Drukuj

Pokaźna grupa naszych szachistów testowała swoje umiejętności w turniejach rozgrywanych w gdańskiej Koronie. Największy sukces odniósł Olek, zdobywając w grupie 1600 drugie miejsce w gronie 22 zawodników, i wypełniając wymagnia dla przyznania II kategorii szachowej.

To był dobry weekend! W cyklu turniejów w Gdańsku wzięło udział 13 juniorów naszego klubu.

W grupie 1600 swoje rosnące możliwości pokazał Olek, który pozwolił się wyprzedzić tylko zwycięzcy. Cieszy stabilny wzrost siły gry Olka, ostatni wynik udowodnił tylko to, co wszyscy widzieliśmy. Zapraszamy niedługo do turniejów OPEN. :))

Turniej główny zgromadził śmietankę szachistów Wybrzeża (oraz paru gości). Drugie miejsce w klasyfikacji kobiet zdobyła Maja. Dzielnie walczyli Bartek, Szymon, Filip i Ola. Ostatnia trójka została przy okazji przetestowana przez samego prezesa PWZSzach, i chyba nie wypadło to źle. Cały turniej bezapelacyjnie wygrał nasz trener Pan Tomek! Gratulujemy i obiecujemy, że będziemy starali się grać coraz lepiej. :))