CF8C679-2802-4CE7-AC7C-6922E629759A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090636Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161215T154500
DTEND;TZID=UTC:20161215T171500
UID:4423B7F9-449D-4C9B-9384-D79766671ECA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T084820Z
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161215T173000
DTEND;TZID=UTC:20161215T193000
UID:6F2ECBE1-40A9-4ACA-A034-87B06F2FB70C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20160918T090911Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161219T154500
DTEND;TZID=UTC:20161219T171500
UID:9A6EDFDB-49FD-4892-BA21-CFCB02871B12
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - ostatnie w 2016 roku!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161212T201513Z
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20161219T173000
DTEND;TZID=UTC:20161219T193000
UID:57B2C2B3-E420-4CF6-874B-6A247751FAB8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - ostatnie w 2016 roku!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161212T201601Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170105T154500
DTEND;TZID=UTC:20170105T171500
UID:91516B42-212D-429E-ADDD-FAB927560A2F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143834Z
X-ACCESS:1
X-HITS:36
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170105T173000
DTEND;TZID=UTC:20170105T193000
UID:BC22FF74-27C5-49A5-BF38-4236573C9508
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143405Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170109T154500
DTEND;TZID=UTC:20170109T171500
UID:CF780A6C-1932-436E-8939-25D021C74351
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143845Z
X-ACCESS:1
X-HITS:37
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170109T173000
DTEND;TZID=UTC:20170109T193000
UID:AD678AF0-BABB-4A09-A4CF-4403D675D619
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143431Z
X-ACCESS:1
X-HITS:41
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170112T154500
DTEND;TZID=UTC:20170112T171500
UID:7D5FF739-F8B2-4B2D-84AE-F0E583091018
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143856Z
X-ACCESS:1
X-HITS:36
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170112T173000
DTEND;TZID=UTC:20170112T193000
UID:E894CF26-D2E4-44E2-BE7E-D7F368469856
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143455Z
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170122T150000
DTEND;TZID=UTC:20170128T140000
UID:3173A669-EFAB-4FF7-8844-CDC5F0264F9B
SUMMARY:GWIAZDA PÓŁNOCY - turnieje
DTSTAMP:20161226T145200Z
DESCRIPTION:\N Termin: przyjazd w niedzielę 22.01.2017 r.,wyjazd w sobotę 28.01.2017 r. \N\N Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru są następujące grupy):\N\N Grupa OPEN - zgłoszona do FIDE\N\N Grupa B – turniej dla juniorów do lat 14 (dodatkowa klasyfikacja do lat 12)\N\N Grupa C – turniej dla juniorów do lat 10 (dodatkowa klasyfikacja do lat 8)\N\N Organizatorzy obozu przewidują liczne dodatkowe atrakcje i imprezy: ognisko, wyjście do Parku Wodnego (min. Zjeżdżalnia Anakonda, Rwąca Rzeka), karaoke i dyskoteka, turniej w piłkarzyki, turniej w bilarda, turniej tenisa stołowego i turniej w warcaby. Zorganizowane zostaną także dodatkowe imprezy szachowe: turniej błyskawiczny, turniej kloca, symultana z mistrzem i konkurs szachowy. Każdy uczestnik obozu otrzyma pamiątkową koszulkę. Ekipa zakwaterowana będzie w Domu Wczasowym VIS w Jastrzębiej Górze (http://www.visjastrzebia.pl), ul. Królewska 5 w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych z łazienkami. Wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad – serwowany). Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.\N\N Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 770 zł. Zgłoszenia wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł do 22.12.2016 r. Pozostałą kwotę (470 zł) należy wpłacić do dnia 5 stycznia 2017 r. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie koszt wyjazdu wzrasta o 100 zł i wynosi 870 zł – płatność także do dnia 5 stycznia 2017 r. Uwaga! - Zniżka dla rodzeństwa (dotyczy zawodników UKS „Korona” Gdańsk). Informujemy, że w przypadku, gdy w „Feriach z Szachami” udział weźmie rodzeństwo, to obowiązuje zniżka w wysokości 100 zł na drugie dziecko (pierwsze dziecko - 770 zł, drugie i kolejne dziecko po 670 zł). Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Gdańsku.\N\N Zgłoszenia – zgłoszeń należy dokonywać u kadry trenerskiej „Korony” lub na maila ukskoronagdansk@gmail.com Dodatkowe informacje: Anna Mrozińska – tel. 531-909-899, Beata Symbor – tel. 513-512-783, W wyjazdowym turnieju mogą uczestniczyć dzieci i młodzież od lat 7 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Termin: przyjazd w niedzielę 22.01.2017 r.,wyjazd w sobotę 28.01.2017 r.
Podczas pobytu przewiduje się udział w turnieju szachowym (do wyboru są następujące grupy):
Grupa OPEN - zgłoszona do FIDE
Grupa B – turniej dla juniorów do lat 14 (dodatkowa klasyfikacja do lat 12)
Grupa C – turniej dla juniorów do lat 10 (dodatkowa klasyfikacja do lat 8)
Organizatorzy obozu przewidują liczne dodatkowe atrakcje i imprezy: ognisko, wyjście do Parku Wodnego (min. Zjeżdżalnia Anakonda, Rwąca Rzeka), karaoke i dyskoteka, turniej w piłkarzyki, turniej w bilarda, turniej tenisa stołowego i turniej w warcaby. Zorganizowane zostaną także dodatkowe imprezy szachowe: turniej błyskawiczny, turniej kloca, symultana z mistrzem i konkurs szachowy. Każdy uczestnik obozu otrzyma pamiątkową koszulkę. Ekipa zakwaterowana będzie w Domu Wczasowym VIS w Jastrzębiej Górze (http://www.visjastrzebia.pl), ul. Królewska 5 w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych z łazienkami. Wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad – serwowany). Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 770 zł. Zgłoszenia wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł do 22.12.2016 r. Pozostałą kwotę (470 zł) należy wpłacić do dnia 5 stycznia 2017 r. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie koszt wyjazdu wzrasta o 100 zł i wynosi 870 zł – płatność także do dnia 5 stycznia 2017 r. Uwaga! - Zniżka dla rodzeństwa (dotyczy zawodników UKS „Korona” Gdańsk). Informujemy, że w przypadku, gdy w „Feriach z Szachami” udział weźmie rodzeństwo, to obowiązuje zniżka w wysokości 100 zł na drugie dziecko (pierwsze dziecko - 770 zł, drugie i kolejne dziecko po 670 zł). Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Gdańsku.
Zgłoszenia – zgłoszeń należy dokonywać u kadry trenerskiej „Korony” lub na maila ukskoronagdansk@gmail.com Dodatkowe informacje: Anna Mrozińska – tel. 531-909-899, Beata Symbor – tel. 513-512-783, W wyjazdowym turnieju mogą uczestniczyć dzieci i młodzież od lat 7 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
LOCATION:5 Królewska\, Jastrzębia Góra\, Poland
GEO:54.83269882;18.29840088
LAST-MODIFIED:20161226T145344Z
X-ACCESS:1
X-HITS:101
X-URL:
X-COLOR:787878
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170130T154500
DTEND;TZID=UTC:20170130T171500
UID:7D9E894C-3D2C-4B30-B965-5EA62D8829DA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143907Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170130T173000
DTEND;TZID=UTC:20170130T193000
UID:19FC79ED-D1FE-4C3B-856E-209FD9F9EB89
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143524Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170202T154500
DTEND;TZID=UTC:20170202T171500
UID:BC7BAACA-82C5-44E0-8297-3BAAE938843F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143919Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170202T173000
DTEND;TZID=UTC:20170202T193000
UID:7EFE56D7-BB49-4E46-8D07-0FEEDF0772C4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143542Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20170205
DTEND;VALUE=DATE:20170206
UID:0EDBFF14-59DC-465B-A5EE-9A21F1617EEF
SUMMARY:IV liga seniorów - zjazd 1
DTSTAMP:20161226T144559Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Gothab\, Greenland
GEO:64.17500305;-51.73889923
LAST-MODIFIED:20161226T201034Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:FF9D0A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170206T154500
DTEND;TZID=UTC:20170206T171500
UID:BD9D0AAD-884E-4D2E-94A5-A03AB95B2923
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143940Z
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170206T173000
DTEND;TZID=UTC:20170206T193000
UID:CF438D63-D361-4D24-9633-11919E051971
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143557Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170209T154500
DTEND;TZID=UTC:20170209T171500
UID:8844B0AE-F390-4F60-84ED-C34DF7815912
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143952Z
X-ACCESS:1
X-HITS:40
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170209T173000
DTEND;TZID=UTC:20170209T193000
UID:D09FB646-519F-468E-A658-08A2CF857602
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143618Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170213T154500
DTEND;TZID=UTC:20170213T171500
UID:52D0E7BC-3D08-47A7-BA51-1F48CB43A279
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T144006Z
X-ACCESS:1
X-HITS:31
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170213T173000
DTEND;TZID=UTC:20170213T193000
UID:1110348A-B3A3-412C-9FD3-3A9F7A2732B3
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143634Z
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170216T154500
DTEND;TZID=UTC:20170216T171500
UID:F72C13C9-5146-4BFD-8366-5B8B081ABDDC
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T144017Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170216T173000
DTEND;TZID=UTC:20170216T193000
UID:A83D6961-4D51-4739-9BCD-10E8BE7B8BCD
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143651Z
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170218T100000
DTEND;TZID=UTC:20170219T160000
UID:5516293B-CC77-4E41-A84D-12651AF33AE1
SUMMARY:VII Turniej o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej
DTSTAMP:20170208T235736Z
DESCRIPTION:\N TURNIEJ KLASYFIKACYJNY \N\N \N\N VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ\N\N \N \N 1. Organizator:\N UKS Korona Gdańsk\N Pomorska Akademia Szachowa\N \N 2. Miejsce:\N Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.\N \N 3. Termin i tempo gry:\N Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 18 - 19 luty 2017 r.,\N Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 18 - 19 luty 2017 r.,\N Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w sobotę 18 lutego 2017 r.,\N Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 19 lutego 2017 r.\N Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.\N \N 4. System rozgrywek:\N Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)\N i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).\N \N 5. Zgłoszenia:\N Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:\N Grupa 1600-1700: http://www.chessa...17/ti_147/\N Grupa 1400: http://www.chessa...17/ti_148/\N Grupa 1100-1250: http://www.chessa...17/ti_149/\N Grupa 1000: http://www.chessa...17/ti_150/\N po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe\N i wysłać do organizatora.\N Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com\N \N 6. Wpisowe:\N Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 18 lutego (Grupa 1000\N w dniu 19.02.20167r.) do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ).\N W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.\N \N 7. Nagrody:\N I miejsce puchar\N I miejsce w kategorii juniorek statuetka\N I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale\N Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.\N Dodatkowe nagrody losowane.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ
1. Organizator:
UKS Korona Gdańsk
Pomorska Akademia Szachowa
2. Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
3. Termin i tempo gry:
Grupa 1600-1700 (60 minut na zawodnika) 18 - 19 luty 2017 r.,
Grupa 1400 (60 minut na zawodnika) 18 - 19 luty 2017 r.,
Grupa 1100 - 1250 (30 minut na zawodnika) w sobotę 18 lutego 2017 r.,
Grupa 1000 (30 minut na zawodnika) w niedzielę 19 lutego 2017 r.
Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz. 10:00.
4. System rozgrywek:
Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (Grupy 1600-1700 i 1400)
i 6 rund (Grupy 1100-1250 i 1000).
5. Zgłoszenia:
Zapisy na stronie http://www.chessa... pod następującymi linkami:
Grupa 1600-1700: http://www.chessa...17/ti_147/
Grupa 1400: http://www.chessa...17/ti_148/
Grupa 1100-1250: http://www.chessa...17/ti_149/
Grupa 1000: http://www.chessa...17/ti_150/
po wejściu na stronę należy kliknąć pasek dodaj zgłoszenie, a następnie wpisać swoje dane zgłoszeniowe
i wysłać do organizatora.
Zgłoszenia można wysyłać także na email: ukskoronagdansk@gmail.com
6. Wpisowe:
Wpisowe promocyjne wynosi 20 zł. Opłaty należy dokonać na miejscu w dniu 18 lutego (Grupa 1000
w dniu 19.02.20167r.) do godziny 9.45 ( I runda rozpoczyna się o godzinie 10:00 ).
W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od 2 rundy.
7. Nagrody:
I miejsce puchar
I miejsce w kategorii juniorek statuetka
I – III miejsce w kategorii juniorek i juniorów medale
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, w każdej grupie dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Dodatkowe nagrody losowane.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:46
X-URL:http://www.koronagdansk.pl/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=285
X-COLOR:C5C5C7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170220T154500
DTEND;TZID=UTC:20170220T171500
UID:DF70C354-E4BA-45DC-95EF-7AC88BD0CBA5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T144028Z
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170220T173000
DTEND;TZID=UTC:20170220T193000
UID:37A7E1BD-F1CF-44A7-BA05-D5F9398F0A87
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143712Z
X-ACCESS:1
X-HITS:36
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170223T154500
DTEND;TZID=UTC:20170223T171500
UID:145FE821-E9F6-4744-A8A4-896F7F079818
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T144039Z
X-ACCESS:1
X-HITS:32
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170223T173000
DTEND;TZID=UTC:20170223T193000
UID:00DF619E-DCB5-4498-A0CE-4D9A7120EEB9
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20161226T143726Z
X-ACCESS:1
X-HITS:34
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170227T154500
DTEND;TZID=UTC:20170227T171500
UID:5D81FC60-A22E-4898-87E7-1737ED6CDFAB
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T231846Z
X-ACCESS:1
X-HITS:62
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170227T173000
DTEND;TZID=UTC:20170227T193000
UID:10F105B0-1AA9-4893-A256-99C04B2F9AA2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233740Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170302T154500
DTEND;TZID=UTC:20170302T171500
UID:4D4C3AD8-3532-4261-B7EC-21435F750E40
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T231912Z
X-ACCESS:1
X-HITS:63
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170302T173000
DTEND;TZID=UTC:20170302T193000
UID:5278F69C-082A-4400-BDE7-794126AFFE7F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233718Z
X-ACCESS:1
X-HITS:50
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170304T093000
DTEND;TZID=UTC:20170304T140000
UID:E09216DA-2166-44FE-9876-B5E24D008133
SUMMARY:Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20170208T231611Z
DESCRIPTION:\N Zapraszamy wszystkich młodych szachistów z gdyni - niedługo ukaże się Komunikat.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zapraszamy wszystkich młodych szachistów z gdyni - niedługo ukaże się Komunikat.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170208T231624Z
X-ACCESS:1
X-HITS:81
X-URL:
X-COLOR:FF3112
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20170305
DTEND;VALUE=DATE:20170306
UID:C8018E5A-E06F-425F-8B1B-5759E411CA7E
SUMMARY:IV liga seniorów - zjazd 2
DTSTAMP:20161226T144559Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Gothab\, Greenland
GEO:64.17500305;-51.73889923
LAST-MODIFIED:20161226T201034Z
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:FF9D0A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170306T154500
DTEND;TZID=UTC:20170306T171500
UID:7EFDDAB2-93F6-48FB-9EAC-23B366E3D139
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233814Z
X-ACCESS:1
X-HITS:59
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170306T173000
DTEND;TZID=UTC:20170306T193000
UID:967C3B48-BDC4-4316-A3D0-CE5AEA4F8676
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234214Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170309T154500
DTEND;TZID=UTC:20170309T171500
UID:1C473AF3-CFED-4A08-B15B-99E121049EF0
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233826Z
X-ACCESS:1
X-HITS:62
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170309T173000
DTEND;TZID=UTC:20170309T193000
UID:453D435C-5A6E-423C-B009-A22B8DDE50E7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234225Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170313T154500
DTEND;TZID=UTC:20170313T171500
UID:26176260-8846-48D7-A3EF-C11E5403AB77
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233839Z
X-ACCESS:1
X-HITS:59
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170313T173000
DTEND;TZID=UTC:20170313T193000
UID:84633A4F-3DC0-4A75-909E-3102C4985F97
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234235Z
X-ACCESS:1
X-HITS:59
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170316T154500
DTEND;TZID=UTC:20170316T171500
UID:B0639F10-2C58-4549-ACAB-1AA7FF7A189B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233852Z
X-ACCESS:1
X-HITS:63
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170316T173000
DTEND;TZID=UTC:20170316T193000
UID:D8278862-1C68-453F-8FB6-3033024C2C6B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234249Z
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170320T154500
DTEND;TZID=UTC:20170320T171500
UID:B074DA5F-D96B-49C1-B0AB-1EB2DD8E0402
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233904Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170320T173000
DTEND;TZID=UTC:20170320T193000
UID:C3B168BA-F6A9-4D8C-899A-84A452840A68
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234259Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170323T154500
DTEND;TZID=UTC:20170323T171500
UID:EA2B2D05-416E-411E-83BE-11BD81E4156A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233919Z
X-ACCESS:1
X-HITS:44
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170323T173000
DTEND;TZID=UTC:20170323T193000
UID:5B19995C-95E8-494B-B66A-E334DE40F63F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234312Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170327T154500
DTEND;TZID=UTC:20170327T161500
UID:01ADED0B-6C41-4F13-8268-38B2C0D25830
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233950Z
X-ACCESS:1
X-HITS:53
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170327T173000
DTEND;TZID=UTC:20170327T180000
UID:46025F9E-047E-4304-A3A6-61374C3C2DAF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234326Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170330T154500
DTEND;TZID=UTC:20170330T161500
UID:BDE023E5-9029-47EB-A999-38DC6CFB2A1A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234002Z
X-ACCESS:1
X-HITS:64
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170330T173000
DTEND;TZID=UTC:20170330T180000
UID:286C310F-E64F-4B0F-AEA2-951FC82A21A3
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234340Z
X-ACCESS:1
X-HITS:53
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20170402
DTEND;VALUE=DATE:20170403
UID:DBBB5E30-77B6-4226-933E-9A5BA76FE230
SUMMARY:IV liga seniorów - zjazd 3
DTSTAMP:20161226T144559Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Gothab\, Greenland
GEO:64.17500305;-51.73889923
LAST-MODIFIED:20161226T201034Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:FF9D0A
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170403T154500
DTEND;TZID=UTC:20170403T171500
UID:26F9593E-7734-4B2F-9CA6-838DBB2C8EF8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233355Z
X-ACCESS:1
X-HITS:69
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170403T173000
DTEND;TZID=UTC:20170403T193000
UID:E1B0E30C-A0EE-4B4F-A76D-9FC4B9F9CD2B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233622Z
X-ACCESS:1
X-HITS:59
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170406T154500
DTEND;TZID=UTC:20170406T171500
UID:CDD3DFA8-393F-45D5-8EF1-AC36CB92E24C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233415Z
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170406T173000
DTEND;TZID=UTC:20170406T193000
UID:CA6263E5-4D87-4B22-9840-A89F9F4F4AFB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T233637Z
X-ACCESS:1
X-HITS:53
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170410T154500
DTEND;TZID=UTC:20170410T161500
UID:3C1E65C5-E52F-413E-A7FD-79233AC85754
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234023Z
X-ACCESS:1
X-HITS:58
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170410T173000
DTEND;TZID=UTC:20170410T180000
UID:EB0EE308-7CB9-4229-A161-E5BFF934DD69
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234356Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170413T154500
DTEND;TZID=UTC:20170413T161500
UID:7C392355-FF88-4114-A1CB-255ABA3EB123
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234036Z
X-ACCESS:1
X-HITS:52
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170413T173000
DTEND;TZID=UTC:20170413T180000
UID:35CFB4CD-8532-4651-AF3C-4D24556D79AF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234406Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170420T154500
DTEND;TZID=UTC:20170420T161500
UID:8160E1EE-E2BF-41C2-9296-20728AA7ACC9
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234048Z
X-ACCESS:1
X-HITS:58
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170420T173000
DTEND;TZID=UTC:20170420T180000
UID:6E3067A1-E50D-4F55-8C04-0F707A74C531
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234418Z
X-ACCESS:1
X-HITS:49
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170424T154500
DTEND;TZID=UTC:20170424T161500
UID:09E2B61C-F060-43F7-87CE-A0DF5FD68262
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234102Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170424T173000
DTEND;TZID=UTC:20170424T180000
UID:F0BE9BE6-D191-4ADD-9865-99ECA8D9E619
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170208T234431Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170427T154500
DTEND;TZID=UTC:20170427T171500
UID:58F6F666-0D86-4C63-A51E-7E4F7BCD6933
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182113Z
X-ACCESS:1
X-HITS:49
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170427T173000
DTEND;TZID=UTC:20170427T193000
UID:1833AC55-2A99-43FA-86ED-73886FFE1903
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182058Z
X-ACCESS:1
X-HITS:58
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170504T154500
DTEND;TZID=UTC:20170504T171500
UID:7BD2489F-DFDF-42AB-989B-A346933A5F70
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182122Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170504T173000
DTEND;TZID=UTC:20170504T193000
UID:7D6C012E-92AC-41E8-BE59-89378C8B5F64
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182047Z
X-ACCESS:1
X-HITS:61
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170508T154500
DTEND;TZID=UTC:20170508T171500
UID:E4D1F3CA-9ACE-4666-B6CD-7F5FF985AF2A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180727Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170508T173000
DTEND;TZID=UTC:20170508T193000
UID:5FAC80CE-5E0A-4957-9322-AA8B3DCC5C7C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182037Z
X-ACCESS:1
X-HITS:42
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170511T154500
DTEND;TZID=UTC:20170511T171500
UID:4699CEE8-5DDA-4051-868E-AF73D1E3270E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180744Z
X-ACCESS:1
X-HITS:44
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170511T173000
DTEND;TZID=UTC:20170511T193000
UID:98DB1D15-8F22-4DDA-8343-C711C08DDC24
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182026Z
X-ACCESS:1
X-HITS:52
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170515T154500
DTEND;TZID=UTC:20170515T171500
UID:01CE7828-90AA-43AF-9851-326D4F789A2F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180756Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170515T173000
DTEND;TZID=UTC:20170515T193000
UID:18798D1E-CA31-49EC-B221-8722031E5733
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182018Z
X-ACCESS:1
X-HITS:53
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170518T154500
DTEND;TZID=UTC:20170518T171500
UID:A5E505A7-340A-42FD-BA19-61AE5B8D5C1B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180816Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170518T173000
DTEND;TZID=UTC:20170518T193000
UID:0F969B29-1307-48A6-B70A-0D95B25719A0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T182006Z
X-ACCESS:1
X-HITS:49
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170522T154500
DTEND;TZID=UTC:20170522T171500
UID:DFF10AA3-94EF-43FB-8F4D-8CD85E79C938
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180835Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170522T173000
DTEND;TZID=UTC:20170522T193000
UID:6868745B-7066-422E-B824-CF486517D97D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181957Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170525T154500
DTEND;TZID=UTC:20170525T171500
UID:0702A4B5-AA94-4C1C-8F74-395666A59270
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180854Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170525T173000
DTEND;TZID=UTC:20170525T193000
UID:87DE9E2E-09FA-4062-8BB4-143096354B21
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181945Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170529T154500
DTEND;TZID=UTC:20170529T171500
UID:0CF18DCD-7794-4048-9997-992553A88A0D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180912Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170529T173000
DTEND;TZID=UTC:20170529T193000
UID:99973DBB-31B3-4C5D-968F-B662FD589C93
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181935Z
X-ACCESS:1
X-HITS:44
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170601T154500
DTEND;TZID=UTC:20170601T171500
UID:6D7AE672-1E92-48D4-A7B5-D08079A35A68
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T180937Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170601T173000
DTEND;TZID=UTC:20170601T193000
UID:8C93CC2C-86FB-4370-9FB7-B83A7AF0D70A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181925Z
X-ACCESS:1
X-HITS:46
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170605T154500
DTEND;TZID=UTC:20170605T171500
UID:43D0271E-E662-4F61-937C-F4191FAF3702
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181036Z
X-ACCESS:1
X-HITS:38
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170605T173000
DTEND;TZID=UTC:20170605T193000
UID:39C272ED-E6CC-4EF1-8E4A-BDD8A6A682D1
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181914Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170608T154500
DTEND;TZID=UTC:20170608T171500
UID:47D964BB-6C4C-4996-8F3A-8CCA5198D666
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181049Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170608T173000
DTEND;TZID=UTC:20170608T193000
UID:471FA5F1-64B1-4331-93DC-D12F3BC04658
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181854Z
X-ACCESS:1
X-HITS:41
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170612T154500
DTEND;TZID=UTC:20170612T171500
UID:19898585-1476-4B37-9F09-6710348F2323
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181103Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170612T173000
DTEND;TZID=UTC:20170612T193000
UID:6173D4D5-EA70-4E6D-8F2C-8D4840ECB189
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181842Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170619T154500
DTEND;TZID=UTC:20170619T171500
UID:DE35B7AE-697A-4119-8A8A-04D758BA30A2
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181118Z
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170619T173000
DTEND;TZID=UTC:20170619T193000
UID:A1052A3C-1149-4D07-981D-C21022B49DE5
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181833Z
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170622T154500
DTEND;TZID=UTC:20170622T171500
UID:0492B7B5-0730-406A-AA70-7D17E2236E58
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - ostatnie w roku szkolnym!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181740Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170622T173000
DTEND;TZID=UTC:20170622T193000
UID:FC3F69E6-7724-4542-87AA-56CA31F276DE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - ostatnie w roku szkolnym!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:33 generała józefa bema\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50812770;18.53954530
LAST-MODIFIED:20170426T181650Z
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170911T154500
DTEND;TZID=UTC:20170911T171500
UID:75D652AE-C3FF-4597-A02F-4C41AEEA48D3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - pierwsze w roku szkolnym!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T223916Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170911T173000
DTEND;TZID=UTC:20170911T193000
UID:98F4F7B3-A95B-47E3-AC75-3975D333F19A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - pierwsze w roku szkolnym!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225231Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170914T154500
DTEND;TZID=UTC:20170914T171500
UID:AAB68488-0166-4059-8082-63ED54E9EF2E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T223950Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170914T173000
DTEND;TZID=UTC:20170914T193000
UID:387AEBBE-DC4D-48B5-AC6D-A969926BA5B0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225255Z
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20170916
DTEND;VALUE=DATE:20170918
UID:7A06134F-0F5B-4C55-952B-19550631C1E3
SUMMARY:V Malbork Junior Open
DTSTAMP:20170908T232212Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:Malbork\, Polska
GEO:54.03613190;19.03797630
LAST-MODIFIED:20170917T121755Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2592/regulations.html?l=pl
X-COLOR:02C20F
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170918T154500
DTEND;TZID=UTC:20170918T171500
UID:6A695919-0AB7-4F6B-ACA0-BD60068CD579
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224022Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170918T173000
DTEND;TZID=UTC:20170918T193000
UID:C218C8E2-57C4-467F-826E-340E0158B99A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225323Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170921T154500
DTEND;TZID=UTC:20170921T171500
UID:7A24DEF3-98BB-4680-B309-84509F78AA39
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224043Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170921T173000
DTEND;TZID=UTC:20170921T193000
UID:78454181-EA50-4CB7-B122-C195810E37FA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225343Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20170923
DTEND;VALUE=DATE:20171001
UID:83B599FA-3D2F-4A69-951B-8DCE30808DCF
SUMMARY:Eliminacje MPM MPJ - Jastrzębia Góra
DTSTAMP:20170908T231550Z
DESCRIPTION:\N Zgłoszenia do 14 września! Wyjazd z trenerem Tomkiem Kempińskim. Szansa na finały Mistrzostw Polski w 2018 roku!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Zgłoszenia do 14 września! Wyjazd z trenerem Tomkiem Kempińskim. Szansa na finały Mistrzostw Polski w 2018 roku!
LOCATION:5 Królewska\, Jastrzębia Góra\, Poland
GEO:54.83269882;18.29840088
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=http://www.pwzszach.org.pl/wordpress/wp-content/uploads/2017/08/Komunikat_Eliminacji-Miedzywojewodzkich-2017.pdf&hl=pl
X-COLOR:CF3711
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170925T154500
DTEND;TZID=UTC:20170925T171500
UID:B87A5AB3-BAFE-4282-9C33-2FD15683740C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski (lub Ryszard Komorowicz)\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski (lub Ryszard Komorowicz)
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224135Z
X-ACCESS:1
X-HITS:33
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170925T173000
DTEND;TZID=UTC:20170925T193000
UID:5509C5AB-47B5-4E70-A3E7-491FFDDA4735
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225411Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170928T154500
DTEND;TZID=UTC:20170928T171500
UID:BE333666-A57A-47CB-9DC3-46DEA280AC8B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski (lub Ryszard Komorowicz)\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski (lub Ryszard Komorowicz)
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224213Z
X-ACCESS:1
X-HITS:15
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20170928T173000
DTEND;TZID=UTC:20170928T193000
UID:C292AB21-D238-4EC5-965F-EFCEB5FD739F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225423Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171002T154500
DTEND;TZID=UTC:20171002T171500
UID:DD5DCF3E-06CB-475C-8138-50FD85AAF05A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224302Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171002T173000
DTEND;TZID=UTC:20171002T193000
UID:63B81860-B989-4445-B060-0B29CB440E19
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225454Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171005T154500
DTEND;TZID=UTC:20171005T171500
UID:336B0E9F-A19F-4502-B793-FD69EE7567AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224326Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171005T173000
DTEND;TZID=UTC:20171005T193000
UID:E63AF67D-2C14-42C2-8A98-B35C05089B5D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225510Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171009T154500
DTEND;TZID=UTC:20171009T171500
UID:45E12CDE-17C9-4C85-873D-632702A1C159
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224341Z
X-ACCESS:1
X-HITS:31
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171009T173000
DTEND;TZID=UTC:20171009T193000
UID:C5DA4627-5101-4C51-A9F9-9FA6A591B44C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225524Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171012T154500
DTEND;TZID=UTC:20171012T171500
UID:B55CAB53-BACF-4391-ACFB-8E85F2B87B74
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224401Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171012T173000
DTEND;TZID=UTC:20171012T193000
UID:D33B18B2-6F08-4412-AE85-31A4EB3E007F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225543Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20171014
DTEND;VALUE=DATE:20171015
UID:6FF6E002-82F8-4D9C-80CA-01BAE7EFE3E0
SUMMARY:VI Międzynarodowy Turniej Pamięci Marii Trafalskiej
DTSTAMP:20170908T232816Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:30 Kapliczna\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42282900;18.59713490
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5211/
X-COLOR:04BDB7
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171016T154500
DTEND;TZID=UTC:20171016T171500
UID:6A2E7976-2B25-4268-B850-A46D260CC92C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224413Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171016T173000
DTEND;TZID=UTC:20171016T193000
UID:E8EFD027-0615-48E5-B7AB-EBAFDC880336
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225628Z
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171019T154500
DTEND;TZID=UTC:20171019T171500
UID:BCCF4715-BC4E-4057-BF29-15E2654C4DD8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224426Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171019T173000
DTEND;TZID=UTC:20171019T193000
UID:737F026B-28D7-415C-B82C-ACEA5C6296FF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225639Z
X-ACCESS:1
X-HITS:15
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171021T093000
DTEND;TZID=UTC:20171021T160000
UID:D3A4A0F0-50A0-4DE8-B25D-29E171870B48
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20170917T121208Z
DESCRIPTION:\N Komunikat "w drodze". Będziemy chcieli wystawić 2 zespoły.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Komunikat "w drodze". Będziemy chcieli wystawić 2 zespoły.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_5648/
X-COLOR:FF9F0F
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171022T100000
DTEND;TZID=UTC:20171022T150000
UID:9A3C680D-375A-4DD4-A7FD-39FE647937F5
SUMMARY:Turniej Klasyfikacyjny KORONA - 1000 1250
DTSTAMP:20170917T121535Z
DESCRIPTION:\N Grupy bez kategorii oraz V chłopcy i IV dziewczynki. W niedzielę.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Grupy bez kategorii oraz V chłopcy i IV dziewczynki. W niedzielę.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:15
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5651/
X-COLOR:12D404
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171023T154500
DTEND;TZID=UTC:20171023T171500
UID:A5465838-F72D-47CA-A183-891A2E379A76
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224441Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171023T173000
DTEND;TZID=UTC:20171023T193000
UID:5C9B3521-4941-4D60-80D9-9F0324D966E0
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225654Z
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171026T154500
DTEND;TZID=UTC:20171026T171500
UID:DA4035F9-5590-4559-8214-5151F6F90FB5
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224510Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171026T173000
DTEND;TZID=UTC:20171026T193000
UID:5683DB1E-7846-44B5-8CA1-2A1CE1054DE6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225706Z
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171030T154500
DTEND;TZID=UTC:20171030T171500
UID:6BD9767A-50AD-44DB-B972-453A2001F5CA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224525Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171030T173000
DTEND;TZID=UTC:20171030T193000
UID:099473A5-B03B-4CED-8B56-D6A254C820BF
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225721Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171102T154500
DTEND;TZID=UTC:20171102T171500
UID:3EF3AD63-3A36-4A66-B8F2-8D6EEBEA479E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224543Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171102T173000
DTEND;TZID=UTC:20171102T193000
UID:BA827B28-898C-4ACB-865B-34B30AC1C8DB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225736Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171106T154500
DTEND;TZID=UTC:20171106T171500
UID:B44BC119-2DB6-4443-9715-831226190DD9
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224558Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171106T173000
DTEND;TZID=UTC:20171106T193000
UID:77542DF7-B023-44F0-B304-15A6428E392B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225751Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171109T154500
DTEND;TZID=UTC:20171109T171500
UID:6C7A5CF1-0ECC-463F-9C04-CC1A84E408F4
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224613Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171109T173000
DTEND;TZID=UTC:20171109T193000
UID:116DDA06-3FA8-481C-8F60-653CC2C71B08
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225808Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171113T154500
DTEND;TZID=UTC:20171113T171500
UID:E6D363E6-AEE1-4A81-8B83-2134CB78C313
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224638Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171113T173000
DTEND;TZID=UTC:20171113T193000
UID:87B6FD1C-30CB-4F86-8C70-C63FBE0E53E5
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225844Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171116T154500
DTEND;TZID=UTC:20171116T171500
UID:63C3E80F-004E-4B9F-AD3A-016A9B3E60E2
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224652Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171116T173000
DTEND;TZID=UTC:20171116T193000
UID:27C14282-1343-481C-9B61-05672D4401AE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225857Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171120T154500
DTEND;TZID=UTC:20171120T171500
UID:BA5DDFA5-C915-4D20-A5F4-65673BED5AE3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224704Z
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171120T173000
DTEND;TZID=UTC:20171120T193000
UID:DD0D75AE-5E43-4872-86AD-B15FB4E81BFE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225908Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171123T154500
DTEND;TZID=UTC:20171123T171500
UID:CBF0FF6A-4E0B-402A-8EFA-D6AA6A9F06BE
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224718Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171123T173000
DTEND;TZID=UTC:20171123T193000
UID:B912ABE7-5DCD-4C9B-998A-D29F450FAEB7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225923Z
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171125T100000
DTEND;TZID=UTC:20171126T160000
UID:E532E6E3-DF75-4F7F-94C8-F21EA459286D
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów - weekend 1
DTSTAMP:20170917T122057Z
DESCRIPTION:\N Na I kategorię - dla zawodników o rankingu PZSzach 1800 i więcej. 2 weekendy.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Na I kategorię - dla zawodników o rankingu PZSzach 1800 i więcej. 2 weekendy.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5652/index.html?l=pl
X-COLOR:0516FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171127T154500
DTEND;TZID=UTC:20171127T171500
UID:73A3096E-7079-41AA-9357-B7B2FF60BF84
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224745Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171127T173000
DTEND;TZID=UTC:20171127T193000
UID:12DFBFAD-1504-47F7-9AC2-DAF01E5E7E29
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225937Z
X-ACCESS:1
X-HITS:27
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171130T154500
DTEND;TZID=UTC:20171130T171500
UID:4D09C628-9F31-4F88-BD45-388044AD6025
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224806Z
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171130T173000
DTEND;TZID=UTC:20171130T193000
UID:DBE9C25D-ACDD-4119-A2DC-ECDA80291E6B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T225951Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171204T154500
DTEND;TZID=UTC:20171204T171500
UID:4ECDB505-BB8C-4092-BF01-F1C8A6A78FE1
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224825Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171204T173000
DTEND;TZID=UTC:20171204T193000
UID:8676A7F6-9DEF-4F9B-A7FD-E60DC6ECB71C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T230010Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171207T154500
DTEND;TZID=UTC:20171207T171500
UID:4633DCFD-9F96-4E07-B963-8F4646576ED8
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224837Z
X-ACCESS:1
X-HITS:32
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171207T173000
DTEND;TZID=UTC:20171207T193000
UID:D1219292-8032-4C89-BBEA-CB4C663589A5
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T230020Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171209T093000
DTEND;TZID=UTC:20171209T143000
UID:2455E216-E104-43C0-B576-DC45B107C44C
SUMMARY:TURNIEJ MIKOŁAJKOWY MDK
DTSTAMP:20171203T205721Z
DESCRIPTION:\N Uwaga - nasz słynny doroczny Turniej Mikołajkowy. Zapraszamy członków UKS MDK Gdynia oraz dzieci uczęszczające na zajęcia w MDK w dowolnej pracowni. Jak zwykle wiele nagród i emocji dla wszystkich. Miejsce spotkania tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z szachami, z tymi, którzy trenują już dłużej.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Uwaga - nasz słynny doroczny Turniej Mikołajkowy. Zapraszamy członków UKS MDK Gdynia oraz dzieci uczęszczające na zajęcia w MDK w dowolnej pracowni. Jak zwykle wiele nagród i emocji dla wszystkich. Miejsce spotkania tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z szachami, z tymi, którzy trenują już dłużej.
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:FF2F05
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171209T100000
DTEND;TZID=UTC:20171210T160000
UID:44A2EF58-A0EE-412B-8555-BF54F9865652
SUMMARY:Turniej Przyszłych Arcymistrzów - weekend 2
DTSTAMP:20170917T122057Z
DESCRIPTION:\N Na I kategorię - dla zawodników o rankingu PZSzach 1800 i więcej. 2 weekendy.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Na I kategorię - dla zawodników o rankingu PZSzach 1800 i więcej. 2 weekendy.
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20170917T122123Z
X-ACCESS:1
X-HITS:32
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5652/index.html?l=pl
X-COLOR:0516FF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171214T154500
DTEND;TZID=UTC:20171214T171500
UID:9F11175B-0F88-4FD3-9C47-6EC44884BA00
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224908Z
X-ACCESS:1
X-HITS:39
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171214T173000
DTEND;TZID=UTC:20171214T193000
UID:DF8B84A7-3F4A-4870-B400-1590C04892D8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T230043Z
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171218T154500
DTEND;TZID=UTC:20171218T171500
UID:FD91F8A2-D13D-44EF-8A21-EF5526615428
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T224926Z
X-ACCESS:1
X-HITS:37
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171218T173000
DTEND;TZID=UTC:20171218T193000
UID:B7349414-07BD-4232-A1C3-73EB7F4733B2
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T230052Z
X-ACCESS:1
X-HITS:36
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171221T154500
DTEND;TZID=UTC:20171221T171500
UID:63FA84EE-0F3A-47DD-8618-9B2D21BD25A4
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - ostatnie w roku 2017!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T230128Z
X-ACCESS:1
X-HITS:33
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20171221T173000
DTEND;TZID=UTC:20171221T193000
UID:C0A34C05-7686-42EF-9649-51C9AA656260
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - ostatnie w 2017 roku!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20170908T230155Z
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180108T154500
DTEND;TZID=UTC:20180108T171500
UID:A16B7876-6BE5-4071-AC13-AA2330BC81DB
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - pierwsze w roku 2018!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233148Z
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180108T173000
DTEND;TZID=UTC:20180108T193000
UID:723E4AEE-D9D2-45DA-8C7B-09924CF91A57
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - zapraszamy w roku 2018!!!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234018Z
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180111T154500
DTEND;TZID=UTC:20180111T171500
UID:B4505271-3718-4CD4-9F84-4098913C1209
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233225Z
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180111T173000
DTEND;TZID=UTC:20180111T193000
UID:DF00039B-C600-444B-ACBA-73BEC55C991F
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234043Z
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180115T154500
DTEND;TZID=UTC:20180115T171500
UID:92698B65-C801-4178-95A4-E43CA3A1DD7A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233247Z
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180115T173000
DTEND;TZID=UTC:20180115T193000
UID:27273003-CC7C-4353-9324-70A76C231EEA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234101Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180118T154500
DTEND;TZID=UTC:20180118T171500
UID:AE13BDD4-CD5F-47A4-A269-DFBB32A300B0
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233305Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180118T173000
DTEND;TZID=UTC:20180118T193000
UID:DF33F2E3-C50A-4E95-A982-82177A972A86
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234116Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180122T154500
DTEND;TZID=UTC:20180122T171500
UID:67F67F27-805D-48D7-93A4-40B8F3D2B482
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233322Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180122T173000
DTEND;TZID=UTC:20180122T193000
UID:F5E119EB-4D7A-475E-BB9E-0D13A46382BA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234135Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180125T154500
DTEND;TZID=UTC:20180125T171500
UID:F15EDC0B-ED91-475B-AFCB-6FB3E51BBDFA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233343Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180125T173000
DTEND;TZID=UTC:20180125T193000
UID:2AEE897F-ACC4-4328-8162-ACCF828F31BE
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234158Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180212T154500
DTEND;TZID=UTC:20180212T171500
UID:B5068891-A8D1-474C-A431-E15F5B7638BA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233413Z
X-ACCESS:1
X-HITS:38
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180212T173000
DTEND;TZID=UTC:20180212T193000
UID:2965CD95-40C1-457D-9BB0-EC4EA0526D04
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234235Z
X-ACCESS:1
X-HITS:46
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180215T154500
DTEND;TZID=UTC:20180215T171500
UID:1E625960-1899-4B23-AA43-430E5DFCB4AD
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233436Z
X-ACCESS:1
X-HITS:37
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180215T173000
DTEND;TZID=UTC:20180215T193000
UID:385E94B2-30DD-4A91-98EC-8E7C5D1D3FD8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234250Z
X-ACCESS:1
X-HITS:35
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180219T154500
DTEND;TZID=UTC:20180219T171500
UID:17108734-2216-48AA-91CB-196EC4392145
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233459Z
X-ACCESS:1
X-HITS:40
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180219T173000
DTEND;TZID=UTC:20180219T193000
UID:2B464DAC-7247-41A8-9119-B8B326A90CEA
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234317Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180222T154500
DTEND;TZID=UTC:20180222T171500
UID:5B9DD05B-0B01-42CB-A09C-90CCF46DD88D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233524Z
X-ACCESS:1
X-HITS:46
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180222T173000
DTEND;TZID=UTC:20180222T193000
UID:417F6024-EF29-4A9A-9473-DB7288C4F88D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234335Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180226T154500
DTEND;TZID=UTC:20180226T171500
UID:6250A5E6-2E30-43E9-A321-04B8709A1D99
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233547Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180226T173000
DTEND;TZID=UTC:20180226T193000
UID:0A5B2567-4D11-4789-A972-76EB2B21BE0C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180103T000403Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180301T154500
DTEND;TZID=UTC:20180301T171500
UID:901ACAD6-A566-4F4B-95C4-BCA695CEA565
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233613Z
X-ACCESS:1
X-HITS:57
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180301T173000
DTEND;TZID=UTC:20180301T193000
UID:7AFF4195-D6D7-4CD8-B4F2-1F3403F4A395
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234413Z
X-ACCESS:1
X-HITS:53
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180305T154500
DTEND;TZID=UTC:20180305T171500
UID:AF733EF6-35CB-42EC-8FBD-74FEFAA16091
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233633Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180305T173000
DTEND;TZID=UTC:20180305T193000
UID:ACB24F7C-9071-42DF-9F7F-AB45FB0A116A
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234431Z
X-ACCESS:1
X-HITS:50
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180308T154500
DTEND;TZID=UTC:20180308T171500
UID:5D86DC7E-F1E4-4783-81C8-4D754CEA5B37
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233650Z
X-ACCESS:1
X-HITS:42
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180308T173000
DTEND;TZID=UTC:20180308T193000
UID:F5A8F553-7378-48A1-85E9-9D6FE62905C7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234453Z
X-ACCESS:1
X-HITS:46
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180310T100000
DTEND;TZID=UTC:20180310T160000
UID:F58E094D-B52A-436E-973A-865A565EEA96
SUMMARY:XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20180103T000052Z
DESCRIPTION:\N Komunikat będzie dostępny na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_37/regulations.html?l=pl \N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Komunikat będzie dostępny na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_37/regulations.html?l=pl
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180103T000101Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_37/
X-COLOR:FF421C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180312T154500
DTEND;TZID=UTC:20180312T171500
UID:D1ADAF2E-8423-4D22-B2E2-097AA13A1228
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233731Z
X-ACCESS:1
X-HITS:46
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180312T173000
DTEND;TZID=UTC:20180312T193000
UID:1AA9559A-54AA-425C-ADE7-ED0D2C8131E7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N Maja i Szymon z trenerem na MPJ 16 w Jastrzębiej Górze\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
Maja i Szymon z trenerem na MPJ 16 w Jastrzębiej Górze
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234551Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180315T154500
DTEND;TZID=UTC:20180315T171500
UID:ED892AA8-3CDE-4BB5-B42F-DEC6490959AA
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233755Z
X-ACCESS:1
X-HITS:55
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180315T173000
DTEND;TZID=UTC:20180315T193000
UID:E81B2C18-61FE-40A1-A335-40BF43BE574E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N Maja i Szymon z trenerem na MPJ 16 w Jastrzębiej Górze\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
Maja i Szymon z trenerem na MPJ 16 w Jastrzębiej Górze
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234609Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180319T154500
DTEND;TZID=UTC:20180319T171500
UID:BC20A731-DF1B-4538-9F5B-970E2B2F1272
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180103T000322Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180319T173000
DTEND;TZID=UTC:20180319T193000
UID:A58720A5-B673-46CC-AAE0-5A066828D5C4
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234642Z
X-ACCESS:1
X-HITS:38
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180322T154500
DTEND;TZID=UTC:20180322T171500
UID:D01E036D-AB72-455C-B37A-8461D51221D7
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180103T000301Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180322T173000
DTEND;TZID=UTC:20180322T193000
UID:A062C33D-0EEA-4B9C-8C40-4D2C0DE9D3F6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234705Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180324T100000
DTEND;TZID=UTC:20180325T160000
UID:5A74342D-CF47-4C17-83F2-40016ED9AE17
SUMMARY:Turnieje o "Gdańską Koronę"
DTSTAMP:20180504T194959Z
DESCRIPTION:\N Cykl turniejów klasyfikacyjnych\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Cykl turniejów klasyfikacyjnych
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:25C206
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180326T154500
DTEND;TZID=UTC:20180326T171500
UID:64908C5E-57E6-4924-A755-C0FCC6794C7E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233902Z
X-ACCESS:1
X-HITS:45
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180326T173000
DTEND;TZID=UTC:20180326T193000
UID:A3C317CC-6BE7-46CA-900E-0F9B8964F11C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234718Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180329T154500
DTEND;TZID=UTC:20180329T171500
UID:5BEBC358-F418-49EB-9218-6B0624E339E9
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T233927Z
X-ACCESS:1
X-HITS:49
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180329T173000
DTEND;TZID=UTC:20180329T193000
UID:3EF2F082-EB56-44E5-8762-C410F4EA2152
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180102T234738Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180405T154500
DTEND;TZID=UTC:20180405T171500
UID:DF5D1DF4-6CB4-4BE7-93B0-B06E0871D78A
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201656Z
X-ACCESS:1
X-HITS:8
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180405T173000
DTEND;TZID=UTC:20180405T193000
UID:71C689CD-B870-490B-94DE-8E11B9870894
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T200812Z
X-ACCESS:1
X-HITS:8
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180407T100000
DTEND;TZID=UTC:20180408T160000
UID:2F6F4264-2B25-4369-9801-E516BD060BAB
SUMMARY:Gdańska Wiosna Szachowa
DTSTAMP:20180504T194646Z
DESCRIPTION:\N Cykl turniejów klasyfikacyjnych oraz Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Cykl turniejów klasyfikacyjnych oraz Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych
LOCATION:1 Zielony Trójkąt\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.37860107;18.62929916
LAST-MODIFIED:20180504T194808Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:828282
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180409T154500
DTEND;TZID=UTC:20180409T171500
UID:EB0F0862-172C-4DC6-98B3-890591B16310
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201713Z
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180409T173000
DTEND;TZID=UTC:20180409T193000
UID:B50BE750-BE09-47D1-9B3C-369EA7236FB7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T200831Z
X-ACCESS:1
X-HITS:13
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180412T154500
DTEND;TZID=UTC:20180412T171500
UID:389CAC8A-9539-4230-95AC-F9674BC7CB1B
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201736Z
X-ACCESS:1
X-HITS:14
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180412T173000
DTEND;TZID=UTC:20180412T193000
UID:02273D3B-92BC-4953-8220-D198289A793E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T200855Z
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180416T154500
DTEND;TZID=UTC:20180416T171500
UID:3E207103-86E8-4738-B8B7-3D7DA589888F
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201755Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180416T173000
DTEND;TZID=UTC:20180416T193000
UID:0095C2B5-221B-4E08-8EC6-00A1DAE9FE55
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T200947Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180419T154500
DTEND;TZID=UTC:20180419T171500
UID:18F2E9B9-4399-4B5F-9EB3-9FF84B6B0486
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201852Z
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180419T173000
DTEND;TZID=UTC:20180419T193000
UID:978C7C39-C7DE-4869-8BD4-D3CD4F80C57D
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201105Z
X-ACCESS:1
X-HITS:17
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180421T100000
DTEND;TZID=UTC:20180421T163000
UID:E37C14B7-3FE2-4419-BAC4-756EEE00A384
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa do lat 7 i 8
DTSTAMP:20180325T213739Z
DESCRIPTION:\N W tym roku Mistrzostwa odbędą się w Kartuzach.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: W tym roku Mistrzostwa odbędą się w Kartuzach.
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08FF31
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180423T154500
DTEND;TZID=UTC:20180423T171500
UID:4906D8EA-E14B-4F30-BE6B-BF944EFFCDD6
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201913Z
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180423T173000
DTEND;TZID=UTC:20180423T193000
UID:3427DC62-9112-4500-B2C6-03E0714B534B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201140Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180426T154500
DTEND;TZID=UTC:20180426T171500
UID:98B0140F-D3B8-4155-B896-749E4A11ED42
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201928Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180426T173000
DTEND;TZID=UTC:20180426T193000
UID:FD4ADC3C-5AEA-4E08-861A-B778F7ADB358
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201206Z
X-ACCESS:1
X-HITS:23
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180507T154500
DTEND;TZID=UTC:20180507T171500
UID:53CC18CE-88CA-46D0-BC2E-5DC7CEF1E904
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201956Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180507T173000
DTEND;TZID=UTC:20180507T193000
UID:508FC405-D1B8-4776-9219-9B0E122C2DAC
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201301Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180510T154500
DTEND;TZID=UTC:20180510T171500
UID:B5BC1D37-76D1-4A04-9CC7-0495F0CE3A1D
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202016Z
X-ACCESS:1
X-HITS:28
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180510T173000
DTEND;TZID=UTC:20180510T193000
UID:41A6DDDD-1FA7-4D09-B97F-727BC53556BB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201317Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180512T100000
DTEND;TZID=UTC:20180512T160000
UID:6884D791-905A-400D-9958-B1D1C10D5CC7
SUMMARY:IV liga juniorów
DTSTAMP:20180504T190921Z
DESCRIPTION:\N Szykuje się bardzo ciekawy turniej drużynowy juniorów. Przepisy ograniczają ranking średni zespołu do 1800, turniej będzie wyrównany. Formuła "każdy z każdym", oraz mecz i rewanż gwarantuje sprawiedliwe wyniki.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Szykuje się bardzo ciekawy turniej drużynowy juniorów. Przepisy ograniczają ranking średni zespołu do 1800, turniej będzie wyrównany. Formuła "każdy z każdym", oraz mecz i rewanż gwarantuje sprawiedliwe wyniki.
LOCATION:60 Jowisza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50159836;18.45299911
LAST-MODIFIED:20180504T191554Z
X-ACCESS:1
X-HITS:15
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_3053/
X-COLOR:FF9F0F
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180512T100000
DTEND;TZID=UTC:20180513T160000
UID:2AF2C73D-555F-4EC3-821E-C9464C05639F
SUMMARY:Szachowa Majówka - Gdynia Chwarzno
DTSTAMP:20180504T192256Z
DESCRIPTION:\N Turnieje klasyfikacyjne - okazja do podniesienia swoich kwalifikacji. Sobota i niedziela - szczegóły na chessarbiter.com\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turnieje klasyfikacyjne - okazja do podniesienia swoich kwalifikacji. Sobota i niedziela - szczegóły na chessarbiter.com
LOCATION:60 Jowisza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50159836;18.45299911
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:00CF1C
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180514T154500
DTEND;TZID=UTC:20180514T171500
UID:CE0E93A3-25B8-4458-817D-23F874C8A6A6
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202032Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180514T173000
DTEND;TZID=UTC:20180514T193000
UID:29075939-2B84-46F1-81A6-382D6FF238C9
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201329Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180517T154500
DTEND;TZID=UTC:20180517T171500
UID:F4677503-9919-4B13-8419-A321A89FC40C
SUMMARY:Zajęcia Kadra B (2)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202048Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180517T173000
DTEND;TZID=UTC:20180517T193000
UID:B75AED4B-8139-426B-8D55-39A1F7387087
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201344Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180520T100000
DTEND;TZID=UTC:20180520T160000
UID:C1BF2640-29FF-4CE0-BA68-0E35A1D66F52
SUMMARY:IV liga seniorów - zjazd 5 i ostatni
DTSTAMP:20180504T190921Z
DESCRIPTION:\N Ostatnie 2 boje w lidze seniorów. Nie wygramy, ale przy 2 zwycięstwach jakieś szanse na 2 miejsce promowane barażem o III ligę są!\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Ostatnie 2 boje w lidze seniorów. Nie wygramy, ale przy 2 zwycięstwach jakieś szanse na 2 miejsce promowane barażem o III ligę są!
LOCATION:42 Stare Miasto\, Malbork\, Polska
GEO:54.03745270;19.02594185
LAST-MODIFIED:20180504T193204Z
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:FF9F0F
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180521T154500
DTEND;TZID=UTC:20180521T171500
UID:AACB3FFF-1A4B-4C73-9956-F25A8B6E9452
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202551Z
X-ACCESS:1
X-HITS:24
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180521T173000
DTEND;TZID=UTC:20180521T193000
UID:B31FC8C3-C0CC-4CE7-9A24-7CC1BEFF433C
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201358Z
X-ACCESS:1
X-HITS:22
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180524T154500
DTEND;TZID=UTC:20180524T171500
UID:518E070A-9A94-49C2-A1CB-358DEFD6E27E
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202115Z
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180524T173000
DTEND;TZID=UTC:20180524T193000
UID:99AF5439-CE1A-4578-BEF3-BD92513E7893
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201421Z
X-ACCESS:1
X-HITS:16
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180525T170000
DTEND;TZID=UTC:20180527T160000
UID:1C584DBB-DA8D-4C20-909C-E91591D84673
SUMMARY:Szachowy Weekend w Galerii Alfa Centrum
DTSTAMP:20180504T192734Z
DESCRIPTION:\N Cykl turniejów dla wszystkich - w piątek Blitz, w sobotę OPEN, w niedzielę turnieje dla juniorów.\N\N Komunikat http://www.pwzszach.org.pl/sprawy-biezace/turnieje-szachowe-w-galerii-alfa-centrum-w-gdansku/\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Cykl turniejów dla wszystkich - w piątek Blitz, w sobotę OPEN, w niedzielę turnieje dla juniorów.
Komunikat http://www.pwzszach.org.pl/sprawy-biezace/turnieje-szachowe-w-galerii-alfa-centrum-w-gdansku/
LOCATION:41c Kołobrzeska\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.40640640;18.60495949
LAST-MODIFIED:20180504T193116Z
X-ACCESS:1
X-HITS:12
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1154/
X-COLOR:A3A3A3
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180528T154500
DTEND;TZID=UTC:20180528T171500
UID:81710AD6-09D7-4C37-94FD-3821225B1434
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202136Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180528T173000
DTEND;TZID=UTC:20180528T193000
UID:B37184DD-A028-4BC0-A57E-AC817A7088B8
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201433Z
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180604T154500
DTEND;TZID=UTC:20180604T171500
UID:A1DA9ED3-502B-4F0B-A61C-2D87325253E3
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202200Z
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180604T173000
DTEND;TZID=UTC:20180604T193000
UID:285AE682-D3CD-4537-8171-C462449D4094
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201513Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180607T154500
DTEND;TZID=UTC:20180607T171500
UID:3E46CC6C-5E1F-4F19-A6C0-0F0743CE9605
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202214Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180607T173000
DTEND;TZID=UTC:20180607T193000
UID:D1222885-8BF3-4D62-9F8A-EC2ED3B45D45
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201542Z
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180609T093000
DTEND;TZID=UTC:20180609T153000
UID:80C76061-E92F-4203-9ECA-C214644E8304
SUMMARY:Mistrzostwa Województwa Juniorów 9.06.2018
DTSTAMP:20180529T222555Z
DESCRIPTION:\N Turniej obowiązkowy dla kadry juniorów.\N\N 1szy etap eliminacji do indywidualnych Mistrzostw Polski.\N\N Rozgrywki na terenie hali Międzynarodowych Targów Gdańskich - Amber Expo.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Turniej obowiązkowy dla kadry juniorów.
1szy etap eliminacji do indywidualnych Mistrzostw Polski.
Rozgrywki na terenie hali Międzynarodowych Targów Gdańskich - Amber Expo.
LOCATION:11 Żaglowa\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.38650220;18.63497860
LAST-MODIFIED:20180529T222823Z
X-ACCESS:1
X-HITS:12
X-URL:
X-COLOR:FF2908
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180611T154500
DTEND;TZID=UTC:20180611T171500
UID:44ED5AFF-5B7D-4E63-99D1-993BD08E7677
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202236Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180611T173000
DTEND;TZID=UTC:20180611T193000
UID:58D31FD4-77B3-46D2-930C-81BA8F8F06F7
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T201558Z
X-ACCESS:1
X-HITS:18
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180614T154500
DTEND;TZID=UTC:20180614T171500
UID:E7F07EFF-51AE-454E-BCDF-917B453C0AF2
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202251Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180614T173000
DTEND;TZID=UTC:20180614T193000
UID:2FCE1EA7-33AA-4DBA-8DE5-9A5D2E84E368
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202715Z
X-ACCESS:1
X-HITS:21
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180618T154500
DTEND;TZID=UTC:20180618T171500
UID:E63235DA-1020-43E9-BFAA-04E001284784
SUMMARY:Zajęcia Kadra B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202304Z
X-ACCESS:1
X-HITS:20
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180618T173000
DTEND;TZID=UTC:20180618T193000
UID:2B239647-4731-4B38-A91C-3BC460EA2D14
SUMMARY:Zajęcia Kadra A
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202728Z
X-ACCESS:1
X-HITS:30
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180621T154500
DTEND;TZID=UTC:20180621T171500
UID:9AD16B3F-A4E1-4E67-8A3E-6C4565FFB315
SUMMARY:Zajęcia Kadra B - ostatnie zajęcia przed wakacjami!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202504Z
X-ACCESS:1
X-HITS:31
X-URL:
X-COLOR:08A103
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180621T173000
DTEND;TZID=UTC:20180621T193000
UID:066A3D15-A225-47C7-920F-5BD3EE93B117
SUMMARY:Zajęcia Kadra A - ostanie przed wakacjami!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180325T202754Z
X-ACCESS:1
X-HITS:31
X-URL:
X-COLOR:052FFF
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180903T154500
DTEND;TZID=UTC:20180903T193000
UID:B8E75C66-A77E-4B7D-BF9C-9851F0A9FC12
SUMMARY:Zajęcia Kadra A+B - powitanie nowego sezonu!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180831T222943Z
X-ACCESS:1
X-HITS:38
X-URL:
X-COLOR:052fff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180906T154500
DTEND;TZID=UTC:20180906T193000
UID:108A841B-2774-4D61-8C97-34884C210231
SUMMARY:Zajęcia Kadra A+B!
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Lubomir Wyrzykowski\N\N Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Lubomir Wyrzykowski
Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180831T223121Z
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:052fff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180910T154500
DTEND;TZID=UTC:20180910T171500
UID:1DFE1B6D-32BF-449D-9862-47F5DE79555B
SUMMARY:Zajęcia Kadra A+B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180831T223234Z
X-ACCESS:1
X-HITS:65
X-URL:
X-COLOR:052fff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180910T173000
DTEND;TZID=UTC:20180910T193000
UID:702759FF-64A0-4B4A-B4A1-FD9CA3F091AB
SUMMARY:Kadra - zajęcia indywidualne
DTSTAMP:20180831T223614Z
DESCRIPTION:\N Trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Trener Tomasz Kempiński
X-ACCESS:1
X-HITS:78
X-URL:
X-COLOR:29ff03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180913T154500
DTEND;TZID=UTC:20180913T171500
UID:F3FC5D45-32EB-4F28-AD0A-562566B8D87E
SUMMARY:Zajęcia Kadra A+B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180831T223302Z
X-ACCESS:1
X-HITS:78
X-URL:
X-COLOR:052fff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180913T173000
DTEND;TZID=UTC:20180913T193000
UID:95F05DC6-4283-49B9-A25A-6C5CC67DAE44
SUMMARY:Kadra - zajęcia indywidualne (2)
DTSTAMP:20180831T223614Z
DESCRIPTION:\N Trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20180831T223632Z
X-ACCESS:1
X-HITS:66
X-URL:
X-COLOR:29ff03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180917T154500
DTEND;TZID=UTC:20180917T171500
UID:6AF19CC2-04C7-4883-94A4-4715F20871BB
SUMMARY:Zajęcia Kadra A+B (2)
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180831T223335Z
X-ACCESS:1
X-HITS:84
X-URL:
X-COLOR:052fff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180917T173000
DTEND;TZID=UTC:20180917T193000
UID:86907200-C141-4D13-B330-207132EDF1AC
SUMMARY:Kadra - zajęcia indywidualne
DTSTAMP:20180831T223614Z
DESCRIPTION:\N Trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20180831T223652Z
X-ACCESS:1
X-HITS:98
X-URL:
X-COLOR:29ff03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180920T154500
DTEND;TZID=UTC:20180920T171500
UID:05A09806-3A75-440D-8EE3-EF630D5CBAC6
SUMMARY:Zajęcia Kadra A+B
DTSTAMP:20140904T152301Z
DESCRIPTION:\N trener: Tomasz Kempiński\N\N Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B\N\N \N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: trener: Tomasz Kempiński
Zajęcia połączone dla Kadry A i Kadry B
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20180831T223353Z
X-ACCESS:1
X-HITS:80
X-URL:
X-COLOR:052fff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180920T173000
DTEND;TZID=UTC:20180920T193000
UID:7C716BD2-C60F-46B2-A127-E544F214C59B
SUMMARY:Kadra - zajęcia indywidualne (2)
DTSTAMP:20180831T223614Z
DESCRIPTION:\N Trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20180831T223706Z
X-ACCESS:1
X-HITS:64
X-URL:
X-COLOR:29ff03
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20180923T170000
DTEND;TZID=UTC:20180930T133000
UID:CA9AEADC-775D-45F9-8033-EE70CC212745
SUMMARY:Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików
DTSTAMP:20180818T185523Z
DESCRIPTION:\N Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów 2018\N\N Wyjazd z trenerem Tomaszem Kempińskim\N\N Turniej tygodniowy\N\N \N\N \N\N 1. Cel:\N\N *Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży\N\N *Podnoszenie poziomu sportowego\N\N * Wyłonienie finalistów MPJ i MPM na rok 2019.\N\N 2. Organizator:\N\N * Organizatorami mistrzostw są: Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy\N\N * Dyrektor mistrzostw- Andrzej Leśniak 506-913-301\N\N 3. Termin i miejsce:\N\N * 23-30.07.2018 – Ośrodek Wczasowy „Bory Tucholskie” Okoniny Nadjeziorne , 89-530 Śliwice, woj. kujawsko-pomorskie\N\N 4. System rozgrywek:\N\N *W zależności od liczby uczestników system szwajcarski 9 rundowy lub kołowy oddzielnie dla dziewcząt i chłopców w każdej grupie turniejowej D-9, C-9 rocznik 2009 i młodsi, D-11, C-11 rocznik 2008 i 2007 , D-13, C-13 rocznik 2006 i 2005 , zgodnie z " Wytycznymi w sprawie organizacji i przebiegu w roku 2018 zawodów Polskiego Związku Szachowego w szachach na szczeblu międzywojewódzkim i wojewódzkim".\N\N 5. Tempo gry\N\N * 90 minut + 30 sekund za każde wykonane posunięcie dla zawodnika od początku partii.\N\N 6. Zgłoszenia:\N\N *Zgłoszenia zawodników oraz rezerwację zakwaterowania i wyżywienia nalezy dokonać najpóźniej do 17.09.2018 roku na adres mailowy andrzej.075@o2.pl, telefonicznie 506 913 301, przez ChessArbiter, Chessmenager.\N\N *W zgłoszeniu należy podać : nazwisko i imię , klub, datę urodzenia oraz informację o rezerwacji zakwaterowania i wyżywienia.\N\N *Osoby nie zweryfikowane do godz. 20:00 23.07.2018 ,będą mogły zagrać dopiero od 2 rundy.\N\N *W szczególnych przypadkach weryfikacji można dokonać Tel. 506 913 301\N\N 7. Ocena wyników:\N\N * W przypadku systemu szwajcarskiego o kolejności miejsc decyduje: suma zdobytych punktów, wartościowanie średnie Buchholza, wartościowanie pełne Buchholza, ilość zwycięstw, wynik bezpośredniej partii między zainteresowanymi zawodnikami, ranking średni przeciwników.\N\N * W przypadku systemu kołowego lub wielokołowego, o kolejności miejsc decyduje: ilość zdobytych punktów, punktacja Sonnenborna-Bergera, rozszerzony system Koyi, liczba zwycięstw, wynik bezpośredniej partii. \N\N * W przypadku braku rozstrzygnięcia na podstawie powyższych kryteriów o awansie do rozgrywek finałowych zadecyduje dogrywka, na zasadach ustalonych przez sędziego głównego; inne lokaty będą dzielone.\N\N 8.Uprawnienia do startu:\N\N * Prawo startu mają obywatele polscy z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego oraz obywatele państw UE zamieszkujący w Polsce.\N\N *Zawodnik posiadający już uprawnienia do gry w finale, w przypadku startu w eliminacjach strefowych przekazuje swoje uprawnienie imienne awansu na rzecz grupy, w której startuje (zwiększa limit awansujących o 1 miejsce) i awans do finału musi sobie ponownie wywalczyć.\N\N *Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest okazanie przed odprawą techniczną legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości oraz posiadanie ważnej licencji zawodniczej PZSzach. \N 9.Terminarz rozgrywek:\N\N 23.09.2018r. godz. 15:00- 19:00 - przyjazd i weryfikacja zawodników\N\N 23.09.2018r. godz. 18:00- 19:00 - kolacja\N\N 23.09.2018r. godz. 20:00- odprawa techniczna\N\N 24.09.2018r. godz. 9:00 - otwarcie zawodów\N\N 24.09.2018r. godz. 9:15 - I runda\N\N 25.09.2018r. godz. 9:00 - II runda , godz. 15:00 - III runda\N\N 26.09.2018r. godz. 9:00 - IV runda\N\N 27.09.2018r. godz. 9:00 - V runda , godz. 15:00 - VI runda\N\N 28.09.2018r. godz. 9:00 - VII runda\N\N 29.09.2018r. godz. 9:00 - VIII runda\N\N 30.09.2018r. godz. 9:00 - IX runda\N\N 30.09.2018r. godz.14:30 - zakończenie turnieju\N\N 10. Finansowanie :\N\N * Koszt zakwaterowania i wyżywienia – ( śniadania i kolacje w formie szweckiego stołu , obiad serwowany)od kolacji 23.09.2018 r. do obiadu 30.09.2018 r. wynosi : w pokoju 2,3,4 osobowym( łazienkę z prysznicem ,darmowy internet bezprzewodowy,telewizor )-79 zł x 7 = 553 zł oraz w domki apartamentowe( funkcjonalną przestrzeń mieszkalną z przyjemnym wystrojem wnętrz, nowoczesną łazienkę, telewizor ,lodówkę, aneks kuchenny )-Opłata za zakwaterowanie i wyżywienie będzie pobierana w dniu przyjazdu podczas weryfikacji zawodników.\N\N *Wpisowe do turnieju wynosi 70 zł ( wpisowe zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową)\N\N *Wpisowe należy wpłacić do 15.09.2018 roku na podane konto, wysokość wpisowego po wyznaczonym terminie wzrasta o 50 %.\N\N Kujawsko - Pomorski \N Związek Szachowy\N\N ul. Słowackiego 118a, 87-100 Toruń\N NIP: 953-23-21-732\N Bank Spółdzielczy w Toruniu\N 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001\N\N 11.Nagrody:\N\N *Puchary i medale za miejsca I-III w każdej grupie .\N\N *Nagrody rzeczowe I-X , wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.\N\N 12.Awans do finałów Mistrzostw Polski w 2019 roku.\N\N * Awans do finałów uzyskuje po 4 najlepszych zawodników w grupach do lat 11 i 13, a do lat 9 awansuje po 6 najlepszych zawodników. \N\N * Awansu nie uzyskują zawodnicy, którzy nie ukończyli turnieju\N\N *W sprawach nieujętych tym komunikatem obowiązują regulaminy PZSzach.\N\N * Turniej prowadzą licencjonowani sędziowie.\N\N *Od decyzji sędziego asystenta zawodnik ma prawo natychmiastowego odwołania się do sędziego głównego, którego decyzje w trakcie trwania turnieju są ostateczne.\N\N 13.Do dyspozycji uczestników:\N\N Dzieci, rodzice i opiekunowie zameldowani w ośrodku będą mogli bezpłatnie korzystać z następujących atrakcji:\N\N *Boisko do piłki nożnej\N\N *Boisko do piłki siatkowej\N\N *Boisko do piłki koszykowej\N\N *Plac zabaw\N\N *Plaża nad jeziorem\N\N Atrakcje płatne: kort tenisowy, kajaki, rowery wodne.\N\N 14. Uwagi końcowe:\N\N * Każdy zawodnik, który pojawi się przy szachownicy z opóźnieniem większym niż 30 minut od regulaminowego rozpoczęcia rundy, przegrywa partię. \N\N * W Mistrzostwach obowiązuje zakaz zgadzania się na remis przed wykonaniem 30 posunięcia czarnych. Zawodnicy łamiący zakaz będą karani porażką. Zawodnik, któremu zaproponowano remis przed 30 posunięciem czarnych powinien przywołać sędziego. Jego przeciwnik powinien zostać ukarany zgodnie z przepisami gry.\N\N * Obowiązują aktualne przepisy FIDE i Kodeks Szachowy PZSzach.\N -* Sprzęt do gry zapewnia organizator.\N\N * Zabrania się uczestnikom opuszczania sali turniejowej w trakcie gry oraz prowadzenia w tym czasie jakichkolwiek rozmów, zarówno z innymi uczestnikami, jak też z osobami postronnymi i opiekunami.\N\N * Warunkiem dopuszczenia do mistrzostw jest złożenie przez opiekuna pisemnego oświadczenia o sprawowaniu opieki nad zawodnikiem w trakcie mistrzostw.\N\N * Opiekę wychowawczą podczas zawodów sprawują opiekunowie z klubów lub rodzice.\N\N * Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia na salę gry telefonów komórkowych oraz innych telekomunikacyjnych urządzeń elektronicznych pod rygorem:\N\N a) dla zawodników – przegrania partii,\N\N -b) dla innych osób – zakazu wstępu na salę gry do końca turnieju. \N\N *Za zdolność lekarską do startu w zawodach oraz ubezpieczenie odpowiedzialny jest klub delegujący zawodnika do udziału w turnieju.\N\N *Zawodnicy startują na koszt własny lub delegujących ich klubów.\N\N * Udział w turnieju wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na wykorzystywanie zdjęć i nagrań z udziałem uczestników do celów promocji i reklamy działań Organizatorów i Partnerów Turnieju\N\N * Wszystkich zawodników obowiązuje przynależność klubowa oraz posiadanie licencji PZSzach . Każdy zawodnik przebywa na turnieju pod opieką osoby pełnoletniej wskazanej w formularzu.\N\N * W sprawach spornych nie objętych regulaminem decyduje sędzia główny zawodów.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów 2018
Wyjazd z trenerem Tomaszem Kempińskim
Turniej tygodniowy
1. Cel:
*Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży
*Podnoszenie poziomu sportowego
* Wyłonienie finalistów MPJ i MPM na rok 2019.
2. Organizator:
* Organizatorami mistrzostw są: Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
* Dyrektor mistrzostw- Andrzej Leśniak 506-913-301
3. Termin i miejsce:
* 23-30.07.2018 – Ośrodek Wczasowy „Bory Tucholskie” Okoniny Nadjeziorne , 89-530 Śliwice, woj. kujawsko-pomorskie
4. System rozgrywek:
*W zależności od liczby uczestników system szwajcarski 9 rundowy lub kołowy oddzielnie dla dziewcząt i chłopców w każdej grupie turniejowej D-9, C-9 rocznik 2009 i młodsi, D-11, C-11 rocznik 2008 i 2007 , D-13, C-13 rocznik 2006 i 2005 , zgodnie z " Wytycznymi w sprawie organizacji i przebiegu w roku 2018 zawodów Polskiego Związku Szachowego w szachach na szczeblu międzywojewódzkim i wojewódzkim".
5. Tempo gry
* 90 minut + 30 sekund za każde wykonane posunięcie dla zawodnika od początku partii.
6. Zgłoszenia:
*Zgłoszenia zawodników oraz rezerwację zakwaterowania i wyżywienia nalezy dokonać najpóźniej do 17.09.2018 roku na adres mailowy andrzej.075@o2.pl, telefonicznie 506 913 301, przez ChessArbiter, Chessmenager.
*W zgłoszeniu należy podać : nazwisko i imię , klub, datę urodzenia oraz informację o rezerwacji zakwaterowania i wyżywienia.
*Osoby nie zweryfikowane do godz. 20:00 23.07.2018 ,będą mogły zagrać dopiero od 2 rundy.
*W szczególnych przypadkach weryfikacji można dokonać Tel. 506 913 301
7. Ocena wyników:
* W przypadku systemu szwajcarskiego o kolejności miejsc decyduje: suma zdobytych punktów, wartościowanie średnie Buchholza, wartościowanie pełne Buchholza, ilość zwycięstw, wynik bezpośredniej partii między zainteresowanymi zawodnikami, ranking średni przeciwników.
* W przypadku systemu kołowego lub wielokołowego, o kolejności miejsc decyduje: ilość zdobytych punktów, punktacja Sonnenborna-Bergera, rozszerzony system Koyi, liczba zwycięstw, wynik bezpośredniej partii.
* W przypadku braku rozstrzygnięcia na podstawie powyższych kryteriów o awansie do rozgrywek finałowych zadecyduje dogrywka, na zasadach ustalonych przez sędziego głównego; inne lokaty będą dzielone.
8.Uprawnienia do startu:
* Prawo startu mają obywatele polscy z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego oraz obywatele państw UE zamieszkujący w Polsce.
*Zawodnik posiadający już uprawnienia do gry w finale, w przypadku startu w eliminacjach strefowych przekazuje swoje uprawnienie imienne awansu na rzecz grupy, w której startuje (zwiększa limit awansujących o 1 miejsce) i awans do finału musi sobie ponownie wywalczyć.
*Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest okazanie przed odprawą techniczną legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości oraz posiadanie ważnej licencji zawodniczej PZSzach.
9.Terminarz rozgrywek:
23.09.2018r. godz. 15:00- 19:00 - przyjazd i weryfikacja zawodników
23.09.2018r. godz. 18:00- 19:00 - kolacja
23.09.2018r. godz. 20:00- odprawa techniczna
24.09.2018r. godz. 9:00 - otwarcie zawodów
24.09.2018r. godz. 9:15 - I runda
25.09.2018r. godz. 9:00 - II runda , godz. 15:00 - III runda
26.09.2018r. godz. 9:00 - IV runda
27.09.2018r. godz. 9:00 - V runda , godz. 15:00 - VI runda
28.09.2018r. godz. 9:00 - VII runda
29.09.2018r. godz. 9:00 - VIII runda
30.09.2018r. godz. 9:00 - IX runda
30.09.2018r. godz.14:30 - zakończenie turnieju
10. Finansowanie :
* Koszt zakwaterowania i wyżywienia – ( śniadania i kolacje w formie szweckiego stołu , obiad serwowany)od kolacji 23.09.2018 r. do obiadu 30.09.2018 r. wynosi : w pokoju 2,3,4 osobowym( łazienkę z prysznicem ,darmowy internet bezprzewodowy,telewizor )-79 zł x 7 = 553 zł oraz w domki apartamentowe( funkcjonalną przestrzeń mieszkalną z przyjemnym wystrojem wnętrz, nowoczesną łazienkę, telewizor ,lodówkę, aneks kuchenny )-Opłata za zakwaterowanie i wyżywienie będzie pobierana w dniu przyjazdu podczas weryfikacji zawodników.
*Wpisowe do turnieju wynosi 70 zł ( wpisowe zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową)
*Wpisowe należy wpłacić do 15.09.2018 roku na podane konto, wysokość wpisowego po wyznaczonym terminie wzrasta o 50 %.
Kujawsko - Pomorski
Związek Szachowy
ul. Słowackiego 118a, 87-100 Toruń
NIP: 953-23-21-732
Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001
11.Nagrody:
*Puchary i medale za miejsca I-III w każdej grupie .
*Nagrody rzeczowe I-X , wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.
12.Awans do finałów Mistrzostw Polski w 2019 roku.
* Awans do finałów uzyskuje po 4 najlepszych zawodników w grupach do lat 11 i 13, a do lat 9 awansuje po 6 najlepszych zawodników.
* Awansu nie uzyskują zawodnicy, którzy nie ukończyli turnieju
*W sprawach nieujętych tym komunikatem obowiązują regulaminy PZSzach.
* Turniej prowadzą licencjonowani sędziowie.
*Od decyzji sędziego asystenta zawodnik ma prawo natychmiastowego odwołania się do sędziego głównego, którego decyzje w trakcie trwania turnieju są ostateczne.
13.Do dyspozycji uczestników:
Dzieci, rodzice i opiekunowie zameldowani w ośrodku będą mogli bezpłatnie korzystać z następujących atrakcji:
*Boisko do piłki nożnej
*Boisko do piłki siatkowej
*Boisko do piłki koszykowej
*Plac zabaw
*Plaża nad jeziorem
Atrakcje płatne: kort tenisowy, kajaki, rowery wodne.
14. Uwagi końcowe:
* Każdy zawodnik, który pojawi się przy szachownicy z opóźnieniem większym niż 30 minut od regulaminowego rozpoczęcia rundy, przegrywa partię.
* W Mistrzostwach obowiązuje zakaz zgadzania się na remis przed wykonaniem 30 posunięcia czarnych. Zawodnicy łamiący zakaz będą karani porażką. Zawodnik, któremu zaproponowano remis przed 30 posunięciem czarnych powinien przywołać sędziego. Jego przeciwnik powinien zostać ukarany zgodnie z przepisami gry.
* Obowiązują aktualne przepisy FIDE i Kodeks Szachowy PZSzach.
-* Sprzęt do gry zapewnia organizator.
* Zabrania się uczestnikom opuszczania sali turniejowej w trakcie gry oraz prowadzenia w tym czasie jakichkolwiek rozmów, zarówno z innymi uczestnikami, jak też z osobami postronnymi i opiekunami.
* Warunkiem dopuszczenia do mistrzostw jest złożenie przez opiekuna pisemnego oświadczenia o sprawowaniu opieki nad zawodnikiem w trakcie mistrzostw.
* Opiekę wychowawczą podczas zawodów sprawują opiekunowie z klubów lub rodzice.
* Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia na salę gry telefonów komórkowych oraz innych telekomunikacyjnych urządzeń elektronicznych pod rygorem:
a) dla zawodników – przegrania partii,
-b) dla innych osób – zakazu wstępu na salę gry do końca turnieju.
*Za zdolność lekarską do startu w zawodach oraz ubezpieczenie odpowiedzialny jest klub delegujący zawodnika do udziału w turnieju.
*Zawodnicy startują na koszt własny lub delegujących ich klubów.
* Udział w turnieju wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na wykorzystywanie zdjęć i nagrań z udziałem uczestników do celów promocji i reklamy działań Organizatorów i Partnerów Turnieju
* Wszystkich zawodników obowiązuje przynależność klubowa oraz posiadanie licencji PZSzach . Każdy zawodnik przebywa na turnieju pod opieką osoby pełnoletniej wskazanej w formularzu.
* W sprawach spornych nie objętych regulaminem decyduje sędzia główny zawodów.
LOCATION:Okoniny Nadjeziorne\, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship 89-530\, Poland
GEO:53.67941050;18.10964880
LAST-MODIFIED:20180818T185834Z
X-ACCESS:1
X-HITS:426
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_4726/regulations.html?l=pl
X-COLOR:f50c0c
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20181020T100000
DTEND;TZID=UTC:20181020T153000
UID:7B04B1EF-4319-4F60-92AA-9BB8C327487E
SUMMARY:VII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej
DTSTAMP:20180818T190428Z
DESCRIPTION:\N TERMIN I MIEJSCE\N\N 20.10.2018r. Hotel Mercure Gdańsk Posejdon - Gdańsk ul. Kapliczna 30.\N\N SYSTEM ROZGRYWEK\N\N Grupa OPEN – system szwajcarski 9 rund, 10 min. na zawodnika + 3 sekundy na każdy ruch (zgłoszony do FIDE). GRUPA do lat 12 – system szwajcarski 9 rund, 10 min. na zawodnika + 3 sekundy na każdy ruch. GRUPA do lat 8 – system szwajcarski 7 rund, 30 min. na zawodnika. W grupie do lat 8 można zdobyć V i IV kategorię szachową.\N\N WPISOWE 20 zł. – płatne przelewem na konto Klubu, z wyjątkiem zawodników zagranicznych, którzy mogą wpisowe wpłacić na miejscu. W związku z decyzją PZSzach zawodnicy niezrzeszeni (wg Centralnego Rejestru) ponoszą za udział w turnieju dodatkową opłatę w wysokości 5 zł.\N\N NAGRODY\N\N OPEN: I – 500 zł. + Puchar + darmowy weekend dla 2 osób w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, II – 400 zł. + romantyczna kolacja dla 2 osób w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, III – 300 zł. + darmowe wejście na basen i saunę w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, IV – 250 zł., V – 200 zł., VI – 150 zł., VII – 100 zł., VIII – 50 zł. Dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 50 zł. dla najlepszych w poszczególnych kategoriach: w grupach rankingowych (wg rankingu FIDE w szachach szybkich) do 1200, 1400, 1600, 1800, 2000; juniorów do lat 14, 16 i 18 oraz dla najlepszej kobiety, nestora (powyżej 60 lat), zawodnika Klubu UKS Gedanensis. Grupa do lat 12: I – Puchar, medal, II – medal, III – medal. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca I-VIII, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy. Grupa do lat 8: I – Puchar i medal, II – medal, III – medal. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca I-VIII, otrzymują atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy. Nagrody mogą być łączone i należy je odebrać osobiście na zakończeniu.\N\N ZGŁOSZENIA\N\N Zgłoszenia należy dokonać do dnia 15.10.2018r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, SMS na numer 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia. Zgłoszenie będzie przyjęte dopiero wówczas, gdy zawodnik wpłaci wpisowe na konto Klubu UKS Gedanensis Gdańsk, ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk, Nr konta 62 1440 1345 0000 0000 0389 6862. Zawodnicy zagraniczni mogą wpłacić wpisowe na sali gry. Ilość uczestników całego turnieju (3 grupy) jest ograniczona do 120. Osoby, które zgłoszą się po 15.10.2018r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i wpłaceniu wyższego o 10 zł. wpisowego.\N\N TERMINARZ\N\N 20.10. 09.30 - 09.55 weryfikacja listy startowej, 20.10. 10.00 – 15.30 rundy, ok. 15.45 – zakończenie turnieju.\N\N UWAGI KOŃCOWE - zawodnicy ubezpieczają się sami, - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych, - w trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego, niniejszego Regulaminu oraz ustalenia zawarte w komunikatach organizacyjnych, - organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz możliwość wprowadzenia zmian, - zgłoszenie do turnieju jest traktowane, jako zaakceptowanie warunków regulaminu i wyrażenie zgody, przez zgłaszającego na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatorów w celach informacyjno – marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U.Nr. 133, poz.883, z późniejszymi zmianami) - za zdolność zawodnika do startu, stan zdrowia i ubezpieczenie odpowiada zawodnik lub osoby delegujące. - zastrzegamy sobie prawo niedopuszczenia do udziału zawodników bez podania przyczyn. - dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Klubu: www.szachy.gda.pl\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: TERMIN I MIEJSCE
20.10.2018r. Hotel Mercure Gdańsk Posejdon - Gdańsk ul. Kapliczna 30.
SYSTEM ROZGRYWEK
Grupa OPEN – system szwajcarski 9 rund, 10 min. na zawodnika + 3 sekundy na każdy ruch (zgłoszony do FIDE). GRUPA do lat 12 – system szwajcarski 9 rund, 10 min. na zawodnika + 3 sekundy na każdy ruch. GRUPA do lat 8 – system szwajcarski 7 rund, 30 min. na zawodnika. W grupie do lat 8 można zdobyć V i IV kategorię szachową.
WPISOWE 20 zł. – płatne przelewem na konto Klubu, z wyjątkiem zawodników zagranicznych, którzy mogą wpisowe wpłacić na miejscu. W związku z decyzją PZSzach zawodnicy niezrzeszeni (wg Centralnego Rejestru) ponoszą za udział w turnieju dodatkową opłatę w wysokości 5 zł.
NAGRODY
OPEN: I – 500 zł. + Puchar + darmowy weekend dla 2 osób w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, II – 400 zł. + romantyczna kolacja dla 2 osób w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, III – 300 zł. + darmowe wejście na basen i saunę w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, IV – 250 zł., V – 200 zł., VI – 150 zł., VII – 100 zł., VIII – 50 zł. Dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 50 zł. dla najlepszych w poszczególnych kategoriach: w grupach rankingowych (wg rankingu FIDE w szachach szybkich) do 1200, 1400, 1600, 1800, 2000; juniorów do lat 14, 16 i 18 oraz dla najlepszej kobiety, nestora (powyżej 60 lat), zawodnika Klubu UKS Gedanensis. Grupa do lat 12: I – Puchar, medal, II – medal, III – medal. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca I-VIII, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy. Grupa do lat 8: I – Puchar i medal, II – medal, III – medal. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca I-VIII, otrzymują atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy. Nagrody mogą być łączone i należy je odebrać osobiście na zakończeniu.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 15.10.2018r. - elektronicznie (e-mail): asiaj3@wp.pl, SMS na numer 501 184 879 lub na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodnika, kategorię szachową, ranking, przynależność klubową lub miasto, dokładną datę urodzenia. Zgłoszenie będzie przyjęte dopiero wówczas, gdy zawodnik wpłaci wpisowe na konto Klubu UKS Gedanensis Gdańsk, ul. Dworska 34 80-506 Gdańsk, Nr konta 62 1440 1345 0000 0000 0389 6862. Zawodnicy zagraniczni mogą wpłacić wpisowe na sali gry. Ilość uczestników całego turnieju (3 grupy) jest ograniczona do 120. Osoby, które zgłoszą się po 15.10.2018r., mogą być dopuszczone do turnieju tylko w przypadku wolnych miejsc i wpłaceniu wyższego o 10 zł. wpisowego.
TERMINARZ
20.10. 09.30 - 09.55 weryfikacja listy startowej, 20.10. 10.00 – 15.30 rundy, ok. 15.45 – zakończenie turnieju.
UWAGI KOŃCOWE - zawodnicy ubezpieczają się sami, - osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych, - w trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego, niniejszego Regulaminu oraz ustalenia zawarte w komunikatach organizacyjnych, - organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz możliwość wprowadzenia zmian, - zgłoszenie do turnieju jest traktowane, jako zaakceptowanie warunków regulaminu i wyrażenie zgody, przez zgłaszającego na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatorów w celach informacyjno – marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U.Nr. 133, poz.883, z późniejszymi zmianami) - za zdolność zawodnika do startu, stan zdrowia i ubezpieczenie odpowiada zawodnik lub osoby delegujące. - zastrzegamy sobie prawo niedopuszczenia do udziału zawodników bez podania przyczyn. - dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Klubu: www.szachy.gda.pl
LOCATION:30 Kapliczna\, Gdańsk\, Polska
GEO:54.42282900;18.59713490
X-ACCESS:1
X-HITS:481
X-URL:
X-COLOR:999090
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;VALUE=DATE:20181125
DTEND;VALUE=DATE:20181126
UID:BEB80966-C335-4670-8A35-8EFC97005040
SUMMARY:Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów w Blitza
DTSTAMP:20180818T185054Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LAST-MODIFIED:20180818T185115Z
X-ACCESS:1
X-HITS:82
X-URL:
X-COLOR:f5aa08
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190107T154500
DTEND;TZID=UTC:20190107T193000
UID:F8076E43-3CA7-40DA-AE9C-657E5FD420AC
SUMMARY:Szkolenie Kadra
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190110T163000
DTEND;TZID=UTC:20190110T180000
UID:2972FD7E-5202-4C45-B8CD-B26236A73323
SUMMARY:Szkolenie Kadra
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20190118T220902Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190113T100000
DTEND;TZID=UTC:20190113T160000
UID:264F557C-4A7B-4844-85D5-629BBF749AB5
SUMMARY:IV liga - I zjazd
DTSTAMP:20190118T223411Z
DESCRIPTION:\N Klub Riwiera Gdynia\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Klub Riwiera Gdynia
LAST-MODIFIED:20190118T223622Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7532/
X-COLOR:ff00f2
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190114T154500
DTEND;TZID=UTC:20190114T193000
UID:27EA1AEA-694E-403A-8C81-B6BDB20BCA45
SUMMARY:Szkolenie Kadra
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T220916Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190117T154500
DTEND;TZID=UTC:20190117T193000
UID:2A403FC2-DD4B-4DC6-A31E-BF3D2FE546EC
SUMMARY:Szkolenie Kadra. Spotkanie z Panią Magdą Kozińską.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221005Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190121T154500
DTEND;TZID=UTC:20190121T193000
UID:263BF933-8BF2-4A3D-9D23-EFF788AFFC12
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221024Z
X-ACCESS:1
X-HITS:8
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190124T154500
DTEND;TZID=UTC:20190124T193000
UID:48855C13-444F-4254-8407-86E75E7A2030
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221038Z
X-ACCESS:1
X-HITS:8
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190128T154500
DTEND;TZID=UTC:20190128T193000
UID:92CBD837-C589-4B30-BE62-1A18E87919E5
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221052Z
X-ACCESS:1
X-HITS:10
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190131T154500
DTEND;TZID=UTC:20190131T193000
UID:6995B2BC-05A5-4C53-8026-023FB40ECD9A
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221108Z
X-ACCESS:1
X-HITS:15
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190203T100000
DTEND;TZID=UTC:20190203T160000
UID:0FEEC0E3-1278-46A0-8616-A279CAACD991
SUMMARY:IV liga - II zjazd
DTSTAMP:20190118T223411Z
DESCRIPTION:\N Miejsce jeszcze nieznane\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce jeszcze nieznane
LAST-MODIFIED:20190118T223655Z
X-ACCESS:1
X-HITS:19
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7532/
X-COLOR:ff00f2
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190204T154500
DTEND;TZID=UTC:20190204T193000
UID:676C43AC-54C0-4127-9557-08CCE9D06DB4
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221130Z
X-ACCESS:1
X-HITS:9
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190207T154500
DTEND;TZID=UTC:20190207T193000
UID:496A7DDC-7073-420F-BF59-41477B330A38
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190118T221142Z
X-ACCESS:1
X-HITS:25
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190225T163000
DTEND;TZID=UTC:20190225T200000
UID:2C5BA1D0-588E-4F44-8F85-105CA3658885
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230604Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190228T163000
DTEND;TZID=UTC:20190228T200000
UID:D0B2A527-33AA-4C25-90D1-2B8630F9656D
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230546Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190304T160000
DTEND;TZID=UTC:20190304T200000
UID:80869735-7BC2-4DF5-8E8B-712630057C47
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225255Z
X-ACCESS:1
X-HITS:662
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190307T163000
DTEND;TZID=UTC:20190307T203000
UID:6B67B187-53E0-4E7A-936E-37D5F175788F
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225326Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190309T100000
DTEND;TZID=UTC:20190309T153000
UID:D5177923-B0A6-4616-8EDC-27BF398BC203
SUMMARY:Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
DTSTAMP:20190118T221950Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20190118T222023Z
X-ACCESS:1
X-HITS:240
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_419/index.html?l=pl
X-COLOR:f50a0a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190311T163000
DTEND;TZID=UTC:20190311T200000
UID:85D17046-CD37-4A0D-80C7-6B8982646F38
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225349Z
X-ACCESS:1
X-HITS:26
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190314T163000
DTEND;TZID=UTC:20190314T200000
UID:F83D2174-3069-4872-9A4A-C000314CD95A
SUMMARY:Szkolenie Kadra. (2)
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225407Z
X-ACCESS:1
X-HITS:29
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190318T163000
DTEND;TZID=UTC:20190318T200000
UID:D7439960-E473-41AC-8877-0F0D1BA26E29
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225427Z
X-ACCESS:1
X-HITS:42
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190321T163000
DTEND;TZID=UTC:20190321T200000
UID:B51CB382-0809-4758-95E9-F6CECCAC6C29
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225447Z
X-ACCESS:1
X-HITS:33
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190323T100000
DTEND;TZID=UTC:20190323T160000
UID:1F564515-A44C-42A6-9FD1-0E6204408CBE
SUMMARY:IV Liga juniorów I zjazd
DTSTAMP:20190228T230740Z
DESCRIPTION:\N Miejsce do ustalenia\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce do ustalenia
LAST-MODIFIED:20190228T230811Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:09ff00
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190324T100000
DTEND;TZID=UTC:20190324T160000
UID:3A987DD4-1A5B-4D94-84F6-E4944EAF7AED
SUMMARY:IV liga - III zjazd
DTSTAMP:20190118T223411Z
DESCRIPTION:\N Miejsce jeszcze nieznane\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce jeszcze nieznane
LAST-MODIFIED:20190118T223446Z
X-ACCESS:1
X-HITS:58
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7532/
X-COLOR:ff00f2
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190325T163000
DTEND;TZID=UTC:20190325T200000
UID:018D8018-8562-4DBF-8383-1FD21A2F2D2C
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225503Z
X-ACCESS:1
X-HITS:43
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190328T163000
DTEND;TZID=UTC:20190328T200000
UID:2FFD6717-5622-42AE-A6F0-0D0C98500D54
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20190228T225518Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190401T163000
DTEND;TZID=UTC:20190401T200000
UID:3196556F-27E0-45B6-9236-F940647B0EA0
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi instruktor\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi instruktor
LAST-MODIFIED:20190228T225558Z
X-ACCESS:1
X-HITS:47
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190404T163000
DTEND;TZID=UTC:20190404T200000
UID:7F1B2EB5-BC8C-4121-B3DA-3B20D57CF794
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi instruktor\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi instruktor
LAST-MODIFIED:20190228T225618Z
X-ACCESS:1
X-HITS:67
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190408T150000
DTEND;TZID=UTC:20190408T163000
UID:AC3B3AED-072B-4416-A9D5-51E74CEABC12
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212507Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190408T163000
DTEND;TZID=UTC:20190408T200000
UID:8222F318-FD3E-4578-84DF-681A8A9B2648
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225648Z
X-ACCESS:1
X-HITS:77
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190411T163000
DTEND;TZID=UTC:20190411T200000
UID:5BD6E5C6-431C-47C1-B3A3-ACD18F42575C
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225707Z
X-ACCESS:1
X-HITS:85
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190414T100000
DTEND;TZID=UTC:20190414T160000
UID:41084ACF-389D-42B2-BD4A-1BAFEDF23AA3
SUMMARY:IV liga - IV zjazd
DTSTAMP:20190118T223411Z
DESCRIPTION:\N Miejsce jeszcze nieznane\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce jeszcze nieznane
LAST-MODIFIED:20190118T223516Z
X-ACCESS:1
X-HITS:60
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7532/
X-COLOR:ff00f2
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190415T150000
DTEND;TZID=UTC:20190415T163000
UID:80E9345D-54DF-4795-B9D6-4954DE7CA4D6
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212529Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190415T163000
DTEND;TZID=UTC:20190415T200000
UID:7EA237EC-CB28-42E6-8672-E5300E9CE2BF
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225727Z
X-ACCESS:1
X-HITS:94
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190418T163000
DTEND;TZID=UTC:20190418T200000
UID:CA0F4D49-7CC0-4881-8843-59566289289E
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225751Z
X-ACCESS:1
X-HITS:52
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190422T163000
DTEND;TZID=UTC:20190422T200000
UID:C6D7CA1C-4FA3-4E07-8009-3659CAF8AD70
SUMMARY:Śmigus Dyngus - nie ma zajęć
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190415T211742Z
X-ACCESS:1
X-HITS:56
X-URL:
X-COLOR:ffffff
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190425T163000
DTEND;TZID=UTC:20190425T200000
UID:328417F9-61E6-4241-B7F9-53A13E7F442B
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225818Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190429T150000
DTEND;TZID=UTC:20190429T163000
UID:22A2682F-271C-4D6D-BC4D-78988258AD48
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212545Z
X-ACCESS:1
X-HITS:52
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190429T163000
DTEND;TZID=UTC:20190429T200000
UID:2CFCDCBC-C6D3-4D66-9B30-4F64AD88190E
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225837Z
X-ACCESS:1
X-HITS:73
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190506T150000
DTEND;TZID=UTC:20190506T163000
UID:3DEE7A75-69EA-4201-8423-8F77D314DACF
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212610Z
X-ACCESS:1
X-HITS:73
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190506T163000
DTEND;TZID=UTC:20190506T200000
UID:3168F6C4-CCBE-4B2A-86D0-951609A0DD30
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225900Z
X-ACCESS:1
X-HITS:80
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190509T163000
DTEND;TZID=UTC:20190509T200000
UID:BF656D9E-7181-4B9A-B22B-339C26D97EC0
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225916Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190512T100000
DTEND;TZID=UTC:20190512T160000
UID:C24040DD-E030-45E5-90B7-3754C2CD9229
SUMMARY:IV liga - V zjazd
DTSTAMP:20190118T223411Z
DESCRIPTION:\N Miejsce jeszcze nieznane\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Miejsce jeszcze nieznane
LAST-MODIFIED:20190118T223840Z
X-ACCESS:1
X-HITS:76
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7532/
X-COLOR:ff00f2
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190513T150000
DTEND;TZID=UTC:20190513T163000
UID:E765CC11-BBCC-4FDC-92FC-48A3A0B03677
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212624Z
X-ACCESS:1
X-HITS:75
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190513T163000
DTEND;TZID=UTC:20190513T200000
UID:CAF29F29-8E51-41AC-A169-A4DC789C799D
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225930Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190516T163000
DTEND;TZID=UTC:20190516T200000
UID:73900006-EC02-492D-99D6-0001352EA0DD
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225942Z
X-ACCESS:1
X-HITS:89
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190520T150000
DTEND;TZID=UTC:20190520T163000
UID:A4310397-DFC6-47EA-90D4-E52CC58123E5
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212637Z
X-ACCESS:1
X-HITS:74
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190520T163000
DTEND;TZID=UTC:20190520T200000
UID:7B4C7B0E-266C-4FBD-9086-EDF7933467D4
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T225954Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190523T163000
DTEND;TZID=UTC:20190523T200000
UID:6F01B88D-8838-438F-901C-15074607E1A7
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230006Z
X-ACCESS:1
X-HITS:78
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190527T150000
DTEND;TZID=UTC:20190527T163000
UID:5A5B3A75-28A0-4B84-BB9C-02BEF43BA061
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212650Z
X-ACCESS:1
X-HITS:54
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190527T163000
DTEND;TZID=UTC:20190527T200000
UID:2C505CCF-C6F3-4970-95AA-51257E1958AE
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230020Z
X-ACCESS:1
X-HITS:57
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190530T163000
DTEND;TZID=UTC:20190530T200000
UID:2B582125-5A1C-4913-9CE2-99B36864B90E
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230034Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190601T094500
DTEND;TZID=UTC:20190602T160000
UID:AC08FD4E-5BF2-4E6B-9C5A-53A966B649E3
SUMMARY:IV i V liga juniorów
DTSTAMP:20190415T214624Z
DESCRIPTION:\N Rozgrywki w sobotę i niedzielę.\N\N W IV lidze mogą grać wszyscy juniorzy. Zgłoszeni są Karol, Emilia, Adrian, Antek, Eryk, Sandra i Kaj.\N\N Rywale wystawili najsilniejsze składy, nie będzie lekko.\N\N W V lidze juniorzy z kategorią IV i niższymi.\N\N Możliwa jest sytuacja, że w sobotę grają inni zawodnicy, a w niedzielę częsciowo rezerwowi.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Rozgrywki w sobotę i niedzielę.
W IV lidze mogą grać wszyscy juniorzy. Zgłoszeni są Karol, Emilia, Adrian, Antek, Eryk, Sandra i Kaj.
Rywale wystawili najsilniejsze składy, nie będzie lekko.
W V lidze juniorzy z kategorią IV i niższymi.
Możliwa jest sytuacja, że w sobotę grają inni zawodnicy, a w niedzielę częsciowo rezerwowi.
X-ACCESS:1
X-HITS:78
X-URL:
X-COLOR:ff4000
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190603T150000
DTEND;TZID=UTC:20190603T163000
UID:4FC331D9-4B53-4D74-8082-35B61EEECAAE
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212705Z
X-ACCESS:1
X-HITS:88
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190603T163000
DTEND;TZID=UTC:20190603T200000
UID:7DE15E13-1DF5-4124-B2DE-AB9F00600B3B
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230103Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190606T163000
DTEND;TZID=UTC:20190606T200000
UID:40125CFB-24F4-4DA9-9486-A57B9603BA17
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230125Z
X-ACCESS:1
X-HITS:91
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190610T150000
DTEND;TZID=UTC:20190610T163000
UID:F3B618E0-2B95-4D16-810B-3A9A9A0EA5EE
SUMMARY:Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190415T212911Z
X-ACCESS:1
X-HITS:80
X-URL:
X-COLOR:00fc2a
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190610T163000
DTEND;TZID=UTC:20190610T200000
UID:8727878F-0D95-4CD8-A214-B72B6CDF60DE
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230138Z
X-ACCESS:1
X-HITS:71
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190613T163000
DTEND;TZID=UTC:20190613T200000
UID:C220D3F6-9E8D-4219-892E-29E20763B8B5
SUMMARY:Szkolenie Kadra.
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230149Z
X-ACCESS:1
X-HITS:48
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190617T150000
DTEND;TZID=UTC:20190617T163000
UID:30963937-AD94-4C47-93F9-C29D6246232C
SUMMARY:UWAGA - ZAJĘCIA ODWOŁANE! Szkolenie Grupa Bartka
DTSTAMP:20190415T212433Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi Instruktor Bartek Hładun\N\N Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi Instruktor Bartek Hładun
Szkolenie po uzgodnieniu z instruktorem w poniedziałki 15:00 do 16:30
LAST-MODIFIED:20190614T141415Z
X-ACCESS:1
X-HITS:58
X-URL:
X-COLOR:1c1f1c
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20190617T163000
DTEND;TZID=UTC:20190617T200000
UID:55B1D9FB-1459-4FFC-A419-233483616538
SUMMARY:Szkolenie Kadra. (ostatnie przed wakacjami)
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomasz Kempiński\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomasz Kempiński
LAST-MODIFIED:20190228T230231Z
X-ACCESS:1
X-HITS:50
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20191221T093000
DTEND;TZID=UTC:20191221T153000
UID:23183C74-9758-4700-8576-77B2B600B92F
SUMMARY:Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich 2019
DTSTAMP:20191220T231130Z
DESCRIPTION:
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
LOCATION:60 Jowisza\, Gdynia\, Polska
GEO:54.50159836;18.45299911
LAST-MODIFIED:20191220T231205Z
X-ACCESS:1
X-HITS:195
X-URL:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_7085/
X-COLOR:fa0f0f
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200109T163000
DTEND;TZID=UTC:20200109T180000
UID:68F7E382-413D-4C83-B9D8-BADCB80B0C60
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T202015Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200109T180000
DTEND;TZID=UTC:20200109T200000
UID:514E00D1-F2FA-447D-87F3-7CAC6488BDBA
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202433Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200110T173000
DTEND;TZID=UTC:20200110T193000
UID:A624A444-5B4B-4DB0-B221-BBDCD23D0647
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202036Z
X-ACCESS:1
X-HITS:0
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200127T150000
DTEND;TZID=UTC:20200127T163000
UID:D6096E9A-C2A3-436E-AB46-A8442B837D0D
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194530Z
X-ACCESS:1
X-HITS:199
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200127T163000
DTEND;TZID=UTC:20200127T180000
UID:C91DC911-FC09-4250-A870-7D1E4E728FBC
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T194916Z
X-ACCESS:1
X-HITS:193
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200127T180000
DTEND;TZID=UTC:20200127T200000
UID:2D1748E3-F92D-424F-8D70-2FA70BC2DF9B
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T201653Z
X-ACCESS:1
X-HITS:304
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200130T163000
DTEND;TZID=UTC:20200130T180000
UID:FD1610F2-EF25-4E8F-8781-FAA09975BD02
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195038Z
X-ACCESS:1
X-HITS:210
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200130T180000
DTEND;TZID=UTC:20200130T200000
UID:CFE8D466-DABB-453F-940E-C281C5D2B5DC
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202109Z
X-ACCESS:1
X-HITS:299
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200131T173000
DTEND;TZID=UTC:20200131T193000
UID:76278945-75C5-4DA7-9F24-32668B1D17BD
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194351Z
X-ACCESS:1
X-HITS:203
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200203T150000
DTEND;TZID=UTC:20200203T163000
UID:2C7E7782-4A35-4E85-98AF-EC186F2712ED
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194549Z
X-ACCESS:1
X-HITS:205
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200203T163000
DTEND;TZID=UTC:20200203T180000
UID:E872AFC7-C150-44B9-BAA2-73CC8C903739
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T194933Z
X-ACCESS:1
X-HITS:190
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200203T180000
DTEND;TZID=UTC:20200203T200000
UID:4987D14E-5366-4220-8B4B-773BF7E816AA
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T201715Z
X-ACCESS:1
X-HITS:283
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200206T163000
DTEND;TZID=UTC:20200206T180000
UID:AFDE5171-E75B-4C3D-AD0C-5767B5C02FF8
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195055Z
X-ACCESS:1
X-HITS:202
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200206T180000
DTEND;TZID=UTC:20200206T200000
UID:1AE711D9-F911-4F22-9400-E2D037314C70
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202234Z
X-ACCESS:1
X-HITS:349
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200207T173000
DTEND;TZID=UTC:20200207T193000
UID:F38729C1-AAE1-49C4-AEA4-1E5B1C8388F5
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194412Z
X-ACCESS:1
X-HITS:301
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200210T150000
DTEND;TZID=UTC:20200210T163000
UID:C81A28C7-F48D-498D-B797-89B18B2F54CA
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194618Z
X-ACCESS:1
X-HITS:210
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200210T163000
DTEND;TZID=UTC:20200210T180000
UID:5410B79F-9458-44B0-882A-BDB99A087BC5
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T194952Z
X-ACCESS:1
X-HITS:116
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200210T180000
DTEND;TZID=UTC:20200210T200000
UID:E66D3BB9-4C11-4F02-95A2-3CAC649E004E
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T201729Z
X-ACCESS:1
X-HITS:164
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200213T163000
DTEND;TZID=UTC:20200213T180000
UID:8194E868-5099-471C-A702-6A4252C7A1AE
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195108Z
X-ACCESS:1
X-HITS:94
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200213T180000
DTEND;TZID=UTC:20200213T200000
UID:05A47B95-646D-4E9A-8304-78658862E3DF
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202253Z
X-ACCESS:1
X-HITS:226
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200214T173000
DTEND;TZID=UTC:20200214T193000
UID:57B937CC-B971-4404-BA83-7E7A293503D3
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194428Z
X-ACCESS:1
X-HITS:331
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200217T150000
DTEND;TZID=UTC:20200217T163000
UID:CF926885-0749-4746-84D0-9A15806A6589
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194634Z
X-ACCESS:1
X-HITS:287
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200217T163000
DTEND;TZID=UTC:20200217T180000
UID:9997081D-9356-4C32-AE09-CF615A854CD0
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195007Z
X-ACCESS:1
X-HITS:187
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200217T180000
DTEND;TZID=UTC:20200217T200000
UID:FD92C8D9-04B8-4522-B15E-46F2998639C7
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T201742Z
X-ACCESS:1
X-HITS:222
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200220T163000
DTEND;TZID=UTC:20200220T180000
UID:1AC70246-F6B8-44E8-8E07-44F3689F48FF
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195120Z
X-ACCESS:1
X-HITS:234
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200220T180000
DTEND;TZID=UTC:20200220T200000
UID:02615787-ED8E-4706-8F41-BC1EA0A0C158
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202304Z
X-ACCESS:1
X-HITS:375
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200221T173000
DTEND;TZID=UTC:20200221T193000
UID:02FC02FC-7DAC-4BBA-8AD7-19F9B4AB14FA
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194447Z
X-ACCESS:1
X-HITS:351
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200224T150000
DTEND;TZID=UTC:20200224T163000
UID:5F7840D4-F2F6-457A-A73F-53AE721002DE
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194645Z
X-ACCESS:1
X-HITS:306
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200224T163000
DTEND;TZID=UTC:20200224T180000
UID:4E083438-6E88-40D4-BA35-D94C602CDB60
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195020Z
X-ACCESS:1
X-HITS:212
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200224T180000
DTEND;TZID=UTC:20200224T200000
UID:46362FF5-0724-4A6A-9162-3E05EBCD3B6B
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T201754Z
X-ACCESS:1
X-HITS:353
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200227T163000
DTEND;TZID=UTC:20200227T180000
UID:818299F6-FC26-4576-A3C7-0A0014E3153D
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200111T195145Z
X-ACCESS:1
X-HITS:205
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200227T180000
DTEND;TZID=UTC:20200227T200000
UID:969B4FA7-E7F0-4E31-8455-8DBB6B87DCFA
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T202316Z
X-ACCESS:1
X-HITS:198
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200228T173000
DTEND;TZID=UTC:20200228T193000
UID:DE623A74-646A-4A3A-AA57-D1A51E35469C
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200111T194503Z
X-ACCESS:1
X-HITS:233
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200302T150000
DTEND;TZID=UTC:20200302T163000
UID:718F51A9-8500-4046-9DC8-2CF714D0DBCA
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200227T090128Z
X-ACCESS:1
X-HITS:75
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200302T163000
DTEND;TZID=UTC:20200302T180000
UID:DC0A9586-36E3-4AC0-9FB5-D0F23E8D0F70
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200227T091518Z
X-ACCESS:1
X-HITS:51
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200302T180000
DTEND;TZID=UTC:20200302T200000
UID:BD2D2253-C390-41D9-9C3C-FC8127CEED57
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200227T091641Z
X-ACCESS:1
X-HITS:255
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200305T163000
DTEND;TZID=UTC:20200305T180000
UID:22854854-95B8-4F33-8C19-E8B2A9B0770D
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200227T091813Z
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200305T180000
DTEND;TZID=UTC:20200305T200000
UID:95D78CCD-B63D-4D93-B0C5-9AEB3D2C50BC
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200227T091950Z
X-ACCESS:1
X-HITS:260
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200306T173000
DTEND;TZID=UTC:20200306T193000
UID:11A215C1-E654-4B0C-8CA8-03D9EF0B7C91
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200227T092057Z
X-ACCESS:1
X-HITS:178
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200309T150000
DTEND;TZID=UTC:20200309T163000
UID:AD034542-14E7-408C-BF15-A00BB4ABAC12
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200227T090201Z
X-ACCESS:1
X-HITS:156
X-URL:
X-COLOR:00ffe1
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200309T163000
DTEND;TZID=UTC:20200309T180000
UID:1859E2EA-A923-446D-9200-4390D71A2321
SUMMARY:Szkolenie Kadra B
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200227T091537Z
X-ACCESS:1
X-HITS:122
X-URL:
X-COLOR:37c232
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200309T180000
DTEND;TZID=UTC:20200309T200000
UID:BED8D26B-8BF5-443A-8D11-C3CCC8E76670
SUMMARY:Szkolenie Kadra A
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200227T091655Z
X-ACCESS:1
X-HITS:235
X-URL:
X-COLOR:0000fc
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200312T163000
DTEND;TZID=UTC:20200312T180000
UID:1927C18F-D11D-4810-B6E1-1F8D70C2C717
SUMMARY:Szkolenie Kadra B ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200311T112313Z
X-ACCESS:1
X-HITS:108
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200312T180000
DTEND;TZID=UTC:20200312T200000
UID:1EEDDA68-08CD-4C57-BF46-89A3A3B9006D
SUMMARY:Szkolenie Kadra A ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112327Z
X-ACCESS:1
X-HITS:260
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200313T173000
DTEND;TZID=UTC:20200313T193000
UID:50CCD094-C37B-452A-B064-315A6E6B02F5
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112343Z
X-ACCESS:1
X-HITS:219
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200316T150000
DTEND;TZID=UTC:20200316T163000
UID:E8C2D1C0-84B4-419E-BBA0-D429864BD815
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112414Z
X-ACCESS:1
X-HITS:90
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200316T163000
DTEND;TZID=UTC:20200316T180000
UID:30341404-D502-4BBE-9FD5-F13F3E403785
SUMMARY:Szkolenie Kadra B ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200311T112502Z
X-ACCESS:1
X-HITS:93
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200316T180000
DTEND;TZID=UTC:20200316T200000
UID:0507AE52-B3A8-4438-82B3-305C2FFE3B02
SUMMARY:Szkolenie Kadra A ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112515Z
X-ACCESS:1
X-HITS:134
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200319T163000
DTEND;TZID=UTC:20200319T180000
UID:5E58DEFB-C77C-4B89-9C3B-2CCA659F7A34
SUMMARY:Szkolenie Kadra B ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200311T112528Z
X-ACCESS:1
X-HITS:168
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200319T180000
DTEND;TZID=UTC:20200319T200000
UID:4A6CE104-1559-4EE6-A277-6A9D734EFF2F
SUMMARY:Szkolenie Kadra A ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112546Z
X-ACCESS:1
X-HITS:149
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200320T173000
DTEND;TZID=UTC:20200320T193000
UID:BE5EA07E-975B-4826-B8F8-8196BE16EC92
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112558Z
X-ACCESS:1
X-HITS:227
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200323T150000
DTEND;TZID=UTC:20200323T163000
UID:178B9CDF-2C76-491A-98F7-38D3FA0FE3D2
SUMMARY:Szkolenie Nadzieje ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Bartek Hładun\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Bartek Hładun
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112610Z
X-ACCESS:1
X-HITS:136
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200323T163000
DTEND;TZID=UTC:20200323T180000
UID:C65940AD-265E-48C7-9B42-0364C64CFD30
SUMMARY:Szkolenie Kadra B ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LAST-MODIFIED:20200311T112624Z
X-ACCESS:1
X-HITS:147
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=UTC:20200323T180000
DTEND;TZID=UTC:20200323T200000
UID:40F21DC2-6607-403C-8646-BA9DBDFDF93C
SUMMARY:Szkolenie Kadra A ZAJĘCIA ODWOŁANE
DTSTAMP:20190118T220819Z
DESCRIPTION:\N Prowadzi trener Tomek Kempiński.\N
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: Prowadzi trener Tomek Kempiński.
LOCATION:2 Grabowo\, Gdynia\, Poland
GEO:54.52697900;18.50893700
LAST-MODIFIED:20200311T112642Z
X-ACCESS:1
X-HITS:141
X-URL:
X-COLOR:aaaaaa
END:VEVENT
END:VCALENDAR